Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

10. BIEG GÓRSKI & NORDIC WALKING PAMIĘCI WOJTKA PAZDURA

Miejsce i termin: Maków Podhalański, 2022-07-30
Organizator: ORGANIZATOR
Burmistrz Makowa Podhalańskiego oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim

WSPÓŁORGANIZATOR
Powiat Suski
Opis zawodów: Bieg i marsz NW na dystansie 5 km
Start i meta znajdują się przy ul. Kościuszki 5, przed Domem Kultury
Biuro zawodów znajdować się będzie obok budynku OSP w Makowie Podhalańskim przy ul. Kościuszki.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Udział bezpłatny
bieg od rocznika 2006 i starsi
marsz NW od rocznika 2008 i starsi
Zapisy przez stronę do 26.07.2022 oraz w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Cholewa Jan Sucha Beskidzka bieg 5 km Suska Grupa Biegowa NIE
2 Chomnicka Beata Kraków marsz NW 5 km Bmw Biegamy Mimo Wszystko NIE
3 Dziubiński Leszek Libiąż bieg 5 km Run Gloria NIE
4 Florek Michał Kraków marsz NW 5 km Wojsko Polskie NIE
5 Gajda Kinga Kraków bieg 5 km Brak NIE
6 Grębska-Bodzęta Agata Trzebinia bieg 5 km Sierszanie NIE
7 Guzik Mateusz Osielec bieg 5 km Brak NIE
8 Hadka Jacek Krzeszów bieg 5 km Czwartunio Team NIE
9 Kaleta Jan Kraków bieg 5 km Jw 2771 NIE
10 Kapuśnik Maria Tarnawa Dolna bieg 5 km Brak NIE
11 Kaputa Piotr Kraków bieg 5 km Brak NIE
12 Karłowski Wojciech Szyce marsz NW 5 km 3 Rblog NIE
13 Kastelik Dariusz Gilowice marsz NW 5 km Grzmot Gilowice NIE
14 Kąś Iwona Kraków bieg 5 km Brak NIE
15 Kłaput-Glanowska Klaudia Łękawica bieg 5 km Brak NIE
16 Kopta Jerzy Kraków bieg 5 km Biegamy Mimo Wszystko NIE
17 Kowalczyk Tadeusz Kraków marsz NW 5 km Lux Torpeda Małopolska NIE
18 Kowalczyk Joanna Kraków marsz NW 5 km Bmw Biegamy Mimo Wszystko NIE
19 Krzyworączka Piotr Kraków marsz NW 5 km Bmw Biegamy Mimo Wszystko NIE
20 Kulpa Mateusz Wadowice bieg 5 km Ada Team NIE
21 Kutyła Marek Kraków bieg 5 km Itmbw Kraków NIE
22 Mazurek Daniel Niepołomice bieg 5 km Niepołomice Biegają NIE
23 Ożóg Mirosław Skawina bieg 5 km Skawina Biega NIE
24 Pająk Wojciech Sucha Beskidzka bieg 5 km Mocni Pomoci NIE
25 Papież Anna Zamiescie bieg 5 km Mok Mszana Dolna NIE
26 Papież Mariusz Zamieście bieg 5 km Mok Mszna Dolna NIE
27 Raś Agnieszka Kraków bieg 5 km Husaria Race Team NIE
28 Skawińska Magdalena Trzebinia bieg 5 km Sierszanie NIE
29 Skawiński Paweł Trzebinia marsz NW 5 km Sierszanie NIE
30 Skawiński Krzysztof Trzebinia marsz NW 5 km Sierszanie NIE
31 Sułkowska Elżbieta Limanowa bieg 5 km Brak NIE
32 Suski Daniel Wadowice marsz NW 5 km Luxtorpeda Małopolska NIE
33 Szczypka Agnieszka Kraków bieg 5 km Bmw Biegamy Mimo Wszystko NIE
34 Wajdzik Adam Krzeszów bieg 5 km Ig: Pospieszny_Do_Mety NIE
35 Walczyk Iwona Kraków marsz NW 5 km Brak NIE