Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

III BIEG SZLAKIEM DOLINY WISŁY
BIEG 10 km

Miejsce i termin: Czerwińsk nad Wisłą, 2022-08-14
Organizator: ORGANIZATOR
Gmina Czerwińsk nad Wisłą

WSPÓŁORGANIZATOR
Grupa Biegowa No Pain Team

SPONSORZY
Firma Milex
Vistula Bank Spółdzielczy

Opis zawodów: Bieg na 10 km w ramach zawodów III BIEG SZLAKIEM DOLINY WISŁY
Start/Meta /Biuro Zawodów - Czerwińsk nad Wisłą, ul. Władysława Jagiełło na wysokości Urzędu Gminy
Klasyfikacja drużynowa – aby zostać sklasyfikowanym w tej klasyfikacji zawodnicy muszą być zapisani w identycznie brzmiącymi nazwami klubów

SZCZEGŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: udział bezpłatny
zapisy przez stronę zawodów do 5.08.2022
Limit zawodników: 70
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antosiewicz Robert Otwock bieg 10 km Lulateam NIE
2 Antosiewicz Stanisława Otwock bieg 10 km Lulateam NIE
3 Bakalarska Mariola Warszawa bieg 10 km Brak NIE
4 Baranowsi Krzysztof Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
5 Bieńko Piotr Leszno bieg 10 km Bazinga NIE
6 Błaszczyk Radosław Czerwińsk Nad Wisłą bieg 10 km No Pain Team NIE
7 Bryl Magdalena Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
8 Chmura-Skerczyńska Natalia Wolomin bieg 10 km Brak NIE
9 Ciećwierz Mariusz Czerwińsk Nad Wisłą bieg 10 km No Pain Team NIE
10 Cyparski Marcin Płock bieg 10 km Brak NIE
11 Dobaj-Zerek Magdalena Warszawa bieg 10 km Mad-Z NIE
12 Dyoniziak Katarzyna Wychódźc bieg 10 km Brak NIE
13 Dyszkiewicz Tomasz Kutno bieg 10 km Ultra Kutno NIE
14 Fabiański Piotr Czerwińsk Nad Wisłą bieg 10 km No Pain Team NIE
15 Filipkowski Łukasz Żyrardów bieg 10 km Run De Girard NIE
16 Frąc Bartłomiej Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
17 Frydrysiak Marcin Kutno bieg 10 km Brak NIE
18 Gadomska Małgorzata Warszawa bieg 10 km Brak NIE
19 Gadomski Krzysztof Warszawa bieg 10 km Nw Człapski Team NIE
20 Gadomski Łukasz Płońsk bieg 10 km Brak NIE
21 Gałązka Łukasz Chotomów bieg 10 km Brak NIE
22 Gruza Marek Kazuń Bielany bieg 10 km Bieganie Po 40.Pl NIE
23 Gruza Marta Kazuń Bielany bieg 10 km Bieganie Po 40.Pl NIE
24 Grzeszkowiak Bogumiła Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
25 Janiak Leszek Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
26 Jaworska Klaudia Sochaczew bieg 10 km Brak NIE
27 Jędryka Aleksandra Warszawa bieg 10 km Brak NIE
28 Jędrzejewska Laura Płońsk bieg 10 km Brak NIE
29 Jędrzejewski Robert Płońsk bieg 10 km Brak NIE
30 Karaszewski Marek Płock bieg 10 km Aktywny Wasz Dach NIE
31 Kazimierski Maciej Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
32 Kątniak Paweł Łódź bieg 10 km Brak NIE
33 Kochman Iwona Warszawa bieg 10 km Vege Runners NIE
34 Kosiński Tomasz Warszawa bieg 10 km Extreme Ways NIE
35 Luberacki Artur Dobrska-Kolonia bieg 10 km Brak NIE
36 Maćkowska Katarzyna Warszawa bieg 10 km Podatkinazdrowie.pl NIE
37 Maćkowski Radosław Warszawa bieg 10 km Podatkinazdrowie.pl NIE
38 Mikulski Tomasz Łazy bieg 10 km Uks Filipides Teresin NIE
39 Milczarek Aneta Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
40 Ogłoszka Dariusz Kutno bieg 10 km Brak NIE
41 Orzechowska Milena Wilków Polski bieg 10 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team NIE
42 Paprocki Marcin Adamowek bieg 10 km Brak NIE
43 Pawlak Przemysław Czerwińsk Nad Wisłą bieg 10 km Brak NIE
44 Pielaciński Dariusz Czerwińsk Nad Wisłą bieg 10 km No Pain Team NIE
45 Poreda Mateusz Czerwińsk Nad Wisłą bieg 10 km Brak NIE
46 Przeradzki Seweryn Mława bieg 10 km Kb Tkkf Promyk Ciechanów NIE
47 Radecka Magda Jastrzębie Zdrój bieg 10 km Brak NIE
48 Roman Anna Warszawa bieg 10 km Brak NIE
49 Rosa Agnieszka Tłuszcz bieg 10 km Dream Team NIE
50 Różnowicz Bogusław Wychódźc bieg 10 km Brak NIE
51 Rucińska Wioleta Gawłowo bieg 10 km Aktywność Rodzi Pozytywność NIE
52 Sawicka Justyna Płońsk bieg 10 km Brak NIE
53 Skrzyńska Joanna Płońsk bieg 10 km Aktywność Rodzi Pozytywność NIE
54 Skrzyński Adam Płońsk bieg 10 km Aktywność Rodzi Pozytywność NIE
55 Sokołowski Łukasz Krasne bieg 10 km Brak NIE
56 Sylwanowicz Monika Warszawa bieg 10 km Brak NIE
57 Szczepański Jacek Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
58 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk Nad Wisłą bieg 10 km No Pain Team NIE
59 Szymański Damian Baboszewo bieg 10 km Brak NIE
60 Świeżawska Alicja Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
61 Tendaj Daniel Łomianki bieg 10 km Brak NIE
62 Twardowski Piotr Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
63 Warchoł Artur Kuchary Królewskie bieg 10 km Kb Im P. Sękowskiego NIE
64 Wieczorkowski Tomasz Kutno bieg 10 km Brak NIE
65 Wolińska Agnieszka Kutno bieg 10 km Kutno Biega NIE
66 Zarodkiewicz Dawid Warszawa bieg 10 km Zasuwaj NIE