Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG PAMIĘCI ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO
BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY

Miejsce i termin: Marki, 2022-10-01
Organizator: ORGANIZATOR:
Stowarzyszenie Strzelcy Rzeczypospolitej

WSPÓŁORGANIZATOR:
Urząd Miasta Marki
Starostwo Powiatowe w Wołominie

KONTAKT
Andrzej Rostek, tel.+48 730 201 740
Damian Uszyński, tel. +48 604 218 610
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg główny 6900 m oraz biegi młodzieży, dzieci i przedszkolaków, wg. kategorii wiekowych.
Start/meta , biuro zawodów Marki, róg ul. Grunwaldzkiej i Sienkiewicza

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Udział bezpłatny
Rejestracja przez stronę zawodów do 26.09.2022
Zawodnicy zapisani przez stronę zapisów mogą odebrać pakiety do 1 godziny przed startem każdego dystansu. Godzinę przed startem każdego biegu, pakiety będą wydawane wszystkim oczekującym w kolejce (bez pierwszeństwa dla zapisanych przez stronę), do wyczerpania limitów lub do zamknięcia zapisów 30 minut przed startem każdej kategorii
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adrianna Adrianna Ząbki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Forza Ząbki NIE
2 Balcerowska Natalia Ząbki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
3 Brzezińska Maryla Budy Barcząckie biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
4 Celinski Jan Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
5 Chmielnicka Zuzanna Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
6 Chmielnicki Wiktor Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
7 Chmielnicki Aleksander Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
8 Choiński Igor Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
9 Chróstowska Róża Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
10 Chróstowska Aniela Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
11 Chróstowski Jan Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
12 Chyliński Witold Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
13 Chyliński Gustaw Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
14 Cybulska Kasia Leszno biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
15 Czarnecki Stanisław Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
16 Danielak Joanna Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Wwl Badminton Club NIE
17 Dąbkowski Aleksander Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
18 Dudziński Teofil Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
19 Dzierżak Izabella Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Ak Radzymin NIE
20 Dzierżak Natalia Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Ak Radzymin NIE
21 Fiejtek Aleksandra Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
22 Filipowicz Serafin Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
23 Gadziński Michał Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
24 Gałązka Szymon Emilianów biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
25 Gałązka Szymon Emilianów biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
26 Gałucha Konrad Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa - Klub Ak Radzymin NIE
27 Gąsiewski Gabryś Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
28 Gorczyński Jakub Ręczaje Polskie biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
29 Grabicki Alan Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
30 Isasi-Kuran Marcin Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
31 Isasi-Kuran Lena Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
32 Jaczewska Amelia Ząbki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
33 Jaczewska Adrianna Ząbki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
34 Jaczewska Zosia Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
35 Jaworska Bożena Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
36 Jaworska Emilia Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
37 Jemioła Wojciech Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Marki Promienna NIE
38 Jońska Dorata Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
39 Jońska Jagoda Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
40 Kaczanowski Patryk Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
41 Kalicki Kacper Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
42 Kalicki Mikołaj Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
43 Kamińska Klaudia Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
44 Kania Dagmara Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
45 Kania Michał Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa Nr 2 W Słupnie NIE
46 Karasiewicz Bruno Płochocin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szuram Kilometry NIE
47 Kielak Juliusz Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
48 Kierkowski Stanisław Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
49 Kierkowski Franciszek Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
50 Kiryluk Marcel Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
51 Koczkodaj Szymon Cegielnia biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
52 Koczkodaj Daniel Cegielnia biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Sp 2 Słupno NIE
53 Koczkodaj Daniel Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
54 Koczkodaj Szymon Cegielnia biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Sp 2 Słupno NIE
55 Kolosek Ignacy Cegielnia biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
56 Konkel Zuzia Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Ak NIE
57 Kopecki Michał Słupno biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
58 Kowalska Maria Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
59 Kowalski Witold Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Mks Polonia Warszawa NIE
60 Kowalski Olgierd Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Mks Polonia Warszawa NIE
61 Koziatek Martyna Słupno biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
62 Kozłowski Julian Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
63 Kręgiel Zuzanna Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
64 Krok Karina Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
65 Krok Borys Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
66 Kruczyk Maja Słupno biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Sp2 Słupno NIE
67 Kruczyk Rafał Słupno 1H biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Sp2 Słupno NIE
68 Kruczyk Rafał Słupno 1H biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Sp2 Słupno NIE
69 Kujawski Dawid Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Uks Same Judo NIE
70 Kusak Olivier Słupno biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Sp2 Słupno NIE
71 Kuziak Mieszko Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
72 Kuziak Dobromir Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
73 Lasecki Adrian Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Podst. Nr 1 W Radzyminie NIE
74 Lasecki Wiktor Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Podst. Nr 1 W Radzyminie NIE
75 Laskowski Gabriel Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa Nr 4 W Markach NIE
76 Leszczyńska Dominika Stary Dybów biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Sp1 Radzymin NIE
77 Łuczyk Jakub Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
78 Maciejczyk Małgorzata Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
79 Maćkowski Adrian Zagościniec biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Marcovia Marki NIE
80 Maćkowski Radek Zagościniec biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Marcovia Marki NIE
81 Magierowska Natalia Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
82 Malczewska Oliwia Stary Dybów biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
83 Malczewska Julia Stary Dybów biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
84 Malinowska Barbara Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
85 Małkowski Dominik Słupno biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
86 Markuciński Adrian Sochaczew biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
87 Markuszewska Natasza Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa Nr 1 Radzymin NIE
88 Mączyński Radosław Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
89 Mika Michał Ząbki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Młode Miczki NIE
90 Miłoński Pego Artur Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
91 Nogal Gabryś Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
92 Nowaczewski Witold Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
93 Nowomińska Blanka Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
94 Nowomiński Michał Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
95 Obrębalska Julia Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
96 Oleksiak Nina Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
97 Oleksiak Karolina Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
98 Orlińska Julia Legionowo biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Bks Wataha NIE
99 Oskólski Marta Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
100 Oskólski Eryk Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Uks Same Judo NIE
101 Paparocki Krzysztof Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
102 Paprocki Marcin Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
103 Pawłowski Franciszek Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
104 Pawłowski Antoni Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
105 Pokromska Emma Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
106 Pokromski Leonard Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
107 Porajski Henryk Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
108 Porajski Bogdan Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
109 Potera Alicja Dybów Kolonia biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
110 Potrzebowska Katarzyna Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
111 Potrzebowski Aleksander Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
112 Puławska Antonina Wołomin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
113 Puławska Gabriela Wołomin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
114 Rachwalska Zosia Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Ks Atak Agrykola NIE
115 Rembelska Alicja Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych - NIE
116 Rokicki Sebastian Słupno biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
117 Rozwora Natalia Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
118 Ruciński Leon Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
119 Rudnik Adam Stare Załubice biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
120 Rzepniewska Alicja Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
121 Rzepniewski Tymon Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
122 Rzewuski Tymon Kobyłka biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Zabiegany Wołomin NIE
123 Sępkowski Piotr Wólka Radzymińska biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
124 Sieńkowski Aleksander Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
125 Sikora Alicja Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
126 Skibowska Ewa Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
127 Skwarek Krystian Wikrorów biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa Nr 1 W Radzymin NIE
128 Skwarek Krystian Wikrorów biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
129 Slupski Szymon Zabki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
130 Sławiński Antoni Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
131 Sobiech Natalia Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
132 Sobiech Piotr Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
133 Sobiech Kacper Cegielnia biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Sp2 Słupno NIE
134 Sobiech Emilia Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
135 Sotnik Filip Stare Lipiny biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Zabiegany Wolomin NIE
136 Stawińska Julia Ząbki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
137 Stromecki Szymon Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
138 Szydłowski Dawid Małopole biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
139 Szymczak Amelia Ząbki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
140 Szyszko Nel Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
141 Szyszko Lila Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Markowi Biegacze NIE
142 Ścibor Marcel Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Kaczor Team NIE
143 Świeca Natasza Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
144 Świeca Gabriela Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
145 Świętochowski Tomek Słupno biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
146 Voloshchuk Emiliya Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Wwl Badminton Club NIE
147 Waleśkiewicz Mikołaj Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
148 Wielocha Bartek Sp1 Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
149 Więch Jarosław Stare Załubice biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
150 Więch Sebastian Stare Załubice biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Branżowa-Klub Ak Radzymin NIE
151 Winiarek Kacper Józefów biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
152 Winiarek Lena Józefów biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
153 Wojtkiewicz Sandra Kobyłka biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
154 Woźniak Hanna Legionowo biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa Nr 3 W Legionowie NIE
155 Wrzeszcz Helena Sowia Wola biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
156 Wysocka Natalia Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
157 Wyszomierski Emil Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
158 Zaborny Antoni Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
159 Zakrzewska Ada Wołomin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
160 Zakrzewska Zuzanna Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Wwl Badminton Club NIE
161 Zakrzewski Aleksander Wołomin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
162 Zdańska Wiktoria Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
163 Zięba Julian Warszawa biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
164 Zych Mariana Radzymin biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Sp1 Radzymin NIE
165 Żakowski Szymon Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE
166 Żarek Filip Marki biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych Brak NIE