Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG PAMIĘCI ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO
BIEG GŁOWNY

Miejsce i termin: Marki, 2022-10-01
Organizator: ORGANIZATOR:
Stowarzyszenie Strzelcy Rzeczypospolitej

WSPÓŁORGANIZATOR:
Urząd Miasta Marki
Starostwo Powiatowe w Wołominie

KONTAKT
Andrzej Rostek, tel.+48 730 201 740
Damian Uszyński, tel. +48 604 218 610
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg główny 6900 m oraz biegi młodzieży, dzieci i przedszkolaków, wg. kategorii wiekowych.
Start/meta , biuro zawodów Marki, róg ul. Grunwaldzkiej i Sienkiewicza

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Udział bezpłatny
Rejestracja przez stronę zawodów do 26.09.2022
Zawodnicy zapisani przez stronę zapisów mogą odebrać pakiety do 1 godziny przed startem każdego dystansu. Godzinę przed startem każdego biegu, pakiety będą wydawane wszystkim oczekującym w kolejce (bez pierwszeństwa dla zapisanych przez stronę), do wyczerpania limitów lub do zamknięcia zapisów 30 minut przed startem każdej kategorii
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczuk Agnieszka Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
2 Andrejew Agnieszka Ząbki bieg 6900 m Brak NIE
3 Babenko Olena Zaporoże bieg 6900 m Brak NIE
4 Bajorek Jacek Wyszków bieg 6900 m Brak NIE
5 Balcerowski Rafał Ząbki bieg 6900 m Biegające Ząbki NIE
6 Balcerzak-Jałtuszewska Katarzyna Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
7 Bałdyga Tomasz Marki bieg 6900 m Brak NIE
8 Banasiak Sylwia Marki bieg 6900 m Brak NIE
9 Bieniek-Ugniewska Joanna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6900 m Sunfit Studio NIE
10 Bobruk Emil Marki bieg 6900 m Brak NIE
11 Bobruk Monika Marki bieg 6900 m Brak NIE
12 Brzeziński Sergiusz Budy Barcząckie bieg 6900 m Brak NIE
13 Bujnicki Kazimierz Wołomin bieg 6900 m Morsy Zielonka NIE
14 Burak Andrzej Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
15 Centkowski Mateusz Radzymin bieg 6900 m Brak NIE
16 Chmiel Anna Wołomin bieg 6900 m Brak NIE
17 Chmiel Krzysztof Wołomin bieg 6900 m Zabiegany Wołomin NIE
18 Chołuj Agata Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
19 Chróstowski Jarosław Marki bieg 6900 m Brak NIE
20 Chyliński Maciej Marki bieg 6900 m Brak NIE
21 Cybulski Andrzej Leszno bieg 6900 m Brak NIE
22 Czereśniowska Anna Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
23 Duda Kamil Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
24 Dzierżanowska Julia Kobyłka bieg 6900 m Zabiegany Wołomin NIE
25 Elak Martyna Marki bieg 6900 m Brak NIE
26 Fiejtek Piotr Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
27 Filipowicz Arkadiusz Marki bieg 6900 m Brak NIE
28 Filipowicz Tomasz Ząbki bieg 6900 m Żebrowskiteam/Sp Sonda NIE
29 Firysiuk Tomasz Ząbki bieg 6900 m Brak NIE
30 Florek Małgorzata Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
31 Forysiak Daniel Marki bieg 6900 m Brak NIE
32 Freites Luis Marki bieg 6900 m Brak NIE
33 Gadzińska Bożena Marki bieg 6900 m Brak NIE
34 Gera Michał Wołomin bieg 6900 m Zabiegany Wołomin NIE
35 Gęsiarz Monika Płock bieg 6900 m Brak NIE
36 Gęsiarz Szymon Płock bieg 6900 m Brak NIE
37 Głowacki Paweł Serock bieg 6900 m Wenet Runners Team NIE
38 Gniadzik Rafał Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
39 Gonet Katarzyna Warszawa bieg 6900 m Biegowe Wtorki Na Tarchominie NIE
40 Górski Roman Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
41 Grad Tomek Warszawa bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
42 Hetmańska-Wrzeszcz Jolanta Sowia Wola bieg 6900 m Brak NIE
43 Hildebrand Marcin Warszawa bieg 6900 m Biegam Na Tarchominie NIE
44 Idzikowski Grzegorz Pruszków bieg 6900 m Parkrun Pruszków NIE
45 Isasi-Kuran Agata Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
46 Iwańska Aleksandra Marki bieg 6900 m Brak NIE
47 Jaczewska Martyna Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
48 Jaczewska Aleksandra Ząbki bieg 6900 m Brak NIE
49 Jaczewski Robert Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
50 Jaczewski Paweł Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
51 Jagiełło Paweł Marki bieg 6900 m La Basket NIE
52 Jagodziński Paweł Wołomin bieg 6900 m Brak NIE
53 Jakubowski Dariusz Warszawa bieg 6900 m Biegam Sobie NIE
54 Janiszewski Michał Kobyłka bieg 6900 m Zabiegany Wołomin NIE
55 Jeziorski Mirosław Marki bieg 6900 m Brak NIE
56 Jóźwik Justyna Marki bieg 6900 m Brak NIE
57 Kacprzak Beata Mała Wieś bieg 6900 m Sokół Bodzanów NIE
58 Kaczmarek Kasia Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
59 Kamela Robert Warszawa bieg 6900 m Leśne Szychy NIE
60 Kamiński Paweł Warszawa bieg 6900 m Passion First NIE
61 Kańciała Rafał Wołomin bieg 6900 m Brak NIE
62 Karasiewicz Łukasz Płochocin bieg 6900 m Szuram Kilometry NIE
63 Karpińska Paulina Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
64 Karwacz Dominik Wołomin bieg 6900 m Brak NIE
65 Karwacz Magdalena Wołomin bieg 6900 m Brak NIE
66 Kądzielawa Marek Warszawa bieg 6900 m Dkwoc NIE
67 Kielczyk Katarzyna Duczki bieg 6900 m Brak NIE
68 Klusek Jolanta Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
69 Knychas Darek Warszawa bieg 6900 m Pzu Sport Team NIE
70 Kochman Iwona Warszawa bieg 6900 m Vege Runners NIE
71 Kolodziejczak Malwina Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
72 Kołacińska Ewelina Warszawa bieg 6900 m Leśne Szychy NIE
73 Konfederak Agnieszka Warszawa bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
74 Konrady Wojciech Ząbki bieg 6900 m Brak NIE
75 Kordalski Emil Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
76 Korpalski Jacek Warszawa bieg 6900 m Adidas Runners Warsaw NIE
77 Kowalikowska Renata Warszawa bieg 6900 m Biegam Na Tarchominie NIE
78 Kowalski Witold Warszawa bieg 6900 m Mks Polonia Warszawa NIE
79 Kowalski Mariusz Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
80 Kozłowska Mariola Marki bieg 6900 m Biegaj Pod Okiem Trenera NIE
81 Krajewska Klaudia Legionowo bieg 6900 m Brak NIE
82 Krupa Piotr Ząbki bieg 6900 m Bank Pocztowy NIE
83 Kubiński Artur Ożarów Maz. bieg 6900 m Ultra.waw.pl NIE
84 Kuśmierz Sylwester Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
85 Kuźdub Piotr Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
86 Kwiecień Marek Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
87 Laskowska Alicja Marki bieg 6900 m Laskowskalicja@Gmail.com NIE
88 Łaba Piotr Zielonka bieg 6900 m Brak NIE
89 Łuczyk Artur Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
90 Maciejczyk Marcin Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
91 Maciejewski Maciej Modryń bieg 6900 m Brak NIE
92 Maćkowski Daniel Zagościniec bieg 6900 m Zabiegany Wołomin NIE
93 Markucińska Wioleta Sochaczew bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
94 Mazurek Bogusław Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
95 Miąsko Renata Warszawa bieg 6900 m 12Tri.pl / Teamzabieganedni NIE
96 Michalik Katarzyna Warszawa bieg 6900 m Bóbr Tłuszcz NIE
97 Mielczarek Krzysztof Warszawa bieg 6900 m Biegam Na Tarchominie NIE
98 Mika Anna Ząbki bieg 6900 m Brak NIE
99 Mika Sebastian Ząbki bieg 6900 m Brak NIE
100 Mikitiuk Katarzyna Marki bieg 6900 m Brak NIE
101 Miklewska Klaudyna Ostrowiec Świętokrzyski bieg 6900 m Brak NIE
102 Mikulski Damian Warszawa bieg 6900 m Team Zabieganedni NIE
103 Milewska Marta Marki bieg 6900 m Brak NIE
104 Milewski Grzegorz Marki bieg 6900 m Brak NIE
105 Mirkowicz Aleksandra Marki bieg 6900 m Brak NIE
106 Moćko Beata Wołomin bieg 6900 m Brak NIE
107 Modzelewska Iga Radzymin bieg 6900 m Brak NIE
108 Mostowski Artur Warszawa bieg 6900 m Tri Lynx NIE
109 Mroczek Tomasz Marki bieg 6900 m Brak NIE
110 Nawrat Monika Ząbki bieg 6900 m Brak NIE
111 Niebudek Cezary Marki bieg 6900 m Brak NIE
112 Nowina-Konopka Stanisław Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
113 Oleksiak Jakub Radzymin bieg 6900 m Brak NIE
114 Orliński Tomasz Legionowo bieg 6900 m Bhp Orlinscy NIE
115 Orłowski Krzysztof Warszawa bieg 6900 m Leśne Szychy NIE
116 Ornat Paweł Marki bieg 6900 m Brak NIE
117 Ornowska Joanna Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
118 Pająk Bartłomiej Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
119 Pakuła Szymon Marki bieg 6900 m Brak NIE
120 Pasiewicz Jacek Legionowo bieg 6900 m Brak NIE
121 Pawełek Krzysztof Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
122 Pawłowska Agnieszka Marki bieg 6900 m Cole Runners Team NIE
123 Paziewski Andrzej Warszawa bieg 6900 m Biegam Na Tarchominie NIE
124 Pego Fernández Alberto Marki bieg 6900 m Brak NIE
125 Piątek Bogdan Zielonka bieg 6900 m Lechici Zielonka NIE
126 Piechol Sebastian Konstantynów Łódzki bieg 6900 m Razem Trenujemy Sport NIE
127 Piłat Renata Warszawa bieg 6900 m Leśne Szychy NIE
128 Piwko Damian Radzymin bieg 6900 m Brak NIE
129 Pniewski Rafał Warszawa bieg 6900 m Biegam Na Tarchominie NIE
130 Podsadni-Krysik Paulina Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
131 Potrzebowski Dominik Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
132 Powała Anna Warszawa bieg 6900 m Coke Runners Team NIE
133 Puławski Paweł Wołomin bieg 6900 m Brak NIE
134 Ratajczak Norbert Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
135 Rędzia Michał Wołomin bieg 6900 m Zabiegany Wołomin NIE
136 Rosa Agnieszka Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
137 Rosiński Maciej Radzymin bieg 6900 m Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
138 Rotter Małgorzata Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
139 Rutkowski Marcin Jabłonna bieg 6900 m Brak NIE
140 Rzepniewska Joanna Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
141 Rzewuski Juliusz Kobyłka bieg 6900 m Zabiegany Wołomin NIE
142 Sierakowski Tomek Marki bieg 6900 m Mcp Bike Team NIE
143 Siudek Kamil Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
144 Skatulski Damian Łódź bieg 6900 m Kpe Eksplorer NIE
145 Slupska Anna Marki bieg 6900 m Brak NIE
146 Slupski Łukasz Zabki bieg 6900 m Brak NIE
147 Sosnowa Magdalena Marki bieg 6900 m Marki NIE
148 Stachurska Katarzyna Warszawa bieg 6900 m Run % Fun NIE
149 Stachurski Dariusz Warszawa bieg 6900 m Run % Fun NIE
150 Stromecki Adam Marki bieg 6900 m Brak NIE
151 Strzelecki Piotr Warszawa bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
152 Stusio Magdalena Łódź bieg 6900 m Atlas Running Team NIE
153 Szlachta Wiesław Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
154 Szymczak Jacek Ząbki bieg 6900 m Biegające Ząbki NIE
155 Szymczak Karolina Ząbki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
156 Szyszko Ewa Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
157 Ścibor Norbert Marki bieg 6900 m Kaczor Team NIE
158 Świeca Katarzyna Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
159 Tomaszewski Kamil Marki bieg 6900 m Brak NIE
160 Tomczak Marcin Ciechanów bieg 6900 m Koci Pazur NIE
161 Traczyk Kazimierz 05-074 bieg 6900 m Brak NIE
162 Traczyk Jakub 05-074 bieg 6900 m Brak NIE
163 Tymiński Kamil Duczki bieg 6900 m Piwko Run Team NIE
164 Urbański Dominik Łajski bieg 6900 m Brak NIE
165 Wajs Sławomir Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
166 Walewaki Michał Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
167 Waligórski Tomasz Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
168 Waligórski Krzysztof Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
169 Wasilkiewicz Bohdan Legionowo bieg 6900 m - NIE
170 Wieczorek Paweł Marki bieg 6900 m Marki Promienna NIE
171 Więch Arek Marki bieg 6900 m Brak NIE
172 Więch Mariusz Radzymin bieg 6900 m Brak NIE
173 Wiśniewska-Duda Anna Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
174 Wojtkiewicz Anna Kobyłka bieg 6900 m Zabiegany Wołomin NIE
175 Woźniak Przemysław Legionowo bieg 6900 m Wieliszew Heron Team NIE
176 Wroniewski Grzegorz Marki bieg 6900 m Brak NIE
177 Wronka Artur Radzymin bieg 6900 m Artur Wronka NIE
178 Wypych Bartłomiej Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
179 Wypych Radosław Warszawa bieg 6900 m Maratończyk.pl NIE
180 Wyszomierski Tomasz Marki bieg 6900 m Brak NIE
181 Zadura Agnieszka Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
182 Zagórska Katarzyna Marki bieg 6900 m Brak NIE
183 Zakrzewska Małgorzata Ząbki bieg 6900 m Brak NIE
184 Zakrzewski Tomasz Wołomin bieg 6900 m Brak NIE
185 Zarodkiewicz Dawid Kobyłka bieg 6900 m Zasuwaj NIE
186 Zawada Paweł Warszawa bieg 6900 m Biegam Na Tarchominie NIE
187 Zdański Daniel Marki bieg 6900 m Brak NIE
188 Zglejszewski Marek Warszawa bieg 6900 m Zglejsiaki NIE
189 Zięba Marcin Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
190 Żak Robert Marki bieg 6900 m Markowi Biegacze NIE
191 Żmuda Krystian Warszawa bieg 6900 m Brak NIE
192 Żołnowska Marlena Marki bieg 6900 m Brak NIE
193 Żółkowscy Karolina Marki bieg 6900 m Run % Fun NIE
194 Żółkowski Rafał Marki bieg 6900 m Run % Fun NIE