Nazwa zawodów: | 10. BIEG GÓRSKI & NORDIC WALKING PAMIĘCI WOJTKA PAZDURA |
Miejsce i termin: | Maków Podhalański, 2022-07-30 |
Organizator: | ORGANIZATOR Burmistrz Makowa Podhalańskiego oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim WSPÓŁORGANIZATOR Powiat Suski |
Opis zawodów: | Bieg i marsz NW na dystansie 5 km Start i meta znajdują się przy ul. Kościuszki 5, przed Domem Kultury Biuro zawodów znajdować się będzie obok budynku OSP w Makowie Podhalańskim przy ul. Kościuszki. SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Udział bezpłatny bieg od rocznika 2006 i starsi marsz NW od rocznika 2008 i starsi Zapisy przez stronę do 26.07.2022 oraz w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów |
Limit zawodników: | 100 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Mapa zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Baran Jacek | Świnna Poręba | bieg 5 km | Brak | NIE |
2 | Bizoń Dawid | Andrychów | bieg 5 km | Andrychówrunning | NIE |
3 | Borawski Krzysztof | Zembrzyce | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
4 | Buczko Adam | Krakow | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
5 | Burdzy Adrian | Maków Podhalański | bieg 5 km | Czwartunio Team | NIE |
6 | Burdzy Sabina | Maków Podhalański | marsz NW 5 km | Czwartunio Team | NIE |
7 | Ceremuga Marcin | Maków Podhalański | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
8 | Cholewa Jan | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
9 | Chowaniec Józef | Las | bieg 5 km | Brak | NIE |
10 | Chrzanowska Anna | Kalwaria Zebrzydowska | bieg 5 km | Brak | NIE |
11 | Chrzanowski Maciej | Kalwaria Zebrzydowska | bieg 5 km | Brak | NIE |
12 | Czubin Tomasz | Maków Podhalański | bieg 5 km | Halniak-Tenis Stołowy | NIE |
13 | Dors Grzegorz | Janów | marsz NW 5 km | Kabex Podkowa Janów | NIE |
14 | Dziubiński Leszek | Libiąż | bieg 5 km | Run Gloria | NIE |
15 | Florek Michał | Kraków | marsz NW 5 km | Wojsko Polskie | NIE |
16 | Gacek Teresa | Jordanów | marsz NW 5 km | Czwartunio Team | NIE |
17 | Gacek Grzegorz | Jordanów | bieg 5 km | Czwartunio Team | NIE |
18 | Gajda Kinga | Kraków | bieg 5 km | Brak | NIE |
19 | Garbuz Agnieszka | Brzeszcze | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
20 | Gaweł Bogdan | Oświęcim-Zaborze | bieg 5 km | Synthos | NIE |
21 | Gorczewski Adam | Rybarzowice | bieg 5 km | Ks Iskra Rybarzowice | NIE |
22 | Grębska-Bodzęta Agata | Trzebinia | bieg 5 km | Sierszanie | NIE |
23 | Grządziel Kazimierz | Poraż | marsz NW 5 km | Zkn \&Quot;Sokół\&Quot; Zagórz | NIE |
24 | Guzik Mateusz | Osielec | bieg 5 km | Brak | NIE |
25 | Hadka Jacek | Krzeszów | bieg 5 km | Czwartunio Team | NIE |
26 | Jeleń Janusz | Maków Podhalański | bieg 5 km | Brak | NIE |
27 | Jeleń Remi | Maków Podhalański | bieg 5 km | Gypsy Tigers | NIE |
28 | Jurecki Ryszard | Wieliczka | bieg 5 km | Mostiv | NIE |
29 | Kaleta Jan | Kraków | bieg 5 km | Jw 2771 | NIE |
30 | Kaliciak Maciej | Stryszawa | bieg 5 km | Brak | NIE |
31 | Kapuśnik Maria | Tarnawa Dolna | bieg 5 km | Brak | NIE |
32 | Kaputa Piotr | Kraków | bieg 5 km | Brak | NIE |
33 | Karłowski Wojciech | Szyce | marsz NW 5 km | 3 Rblog | NIE |
34 | Kastelik Dariusz | Gilowice | marsz NW 5 km | Grzmot Gilowice | NIE |
35 | Kastelik Szymon | Gilowice | bieg 5 km | Team Kopeć | NIE |
36 | Kąkol Jarosław | Stryszawa | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
37 | Kąś Iwona | Kraków | bieg 5 km | Brak | NIE |
38 | Kłaput-Glanowska Klaudia | Łękawica | bieg 5 km | Brak | NIE |
39 | Kopta Jerzy | Kraków | bieg 5 km | Biegamy Mimo Wszystko | NIE |
40 | Kosman Magdalena | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Brak | NIE |
41 | Kosman Hubert | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Brak | NIE |
42 | Kozlowska Anna | Warszawa | bieg 5 km | Brak | NIE |
43 | Kramarz Stanisław | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
44 | Krzyworączka Piotr | Kraków | marsz NW 5 km | Bmw Biegamy Mimo Wszystko | NIE |
45 | Krzyworączka Paweł | Zielonki | marsz NW 5 km | Tabletoid | NIE |
46 | Kulpa Mateusz | Wadowice | bieg 5 km | Ada Team | NIE |
47 | Kutyła Marek | Kraków | bieg 5 km | Itmbw Kraków | NIE |
48 | Leśniak Grażyna | Zembrzyce | bieg 5 km | Czwartunio Team | NIE |
49 | Łaski Mateusz | Lanckorona | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
50 | Łyżnicki Zygmunta | Mszana Dolna | bieg 5 km | Mok Mszana Dolna | NIE |
51 | Marek Patrycja | Juszczyn | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
52 | Marek Anna | Juszczyn | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
53 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | bieg 5 km | Beztlenowi Malbork | NIE |
54 | Matusiak Wiesława | Maków Podhalański | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
55 | Mazurek Daniel | Niepołomice | bieg 5 km | Niepołomice Biegają | NIE |
56 | Miś Paweł | Hucisko | bieg 5 km | Czwartunio Team | NIE |
57 | Moniak Zofia | Tarnawa Górna | bieg 5 km | Brak | NIE |
58 | Moniak Andrzej | Tarnawa Górna | bieg 5 km | Brak | NIE |
59 | Moniak Jan | Tarnawa Górna | bieg 5 km | Brak | NIE |
60 | Mordarski Jacek | Nawojowa | bieg 5 km | Biegam Bo Lubię | NIE |
61 | Nadkański Marek | Mszana Górna | marsz NW 5 km | Mokmszana Dolna | NIE |
62 | Niecąg Maria | Maków Podhalański | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
63 | Nieciąg Sabina | Śleszowice | marsz NW 5 km | Czwartunio Team | NIE |
64 | Nieciąg Ola | Śleszowice | marsz NW 5 km | Czwartunio Team | NIE |
65 | Nocoń Tomasz | Nowy Targ | bieg 5 km | Brak | NIE |
66 | Ochman Stanisław | Zembrzyce | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
67 | Orzeł Krzysztof | Węgrzce Wielkie | bieg 5 km | Brak | NIE |
68 | Pająk Wojciech | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Mocni Pomoci | NIE |
69 | Papież Anna | Zamiescie | bieg 5 km | Mok Mszana Dolna | NIE |
70 | Papież Mariusz | Zamieście | bieg 5 km | Mok Mszna Dolna | NIE |
71 | Pępek Jakub | Międzybrodzie Bialskie | bieg 5 km | Brak | NIE |
72 | Polak Jolanta | Grzechynia | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
73 | Raś Agnieszka | Kraków | bieg 5 km | Husaria Race Team | NIE |
74 | Rusin Krzysztof | Juszczyn | bieg 5 km | Brak | NIE |
75 | Sala-Kita Maria | Juszczyn | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
76 | Sarnicki Janusz | Maków Podhalański | bieg 5 km | Mok Mszana Dolna | NIE |
77 | Skawińska Magdalena | Trzebinia | bieg 5 km | Sierszanie | NIE |
78 | Skawiński Krzysztof | Trzebinia | marsz NW 5 km | Sierszanie | NIE |
79 | Skawiński Paweł | Trzebinia | marsz NW 5 km | Sierszanie | NIE |
80 | Stachowski Damian | Stryszawa | bieg 5 km | Czwartunio Team | NIE |
81 | Steczek Magda | Sucha Beskidzka | bieg 5 km | Suska Grupa Biegowa | NIE |
82 | Sułkowska Elżbieta | Limanowa | bieg 5 km | Brak | NIE |
83 | Surzyn Aleksandra | Stryszawa | marsz NW 5 km | Slowmokitten | NIE |
84 | Suski Daniel | Wadowice | marsz NW 5 km | Luxtorpeda Małopolska | NIE |
85 | Szczurek Sabina | Grzechynia | marsz NW 5 km | Czwartunio Team | NIE |
86 | Szczurek Paweł | Grzechynia | bieg 5 km | Czwartunio Team | NIE |
87 | Szczypka Agnieszka | Kraków | bieg 5 km | Bmw Biegamy Mimo Wszystko | NIE |
88 | Sztanderski Grzegorz | Janów | marsz NW 5 km | Kabex Podkowa Janów | NIE |
89 | Świętek Anna | Stryszawa | marsz NW 5 km | Czwartunio Team | NIE |
90 | Wajdzik Adam | Krzeszów | bieg 5 km | Ig: Pospieszny_Do_Mety | NIE |
91 | Walczyk Iwona | Kraków | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
92 | Wicherek Maciej | Kraków | bieg 5 km | Itmbw | NIE |
93 | Wiśniewska Maria | Pogórze | bieg 5 km | Brak | NIE |
94 | Wiśniewski Tomasz | Kraków | bieg 5 km | Brak | NIE |
95 | Wolczko Grzegorz | Maków Podhalański | bieg 5 km | Brak | NIE |
96 | Wydra Jan | Mszana Dolna | bieg 5 km | Mok Mszana Dolna | NIE |
97 | Zachara Maria | Rabka Zdrój | bieg 5 km | Brak | NIE |
98 | Zachara Dorota | Rabka Zdroj | bieg 5 km | Brak | NIE |
99 | Żaczek Tomasz | Sucha Beskidzka | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
100 | Żaczek Anna | Sucha Beskidzka | marsz NW 5 km | Brak | NIE |