Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

10 BIEG O ZŁOTE GACIE

Miejsce i termin: Brzeszcze, 2022-04-24
Organizator: ORGANIZATOR
Ośrodek Kultury w Brzeszczach

PARTNERZY
Gmina Brzeszcze,
Klub Sportowy „Górnik” Brzeszcze,
Starostwo Powiatowe Oświęcim,
Uczniowski Klub Sportowy, LA Masters.

KONTAKT
Koordynator biegu Beata Jagiełło
telefon kontaktowy 785-708 - 558
mail: biegbrzeszcze@gmail.com
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 10 km
BIURO ZAWODÓW:Hala sportowa lub teren Stadionu KS Górnik Brzeszcze
START: ul. Ofiar Oświęcimia – obok Basenu „ Pod Platanem”
META: Na stadionie KS „ Górnik” Brzeszcze

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa dla zawodników biegu i Nordic Walking.
50 zł - przelew w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do dnia 21 kwietnia 2022 roku
Jeśli w dniu zawodów będą jeszcze wolne miejsca - zawodnicy uiszczą opłatę startową w biurze zawodów w wysokości 60 zł.

UWAGA !
Jeśli potrzebujecie Państwo Faktury:
- na firmę/klub z numerem NIP - prosimy o kontakt przed opłaceniem zawodów w systemie
- na osobę prywatna - prosimy o kontakt po opłaceniu zwodów w systemie
Kontakt tel. 785 - 708 - 558 lub na maila biegBrzeszcze@gmail.com
Limit zawodników: 450
Regulamin zawodów: PDF
Rozmiarówka koszulek: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus Janusz Osiek bieg Brak TAK
2 Andrzejczak Wojciech Brzeszcze bieg Brak TAK
3 Andrzejczak Agnieszka Brzeszcze bieg Brak TAK
4 Baka Maciej Oświęcim bieg Brak TAK
5 Baluś Adriana Oświęcim marsz NW Brak TAK
6 Basta Grzegorz Chełmek bieg Zadyszka Oświęcim TAK
7 Berke Krzysztof Jawiszowice bieg We Nse TAK
8 Biel Sławomir Tychy bieg Akademia Biegania 42K NIE
9 Biela Mariusz Pszczyna bieg Aktywna Pszczyna TAK
10 Bielińska Monika Przyszowice bieg Brak TAK
11 Bigaj Justyna Libiąż bieg Brak TAK
12 Boratyński Przemysław Libiąż bieg Brak TAK
13 Brożek Patrycja Kraków marsz NW Brak TAK
14 Bruzgielewicz Paweł Oświęcim bieg Skorupa Sport TAK
15 Bruzgielewicz Piotr Oświęcim bieg Skorupa Sport TAK
16 Bul Dariusz Prudnik marsz NW Trenujenordicwalking NIE
17 Bułka Miłosz Bieruń bieg Brak TAK
18 Burda Sebastian Wygiełzów bieg Run Gloria TAK
19 Capik Piotr Czechowice-Dziedzice bieg Rytm Czechowice TAK
20 Chomnicka Beata Kraków marsz NW Bmw Biegam Mimo Wszystko NIE
21 Chrapek Błażej Bielsko Biała bieg Brak TAK
22 Chrobak Marek Zabrzeg bieg Brak TAK
23 Chrobak Agnieszka Zabrzeg bieg Brak TAK
24 Chrobok Marcin Oświęcim bieg Brak TAK
25 Chudy Dawid Przeciszów bieg Brak NIE
26 Ciaputa Lucyna Brzeszcze bieg Brak TAK
27 Cyankiewicz Anna Kraków marsz NW Kijanki TAK
28 Cyankiewicz Agnieszka Kraków marsz NW Brak TAK
29 Cyba Anna Siemianowice Śląskie bieg Brak TAK
30 Cyrus Bogdan Strzebiń marsz NW Silesia Nordic Team NIE
31 Czerniawska Beata Bielsko-Biała bieg Brak TAK
32 Czuwaj Krzysztof Brzeszcze bieg We Nse TAK
33 Deląg Jakub Piotrków Trybunalski marsz NW Luki Team Polska TAK
34 Dobranowski Piotr Chrzanów bieg Parkrun Chrzanów TAK
35 Domasik Radosław Zaborze bieg Zaborze TAK
36 Domurat Zdzisław Alwernia bieg Wataha TAK
37 Domurat Zbigniew Chrzanów bieg Chrzanów Biega TAK
38 Dudek Tomasz Oświęcim bieg Zadyszka Oświęcim TAK
39 Durok Wojciech Jankowice bieg Kac Runners TAK
40 Dziadkowiec Dorota Jawiszowice marsz NW Brak NIE
41 Dziadkowiec Paweł Jawiszowice marsz NW Brak NIE
42 Dziadkowiec Jakub Jawiszowice bieg Brak NIE
43 Fałowska Sonia Andrychów bieg Brak TAK
44 Faron Paweł Czechowice-Dziedzice bieg Zf TAK
45 Filapek Bartosz Brzeszcze bieg Brak TAK
46 Frycholc Tomasz Brzeszcze bieg Brak TAK
47 Gabryś Janusz Podolsze bieg Aktywna Dolina Karpia TAK
48 Garbuz Agnieszka Brzeszcze marsz NW Brak TAK
49 Garbuz Marcin Rajsko bieg Zadyszka Oświęcim TAK
50 Garbuz Mariusz Brzeszcze marsz NW Brak TAK
51 Gaudyn Andrzej Chorzów bieg Brak TAK
52 Gawin Robert Chrzanów bieg Brak NIE
53 Gawlak Barbara Goczałkowice-Zdrój bieg Brak TAK
54 Gawron Marek Brzeszcze bieg Brak TAK
55 Gerle-Kotula Anna Katowice marsz NW Brak TAK
56 Gibas Jarosław Jawiszowice marsz NW Brak TAK
57 Głąb Katarzyna Bestwina marsz NW Brak TAK
58 Głąb Piotr Bestwina marsz NW Brak TAK
59 Głąb Bogusław Dankowice bieg - TAK
60 Głąb Rafał Dankowice bieg Brak TAK
61 Głogosz Grzegorz Międzybrodzie Bialskie bieg Brak TAK
62 Gorczewska Renata Rybarzowice bieg Ks Iskra Rybarzowice NIE
63 Górka Krzysztof Guras Jawiszowice bieg Z Bieganiem Mi Do Gór/ On Run Crew NIE
64 Górski Jakub Tychy bieg Rapid Mivardi Polska TAK
65 Grabowska Szyszka Elżbieta Zasole bieg Brak TAK
66 Gregorczyk Mariusz Osiek bieg Beskidzkie TAK
67 Gregorczyk Marcin Mikołów bieg Sts Biegaton Mikołów TAK
68 Gruca Wieslaw Brzeszcze marsz NW Nie Zrzeszony TAK
69 Grzesina Magdalena Oświęcim bieg Brak TAK
70 Grzesina Arkadiusz Oświęcim bieg Brak TAK
71 Grzyb Leszek Łąka bieg Kac Runners TAK
72 Guzy Andrzej Dąbrowa Górnicza bieg Brak TAK
73 Hajnos Damian Brzeszcze bieg Brak TAK
74 Halota Iza Kraków bieg Brak TAK
75 Horowska Karolina Tychy bieg Runhogs Tychy TAK
76 Horowski Tomasz Tychy bieg Runhoghs Tychy TAK
77 Huchro Tomasz Piekary Śląskie bieg Brak TAK
78 Hulbój Dominik Brzeszcze bieg Brak TAK
79 Jagiełło Wojciech Brzeszcze marsz NW Speed Club Brzeszcze TAK
80 Jagoda Maciej Chełm Śląski bieg Brak TAK
81 Jakszik Dariusz Żywiec bieg Brak TAK
82 Jamrozik Kinga Kraków marsz NW Brak TAK
83 Janas Tomasz Osiek bieg Osiek Biega TAK
84 Jasiak Elżbieta Bielsko-Biała bieg Speleoklub Bielsko-Biała TAK
85 Jezusek Barbara Ruda Śląska marsz NW Ekipa Na Kijach TAK
86 Jędryka Grzegorz Oświęcim bieg Brak TAK
87 Jonkisz Dorota Czechowice Dziedzice bieg Rytm TAK
88 Kaleta Agnieszka Brzeszcze bieg Powoli Do Celu TAK
89 Kamrowski Marcin Brzeszcze bieg Brak TAK
90 Kantorowska Anna Frydek bieg Powoli Do Celu TAK
91 Klyszcz Paweł Łaziska Górne bieg Zero32 Architekci TAK
92 Knopek Bartłomiej Bieruń bieg Brak TAK
93 Kobielusz Paweł Oświęcim bieg Starostwo Powiatowe Oświęcim TAK
94 Kobosko Paweł Rajsko bieg Zadyszka Oświęcim TAK
95 Kohut Sebastian Bielsko-Biała bieg Renault Wektor TAK
96 Kołodziej Zbigniew Kęty bieg Kęckie Harpagany NIE
97 Kondzielnik Magdalena Pszczyna bieg Brak TAK
98 Kopeć Andrzej Czechowice-Dziedzice bieg Brak TAK
99 Kopijasz Leonard Brzeszcze bieg Brak TAK
100 Kordiasz Radoslaw Krakow bieg Smok Wawelski TAK
101 Kordula Łukasz Brzeszcze bieg Brak TAK
102 Kordula Ewelina Brzeszcze marsz NW Brak TAK
103 Kotas Szymon Pszczyna bieg Brak TAK
104 Kowalczyk Tadeusz Kraków marsz NW Bmw Biegamy Mimo Wszystko TAK
105 Kowalczyk Joanna Kraków marsz NW Bmw Biegamy Mimo Wszystko TAK
106 Kozioł Kamil Młoszowa bieg Jkla Jawor Jaworzno TAK
107 Krakowczak Rysiek Oświęcim bieg Zadyszka Oświęcim / Ks Kandahar TAK
108 Krawczyk Jacek Radostowice bieg Spot Pszczyna TAK
109 Krawczykiewicz Marcin Chrzanów bieg Brak TAK
110 Krok Grzegorz Brzeszcze bieg We Nse TAK
111 Krupa Przemysław Mnich bieg Biegiem Przez Chybie TAK
112 Krzemień Krzysztof Brzeszcze bieg Brak TAK
113 Kucia Kamil Tychy bieg Skorupa Sport TAK
114 Kuczmański Piotr Masłomiąca bieg G.o.a.t Team Michałowice TAK
115 Kukla Agata Brzeszcze bieg Powoli Do Celu TAK
116 Kułakowska Halina Olkusz marsz NW Katowicki Nordic Walking TAK
117 Kurzeja Patryk Kraków bieg Brak TAK
118 Kuźmik Anna Gliwice marsz NW Brak TAK
119 Kuźmik Dominik Gliwice bieg Brak TAK
120 Kwiatkowski Marek Osiek bieg Brak TAK
121 Kwiatkowski Rafał Chrzanów bieg Forever Young TAK
122 Laskowski Jakub Tychy bieg Brak TAK
123 Lipowska Ewa Libiąż bieg Brak TAK
124 Lisicki Kamil Czechowice-Dziedzice bieg Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice TAK
125 Lubecki Tomasz Oświęcim bieg Zadyszka Oświęcim TAK
126 Łacny Sebastian Brzeszcze bieg 5 Batalion Dowodzenia TAK
127 Łagosz Ewelina Brzezinka bieg Brak TAK
128 Ławeczko Radosław Brzeszcze bieg Zadyszka Oświęcim TAK
129 Łoskot Marcin Łąka bieg Kac Runners NIE
130 Łozińska Wiktoria Libiąż bieg Parkrun Chrzanów TAK
131 Łoziński Wojciech Libiąż bieg Parkrun Chrzanów TAK
132 Łoziński Jerzy Libiąż bieg Parkrun Chrzanów TAK
133 Łukowicz Piotr Dankowice bieg Brak TAK
134 Machno Piotr Kraków bieg Brak TAK
135 Machowski Artur Bielsko-Biała bieg Brak TAK
136 Madej Józef Oświęcim bieg Zadyszka Oświęcim TAK
137 Majdziak Marcin Brzeszcze marsz NW Brak TAK
138 Malina Adam Bojszowy bieg Synthos Run Team TAK
139 Małka Irena Gliwice marsz NW Brak NIE
140 Małka Marian Gliwice marsz NW Brak NIE
141 Marcak Przemek Oświęcim bieg D.a.m.y.r.a.d.e. TAK
142 Marcinczyk Daniel Brzeszcze bieg Dan-Bud Daniel Marcińczyk NIE
143 Marek Rafał Goczałkowice-Zdrój bieg Kac Runners TAK
144 Masny Grzegorz Gostyń bieg Brak TAK
145 Matla Irmina Przeciszow bieg Brak TAK
146 Matyja Olaf Chełmek bieg Brak TAK
147 Meisner Jakub Kraków bieg Cisco Hiking&Amp;Climbing TAK
148 Mejer Krzysztof Ruda Śląska bieg Brak TAK
149 Mendyk Przemysław Bobrek bieg - TAK
150 Michalak Mirosław Tychy marsz NW Brak TAK
151 Michalik Adrian Libiąż bieg L&Amp;M NIE
152 Miechurska-Młocek Monika Rzyki bieg Brak NIE
153 Mieszczak Krzysztof Oświęcim bieg Brak TAK
154 Młocek Jarosław Rzyki bieg Brak TAK
155 Młocek Mikołaj Rzyki bieg Brak NIE
156 Moskwa Sławomir Jawiszowice bieg Zadyszka Oświęcim TAK
157 Mostowik Anna Jawiszowice marsz NW Brak TAK
158 Mostowik Marek Jawiszowice bieg Brak TAK
159 Mostowik Marcin Brzeszcze bieg Brak TAK
160 Motoszko Tomasz Katowice bieg Brak TAK
161 Mozgała Krzysztof Osiek bieg Brak TAK
162 Mroczka Grzegorz Oświęcim bieg Brak TAK
163 Mucha Marek Wola bieg Powoli Do Celu TAK
164 Musiał Ola Częstochowa marsz NW Nordic Team Częstochowa TAK
165 Mynarska Iwona Bestwina marsz NW Brak TAK
166 Myśliwiec Monika Brzeszcze marsz NW Brak TAK
167 Nabielec Joanna Kraków bieg Itmbw Kraków TAK
168 Niemas Anna Błażejowice bieg Rodzinny Dom Dziecka TAK
169 Nikityn Marian Libiąż bieg Biegaj Z Nadzieją TAK
170 Nitka Jacek Tychy bieg Mosir Tychy TAK
171 Noras Maria Tychy bieg Brak TAK
172 Noras Piotr Tychy bieg Brak TAK
173 Norek-Ciszak Beata Tychy bieg Lake Runners Tychy TAK
174 Nowak Dawid Mikołów bieg Brak TAK
175 Nowogrodzki Mateusz Rajsko bieg Porunne Furganie TAK
176 Olek Joanna Bestwina marsz NW Brak TAK
177 Oleksiuk Marek Oświęcim bieg Brak TAK
178 Olma Dariusz Jawiszowice bieg Go Aptiv! TAK
179 Olma Teresa Przecieszyn marsz NW Brak TAK
180 Opalska Karolina Zasole Bielańskie bieg Brak TAK
181 Opyrchał Paweł Skawina bieg Brak TAK
182 Ordzowiały Piotr Osielec marsz NW Niwa Osielec TAK
183 Orlicki Stanisław Tychy bieg Orzeł - Rudze NIE
184 Osiecka Iwona Oświęcim bieg Brak TAK
185 Osiecki Marcin Nowa Wieś bieg Brak TAK
186 Owczarz Beata Bestwina marsz NW Brak TAK
187 Paludkiewicz Piotr Czarny Las marsz NW Nordic Team Częstochowa TAK
188 Pałucka Monika Wola bieg Powoli Do Celu NIE
189 Panek Agnieszka Bieruń marsz NW Brak TAK
190 Panek Krzysztof Bieruń marsz NW Team Papry TAK
191 Papała Leszek Łaziska Górne bieg Brak TAK
192 Papuga Iwona Jawiszowice bieg Zadyszka Oświęcim TAK
193 Parysz-Stanclik Daria Rajsko marsz NW Brak TAK
194 Petkiewicz Tomasz Mikołów bieg Sts Biegaton Mikołów NIE
195 Petrykowska Amelia Brzezinka marsz NW Brak TAK
196 Pękala Jacek Brzeszcze bieg Brak TAK
197 Pietrzyk Wojciech Kraków bieg Brak NIE
198 Piotrowski Tomasz Jawiszowice bieg Brak TAK
199 Pióro Grzegorz Oświęcim bieg Zadyszka Oświęcim TAK
200 Piszczek Dominika Nowe Dwory bieg Brak TAK
201 Płonka Małgorzata Oświęcim bieg Lecebochce NIE
202 Pniak Maciej Kraków bieg Brak NIE
203 Polak Tomasz Bielsko - Biała bieg Pro300_Projectdiscipline TAK
204 Porębski Marek Oświęcim bieg Zadyszka Oświęcim TAK
205 Pożoga Patryk Pszczyna bieg Zf TAK
206 Prokop Iwona Ruda Śląska bieg Brak TAK
207 Przesór Barbara Osiek bieg Brak TAK
208 Przybylska Aneta Brzeszcze bieg Brak TAK
209 Przystał Adam Oświęcim bieg Brak TAK
210 Ptak Krzysztof Żory bieg Hrmax Żory TAK
211 Ptak Małgorzata Przecieszyn marsz NW Brak TAK
212 Pytlarz Wojtek Bielsko Biała bieg Atsco Polska TAK
213 Rajek Magdalena Częstochowa marsz NW Nordic Team Częstochowa TAK
214 Reinert Aleksandra Pszczyna bieg Brak NIE
215 Romańska Katarzyna Katowice marsz NW Ekipa Na Kijach TAK
216 Rozmus-Orczyk Anna Kozy bieg Kozy Biegają, A Nie Skaczą ! TAK
217 Różewicz Dariusz Tychy bieg Pance TAK
218 Różewicz Ewa Tychy bieg Pance TAK
219 Rybarz Artur Brzeszcze bieg Zadyszka Oświęcim TAK
220 Rybarz Milena Rajsko marsz NW Oświęcimski Klub Karate TAK
221 Rybarz Witold Brzeszcze bieg Oświęcimski Klub Karate TAK
222 Ryłko Krzysztof Zaborze bieg Zadyszka Oświęcim TAK
223 Sadek Kinga Bielsko-Biała bieg Brak TAK
224 Sadlok Anna Jawiszowice bieg Brak TAK
225 Sajdak Szymon Jawiszowice bieg Brak TAK
226 Sajewicz Agnieszka Brzeszcze marsz NW Brak TAK
227 Senkowski Tymoteusz Brzeszcze bieg Brak TAK
228 Sikorski Marcin Brzeszcze bieg Brak TAK
229 Sinka Damian Pszczyna bieg Mg Sport TAK
230 Sitko Adam Bojszowy bieg Silesia Marathon Club TAK
231 Skibicki Krzysztof Oświęcim bieg Zadyszka Oświecim TAK
232 Skorupa Paweł Tychy bieg Skorupa Sport TAK
233 Słowik Marek Wola bieg Brak NIE
234 Smorzik Marcin Rudziczka bieg Brak TAK
235 Sobuś Piotr Czechowice Dziedzice bieg Brak TAK
236 Sondej Wiesław Rzeszów marsz NW Sdey Yoga NIE
237 Sondej Wiesław Rzeszów marsz NW Sdey Yoga NIE
238 Stalmach Sławomir Łąka bieg Pszczyna Biega TAK
239 Stańczyk Andrzej Wola marsz NW Powoli Do Celu TAK
240 Starościk Anna Brzeszcze marsz NW Brak TAK
241 Starzyński Dariusz Sędziszów bieg Brak TAK
242 Staszewski Henryk Bielsko-Biała marsz NW Gibkie Szłapy TAK
243 Stawowy Bogdan Jawiszowice marsz NW Brak TAK
244 Stefanów Mirosław Czechowice-Dziedzice bieg Brak TAK
245 Stelmach Zbigniew Oświęcim marsz NW Brak TAK
246 Stiller Karol Kusięta marsz NW Podkowa Janów TAK
247 Stolarzewicz Mariusz Jawiszowice bieg Brak TAK
248 Stój Marlena Libiąż bieg Brak TAK
249 Stryczek Agnieszka Brzeszcze bieg Brak NIE
250 Szczelina Marta Brzeszcze bieg Zadyszka Oświęcim NIE
251 Szczęsna Edyta Czechowice - Dziedzice bieg Brak TAK
252 Szczęsny Aneta Mysłowice bieg Brak TAK
253 Szczęśniak Zbigniew Częstochowa marsz NW Nordic Team Częstochowa TAK
254 Sztanderski Grzegorz Janów marsz NW Kabex Podkowa Janów TAK
255 Szweda Krzysztof Pszczyna bieg Esa Team NIE
256 Szweda Dorota Chorzów bieg Brak TAK
257 Szymeczko Jola Zaborze bieg Runonline TAK
258 Szymocha Andrzej Spytkowice bieg Brak TAK
259 Talar Justyna Kozy bieg Brak TAK
260 Targosz Paulina Kędzierzyn-Koźle bieg Runsisterskk TAK
261 Targosz Jolanta Kędzierzyn-Koźle bieg Runsisterskk TAK
262 Tkacz Jarek Dankowice bieg Renault Wektor TAK
263 Tokarz Dominik Oświęcim bieg Energy Oświęcim TAK
264 Tomala Robert Lędziny bieg Brak TAK
265 Tomczyk Sylwia Piasek marsz NW Wild Runners Club TAK
266 Tomczyk Piotr Czesław Piasek marsz NW Wild Runners Club TAK
267 Topolnicki Sławomir Tychy bieg Brak TAK
268 Virgallita Claudio Zaborze bieg Brak TAK
269 Walecki Michał Czarków bieg Filip Na 21-Szym Biegu TAK
270 Walecki Filip Czarków bieg Filip Na 21-Szym Biegu TAK
271 Warzecha Joanna Oświęcim bieg Brak TAK
272 Wcisło Stanisław Leńcze bieg Brak TAK
273 Wiecheć Agnieszka Oświęcim bieg Brak TAK
274 Wilczek Bogusława Mikłów bieg Sts Biegaton Mikłów TAK
275 Wilk Dariusz Wapiennik bieg Brak NIE
276 Wiltos Aneta Andrychów bieg Brak NIE
277 Wiśniewski Ivan Czaniec bieg Brak TAK
278 Wodniak Angela Wola bieg Powoli Do Celu TAK
279 Wojcik Paweł Brzeszcze bieg Zadyszka Oświęcim TAK
280 Wojdyło Monika Kraków bieg Brak TAK
281 Wojtal Marta Bytom marsz NW Cidry Lotajom TAK
282 Wojtasiński Daniel Częstochowa marsz NW Nordic Team Częstochowa TAK
283 Wolant Sylwester Brzeszcze bieg Trio Oświęcim NIE
284 Worwa Dorota Jawiszowice marsz NW Brak TAK
285 Wójcik Tomasz Rudze bieg Aktywna Pszczyna TAK
286 Wójcik Jerzy Rudze bieg Brak TAK
287 Wójcik Wiesław Rudze bieg Brak TAK
288 Wójcik Mateusz Hecznarowice bieg Brak TAK
289 Wrońska Małgorzata Kraków bieg Brak NIE
290 Wróbel Paweł Orzesze marsz NW Grzmiące Kije TAK
291 Wrzesiński Andrzej Mikołów bieg Sts Biegaton Mikołów TAK
292 Wrzesiński Rafał Tychy bieg Sts Biegaton Mikołów TAK
293 Wyroba Krzysztof Oświęcim bieg Brak TAK
294 Wyrobek Ewa Brzeszcze bieg Brak TAK
295 Wyszyński Piotr Libiąż bieg Kosówki Run TAK
296 Zamasz Krzysztof Tychy bieg Cityzen TAK
297 Zielińska Urszula Katowice marsz NW Ekipa Na Kijach TAK
298 Ziemińska Danuta Brzeszcze marsz NW Brak TAK
299 Żbik Anna Jaworzno marsz NW Brak TAK