Nazwa zawodów: | VII BIEG ULICZNY |
Miejsce i termin: | Kleosin, 2022-09-03 |
Organizator: | ORGANIZATOR Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny WSPÓŁORGANIZATOR Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym PARTNER Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie |
Opis zawodów: | Bieg ulicami Kleosina na dystansie 5 km Start i meta wyznaczone zostały w Kleosinie (teren Szkoły Podstawowej przy ul. Zambrowskiej 20) Biuro Zawodów Biegu będzie znajdowało się w Szkole Podstawowej SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 28.08.2022 • MIESZKAŃCY GMINY - 25 zł dla startujących rejestrujących się on-line do dnia 1 sierpnia; 40 zł dla startujących rejestrujących się on-line do 28 sierpnia; 50 zł dla startujących rejestrujących się w dniu zawodów. • ZAWODNICY SPOZA GMINY - 35 złotych dla startujących rejestrujących się on-line do dnia 1 sierpnia; 50 zł dla startujących rejestrujących się on-line do 28 sierpnia; 60 zł dla startujących rejestrujących się w dniu zawodów Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych |
Limit zawodników: | 200 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrejuk Katarzyna | Warszawa | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
2 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | bieg opłata podstawowa | Mks Juvenia Białystok | TAK |
3 | Bałdak Jolanta | Białystok | bieg opłata podstawowa | 3T Białystok | TAK |
4 | Baranowska Beata | Sokółka | bieg opłata podstawowa | Sokólska Grupa Biegowa | TAK |
5 | Bargłowski Kamil | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
6 | Bartoszewicz Jan | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
7 | Bogdanowicz Małgorzata | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Sp 15 | TAK |
8 | Bogdanowicz Anna | Tykocin | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
9 | Bogdanowicz Tomasz | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
10 | Bonda Ewa | Olmonty | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
11 | Bonda Tomasz | Olmonty | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
12 | Bonda Krzysztof | Olmonty | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
13 | Bondaruk Paweł | Białystok | bieg opłata podstawowa | Mks Juvenia Białystok | TAK |
14 | Bosiacki Jarosław | Białystok | bieg opłata podstawowa | Md Run Training | TAK |
15 | Chodorowski Krzysztof | Stanisławowo | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Lazy Runners | TAK |
16 | Derlukiewicz Marek | Bielsk Podlaski | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
17 | Dobreńczyk Sławomir | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
18 | Dziedzik Patrycja | Siemianówka | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
19 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | bieg zwolniony z opłaty startowej | Juvenia Białystok | TAK |
20 | Dzierszko Rafał | Klepacze | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
21 | Frankowski Robert | Hermanowka | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | NIE |
22 | Gaiński Marcin | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
23 | Golenko Łukasz | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | NIE |
24 | Gołub Łukasz | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Home | TAK |
25 | Gregorczyk Łukasz | Warszawa | bieg opłata podstawowa | Vege Runners | TAK |
26 | Hoffman Marek | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
27 | Janczewski Rafał | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
28 | Janczewski Adam | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
29 | Jarmołowicz Małgorzata | Białystok | bieg opłata podstawowa | Md Run Training | TAK |
30 | Jurzec Kinga | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
31 | Kazberuk Jarosław | Wasilków | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
32 | Kiewlak Mariusz | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
33 | Kleczyński Kamil | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
34 | Kotowski Jarek | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
35 | Kotowski Mietek | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
36 | Kowalik Jacek | Hołówki Duże Frampol | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
37 | Koziejkko Stanisław | Białystok | bieg opłata podstawowa | Biegam Dla Justysi | TAK |
38 | Kozłowski Michał | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
39 | Król Maciej | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
40 | Król Anna | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
41 | Kuśmirak Leszek | Łapy | bieg opłata podstawowa | Zwycięzca Darek Strychalski | TAK |
42 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | bieg opłata podstawowa | Podlasie Białystok | TAK |
43 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | bieg zwolniony z opłaty startowej | So-Biebie-Gam | TAK |
44 | Łapińska Małgorzata | Księżyno-Kolonia | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
45 | Łapiński Krzysztof | Łapy | bieg opłata podstawowa | 4 | TAK |
46 | Makałus Tomasz | Białystok | bieg opłata podstawowa | Korona Nieruchomości | TAK |
47 | Markiewicz Grzegorz | Czeremcha | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
48 | Moniuszko Radosław | Juchnowiec Dolny | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Radek Moniuszko Elewacje I Wnętrza | TAK |
49 | Moniuszko Anna | Juchnowiec Dolny | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Konopielka | TAK |
50 | Mościcki Zenon | Rutki | bieg zwolniony z opłaty startowej | Brak | TAK |
51 | Muszyński Marek | Juchnowiec Dolny | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Drużyna Konopielki | TAK |
52 | Okoczuk Krystyna | Ignatki-Osiedle | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
53 | Okurowski Jerzy | Supraśl | bieg zwolniony z opłaty startowej | Brak | TAK |
54 | Oniszczuk Rafał | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
55 | Orłowska Anna | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
56 | Pianka Konrad | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
57 | Pianka Krzysztof | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
58 | Pietruczuk Paweł | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
59 | Pleskowicz Andrzej | Narew | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
60 | Pogorzelski Daniel | Ryboły | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
61 | Półkośnik Adam | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Zachęta Białystok | TAK |
62 | Półtarzycka Magdalena | Wólka | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Drużyna Konopielki | TAK |
63 | Prokopiuk Aleksander | Hajnówka | bieg zwolniony z opłaty startowej | Rkb Hajnówka | TAK |
64 | Przeklasa Wojciech | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | rowerempopodlasiu | TAK |
65 | Ramotowski Remigiusz | Lewickie* | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
66 | Roszko Damian | Białystok | bieg opłata podstawowa | Kotniz Białystok | TAK |
67 | Roszkowski Łukasz | Białystok | bieg opłata podstawowa | Ks Podlasie Białystok | TAK |
68 | Simoniuk Jerzy | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
69 | Skorupska Ewa | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
70 | Sobocińska Anna | Olmonty | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
71 | Sokół Przemysław | Białystok | bieg opłata podstawowa | Wodociągi Białostockie | TAK |
72 | Suchowolec Paulina | Ignatki-Osiedle | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
73 | Supinski Adam | Protasy | bieg opłata podstawowa | Kotniz Team | NIE |
74 | Szustak Michał | Łapy | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
75 | Szymański Michał | Biały | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
76 | Tarantowicz Hanna | Lewickie | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | 3T Białystok | NIE |
77 | Tarantowicz Robert | Lewickie | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | 3T Białystok | NIE |
78 | Tarasewicz Igor | Białystok | bieg opłata podstawowa | 3T Białystok | TAK |
79 | Tarnogórski Filip | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Mks Mielnik | TAK |
80 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
81 | Trojan Dawid | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
82 | Waśko Barbara | Łapy | bieg zwolniony z opłaty startowej | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | TAK |
83 | Waśko Mirosław | Łapy | bieg opłata podstawowa | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | TAK |
84 | Weber Andrzej | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
85 | Weka Krzysztof | Białystok | bieg opłata podstawowa | Białystok Biega Team | NIE |
86 | Wierzbołowicz Kamil | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | TAK |
87 | Woroniecka Katarzyna | Kleosin | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Brak | TAK |
88 | Wrzesiński Zdzisław | Białystok | bieg opłata podstawowa | Osk Szał | NIE |
89 | Wyszyński Zbigniew | Białystok | bieg zwolniony z opłaty startowej | Brak | TAK |
90 | Zdziech Justyna | Białystok | bieg opłata podstawowa | Zdziechy | TAK |
91 | Zdziech Bartosz | Białystok | bieg opłata podstawowa | Zdziechy | TAK |
92 | Zielińska Monika | Juchnowiec Dolny | bieg mieszkaniec Gminy Juchnowiec | Drużyna Konopielki | TAK |
93 | Zieniewicz Krystyna | Kleosin | bieg zwolniony z opłaty startowej | Księstwo Kleosin | TAK |
94 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | bieg zwolniony z opłaty startowej | Grupa Szalonych Rowerzystów | TAK |
95 | Żuk Marzena | Białystok | bieg opłata podstawowa | Brak | NIE |