Nazwa zawodów: | TROPEM WILCZYM |
Miejsce i termin: | Marki, 2022-03-06 |
Organizator: | ORGANIZATOR Gmina Miasto Marki – Urząd Miasta Marki KONTAKT Damian Pacuszka tel. 506 033 182, e-mail: damian.pacuszka@marki.pl |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbędzie się bieg główny na dystansie 1963 m oraz bieg dodatkowy 5,6 km. Start/meta w pobliżu Ochotniczej Straży Pożarnej Marki przy ulicy Dużej. Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy Ochotniczej Straży Pożarnej (oznaczony namiot). SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Udział w biegu bezpłatny |
Limit zawodników: | 250 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczuk Agnieszka | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
2 | Adamczuk Agnieszka | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
3 | Apanowicz Angelika | Warszawa | 5,6 km | Ekobiegi | NIE |
4 | Bajer Karolina | Marki | 5,6 km | Pani | NIE |
5 | Bajorek Jacek | Wyszków | 1963 m | Brak | NIE |
6 | Balcerzak-Jałtuszewska Katarzyna | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
7 | Bałdyga Tomasz | Marki | 5,6 km | Marki | NIE |
8 | Bałdyga Tomasz | Marki | 1963 m | Marki | NIE |
9 | Bąk Jacek | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
10 | Bielecki Piotr | Ludwinów | 5,6 km | Gks Dąbrówka | NIE |
11 | Biniszewska Katarzyna | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
12 | Błaszczyk Artur | Ząbki | 5,6 km | Brak | NIE |
13 | Bolimowski Robert | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
14 | Bołtromiejuk Grzegorz | Wyszków | 5,6 km | Brak | NIE |
15 | Borkowski Jacek | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
16 | Boryceusz Matusiak Iwona | Wołomin | 5,6 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
17 | Brodnicki Grzegorz | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
18 | Buchalska Ewa | Warszawa | 5,6 km | Ekobiegi | NIE |
19 | Bujnicki Kazimierz | Wołomin | 5,6 km | Morsy Zielonka | NIE |
20 | Bujnicki Krzysztof | Wołomin | 5,6 km | Morsy Zielonka | NIE |
21 | Chmiel Anna | Wołomin | 5,6 km | Brak | NIE |
22 | Chmiel Krzysztof | Wołomin | 5,6 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
23 | Chmielewski Przemysław | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
24 | Chmielnicka Aleksandra | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
25 | Chmielnicki Aleksander | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
26 | Chmura-Skerczyńska Natalia | Wołomin | 5,6 km | Brak | NIE |
27 | Chołuj Agata | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
28 | Chołuj Agata | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
29 | Chróstowski Jarosław | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
30 | Ciepieńko Magdalena | Ząbki | 5,6 km | Brak | NIE |
31 | Ciepieńko Kamil | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
32 | Cieszkowska Sandra | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
33 | Czarnecki Stanisław | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
34 | Czech Artur | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
35 | Czerniawski Romuald | Kobyłka | 5,6 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
36 | Czerwiec Andrzej | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
37 | Czerwiec Małgorzata | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
38 | Czerwiński Tomasz | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
39 | Dawidek Agnieszka | Marki | 5,6 km | Nic | NIE |
40 | Dutchak Nataliya | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
41 | Dziubek Maciej | Warszawa | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
42 | Forysiak Daniel | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
43 | Gera Michał | Wołomin | 5,6 km | Brak | NIE |
44 | Gębala Wojtek | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
45 | Główczyńska Małgorzata | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
46 | Główka Rafał | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
47 | Gmurczyk Olaf | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
48 | Gmurczyk Piotr | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
49 | Góra Marcin | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
50 | Grabowski Damian | Wołomin | 1963 m | Brak | NIE |
51 | Grad Tomasz | Warszawa | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
52 | Gumny Kamila | Wólka Radzymińska | 1963 m | Brak | NIE |
53 | Gurgon Arkadiusz | Kobyłka | 5,6 km | Brak | NIE |
54 | Guszcza Ewa | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
55 | Gutkowski Janusz | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
56 | Gwiazda Ewa | Wołomin | 1963 m | Brak | NIE |
57 | Gwiazda Ewa | Wołomin | 5,6 km | Brak | NIE |
58 | Hoppe Marta | Wołomin | 1963 m | Zabiegany Wołomin | NIE |
59 | Hoppe Marta | Wołomin | 5,6 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
60 | Idzik Marcin | Ząbki | 5,6 km | Brak | NIE |
61 | Isasi-Kuran Agata | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
62 | Iwiński Piotr | Marki | 1963 m | Dzikusy | NIE |
63 | Jaczewska Martyna | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
64 | Jaczewska Aleksandra | Zabki | 1963 m | Forza Ząbki | NIE |
65 | Jaczewska Sylwia | Zabki | 1963 m | Forza Ząbki | NIE |
66 | Jaczewska Amelia | Zabki | 1963 m | Forza Ząbki | NIE |
67 | Jaczewska Adrianna | Zabki | 1963 m | Forza Ząbki | NIE |
68 | Jaczewski Paweł | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
69 | Jaczewski Adam | Zabki | 1963 m | Forza Ząbki | NIE |
70 | Jaczewski Slawomir | Zabki | 1963 m | Forza Ząbki | NIE |
71 | Jakubowska Izabela | Wolomin | 5,6 km | Brak | NIE |
72 | Janiszewski Michał | Kobyłka | 5,6 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
73 | Jastrzebska Dorota | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
74 | Jastrzebski Waldemar | Zambrow | 1963 m | Brak | NIE |
75 | Jaworska Joanna | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
76 | Jaworski Łukasz | Biejków | 1963 m | Brak | NIE |
77 | Jeznach Dorota | Czarna | 5,6 km | Brak | NIE |
78 | Joński Dobromił | Wólka Radzymińska | 1963 m | Brak | NIE |
79 | Kabacińska Lidia | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
80 | Kaczor Katarzyna | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
81 | Kaliszek Wiktor | Marki | 1963 m | Żadna? | NIE |
82 | Kiełbowicz Stanisław | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
83 | Kisiel Wincenty | Ząbki | 5,6 km | Widłorogi | NIE |
84 | Kita Grzegorz | Warszawa | 5,6 km | Smp | NIE |
85 | Kleczewski Piotr | Warszawa | 5,6 km | Lo64 | NIE |
86 | Komorzycka Laura | Mińsk Mazowiecki | 1963 m | Race Fighter Junior | NIE |
87 | Komorzycka Julia | Mińsk Mazowiecki | 1963 m | Brak | NIE |
88 | Komorzycka-Rybałko Małgorzata | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
89 | Komorzycki Janusz | Mińsk Mazowiecki | 5,6 km | Brak | NIE |
90 | Komorzycki Janusz | Mińsk Mazowiecki | 1963 m | Brak | NIE |
91 | Konopka Adam | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
92 | Kopczyńska Judyta | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
93 | Korenkiewicz Marcin | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
94 | Kosińśki Tomasz | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
95 | Kowalski Tomasz | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
96 | Kozłowska Martyna | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
97 | Krajewski Paweł | Piaseczno | 5,6 km | Brak | NIE |
98 | Krasiejko Maria | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
99 | Krezyman Beata | Słupno | 5,6 km | #Bezwymówek | NIE |
100 | Król Dariusz | Wołomin | 5,6 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
101 | Krzak Małgorzata | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
102 | Krzak Grzegorz | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
103 | Krzewski Marcin | Żabiczyn | 5,6 km | Nasielsk Baszta Team | NIE |
104 | Krzyżanowska-Iwińska Natalia | Marki | 5,6 km | Dzikusy | NIE |
105 | Kucharska Monika | Zielonka | 1963 m | Brak | NIE |
106 | Kupa Bartosz | Słupno | 5,6 km | Klub Biegaczy Jysk | NIE |
107 | Kurek Jacek | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
108 | Kuśmierska-Kuśmierczyk Agnieszka | Marki | 1963 m | Starszy Pan Team | NIE |
109 | Kuśmierski-Kuśmierczyk Marcin | Warszawa | 1963 m | Starszy Pan Team | NIE |
110 | Kuźmińska Agnieszka | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
111 | Kwiecień Jacek | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
112 | Kwiecień Robert | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
113 | Lipińska Katarzyna | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
114 | Lipińska Nina | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
115 | Lipiński Robert | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
116 | Lisiak Mateusz | Warszawa | 5,6 km | Lonża Team | NIE |
117 | Lorens Katarzyna | Wołomin | 5,6 km | Brak | NIE |
118 | Lorens Krzysztof | Wołomin | 5,6 km | Brak | NIE |
119 | Łącka Ilona | Warszawa | 5,6 km | Ekobiegi | NIE |
120 | Łuczka Piotr | Ząbki | 1963 m | Brak | NIE |
121 | Łuczka Michał | Ząbki | 1963 m | Brak | NIE |
122 | Łuczka Anna | Ząbki | 1963 m | Brak | NIE |
123 | Łuczyk Artur | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
124 | Łuczyk Jakub | Marki | 1963 m | 37 Lo , Dąbrowskiego | NIE |
125 | Łukasiewicz Olaf | Wołomin | 1963 m | Zabiegany Wołomin | NIE |
126 | Łukasiewicz Sylwester | Wołomin | 1963 m | Zabiegany Wołomin | NIE |
127 | Macura Tomasz | Ząbki | 1963 m | Brak | NIE |
128 | Macura Dominik | Ząbki | 1963 m | Brak | NIE |
129 | Macura Jan | Ząbki | 1963 m | Brak | NIE |
130 | Macura Anna | Ząbki | 1963 m | Brak | NIE |
131 | Macura Szymon | Ząbki | 1963 m | Brak | NIE |
132 | Maćkowski Radosław | Zagościniec | 1963 m | Zabiegany Wołomin | NIE |
133 | Maćkowski Daniel | Zagościniec | 1963 m | Zabiegany Wołomin | NIE |
134 | Majewska Edyta | Wołomin | 5,6 km | Widłorogi | NIE |
135 | Malinowski Artur | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
136 | Masłowski Grzegorz | Zielonka | 1963 m | Brak | NIE |
137 | Matusik Karolina | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
138 | Mendel Pawel | Ząbki | 5,6 km | Brak | NIE |
139 | Mendel Agata | Ząbki | 5,6 km | Brak | NIE |
140 | Mika Sebastian | Ząbki | 5,6 km | Brak | NIE |
141 | Mikulska Lena | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
142 | Milewska Marta | Marki | 1963 m | Sonic | NIE |
143 | Milewski Wiktor | Marki | 1963 m | Sonic | NIE |
144 | Milewski Grzegorz | Marki | 1963 m | Sonic | NIE |
145 | Moczulska Milena | Marki | 5,6 km | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | NIE |
146 | Mućk Kamil | Marki | 5,6 km | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | NIE |
147 | Mystkowski Mieczysław | Warszawa | 5,6 km | Mystek Team | NIE |
148 | Nawrocki Karol | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
149 | Nejfeld Waldemar | Ząbki | 5,6 km | Biegające Ząbki | NIE |
150 | Nejfeld Hanna | Ząbki | 5,6 km | Biegające Ząbki | NIE |
151 | Niedźwiecka Kasia | Warszawa | 5,6 km | Ekobiegi | NIE |
152 | Nita Marcin | Zielonka | 1963 m | Brak | NIE |
153 | Nita Sylwia | Zielonka | 1963 m | Brak | NIE |
154 | Nita Seweryn | Zielonka | 1963 m | Brak | NIE |
155 | Nita Agata | Zielonka | 1963 m | Brak | NIE |
156 | Nowaczewski Witold | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
157 | Nowicki Adrian | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
158 | Nowina-Konopka Stanisław | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
159 | Olsińska Patrycja | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
160 | Ornat Paweł | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
161 | Orych Jacek | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
162 | Osiński Stanisław | Warszawa | 5,6 km | Niestowarzyszony | NIE |
163 | Ostaszewski Łukasz | Legionowo | 1963 m | Brak | NIE |
164 | Ostrowska-Pluta Kinga | Radzymin | 5,6 km | Cola Zero | NIE |
165 | Paciorek Ewa | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
166 | Pasternak Łukasz | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
167 | Pawełek Krzysztof | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
168 | Pawłowska Agnieszka | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
169 | Pitkiewicz Jacek | Słupno | 1963 m | Starszy Pan | NIE |
170 | Piwko Damian | Radzymin | 1963 m | Brak | NIE |
171 | Pleskot Jacek | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
172 | Płusa Iwona | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
173 | Płusa Jerzy | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
174 | Potrzebowski Dominik | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
175 | Pręgowski Grzegorz | Warszawa | 5,6 km | Ekobigi | NIE |
176 | Radwan Alan | Warszawa | 5,6 km | Praga | NIE |
177 | Radwan Aleksander | Warszawa | 1963 m | Praga | NIE |
178 | Radwan Waldemar | Warszawa | 1963 m | Warszawa | NIE |
179 | Rędzia Michał | Wołomin | 5,6 km | Brak | NIE |
180 | Rogowska Paulina | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
181 | Rosołek Mariusz | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
182 | Rossa Anna | Kobyłka | 5,6 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
183 | Rostek Andrzej | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
184 | Rotter Małgorzata | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
185 | Ruciński Leon | Marki | 1963 m | Markowi Biegaczw | NIE |
186 | Rumińska Weronika | Ząbki | 5,6 km | Institute Of Agriculture And Food Biotechnology | NIE |
187 | Rymkiewicz Zbigniew | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
188 | Rynkiewicz Rafał | Warszawa Targówek | 1963 m | Brak | NIE |
189 | Sadkowski Łukasz | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
190 | Siemieniuk Tomasz | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
191 | Słupska Anna | Marki | 1963 m | Sonic | NIE |
192 | Słupski Łukasz | Ząbki | 1963 m | Sonic | NIE |
193 | Słupski Szymon | Ząbki | 1963 m | Sonic | NIE |
194 | Smietanski Piotr | Nowe Pieścirogi | 5,6 km | Nasielsk Baszta Team | NIE |
195 | Stachurska Katarzyna | Warszawa | 5,6 km | Run%Fun | NIE |
196 | Stachurski Darek | Warszawa | 5,6 km | Run % Fun | NIE |
197 | Stachurski Dariusz | Warszawa | 5,6 km | Run % Fun | NIE |
198 | Stańczuk Jan | Kobyłka | 1963 m | Brak | NIE |
199 | Stępniak Rafał | Ząbki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
200 | Stępniak Rafał | Ząbki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
201 | Stromecki Adam | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
202 | Strykowski Daniel | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
203 | Strzelecki Piotr | Warszawa | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
204 | Strzeszewski Michał | Warszawa | 5,6 km | Brak | NIE |
205 | Sut Sebastian | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
206 | Szachna Piotr | Warszawa | 5,6 km | Ekobiegi | NIE |
207 | Szczechura Eliza | Kobyłka | 5,6 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
208 | Szpadzik Jarosław | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
209 | Szpadzik Jarosław | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
210 | Szymczak Jacek | Ząbki | 5,6 km | Brak | NIE |
211 | Szymczak Karolina | Ząbki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
212 | Szyszko Lila | Marki | 1963 m | Sp1 Marki | NIE |
213 | Szyszko Grzegorz | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
214 | Szyszko Nel | Marki | 1963 m | Sp1 Marki | NIE |
215 | Szyszko Ewa | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
216 | Tymiński Kamil | Duczki | 1963 m | Piwko Run Team | NIE |
217 | Uznański Adam | Wolomin | 5,6 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
218 | Waligórski Krzysztof | Marki | 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
219 | Waligórski Krzysztof | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
220 | Wanielista Anna | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
221 | Wardak Agnieszka | Marki | 1963 m | Brak | NIE |
222 | Wasiak Katarzyna | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
223 | Waś Rafał | Wołomin | 5,6 km | Brak | NIE |
224 | Wieczorek Paweł | Marki | 1963 m | Marki Promienna | NIE |
225 | Wieczorek Paweł | Marki | 5,6 km | Marki Promienna | NIE |
226 | Więch Arek | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
227 | Więch Mariusz | Radzymin | 5,6 km | Brak | NIE |
228 | Włodarczyk Maciej | Marki | 5,6 km | Markowi Biegacze | NIE |
229 | Włodkowska Adrianna | Nadma | 1963 m | Brak | NIE |
230 | Włodkowski Franciszek | Nadma | 1963 m | Brak | NIE |
231 | Włodkowski Ignacy | Nadma | 1963 m | Brak | NIE |
232 | Włodkowski Artur | Nadma | 1963 m | Brak | NIE |
233 | Wojda Paweł | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
234 | Wojda Hubert | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
235 | Wojtkowski Piotr | Kobyłka | 5,6 km | Nordycki_Chodziarz | NIE |
236 | Wolff Tomasz | Ząbki | 5,6 km | Brak | NIE |
237 | Wrona Jacek | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
238 | Wroniewski Grzegorz | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
239 | Wroniewski Mariusz | Marki | 5,6 km | Brak | NIE |
240 | Wultańska Monika | Wyszków | 5,6 km | Brak | NIE |
241 | Zach Halina | Wołomin | 5,6 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
242 | Zach Maksymilian | Wołomin | 1963 m | Huragan Wołomin | NIE |
243 | Zadura Agnieszka | Warszawa | 5,6 km | Multimedia Runners | NIE |
244 | Zalewska Amina | Nasielsk | 5,6 km | Nasielsk Baszta Team | NIE |
245 | Zalewski Adam | Nasielsk | 5,6 km | Nasielsk Baszta Team | NIE |
246 | Żmuda Franciszek | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
247 | Żmuda Krystian | Warszawa | 1963 m | Brak | NIE |
248 | Żółkowska Rafał | Marki | 5,6 km | Run % Fun | NIE |
249 | Żółkowska Karolina | Marki | 5,6 km | Run % Fun | NIE |
250 | Żyluk Dariusz | Zagościniec | 5,6 km | Brak | NIE |