Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

VIII BIEG MIKOŁAJKOWY W ŻYTNIOWIE

Miejsce i termin: Żytniów, 2022-12-04
Organizator: ORGANIZATOR
Klub Biegacza FALSTART Rudniki

WSPÓŁORGANIZATORZY
Urząd Gminy w Rudnikach
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudnikach
F.U.H „DUET” Zdzisława Baros

KONTAKT
Daniel Baros – Dyrektor Biegu
Tel : 535-286-252, e-mail: barosdan@gmail.com

Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się;
BIEG GŁÓWNY – 5 km
BIEG MAŁEGO MIKOŁAJA (BIEG DLA PRZEDSZKOLAKÓW do lat 6) – ok 100m.
BIEG ŚREDNIEGO MIKOŁAJA (dzieci od 7 do 9 lat)
BIEG DUŻEGO MIKOŁAJA

Start/Meta, biuro zawodów - boisko sportowe przy Publicznej Szkole Podstawowej w Żytniowie (Żytniów 29, 46-325 Rudniki).

SZCZEGŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy do biegu głównego przez stronę zapisów
- do 30.11.2022 40 zł płatne na konto
- do 30.11.2022 dla drużyn/klubów sportowych w liczbie min. 5 uczestników – 35zł/osobę
Podczas opłaty startowej osoba dokonująca przelewu w tytule wpłaty wpisuje
imię i nazwisko biegaczy, którzy biorą udział w VIII Biegu Mikołajkowym i wpłaca
kwotę 35zł pomnożoną razy liczbę zawodników z drużyny
Klub Biegacza FALSTART Rudniki,
Żytniów 36, 46-325 Rudniki
o nr: 89 89090006 0050 0505 3160 0001
- w dniu zawodów 50 zł, płatne gotówką do wyczerpania limitu zgłoszeń
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych

Zapisy do pozostałych biegów w biurze zawodów
Limit zawodników: 220
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Baros Zdzisława Rudniki bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
2 Baros Grzegorz Rudniki bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
3 Bartosiewicz Adam Gryfino bieg główny 5 km Brak NIE
4 Barucha Andrzej Opole bieg główny 5 km Kb Odra Opole NIE
5 Basiński Wiktor Rudniki bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
6 Basiński Rafał Rudniki bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
7 Bielecka Magdalena Rusinowice bieg główny 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
8 Bonk Antoni Kochcice bieg główny 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
9 Brodziak Kacper Starokrzepice bieg główny 5 km Bradas Bike Adventure TAK
10 Bryła Elżbieta Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
11 Brys Mateusz Ignachy bieg główny 5 km Brak NIE
12 Bryś Marcin Borek bieg główny 5 km Brak NIE
13 Bukalski Józef Starokrzepice bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy TAK
14 Chęcińska Magdalena Rudniki bieg główny 5 km Lks Victoria Olesno TAK
15 Cieśla Jan Rudniki bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
16 Cieślak Piotr , bieg główny 5 km Brak TAK
17 Czech Łukasz Żytniów bieg główny 5 km Brak TAK
18 Czyż Mateusz Mokrsko bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
19 Dadela Antoni Krzepice bieg główny 5 km Viktoria Olesno TAK
20 Dąbrowska Anna Częstochowa bieg główny 5 km Jest Lepiej TAK
21 Derengowski Grzegorz Gotartów bieg główny 5 km Brak TAK
22 Dugacz Paulina Osjakow bieg główny 5 km Warta Osjaków NIE
23 Dwornik Piotr Żytniów bieg główny 5 km Brak TAK
24 Dwornik Jakub Żytniów bieg główny 5 km Lzs Żytniów TAK
25 Dyszlewska Anna Krzepice bieg główny 5 km Liswarta Krzepice TAK
26 Dyszlewski Dominik Krzepice bieg główny 5 km Liswarta Krzepice TAK
27 Fujarczuk Magdalena Rudniki bieg główny 5 km Brak TAK
28 Furgalski Mariusz Julianpol bieg główny 5 km Neapco Praszka TAK
29 Gajek Tomasz Praszka bieg główny 5 km Brak TAK
30 Gaweł Marcin Popów bieg główny 5 km Brak TAK
31 Gawenda Krzysztof Lubliniec bieg główny 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
32 Gawroński Romuald Kamyk bieg główny 5 km Atol TAK
33 Gąszczak Filip Łęka Opatowska bieg główny 5 km Szybkie Żółwie Opatów TAK
34 Gęsiak Arkadiusz Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
35 Gęsiak Michał Kurów bieg główny 5 km Brak TAK
36 Gnysiński Jacek Charłupia Mała bieg główny 5 km Ks Sieradz Biega NIE
37 Gołdyn Laura Praszka bieg główny 5 km Victoria Olesno TAK
38 Gorzołka Krzysztof Boroszów bieg główny 5 km Grb Spoko Boroszów NIE
39 Graczyk Amelia Żytniów bieg główny 5 km Zadyszkarudniki TAK
40 Grund Marek Strzebiń bieg główny 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
41 Gruszczyński Piotr Bąków bieg główny 5 km Kluczborska Grupa Biegowa TAK
42 Gutowska Urszula Kłobuck bieg główny 5 km Ngb Kłobuck TAK
43 Gutowski Dariusz Kłobuck bieg główny 5 km Ngb Kłobuck TAK
44 Gworys Tadeusz Truskolasy bieg główny 5 km Ngb Kłobuck TAK
45 Hajda Justyna Radzionków bieg główny 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
46 Hernacka Karolina Krzepice bieg główny 5 km Liswarta Krzepice TAK
47 Hernacki Karol Krzepice bieg główny 5 km Liswarta Krzepice TAK
48 Idziak Rafał Kowale bieg główny 5 km Neapco Praszka TAK
49 Idziak Joanna Kowale bieg główny 5 km Neapco Praszka TAK
50 Jachymska Wioleta Jaworzno bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy TAK
51 Jachymski Ryszard Praszka bieg główny 5 km Niezrzeszony TAK
52 Jakubowska Jola Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
53 Janicki Tadeusz Praszka bieg główny 5 km Glas Strojec TAK
54 Janus Marcin Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
55 Jaskólski Dariusz Lubecko bieg główny 5 km Brak TAK
56 Jeziorny Ryszard Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
57 Jungowska Monika Czarnożyły bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
58 Kabata Roman Jaworzno bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
59 Kaczmarczyk Sebastian Lubliniec bieg główny 5 km Mafia Team Lubliniec NIE
60 Kałwak Jacek Rudniki bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
61 Kamyk Monika Niżankowice bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
62 Kapuścińska Justyna Rędziny bieg główny 5 km Brak TAK
63 Kapuściński Robert Rędziny bieg główny 5 km Darsoft Running Team TAK
64 Kapuściński Krzysztof Rędziny bieg główny 5 km Darsoft Running Team TAK
65 Kasprzak Bronisław Wręczyca bieg główny 5 km Brak TAK
66 Kasprzycki Jakub Częstochowa bieg główny 5 km Darsoft Running Team TAK
67 Keller Izabela Ostrówek bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
68 Keller Tomasz Ostrówek bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
69 Kędzia Viktor Żytniów bieg główny 5 km Brak TAK
70 Kilan Jarosław Danków bieg główny 5 km Brak TAK
71 Kluska Marta Rudniki bieg główny 5 km Brak TAK
72 Kokot Daniel Ozimek bieg główny 5 km Rajsport Active TAK
73 Kokot Marek Wieluń bieg główny 5 km Brak TAK
74 Kokot Krzysztof Wieluń bieg główny 5 km Brak TAK
75 Kordziński Kazimierz Lubliniec bieg główny 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
76 Kostek Michalina Krzepice bieg główny 5 km Brak NIE
77 Kostrzewa Oliwia Zdziechowice bieg główny 5 km Victoria Olesno TAK
78 Kotala Aneta Mostki bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy TAK
79 Kotala Ewa Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega NIE
80 Kowacki Sebastian Częstochowa bieg główny 5 km Darsoft Running Team TAK
81 Kowal Agata Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
82 Kowal Piotr Wieluń bieg główny 5 km Brak TAK
83 Kowalczyk Mateusz Opole bieg główny 5 km Brak NIE
84 Kozioł Adam Radłów bieg główny 5 km Brak TAK
85 Krajewski Marcin Kleśniska bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy NIE
86 Kraszewska Angelika Starokrzepice bieg główny 5 km Kb Florian Zajączki Drugie NIE
87 Kraszewski Łukasz Starokrzepice bieg główny 5 km Brak TAK
88 Kruk Grzegorz Częstochowa bieg główny 5 km Press Glass Biegamy I Wspieramy TAK
89 Kruk Marcin Ruda bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
90 Krupa Waldemar Praszka bieg główny 5 km Brak TAK
91 Kubacki Tomasz Cieciułów bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
92 Kubacki Piotr Cieciułów bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
93 Kubicki Mariusz Kluczbork bieg główny 5 km Dobra Forma NIE
94 Kucharska Liliana Częstochowa bieg główny 5 km Darsoft Running Team TAK
95 Kudra Aleksandra Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
96 Kufel Sandra Słowik bieg główny 5 km Sportczesna NIE
97 Kus Krystian Sternalice bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
98 Kyrchun Liubov Częstochowa bieg główny 5 km Darsoft Running Team TAK
99 Lar Sandra Lututów bieg główny 5 km Brak NIE
100 Latusek Sara Przystajń bieg główny 5 km Brak TAK
101 Latusek Leszek Przystajń bieg główny 5 km Brak TAK
102 Leszczyna Magdalena Parzymiechy bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy TAK
103 Lewandowski Damian Olesno bieg główny 5 km Brak TAK
104 Luto Andrzej Opatów bieg główny 5 km Kb Florian Zajaczki Drugie TAK
105 Machynia Łukasz Praszka bieg główny 5 km Neapco Praszka TAK
106 Macoch Zbigniew Krzepice bieg główny 5 km Brak TAK
107 Maj Witold Wręczyca bieg główny 5 km Oldboys Truskolasy TAK
108 Majchrzak Paweł Krzepice bieg główny 5 km Liswarta Krzepice TAK
109 Makles-Kluba Magdalena Bodzanowice bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy NIE
110 Malatyński Marcin Lindów bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy TAK
111 Maruszewska Amelia Jaworek bieg główny 5 km Victoria Olesno TAK
112 Maryniak Filip Banasiówka bieg główny 5 km Brak TAK
113 Mazur Krzysztof Częstochowa bieg główny 5 km Brak TAK
114 Mazur Mateusz Częstochowa bieg główny 5 km Brak TAK
115 Michalak Jakub Bieniądzice bieg główny 5 km Brak TAK
116 Michalak Marek Bieniądzice bieg główny 5 km Brak TAK
117 Michalak Benia Bieniądzice bieg główny 5 km Brak TAK
118 Mierzejewska Małgorzata Mysłowice bieg główny 5 km Brak TAK
119 Młynarczyk Edyta Rudniki bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
120 Młynarczyk Mateusz Żytniów bieg główny 5 km Niezrzeszony TAK
121 Mucha Dariusz Opole bieg główny 5 km Brak NIE
122 Namyślak Wiesława Jaworzno bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy TAK
123 Napieraj Dominika Żytniów bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
124 Napieraj Oliwer Żytniów bieg główny 5 km Brak TAK
125 Napieraj Andrzej Zytniow bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
126 Naumowicz Piotr Gorzów Śląski bieg główny 5 km Pyciak Biega TAK
127 Nimpsz Beata Gorzów Śląski bieg główny 5 km Brak TAK
128 Nimpsz Joachim Gorzów Śląski bieg główny 5 km Brak TAK
129 Nowakowska Julita Gana bieg główny 5 km Brak TAK
130 Nowakowski Sylwester Raducki Folwark bieg główny 5 km Brak TAK
131 Olejnik Sebastian Wieluń bieg główny 5 km Brak TAK
132 Osak Małgorzata Zawadzkie bieg główny 5 km Brak NIE
133 Ośródka Bożena Jaworek bieg główny 5 km Brak TAK
134 Ośródka Jarosław Jaworek bieg główny 5 km Brak TAK
135 Owczarek Marcin Wapiennik bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy NIE
136 Owczarek Katarzyna Wapiennik bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy NIE
137 Owczarek Kacper Staw bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
138 Paruch Katarzyna Gana bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
139 Pawełczak Mateusz Złochowice bieg główny 5 km Brak TAK
140 Pawełczak Barbara Złochowice bieg główny 5 km Brak TAK
141 Pawlik Krystyna Olesno bieg główny 5 km Brak TAK
142 Pielka-Pilarska Joanna Mokre bieg główny 5 km Wieluń Biega NIE
143 Pilarski Kacper Mokre bieg główny 5 km Wieluń Biega NIE
144 Plisak Kamil Żytniów bieg główny 5 km Brak TAK
145 Płoskoński Piotr Strzałków bieg główny 5 km Kbks Radomsko TAK
146 Płuciennik Łukasz Danków bieg główny 5 km Brak TAK
147 Pokorski Piotr Szyszkow bieg główny 5 km Brak TAK
148 Pyrak Julia Krzepice bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
149 Pytlarz Adrian Częstochowa bieg główny 5 km Darsoft Running Team TAK
150 Radzioch Krzysztof Częstochowa bieg główny 5 km Darsoft Running Team TAK
151 Rękowicz Piotr Kowale bieg główny 5 km Brak TAK
152 Rękowicz Paweł Praszka bieg główny 5 km Brak TAK
153 Rolnik Tomasz Wola Wiązowa bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
154 Rosak Szyrocka Joanna Częstochowa bieg główny 5 km Bolo TAK
155 Rośkowski Tadeusz Antoniówka bieg główny 5 km Pozytywnie Zabiegani Kleszczów TAK
156 Różańska - Ungur Patricia Opole bieg główny 5 km Brak NIE
157 Rudko Michał Zdziechowice bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
158 Salwiński Filip Żytniów bieg główny 5 km Zadyszkarudniki TAK
159 Salwiński Michał Żytniów bieg główny 5 km Zadyszkarudniki TAK
160 Sas Dominik Starokrzepice bieg główny 5 km Kb Florian Zajączki Drugie TAK
161 Sas Marcin Kędzierzyn-Koźle bieg główny 5 km Kb Florian Zajączki Drugie TAK
162 Sas Agnieszka Kędzierzyn-Koźle bieg główny 5 km Sympatyczka Kb Florian Zajączki Drugie TAK
163 Sas Florian Starokrzepice bieg główny 5 km Kb Florian Zajączki Drugie TAK
164 Sas Anna Starokrzepice bieg główny 5 km Kb Florian Zajączki Drugie TAK
165 Sazon Agnieszka Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
166 Skupiński Tomasz Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
167 Smolarkiewicz Daria Czarnożyły bieg główny 5 km Brak NIE
168 Smolarkiewicz Dawid Czarnożyły bieg główny 5 km Brak NIE
169 Smyrek Mateusz Borkowice bieg główny 5 km Usługi Remontowo Budowlane Smyrek Mateusz NIE
170 Solarek Karolina Kłobuck bieg główny 5 km Brak TAK
171 Sowa Damian Cieciułów bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
172 Stachula Jacek Wojków bieg główny 5 km Brak NIE
173 Stanek Łukasz Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
174 Stasiak Tymoteusz Załęcze Małe bieg główny 5 km Viktoria Olesno TAK
175 Stasiak Rafał Kluczbork bieg główny 5 km Brak TAK
176 Stoparek Grzegorz Kraszkowice bieg główny 5 km Wieluń Biega NIE
177 Strzelecki Rafał Gana bieg główny 5 km Wilki Alfa TAK
178 Strzelecki Damian Gana bieg główny 5 km Wilki Alfa TAK
179 Swędrak Zbigniew Rusiec bieg główny 5 km Brak TAK
180 Swoboda Leszek Solarnia bieg główny 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
181 Sykulsk Jakub Rudniki bieg główny 5 km Stawki Żytniowkskie Biegają TAK
182 Sypko-Kubicka Katarzyna Kluczbirk bieg główny 5 km Dobra Forma NIE
183 Szafer Sylwester Popów bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy TAK
184 Szafert Marcin Częstochowa bieg główny 5 km Darsoft Running Team TAK
185 Świtała Anita Bieniądzice bieg główny 5 km Brak TAK
186 Świtała Roman Bieniądzice bieg główny 5 km Brak TAK
187 Świtała Dawid Cieciułów bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
188 Tymków Karol Brzeg bieg główny 5 km Brak NIE
189 Tymków Łukasz Brzeg bieg główny 5 km Brak TAK
190 Udała Paweł Opatów bieg główny 5 km Szybkie Żółwie Opatów TAK
191 Uznańska Anna Praszka ( Miasto ) bieg główny 5 km Victoria Olesno TAK
192 Uznańska Julia Praszka bieg główny 5 km Victoria Olesno TAK
193 Walacik Maria Żytniów bieg główny 5 km Brak TAK
194 Wanowska Barbara Praszka bieg główny 5 km Victoria Olesno TAK
195 Wełna Dariusz Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
196 Widera Andrzej Kluczbork bieg główny 5 km Kluczborska Grupa Biegowa TAK
197 Wieczorek Roch Pątnów bieg główny 5 km Brak TAK
198 Wikiera-Koza Agnieszka Częstochowa bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy NIE
199 Wilk Filip Starokrzepice bieg główny 5 km Brak TAK
200 Wilk Kamil Odcinek bieg główny 5 km Falstart Rudniki TAK
201 Wilk Justyna Starokrzepice bieg główny 5 km Brak TAK
202 Włodarczyk Magdalena Okalew bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
203 Włodarczyk Jarosław Okalew bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
204 Włóka Karol Jaworek bieg główny 5 km Brak TAK
205 Włóka Agnieszka Jaworek bieg główny 5 km Brak TAK
206 Wodecki Kamil Rudniki bieg główny 5 km Kb Falstart Rudniki TAK
207 Wojewoda Czesław Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
208 Wojtowicz Piotr Kłobuck bieg główny 5 km Brak TAK
209 Wojtowicz Beata Kłobuck bieg główny 5 km Brak TAK
210 Wolna Marta Niemierzyn bieg główny 5 km Brak TAK
211 Wolniaczyk Leszek Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega NIE
212 Wolny Marcin Wieluń bieg główny 5 km Wieluń Biega TAK
213 Worek Sylwia Lipie bieg główny 5 km Zryw Parzymiechy TAK
214 Woźna Maja Praszka bieg główny 5 km Brak TAK
215 Wychrystenko Mateusz Kolonia Biskupska bieg główny 5 km Brak TAK
216 Wydmuch Czesław Herby bieg główny 5 km - TAK
217 Zając Aleksandra Łęka Opatowska bieg główny 5 km Szybkie Żółwie Opatów TAK
218 Żydziak Stanisław Krzepice bieg główny 5 km Brak TAK