Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

7 ŁAŃCUCKA PIĄTKA

Miejsce i termin: Łańcut, 2022-08-27
Organizator: ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie Łańcut Biega
MOSiR Łańcut

PARTNERZY
Miasto Łańcut
Muzeum - Zamek w Łańcucie

KONTAKT
e mail: kontakt@lancutbiega.pl
tel: +48 791 457 383
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg główny na dystansie 5 km oraz biegi dzieci.
Biuro zawodów w budynku MOSiR ul. Armii Krajowej 57, 37-300 Łańcut.
Trasa biegu przebiega one alejkami Parku Zamkowego oraz deptakiem \\\\\\\\\\\\\\\"Trakt Honorowych Obywateli Miasta Łańcuta\\\\\\\\\\\\\\\" przy boiskach Orlik

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i wpisowe płatne przez stronę zapisów
- 50 zł do dnia 30 czerwca 2022 roku
- 60 zł do dnia 31 lipca 2022 roku
- 70 zł do dnia 10 sierpnia 2022 roku
- 80 zł w dniu zawodów.
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych

Rejestracja do biegów dzieci w biurze zawodów przed zawodami
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bazan Krystyna Łancut bieg 5 km Brak
2 Brzezicki Kamil Żołynia bieg 5 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka
3 Ciećko Magdalena Przemyśl bieg 5 km Brak
4 Czwakiel Wacław Leżajsk bieg 5 km Brak
5 Czwakiel Danuta Leżajsk bieg 5 km Cswis
6 Czyż Tomasz Kańczuga bieg 5 km Kańczucka Grupa Biegowa TAK
7 Domka Michał Łańcut bieg 5 km Forma Szkoła Wspinania TAK
8 Drąg Piotr Krzaki bieg 5 km Stalowowolski Klub
9 Filipiński Bartosz Łańcut bieg 5 km Boomer Bf
10 Furmanek Czesław Jasło - Trzcinica bieg 5 km Huzy Gliwice
11 Gmiterek Daniel Rzeszów bieg 5 km -
12 Gucwa Natalia Łańcut bieg 5 km Brak TAK
13 Hałatek Magdalena Łańcut bieg 5 km Brak
14 Jaremko Władysław Oleszyce bieg 5 km Milla Mobilny Gabinet Masażu TAK
15 Jędrzejewska Daria Rzeszów bieg 5 km Twoja Trenerka Daria TAK
16 Kornafel-Hanas Arleta Jarosław bieg 5 km Brak
17 Krokowski Wojciech Jasło bieg 5 km Biegowa Wesoła Grupa Ekonomic
18 Kuźniar Piotr Siennów bieg 5 km Brak
19 Lew Beata Cierpisz bieg 5 km Brak
20 Mac Damian Bachów bieg 5 km Brak
21 Maziarczyk-Kotwica Katarzyna Fredropol bieg 5 km Jumping Stars Team
22 Mendycka Aneta Kańczuga bieg 5 km Brak
23 Motyka Kamil Jarosław bieg 5 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
24 Nowicka Ula Łańcut bieg 5 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka
25 Nowicki Tomasz Rakszawa bieg 5 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka
26 Nowicki Mirosław Żołynia bieg 5 km Zolynska Grupa Biegowa Zośka
27 Olejarz Jasiek Kańczuga bieg 5 km Kańczucka Grupa Biegowa TAK
28 Owsiak Justyna Kańczuga bieg 5 km Kańczucka Grupa Biegowa
29 Pieczonka Paweł Rzeszów bieg 5 km Brak
30 Pizło Tomasz Rzeszów bieg 5 km Decathlon Rzeszów
31 Puziewicz Bożena Siedleczka bieg 5 km Brak TAK
32 Sarzynski Stanisław Łańcut bieg 5 km Brak TAK
33 Sękowska Elżbieta Rzeszów bieg 5 km Rzeszowski Klub Morsów \&Quot;Sopelek\&Quot; TAK
34 Siembida Małgorzata Borki bieg 5 km Stalowowolski Klub Biegacza
35 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola bieg 5 km Stalowowolski Klub Biegacza
36 Stasiła Feliks Kaszyce bieg 5 km Brak TAK
37 Strelnikova Agata Rzeszów bieg 5 km Brak
38 Strzałkowski Maciej Łańcut bieg 5 km Brak
39 Szal Łukasz Tarnawka bieg 5 km Kańczucka Grupa Biegowa
40 Szczyrba Damian Nosówka bieg 5 km Osp Bzianka Rzeszów
41 Świątoniowski Tomasz Głogów Małopolski bieg 5 km Głogovia Głogów Małopolski
42 Świder Grzegorz Łańcut bieg 5 km Łtc Łańcut TAK
43 Tarkowski Dawid Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza
44 Turkosz Krzysztof Żołynia bieg 5 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka
45 Turza Mirosław Dachnów bieg 5 km Kresowianie
46 Tyralik Tytus Skrzyszów bieg 5 km Nuevo Palace TAK
47 Walat Adrian Rzeszów bieg 5 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej
48 Woś Barbara Medynia Głogowska bieg 5 km Brak
49 Żyła Anna Kańczuga bieg 5 km Brak