Nazwa zawodów: | VIII CHARYTATYWNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
Miejsce i termin: | Zembrzyce, 2022-11-13 |
Organizator: | Stowarzyszenie MOCNI POMOCNI Urząd Gminy w Zembrzycach Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach Rada Sołecka w Zembrzycach KONTAKT Jolanta Żmija - koordynator tel. 502 287 160 mocnipomocni@interia.pl |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbęda się biegi na 11k km, 5,5 km, 2 km oraz marsz NW 5,5 km i 2 km. Start/Meta, biuro zawodów - Centrum Rekreacji i Wypoczynku \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Paleczką\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" w Zembrzycach (boisko „Garbarz” Zembrzyce) SZCEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 9.11.2022, wpisowe; - dorośli 50 zł - młodzież do lat 17 20 zł W dniu zawodów 80 zł, w miarę dostępności pakietów Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych |
Limit zawodników: | 200 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamus Jakub | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
2 | Bałos Krzysztof | Budzów | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Team Kojot | TAK |
3 | Bartyzel Barbara | Zawoja | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
4 | Bebak Beata | Zembrzyce | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Zembrzyce Team | TAK |
5 | Bebak Bartłomiej | Zembrzyce | bieg 11 km opłata podstawowa | Zembrzyce Team | TAK |
6 | Bebak Konrad | Kraków | bieg 11 km opłata podstawowa | Zembrzyce Team | TAK |
7 | Bebak Roman | Zembrzyce | bieg 11 km opłata podstawowa | Zembrzyce Team | TAK |
8 | Bisaga Bogdan | Maków Podhalański | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
9 | Bogdan Patryk | Maków Podhalański | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
10 | Buczko Adam | Kraków | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
11 | Bugaj Michał | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
12 | Burek Beata | Myślenice | bieg 11 km opłata podstawowa | Osp Tarnawa Dolna | TAK |
13 | Cepuch Michał | Zembrzyce | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Lks Garbarz | TAK |
14 | Cepuch Filip | Zembrzyce | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Lks Garbarz | TAK |
15 | Cepuch Dariusz | Zembrzyce | bieg 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
16 | Chaja-Kubas Marta | Sucha Beskidzka | bieg 11 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa | TAK |
17 | Cholewa Jan | Sucha Beskidzka | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa | TAK |
18 | Chomnicka Beata | Kraków | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
19 | Chowaniak Dominika | Sucha Beskidzka | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
20 | Chowaniec Józef | Las | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | NIE |
21 | Chromy Przemysław | Bieńkówka | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wtz Zembrzyce | TAK |
22 | Chrzanowska Anna | Kalwaria Zebrzydowska | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
23 | Ciapa Mariusz | Babica | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wichry Beskidu T.r. | TAK |
24 | Czech Kamil | Zembrzyce | bieg 2 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
25 | Dębiec Agata | Zembrzyce | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Włóczykije Powiatu Suskiego | TAK |
26 | Dębiec Ewa | Zembrzyce | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Włóczykije Powiatu Suskiego | TAK |
27 | Dędys Eugeniusz | Skoczów | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
28 | Dobija Franciszek | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
29 | Dobrowolski Mariusz | Tomice | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
30 | Drwal Dawid | Skawica | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | NIE |
31 | Dutkiewicz Marek | Śleszowice | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
32 | Dybeł Adrian | Wadowice | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
33 | Elżbieciak Łukasz | Lachowice | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Lux Torpeda Małopolska | TAK |
34 | Ficek Władysław | Zembrzyce | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Amator | TAK |
35 | Fidelus Bartłomiej | Zembrzyce | bieg 11 km opłata podstawowa | Obrońcy Chrostawicy | TAK |
36 | Fidelus Kinga | Zembrzyce | bieg 2 km opłata podstawowa | Obrońcy Chrostawicy | TAK |
37 | Figiel Zosia | Zembrzyce | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Brak | TAK |
38 | Figiel Ela | Zembrzyce | bieg 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
39 | Filiciak Antoni | Kraków | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Ks Azs Awf Kraków | TAK |
40 | Filiciak Stanisław | Kraków | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Azs Awf Kraków Masters | TAK |
41 | Filiciak Justyna | Kraków | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
42 | Filiciak Michał | Kraków | bieg 11 km opłata podstawowa | Azs Awf Kraków Masters | TAK |
43 | Florek Michał | Kraków | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Wojsko Polskie | TAK |
44 | Frydel Małgorzata | Maków Podhalański | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Włóczykije Powiatu Suskiego | TAK |
45 | Gała Edyta | Mucharz | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Wtz Zembrzyce | TAK |
46 | Goliasz Renata | Sucha Beskidzka | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
47 | Gołuszka Paulina | Lachowice | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa | NIE |
48 | Gołuszka-Dutkiewicz Maria | Śleszowice | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
49 | Gruszecki Adam | Kraków | bieg 11 km opłata podstawowa | Grupa Kierownika | TAK |
50 | Grygiel Wojciech | Jaroszowice | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
51 | Guzik Mateusz | Osielec | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Skl Sucha Beskidzka | TAK |
52 | Hadka Jacek | Krzeszów | bieg 11 km opłata podstawowa | Czwartunio Team | TAK |
53 | Hanusiak Patryk | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
54 | Haręźlak Łukasz | Zembrzyce | bieg 2 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
55 | Hudecki Łukasz | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
56 | Hyży Anna | Kraków | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
57 | Jarzyna Anna | Jasienica | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
58 | Jarzyna Michał | Wrocław | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
59 | Jastrzębski Patryk | Mysłowice | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Obrońcy Chrostawicy | TAK |
60 | Judym Tomasz | Lanckorona | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
61 | Jurek Amelia | Budzów | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Klub Skl Sucha Beskidzka | NIE |
62 | Kapuśnik Maria | Tarnawa Dolna | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
63 | Karcz Wiktoria | Zembrzyce | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Brak | TAK |
64 | Karlak Mirosław | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
65 | Karlak Paulina | Zembrzyce | bieg 5,5 km młodzież do 17 lat | Skl Sucha Beskidzka | TAK |
66 | Karlak Anna | Zembrzyce | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
67 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
68 | Kastelik Dariusz | Gilowice | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Grzmot Gilowice | TAK |
69 | Kastelik Szymon | Gilowice | bieg 2 km opłata podstawowa | Team Kopeć | TAK |
70 | Kawaler Jan | Zembrzyce | bieg 2 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
71 | Kąkol Jarosław | Stryszawa | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa | TAK |
72 | Klijewicz Filip | Zembrzyce | bieg 11 km opłata podstawowa | Obrońcy Chrostawicy | TAK |
73 | Knużyńska Bożena | Maków Podhalański | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
74 | Knużyńska Milena | Grzechynia | Marsz NW 5,5 km młodzież do 17 lat | Brak | TAK |
75 | Kołacz Anna | Stryszawa | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wtz Zembrzyce | TAK |
76 | Kopacz Bogdan | Zembrzyce | bieg 11 km opłata podstawowa | Obrońcy Chrostawicy | TAK |
77 | Korzeniowski Adrian | Stanisław Górny | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
78 | Kowalczyk Tadeusz | Kraków | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Lux Torpeda Małopolska | TAK |
79 | Kowalczyk Joanna | Kraków | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Bmw Biegamy Mimo Wszystko | TAK |
80 | Kozina Małgorzata | Zawoja | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Włóczykije Powiatu Suskiego | NIE |
81 | Kozioł Artur | Kraków | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
82 | Kozioł Ewa | Kraków | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
83 | Koźmiński Józef | Sucha Beskidzka | bieg 11 km opłata podstawowa | Skl Sucha Beskidzka | TAK |
84 | Krakowski Jerzy Piotr | Mielec | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Ptg Sokół 1893 Mielec | TAK |
85 | Krakowski Igor | Mielec | marsz NW 2 km młodzież do 17 lat | Ptg Sokół 1893 Mielec | TAK |
86 | Krawczyk Łukasz | Lachowice | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
87 | Król-Rusin Anna | Maków Podhalański | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Wtz Zembrzyce | TAK |
88 | Krzeszowiak Katarzyna | Sucha Beskidzka | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
89 | Kubas Rafał | Zakrzów | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
90 | Kubas Jolanta | Zakrzów | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
91 | Kubas Franciszek | Zakrzów | Marsz NW 5,5 km młodzież do 17 lat | Brak | TAK |
92 | Kubasiak Stanisława | Śleszowice | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
93 | Kubielas Elżbieta | Zembrzyce | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
94 | Kubieniec Michał | Lachowice | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
95 | Kubisztal Andrzej | Tarnów | bieg 11 km opłata podstawowa | Cukiernia Kudelski Tarnów | TAK |
96 | Kuligowski Antoś | Zembrzyce | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Obrońcy Chrostawicy | TAK |
97 | Kuligowski Jaś | Zembrzyce | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Obrońcy Chrostawicy | TAK |
98 | Kurysia Piotr | Bujakow | bieg 11 km opłata podstawowa | Highlanders | TAK |
99 | Listwan Mateusz | Kraków | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
100 | Łaski Mateusz | Lanckorona | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa | TAK |
101 | Łaski Danuta | Lanckorona | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
102 | Łata Ewelina | Woźniki | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
103 | Łypik Paweł | Kalwaria Zebrzydowska | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
104 | Łypik Joanna | Lanckorona | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
105 | Madejczyk Krystyna | Śleszowice | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
106 | Madejczyk Jacenty | Śleszowice | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
107 | Madejczyk Alan | Śleszowice | bieg 5,5 km młodzież do 17 lat | Brak | TAK |
108 | Matofij Katarzyna | Sucha Beskidzka | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Suski Klub Lekkoatletyczny | TAK |
109 | Mazur Andrzej | Bestwina/Sucha Beskidzka | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
110 | Mętel Renata | Zawoja | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
111 | Miklusiak Iwona | Stryszawa | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa | TAK |
112 | Mikołajek Krystyna | Śleszowice | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
113 | Mikołajek Bartłomiej | Mucharz | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wtz Zembrzyce | TAK |
114 | Miś Paweł | Zembrzyce | bieg 11 km opłata podstawowa | Czwartunio Team | TAK |
115 | Miś Lena | Hucisko | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Czwartunio Team | TAK |
116 | Młocek Ignacy | Rzyki | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | NIE |
117 | Morycka Danuta | Zembrzyce | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Włóczykije Powiatu Suskiego | TAK |
118 | Moskal Maksym | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
119 | Moździerz Piotr | Dąbrówka Tuchowska | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
120 | Mrowiec Piotr | Kraków | bieg 11 km opłata podstawowa | Mpk Runners Kraków | TAK |
121 | Mrózek Rafał | Łękawica | bieg 2 km opłata podstawowa | Team Kopeć | TAK |
122 | Mularz Marian | Kalwaria Zebrzydowska | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
123 | Nieciąg Maria | Maków Podhalański | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Włóczykije Powiatu Suskiego | TAK |
124 | Nieckula Justyna | Bieńkówka | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wtz Zembrzyce | TAK |
125 | Niemczyk Konrad | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
126 | Nieużytek Bartłomiej | Toporzysko | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Team Kojot | TAK |
127 | Nosal Karol | Tarnawa Dolna | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Skl Sucha Beskidzka | TAK |
128 | Ochman Stanisław | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa | TAK |
129 | Oczkowski Łukasz | Zembrzyce | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Wtz Zembrzyce | TAK |
130 | Ordzowiały Piotr | Osielec | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Niwa Osielec | TAK |
131 | Pająk Wojciech | Sucha Beskidzka | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
132 | Pieróg Iza | Maków Podhalański | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
133 | Pietyra Szymon | Jeleśnia | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
134 | Pilszak Józefa | Wadowice | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Ciśnieszbejbe | TAK |
135 | Pisz Stanisława | Lanckorona | bieg 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
136 | Pławny Krystyna | Sucha Beskidzka | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
137 | Pławny Michał | Śleszowice | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
138 | Podgórski Krzysztof | Zembrzyce | bieg 11 km opłata podstawowa | Grupa Kierownika | TAK |
139 | Polak Kacper | Zembrzyce | bieg 2 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
140 | Polak Anna | Śleszowice | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
141 | Polak Kamil | Budzów | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Team Kojot | TAK |
142 | Porębska Katarzyna | Marcówka | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
143 | Reciak Natalia | Budzów | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Wtz Zembrzyce | TAK |
144 | Reciak Edyta | Budzów | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Wtz Zembrzyce | TAK |
145 | Rinchowski Filip | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
146 | Rusin Barbara | Zembrzyce | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
147 | Sala Daniela | Marcówka | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Ciśnieszbejbe | TAK |
148 | Sala Ksawery | Bieńkówka | marsz NW 2 km młodzież do 17 lat | Brak | TAK |
149 | Sala Marzena | Juszczyn | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Włóczykije Powiatu Suskiego | TAK |
150 | Sala Patrycja | Bieńkówka | marsz NW 2 km młodzież do 17 lat | Brak | TAK |
151 | Sala Barbara | Bieńkówka | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
152 | Sala Iwona | Bieńkówka | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
153 | Sala-Tlałka Magdalena | Marcówka | bieg 2 km opłata podstawowa | Ciśnieszbejbe | TAK |
154 | Sałaciak Andrzej | Zawoja | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
155 | Sarlej Robert | Sucha Beskidzka | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
156 | Sarlej Jakub | Sucha Beskidzka | bieg 5,5 km młodzież do 17 lat | Brak | TAK |
157 | Semik Elżbieta | Maków Podhalański | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Włóczykije Powiatu Suskiego | TAK |
158 | Siwek Grzegorz | Lanckorona | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Lanrun | TAK |
159 | Skupień Remigiusz | Gilowice | bieg 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
160 | Starzec Małgorzata | Sułkowice | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa | TAK |
161 | Stec Kacper | Bielsko-Biała | bieg 5,5 km młodzież do 17 lat | Brak | TAK |
162 | Stec Łukasz | Bielsko-Biała | bieg 11 km opłata podstawowa | Skl Sucha Beskidzka | TAK |
163 | Steczek Magda | Sucha Beskidzka | bieg 11 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa | TAK |
164 | Steczek Julia | Sucha Beskidzka | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Klub Skl Sucha Beskidzka | TAK |
165 | Suder Marek | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
166 | Surzyn Aleksandra | Stryszawa | bieg 11 km opłata podstawowa | Slow Mo Kitten | TAK |
167 | Svintsitskiy Rostyslav | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
168 | Szczurek Kamil | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
169 | Szczyrbak Sandra | Wola Radziszowska | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Skl Sucha Beskidzka | TAK |
170 | Szwed Tomasz | Kurów | bieg 11 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa/Osp Kurów | TAK |
171 | Szwej Joanna | Kraków | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Pogoria Biega | TAK |
172 | Ścieszka Katarzyna | Sucha Beskidzka | bieg 11 km opłata podstawowa | Klub Suska Grupa Biegowa | TAK |
173 | Śłiwa Halina | Śleszowice | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
174 | Tkocz Irena | Jejkowice | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | NIE |
175 | Tlałka Amelia | Marcówka | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Ciśnieszbejbe | TAK |
176 | Tokarz Justyna | Zembrzyce | marsz NW 5,5 km opłata podstawowa | Wtz Zembrzyce | TAK |
177 | Trojanowska-Szczyrbak Joanna | Wola Radziszowska | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Suska Grupa Biegowa | TAK |
178 | Trzaska Szymon | Inwałd | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
179 | Trzeciak Celina | Sucha Beskidzka | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
180 | Trzeciak Jarosław | Sucha Beskidzka | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
181 | Wagstyl Aleksandra | Kraków | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
182 | Wajdzik Adam | Krzeszów | bieg 11 km opłata podstawowa | Ig: Pospieszny_Do_Mety | TAK |
183 | Walczak Mirosław | Targanice | bieg 11 km opłata podstawowa | Ifitt | TAK |
184 | Wdowik Błażej | Łękawica | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
185 | Wiecha Adam | Sosnowiec | bieg 2 km opłata podstawowa | Obrońcy Chrostawicy | TAK |
186 | Wieczorek Patryk | Oświęcim | bieg 2 km młodzież do 17 lat | Zadyszka Oświęcim | TAK |
187 | Wieczorek Maciej | Oświęcim | bieg 2 km opłata podstawowa | Zadyszka Oświęcim | TAK |
188 | Winsztal Michał | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
189 | Wołkiewicz Albert | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
190 | Wójcik Magdalena | Kraków | bieg 11 km opłata podstawowa | Anna Halska Coaching | TAK |
191 | Zdechlikiewicz Katarzyna | Kraków | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
192 | Zdechlikiewicz Piotr | Kraków | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
193 | Zemlik Arkadiusz | Zembrzyce | bieg 11 km opłata podstawowa | Obrońcy Chrostawicy | TAK |
194 | Zemlik Sylwia | Zembrzyce | bieg 11 km opłata podstawowa | Obrońcy Chrostawicy | TAK |
195 | Zemła Michał | Wadowice | bieg 11 km opłata podstawowa | Zemła | TAK |
196 | Ziemichód Ewa | Zembrzyce | marsz NW 2 km opłata podstawowa | Brak | NIE |
197 | Zięba Mateusz | Zembrzyce | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Wsd Ak | TAK |
198 | Żmija Tadeusz | Zembrzyce | bieg 2 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
199 | Żmija Marcin | Zembrzyce | bieg 11 km opłata podstawowa | Brak | TAK |
200 | Żmuda Adam | Skawina | bieg 5,5 km opłata podstawowa | Brak | TAK |