Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

II DUO CROSS IMIELIN 2022
PÓŁMARATON

Miejsce i termin: Imielin, 2022-07-02
Organizator: ORGANIZATOR
Firma 2M ProMotion Marek Mróz

KONTAKT
info@duocross.pl
Opis zawodów: Półmaraton w ramach II DUO CROSS IMIELIN 2022

SZCZEGÓLY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Wpisowe płatne przez stronę zapisów;
Od 1.05.2022 do 29.06.2022 - 60 zł
W biurze zawodów w dniu imprezy tylko w przypadku wolnych pakietów - 100 zł
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 68
Strona WWW: http://www.duocross.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus Kowalska Justyna Przybędza półmaraton Brak
2 Bębenek Mieczysław Jaworzno półmaraton Niezrzeszony TAK
3 Błaszczyk Zbigniew Częstochowa półmaraton 24 11 1959 TAK
4 Bocheński Paweł Jawiszowice półmaraton Brak TAK
5 Bury Andrzej Blachownia półmaraton Team Blachownia
6 Cupiał Jacek Imielin półmaraton Mieszkaniec Imielina Grey Runner TAK
7 Dziąbor Andrzej Będzin półmaraton Bez Spiny
8 Gigoń Dariusz Jaworzno półmaraton Kb Mckis Jaworzno TAK
9 Golda Krzysztof Chełm Śląski półmaraton Brak TAK
10 Golonka Marek Mysłowice półmaraton Brak TAK
11 Gos Barbara Mysłowice półmaraton Drużyna Słonia TAK
12 Grajcarek Marcin Imielin półmaraton Mieszkaniec Imielina Brak TAK
13 Gryboś Piotr Koszęcin półmaraton Brak TAK
14 Gwizdała Łukasz Krzeszowice półmaraton Drużyna Słonia TAK
15 Hamik Rafał Chełm Śląski półmaraton Hamster Team TAK
16 Huzarewicz Heniek Radzionków półmaraton Brak TAK
17 Jodłowiec Czesław Imielin półmaraton Mieszkaniec Imielina Brak TAK
18 Kaczmarek Piotr Facimiech półmaraton Kaczmarek Team
19 Kaszubski Andrzej Zabrze półmaraton Drużyna Słonia TAK
20 Kawka Marcin Chorzów półmaraton Drużyna Słonia TAK
21 Kidawa Aleksander Jaworzno półmaraton Brak TAK
22 Knopik Mariusz Imielin półmaraton Mieszkaniec Imielina Brak TAK
23 Kopiec Przemek Bieruń półmaraton Brak TAK
24 Kozieł Krzysztof Chełmek półmaraton Drużyna Słonia TAK
25 Krypczyk Michał Świętochłowice półmaraton Drużyna Słonia TAK
26 Kubica Robert Imielin półmaraton Mieszkaniec Imielina Brak TAK
27 Kulawik Grzegorz Gliwice półmaraton Brak TAK
28 Kurkowski Rafał Imielin półmaraton Mieszkaniec Imielina Pogoń Imielin TAK
29 Kurzawa Łukasz Mysłowice półmaraton Biegamysłowice TAK
30 Lisowski Marcin Mysłowice półmaraton Brak TAK
31 Małochleb Mateusz Katowice półmaraton Brak
32 Marcinowska Marta Jaworzno półmaraton Kb Mckis Jaworzno
33 Marcinowski Tomasz Jaworzno półmaraton Kb Mckis TAK
34 Michalska-Trzaska Joanna Jaworzno półmaraton Brak
35 Mleczko Grzegorz Krzeszowice półmaraton Summitate
36 Mleczko Ewa Krzeszowice półmaraton Summitate
37 Musiał Andrzej Katowice półmaraton Brak TAK
38 Nowak Andrzej Sosnowiec półmaraton Nowak-Team
39 Oleszek Magdalena Czeladź półmaraton W Pogoni Za Duchem TAK
40 Pasternak Aneta Łaziska Górne półmaraton Drużyna Słonia TAK
41 Patoń Iwona Bytom półmaraton Brak
42 Pikuła Jacek Bieruń półmaraton Runaways TAK
43 Pobiedzińska Karolina Czeladź półmaraton Brak
44 Pytlik Maciej Jaworzno półmaraton Brak TAK
45 Radziwończyk Klaudia Kalety półmaraton Spartan Team Kalety
46 Rogalski Witold Imielin półmaraton Mieszkaniec Imielina Brak TAK
47 Rózycka-Fryt Katarzyna Mysłowice półmaraton Biegamysłowice TAK
48 Ryskalok Piotr Jaworzno półmaraton Okiem Wilka TAK
49 Ryskalok Karolina Jaworzno półmaraton Brak TAK
50 Sendobry Artur Ruda Śląska półmaraton Brak TAK
51 Seweryn Jacek Mysłowice półmaraton Drużyna Słonia TAK
52 Sojka Aleksander Siemianowice Śląskie półmaraton Brak
53 Sosnal Dawid Sosnowiec półmaraton Nowak-team DOPŁATA
54 Stefańska Małgorzata Orzesze półmaraton Drużyna Słonia TAK
55 Stępień Marek Poręba Spytkowska półmaraton 100 Marathon Club Polska TAK
56 Stolorz Arkadiusz Imielin półmaraton Mieszkaniec Imielina Brak TAK
57 Stolorz Wojciech Mysłowice półmaraton Brak TAK
58 Szastak Damian Sosnowiec półmaraton Harpagan Sosnowiec TAK
59 Szczurek Jakub Chełmek półmaraton Drużyna Słonia TAK
60 Ślusarczyk Dariusz Sosnowiec półmaraton Brak TAK
61 Świderski Łukasz Bytom półmaraton Brak TAK
62 Tekla Krzysztof Lędziny półmaraton Brak TAK
63 Tomala Robert Lędziny półmaraton Brak TAK
64 Trzaska Tomasz Jaworzno półmaraton Brak
65 Wyleciał Dorota Katowice półmaraton Truchtacz Mysłowice TAK
66 Zagórski Paweł Branice półmaraton Kb Branice
67 Zoran Henryk Ruda Śląska półmaraton Drużyna Słonia TAK
68 Zych Zbigniew Imielin półmaraton Mieszkaniec Imielina Brak TAK