Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

WIELISZEWSKI CROSSING 2022 JESIEŃ
BIEGI DZIECI

Miejsce i termin: Wieliszew, 2022-09-18
Organizator: ORGANIZATOR
Gmina Wieliszew

KONTAKT
Referat Sportu Gminy Wieliszew
tel. (22) 782-21-44
e-mail:sport@wieliszew.pl
Referat Organizacji i Informacji Gminy Wieliszew
tel. (22) 782-26-32
e-mail: promocja@wieliszew.pl
Opis zawodów: Biegi i wyścig rowerowy dzieci wg klasyfikacji wiekowych.
Start/Meta Wieliszew (teren przy Hali Sportowej)
Biuro zawodów Hala sportowa Wieliszew czynne;
17.09.2022 - zapisy i odbiór numerów startowych 16.00 - 20.00
18.09.2022 - zapisy - 8.00 - 9.00
- odbiór numerów dla dzieci od godziny 8.00 do 9.45

Zapisy przez stronę do godziny 15:00 15.09.2022 lub wyczerpania limitu miejsc

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: udział bezpłatny
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Babenko-Kwiecińska Mia Legionowo bieg Brak NIE
2 Błocka Julia Wieliszew rower Brak NIE
3 Błocka Julia Wieliszew bieg Brak NIE
4 Błocki Jan Wieliszew rower Brak NIE
5 Błocki Jan Wieliszew bieg Brak NIE
6 Brodowski Marcel Łajski bieg The Brand NIE
7 Brzozowska Michalina Pokrzywnica bieg Brak NIE
8 Brzozowska Michalina Pokrzywnica rower Brak NIE
9 Brzozowski Piotr Pokrzywnica bieg Brak NIE
10 Brzozowski Piotr Pokrzywnica rower Brak NIE
11 Danilczuk Mateusz Warszawa rower Brak NIE
12 Danilczuk Paweł Warszawa rower Brak NIE
13 Dąbrowska Pola Legionowo rower Brak NIE
14 Dąbrowska Nela Legionowo rower Brak NIE
15 Demianiuk Maja Skrzeszew rower Polna Team NIE
16 Demianiuk Szymon Skrzeszew rower Polna Team NIE
17 Demianiuk Szymon Skrzeszew bieg Polna Team NIE
18 Fijałkowski Juliusz Legionowo rower Bestie Ocr Legionowo NIE
19 Fijałkowski Piotr Legionowo rower Bestie Ocr Legionowo NIE
20 Fijałkowski Juliusz Legionowo bieg Bestie Ocr Legionowo NIE
21 Gągolewska Zofia Olszewnica Stara bieg Brak NIE
22 Gollnik Emilia Nowy Dwór Mazowiecki bieg Bks Wataha NIE
23 Gozdek Michał Warszawa bieg Uks Diamond Athletics Białołęka NIE
24 Grodek Wiktoria Topolina bieg Brak NIE
25 Jagodziński Cezary Olszewnica Stara bieg Ks Legionovia NIE
26 Jagodziński Cezary Olszewnica Stara rower Ks Legionovia NIE
27 Jędral Wiktoria Warszawa rower . NIE
28 Jędral Magda Warszawa bieg . NIE
29 Jędral Magda Warszawa rower . NIE
30 Kolańska Zofia Zegrze Południowe bieg Brak NIE
31 Kolański Piotr Zegrze Południowe bieg Brak NIE
32 Kopeć Hubert Zegrze Południowe rower Brak NIE
33 Kosmowski Bartek Zegrze Południowe bieg Bks Wataha NIE
34 Krajewski Kornel Legionowo bieg Brak NIE
35 Krajewski Kornel Legionowo rower Brak NIE
36 Krajewski Kornel Legionowo bieg Brak NIE
37 Krosnowski Wiktor Wieliszew bieg Brak NIE
38 Kuflikowska Ada Chotomów rower Bike Fun Legionowo NIE
39 Kuflikowski Adam Chotomów rower Bike Fun Legionowo NIE
40 Kwiatkowska Lena Komornica bieg Brak NIE
41 Kwiatkowski Ksawery Skrzeszew bieg Technikum Kasprzaka NIE
42 Kwieciński Piotr Legionowo rower Bravehearts Legionowo NIE
43 Kwieciński Piotr Legionowo bieg Bravehearts Legionowo NIE
44 Lewandowska Gaja Legionowo rower Brak NIE
45 Łukaszewski Jakub Wieliszew bieg Brak NIE
46 Mańk Jan Topolina rower Brak NIE
47 Marońska Berenika Skrzeszew bieg Ap Dąb NIE
48 Maroński Roch Skrzeszew rower Brak NIE
49 Miklaszewska Maja Skrzeszew bieg Brak NIE
50 Miklaszewska Julia Skrzeszew bieg Brak NIE
51 Myszkowski Aleksander Michałów-Reginów rower Brak NIE
52 Myszkowski Aleksander Michałów-Reginów bieg Brak NIE
53 Nerko Julia Wieliszew bieg Nerko Team NIE
54 Paurowicz Dawid Wieliszew rower Brak NIE
55 Paurowicz Laura Wieliszew rower Brak NIE
56 Paurowicz Laura Wieliszew bieg Brak NIE
57 Paurowicz Nina Wieliszew bieg Brak NIE
58 Paurowicz Nina Wieliszew rower Brak NIE
59 Pawlak Bruno Komornica bieg Lo Komornica Team NIE
60 Pyrzak Jan Warszawa bieg Brak NIE
61 Pyrzak Jan Warszawa rower Brak NIE
62 Saliński Mikołaj Wieliszew bieg Brak NIE
63 Saliński Mieszko Wieliszew rower Brak NIE
64 Saliński Mieszko Wieliszew bieg Brak NIE
65 Saliński Mikołaj Wieliszew rower Brak NIE
66 Skóra Grzegorz Marki rower Brak NIE
67 Skóra Izabela Marki rower Brak NIE
68 Soner Emil Komornica rower Brak NIE
69 Stachnik Dawid Poddębie bieg Brak NIE
70 Stachnik Daria Poddębie bieg Brak NIE
71 Stasiorczyk Julian Wieliszew rower Wieliszew Heron Team NIE
72 Stasiorczyk Jakub Wieliszew rower Wieliszew Heron Team NIE
73 Szczechla Aleksander Skrzeszew bieg Brak NIE
74 Szczechla Szymon Skrzeszew bieg Ap Dąb Wieliszew NIE
75 Szymajda Maciej Legionowo bieg Biegiem Do Agd Serock NIE
76 Tymrakiewicz Cezary Legionowo rower Brak NIE
77 Tymrakiewicz Cezary Legionowo bieg Brak NIE
78 Tymrakiewicz Jakub Legionowo rower Brak NIE
79 Ugniewska Iga Nowy Dwór Mazowiecki bieg Sunfit Studio NIE
80 Ugniewska Iga Nowy Dwór Mazowiecki rower Sunfit Studio NIE
81 Ugniewski Wiktor Nowy Dwór Mazowiecki rower Sunfit Studio NIE
82 Ugniewski Wiktor Nowy Dwór Mazowiecki bieg Sunfit Studio NIE
83 Wawer Antonia Chotomów rower Brak NIE
84 Weiss Stanisław Olszewnica Stara bieg Brak NIE
85 Weiss Stanisław Olszewnica Stara rower Brak NIE
86 Witkowska Zofia Łajski bieg Bks Wataha Warszawa NIE
87 Witkowski Antoni Łajski bieg Bks Wataha Warszawa NIE
88 Wojno Miriam Skrzeszew rower Brak NIE
89 Wojno Amelia Skrzeszew rower Brak NIE
90 Wojno Rozalia Skrzeszew rower Brak NIE
91 Wójcik Aleksandra Serock bieg Bks Wataha Warszawa NIE
92 Wróblewska Oliwia Warszawa rower Warszawski Klub Kolarski NIE
93 Wróblewska Oliwia Warszawa bieg Warszawski Klub Kolarski NIE
94 Wrzeszcz Helena Sowia Wola bieg Brak NIE
95 Wypychowska Gabriela Nowy Dwór Mazowiecki bieg Biegiem Do Agd Serock NIE
96 Zalewska Maja Skrzeszew bieg Polna Team NIE
97 Zalewska Maja Skrzeszew bieg Polna Team NIE
98 Zalewska Julia Skrzeszew bieg Polna Team NIE
99 Zalewska Pola Skrzeszew rower Polna Team NIE
100 Zalewska Pola Skrzeszew bieg Polna Team NIE