Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VIII CHARYTATYWNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Zembrzyce, 2022-11-13
Organizator: Stowarzyszenie MOCNI POMOCNI
Urząd Gminy w Zembrzycach
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach
Rada Sołecka w Zembrzycach

KONTAKT
Jolanta Żmija - koordynator
tel. 502 287 160
mocnipomocni@interia.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbęda się biegi na 11k km, 5,5 km, 2 km oraz marsz NW 5,5 km i 2 km.
Start/Meta, biuro zawodów - Centrum Rekreacji i Wypoczynku \\\"Nad Paleczką\\\" w Zembrzycach (boisko „Garbarz” Zembrzyce)

SZCEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 9.11.2022, wpisowe;
- dorośli 50 zł
- młodzież do lat 17 20 zł
W dniu zawodów 80 zł, w miarę dostępności pakietów
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bogdan Patryk Maków Podhalański bieg 11 km opłata podstawowa Brak TAK
2 Cholewa Jan Sucha Beskidzka bieg 11 km opłata podstawowa Suska Grupa Biegowa
3 Chowaniec Józef Las bieg 5,5 km opłata podstawowa Brak
4 Drwal Dawid Skawica bieg 5,5 km opłata podstawowa Brak
5 Dutkiewicz Marek Śleszowice marsz NW 2 km opłata podstawowa Brak TAK
6 Fidelus Bartłomiej Zembrzyce bieg 11 km opłata podstawowa Obrońcy Chrostawicy TAK
7 Goliasz Renata Sucha Beskidzka bieg 5,5 km opłata podstawowa Brak
8 Gołuszka-Dutkiewicz Maria Śleszowice marsz NW 2 km opłata podstawowa Brak TAK
9 Hadka Jacek Krzeszów bieg 11 km opłata podstawowa Czwartunio Team TAK
10 Jastrzębski Patryk Mysłowice bieg 5,5 km opłata podstawowa Obrońcy Chrostawicy TAK
11 Kąkol Jarosław Stryszawa bieg 5,5 km opłata podstawowa Suska Grupa Biegowa
12 Klijewicz Filip Zembrzyce bieg 11 km opłata podstawowa Brak
13 Klijewicz Filip Zembrzyce bieg 11 km opłata podstawowa Obrońcy Chrostawicy
14 Kopacz Bogdan Zembrzyce bieg 11 km opłata podstawowa Obrońcy Chrostawicy TAK
15 Kozioł Ewa Kraków bieg 11 km opłata podstawowa Brak TAK
16 Kozioł Artur Kraków bieg 11 km opłata podstawowa Brak TAK
17 Koźmiński Józef Sucha Beskidzka bieg 11 km opłata podstawowa Skl Sucha Beskidzka
18 Koźmiński Józef Sucha Beskidzka bieg 11 km opłata podstawowa Skl Sucha Beskidzka
19 Kożmiński Józef Bielsko-Biała bieg 11 km opłata podstawowa Skl Sucha Beskidzka
20 Kubasiak Stanisława Śleszowice marsz NW 2 km opłata podstawowa Brak TAK
21 Łaski Mateusz Lanckorona bieg 5,5 km opłata podstawowa Suska Grupa Biegowa
22 Matofij Katarzyna Sucha Beskidzka bieg 5,5 km opłata podstawowa Suski Klub Lekkoatletyczny
23 Mazur Andrzej Bestwina/Sucha Beskidzka bieg 5,5 km opłata podstawowa Brak
24 Mikołajek Krystyna Śleszowice marsz NW 2 km opłata podstawowa Brak TAK
25 Nosal Marta Zembrzyce marsz NW 2 km opłata podstawowa Brak
26 Pająk Wojciech Sucha Beskidzka bieg 11 km opłata podstawowa Brak TAK
27 Pławny Michał Śleszowice bieg 11 km opłata podstawowa Brak
28 Polak Anna Śleszowice marsz NW 5,5 km opłata podstawowa Brak
29 Stec Łukasz Bielsko-Biała bieg 11 km opłata podstawowa Skl Sucha Beskidzka
30 Stec Kacper Bielsko-Biała bieg 5,5 km młodzież do 17 lat Brak
31 Śłiwa Halina Śleszowice marsz NW 2 km opłata podstawowa Brak TAK
32 Ziemichód Ewa Zembrzyce marsz NW 2 km opłata podstawowa Brak