Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

II ŻOŁYŃSKIE WYZWANIE BIEGOWE

Miejsce i termin: Żołynia, 2022-12-10
Organizator: Organizatorem imprezy jest Wójt Gminy Żołynia, 37 – 110 Żołynia; ul. Rynek 22 wraz z Żołyńską Grupą Biegową „ ZOŚKA”

KONTAKT
Krzysztof Kosior – 606 387 344
Kamil Brzezicki – 787 838 918
Piotr Foryt – 793 150 502
Opis zawodów: Długość trasy10 km BIEG GŁÓWNY po różnym terenie i nawierzchni.
Start i Meta w tym samym punkcie na Rynku w Żołyni
Biuro zawodów znajdować się będzie w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Smolarska 1; 37 – 110 Żołynia

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatnści przez stronę zapisów do 7.12.2022 - wpisowe 50 zł
Zapisy w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów - wpisowe 60 zł płatne gotówką
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 180
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne opłata podstawowa Brak
2 Babiarz Tomasz Smolarzyny opłata podstawowa Brak TAK
3 Bajek Paweł Jeżowe opłata podstawowa Brak TAK
4 Baran Jadwiga Rzeszów opłata podstawowa 21 Brygada Strzelców Podhalańskich TAK
5 Bazan Krystyna Łańcut opłata podstawowa Brak TAK
6 Bemben Anna Nowa Sarzyna zwolniony z opłaty 70+ Brak TAK
7 Bereza Jacek Łańcut opłata podstawowa Sts Jordan Wola Mała TAK
8 Bester Monika Kosina opłata podstawowa Bester Sklejki Running Team TAK
9 Bester Janusz Kosina opłata podstawowa Bester Sklejki Running Team TAK
10 Biały Maciej Budy Łańcuckie opłata podstawowa Lks Sitowianka Budy Łańcuckie TAK
11 Bielówka Krzysztof Budy Łańcuckie opłata podstawowa Brak TAK
12 Bobowska Agnieszka Niebylec opłata podstawowa Brak TAK
13 Borycki Łukasz Kielce opłata podstawowa Biegające Włóczykije TAK
14 Bronhard Rafał Głogów Małopolski opłata podstawowa Akademia Biegacza
15 Brzezicki Kamil Żołynia opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa TAK
16 Buczko Marek Oleszyce opłata podstawowa Run Run Oleszyce TAK
17 Bukała Tomasz Hyżne opłata podstawowa Brak TAK
18 Burda Patryk Kosina opłata podstawowa Sts Jordan Wola Mała TAK
19 Burda Mateusz Łańcut opłata podstawowa Sts Jordan Wola Mała TAK
20 Burda Andrzej Rudnik Nad Sanem opłata podstawowa Brak
21 Buszta Paweł Brzóza Stadnicka opłata podstawowa Borgwarner Running Team TAK
22 Chamot Krzysztof Brzóza Królewska opłata podstawowa Brak TAK
23 Chmaj Piotr Łańcut opłata podstawowa Brak TAK
24 Cieszyńska Aleksandra Łańcut opłata podstawowa Brak TAK
25 Cwynar Andrzej Rzeszów opłata podstawowa Brak TAK
26 Czwakiel Wacław Leżajsk opłata podstawowa Brak TAK
27 Czwakiel Danuta Leżajsk opłata podstawowa Brak TAK
28 Ćwik Michał Stalowa Wola opłata podstawowa Lebioda Running Team
29 Danielewicz Wiktor Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
30 Danielewicz Bartłomiej Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
31 Dąbek Maciej Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
32 Dąbek Łukasz Rzeszów opłata podstawowa Brak TAK
33 Dec Stanisław Rakszawa opłata podstawowa Brak TAK
34 Długosz Dariusz Łańcut opłata podstawowa Brak
35 Drupka Grzegorz Stobierna opłata podstawowa Klub Biegacza Politechniki Rzeszowskiej TAK
36 Falandysz Krystian Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
37 Filipowicz Krzysztof Kupno opłata podstawowa Brak TAK
38 Folta Anita Zarszyn opłata podstawowa Aktywna Gmina Zarszyn
39 Folta Jan Zarszyn opłata podstawowa Aktywna Gmina Zarszyn
40 Foryt Zuzanna Żołynia opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa \&Quot;Zośka\&Quot; TAK
41 Fulara Ewelina Stalowa Wola opłata podstawowa Brak
42 Gadziała Sylwester Malinie opłata podstawowa Brak TAK
43 Gamracka Katarzyna Rzeszów opłata podstawowa Brak TAK
44 Gap Beata Nowa Sarzyna opłata podstawowa Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
45 Goleń Ireneusz Biłgoraj opłata podstawowa Pizzeria Verona TAK
46 Gosławski Piotr Gliwice opłata podstawowa Brak TAK
47 Górowska Iwona Sanok opłata podstawowa Gopr Bieszczady TAK
48 Górowski Mateusz Sanok opłata podstawowa Kagb Gopr/Gopr Bieszczady TAK
49 Grabska Renata Rzeszów zwolniony z opłaty 70+ Ambasador Festiwalu Biegowego Piwniczna Zdrój TAK
50 Graczyk Damian Wysoka opłata podstawowa Brak TAK
51 Gromadzki Marcin Szczepanowice opłata podstawowa Ks Metal Tarnów TAK
52 Gut Jacek Hucisko opłata podstawowa Black Jack Team TAK
53 Hankus Ewa Chmielów opłata podstawowa Brak TAK
54 Haszto Zdzisław Leżajsk opłata podstawowa Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
55 Herba Krystian Rzeszów opłata podstawowa Szkoła Z Pasją TAK
56 Hrymak Stanisław Lubaczów zwolniony z opłaty 70+ Brak TAK
57 Jagustyn Szymon Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
58 Jędrek Grzegorz Łętownia opłata podstawowa Nowosarzynska Grupa Biegowa TAK
59 Jurasińska Gabriela Bachórz opłata podstawowa Aktywny Dynów TAK
60 Kaczmarski Grzegorz Rzeszów opłata podstawowa Kaczmarski Team TAK
61 Kaczmarski Artur Lesko opłata podstawowa Kaczmarski Team TAK
62 Karwan Zbigniew Bystrzyca Nowa opłata podstawowa Bbl TAK
63 Kawaliło Piotr Wola Rafałowska opłata podstawowa Brak
64 Kędra Agnieszka Rzeszów opłata podstawowa Carpathian Runners TAK
65 Kielar Waldemar Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
66 Kielar Rafał Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
67 Kobeluk Damian Biłgoraj opłata podstawowa Biłgoraj Biega TAK
68 Kobos-Jajko Kamila Rzeszów opłata podstawowa Brak TAK
69 Kobylarz Piotr Rzeszów opłata podstawowa Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
70 Kołcz Piotr Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
71 Kołcz Dorota Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
72 Kopacz Piotr Nowa Sarzyna opłata podstawowa I Lo Nowa Sarzzyna TAK
73 Kopacz Adam Nowa Sarzyna opłata podstawowa Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
74 Kosior Kamil Gwizdów opłata podstawowa Brak TAK
75 Kosior Krzysztof Żołynia opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
76 Kościak Tomasz Paszczyna opłata podstawowa Osp Paszczyna TAK
77 Kościółek Piotr Rzeszów opłata podstawowa Brak TAK
78 Kowal Łukasz Łańcut opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
79 Kozioł Artur Kupno opłata podstawowa Brak TAK
80 Królikowski Jerzy Mielec zwolniony z opłaty 70+ Lks Stal Mielec TAK
81 Kubisztal Andrzej Tarnów opłata podstawowa Cukiernia Kudelski Tarnów
82 Kuczek Tomasz Brzóza Królewska opłata podstawowa Drink &Amp; Run TAK
83 Kula Agata Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
84 Kulikowski Jacek Jarosław opłata podstawowa Brak TAK
85 Kulpa Barbara Wólka Grodziska opłata podstawowa Brak TAK
86 Kulpa Kamil Łańcut opłata podstawowa Sts Jordan Wola Mała
87 Leja Tomasz Wólka Grodziska opłata podstawowa Brak TAK
88 Leja Marcin Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
89 Lis Paulina Głogów Małopolski opłata podstawowa Glogovia Głogów Małopolski
90 Łukasiewicz Jarosław Rzeszów opłata podstawowa Brak
91 Machniak Fabian Nowosielce opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa \&Quot;Zośka\&Quot; TAK
92 Magda Arkadiusz Krzemienica opłata podstawowa Sts Jordan Wola Mala TAK
93 Marszałek Ewa Rzeszów opłata podstawowa Krosski Remsport TAK
94 Martinez César Lezajsk opłata podstawowa Biegam Bo Lubię TAK
95 Maślanka Damian Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
96 Międlar Sławomir Łańcut opłata podstawowa Brak TAK
97 Młynarski Stanisław Zarzecze opłata podstawowa Stalowowolski Klub Biegacza TAK
98 Morawski Konrad Oleszyce opłata podstawowa Run Run Oleszyce TAK
99 Moskowicz Stefan Fredropol opłata podstawowa Przemyski Klub Biegacza I Przemyska Grupa Rowerowa TAK
100 Mroczek Karolina Nowa Sarzyna opłata podstawowa Studio Treningu Nova 2.0 TAK
101 Mussur Henryk Krosno zwolniony z opłaty 70+ Mosir Krosno TAK
102 Mytych Wiesław Kupno opłata podstawowa Brak TAK
103 Natonski Grzegorz Źołynia opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
104 Natoński Krystian Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
105 Nienajadło Dominik Brzóza Królewska opłata podstawowa Borgwarner Running Team TAK
106 Nowak Anna Tarnów opłata podstawowa #Kokoszanel#Team TAK
107 Nowak Tomasz Tarnów opłata podstawowa #Kokoszanel#Team TAK
108 Nowicka Urszula Rakszawa opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
109 Nowicki Tomasz Rakszawa opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
110 Nowicki Mirosław Żołynia opłata podstawowa Zolynska Grupa Biegowa Zośka TAK
111 Okleciński Marcin Zaklików opłata podstawowa Brak TAK
112 Oleś Tomasz Sędziszów Małopolski opłata podstawowa Brak TAK
113 Osypka Michał Hyżne opłata podstawowa Geomichos TAK
114 Ożóg Oliwia Leżajsk opłata podstawowa Brak TAK
115 Ożóg Jacek Kielanówka opłata podstawowa Brak TAK
116 Pargieła Dawid Tarnobrzeg opłata podstawowa Brak TAK
117 Perec Łukasz Manasterz opłata podstawowa Brak TAK
118 Perzanowski Piotr Rzeszów opłata podstawowa Opgk Rzeszów S.a. TAK
119 Piechowski Wiesiek Brzóza Królewska opłata podstawowa Bekateam TAK
120 Piekorz Wojciech Jasionka opłata podstawowa Dhl TAK
121 Pittner Grzegorz Rzeszów opłata podstawowa Brak
122 Piwko Wojciech Babica opłata podstawowa Brak TAK
123 Pliś Mateusz Rzeszów opłata podstawowa Brak
124 Podgórska - Kielar Anna Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
125 Polak Irena Biłgoraj opłata podstawowa Biłgoraj Biega TAK
126 Popek Maciej Rzeszów opłata podstawowa Brak TAK
127 Prajzner Marta Kroscienko Wyżne opłata podstawowa Brak
128 Prus Tomasz Rakszawa opłata podstawowa Brak TAK
129 Ptak Krzysztof Tarnów opłata podstawowa #Adamczerwińskiteam TAK
130 Ptasiuk Weronika Łańcut opłata podstawowa Studio Treningu Nova 2.0 TAK
131 Rejman Marek Tarnobrzeg opłata podstawowa Brak
132 Rejman Edyta Łańcut opłata podstawowa Żolyńska Grupa Biegowa ,,Zośka,, TAK
133 Rogowska Katarzyna Żołynia opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa \&Quot;Zośka\&Quot; TAK
134 Rogowska Magdalena Żołynia opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa \&Quot;Zośka\&Quot; TAK
135 Rogowski Mariusz Żołynia opłata podstawowa Brak TAK
136 Rogowski Tomasz Żołynia opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
137 Rojek Józef Ropczyce opłata podstawowa Ropczyckie Orły TAK
138 Rość Dawid Rzeszów opłata podstawowa Brak TAK
139 Rydzik Jacek Ostrów Lubelski opłata podstawowa Brak
140 Sądej Robert Nowa Sarzyna opłata podstawowa Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
141 Sidor Katarzyna Rzeszów opłata podstawowa Brak TAK
142 Skakuj Marcin Hedwiżyn opłata podstawowa Biłgoraj Biega TAK
143 Słowik Jan Hermanowa opłata podstawowa Wybiegamy W Przyszłość TAK
144 Słowik Stefan Tyczyn opłata podstawowa Wybiegamy W Przyszłość TAK
145 Sobolewski Dawid Rzeszów opłata podstawowa Studio Treningu Nova 2.0 TAK
146 Sondej Wiesław Rzeszów opłata podstawowa Tg Sokół Rzeszów
147 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska opłata podstawowa Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
148 Sulik Anna Mielec opłata podstawowa Brak
149 Superson Błażej Głuchów opłata podstawowa Sts Jordan Wola Mała TAK
150 Surowiec Patrycja Czarna opłata podstawowa Cwks Resovia Rzeszów TAK
151 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska opłata podstawowa Brak TAK
152 Szkoda Robert Biłgoraj opłata podstawowa Biłgoraj Biega
153 Szpila Jacek Żołynia opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
154 Szpila Małgorzata Żołynia opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
155 Szpinda Marta Biłgoraj opłata podstawowa Brak TAK
156 Szpunar Piotr Łańcut opłata podstawowa Brak TAK
157 Szura Joanna Łańcut opłata podstawowa Sts Jordan Wola Mała TAK
158 Szydełko Marzena Cierpisz opłata podstawowa Brak TAK
159 Szydełko Marcin Cierpisz opłata podstawowa Sts TAK
160 Szydło Marcin Rakszawa opłata podstawowa Sts Jordan Wola Mała TAK
161 Świątoniowski Marek Białobrzegi opłata podstawowa Brak TAK
162 Świątoniowski Tomasz Głogów Małopolski opłata podstawowa Run-Med
163 Tomaka Jadwiga Rzeszow opłata podstawowa Szkółka Rolkowa Wodzu TAK
164 Tryniecki Tomasz Żołynia opłata podstawowa Żołyńska Grupa Biegowa TAK
165 Turosz Zbigniew Leżajsk opłata podstawowa Brak TAK
166 Wiktor Wiesław Straszęcin opłata podstawowa Dębickie Gepardy TAK
167 Wojda Łukasz Poręby Kupieńskie opłata podstawowa Brak TAK
168 Wojnar Stanisław Harasiuki opłata podstawowa Biłgoraj Biega TAK
169 Wołochow Mateusz Kolbuszowa opłata podstawowa Brak TAK
170 Woś Damian Sandomierz opłata podstawowa Sandomierz TAK
171 Zamorski Adam Cetula opłata podstawowa Jarosławska Grupa Biegowa Sokól TAK
172 Zawadzki Łukasz Nowa Sarzyna opłata podstawowa Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK