Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

II KASZUBSKI GRAVEL KARTUZY

Miejsce i termin: Kartuzy, 2023-06-24
Organizator: ORGANIZATOR
Anna Kłobukowska

KONTAKT
e-mail; kaszubskigravelkartuzy@gmail.com
Opis zawodów: Wyścig organizowany jest w formule maratonu rowerowego z możliwością startu nie tylko na rowerach gravelowych.
Do wyboru są trzy dystanse: 250, 150 i 80 km, które poprowadzone są po drogach asfaltowych, szutrowych, polnych oraz leśnych.
Start i meta zlokalizowana jest w Kartuzach przy ulicy Klasztornej 1 obok Kartuskiego Centrum Kultury.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę od 1.12.2022 do 19.06.2022
Opłata startowa w KASZUBSKI GRAVEL KARTUZY wynosi
do 28.02.2022
- 299,00 zł ( start indywidualny)
- 499,00 ( start w parze, dwie osoby dorosłe lub opiekun i małoletni)
do 19.06.2022
- 399,00 zł ( start indywidualny)
- 599,00 ( start w parze, dwie osoby dorosłe lub opiekun i małoletni)
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 500
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Uczestnik 2 Dystans Miejscowość Klub Wpłata
1 Bekier Szymon indywidualnie 250 km Szczecin Brak TAK
2 Czerwiński Rafał indywidualnie 150 km Malbork Brak
3 Dereszkiewicz Marek indywidualnie 150 km Złotów Korba Team
4 Gaca-Kruszyńska Justyna indywidualnie 80 km Gdańsk Brak
5 Geraszek Maciej indywidualnie 150 km Wejherowo Brak
6 Gołek-Schild Jagoda indywidualnie 80 km Poznań Brak TAK
7 Knap Magdalena indywidualnie 150 km Białystok Brak
8 Kostuch Magdalena indywidualnie 150 km Kartuzy Rowerowe Kaszuby
9 Kostuch Jarosław indywidualnie 150 km Kartuzy Rowerowe Kaszuby
10 Krzeminski Jarosław indywidualnie 250 km Toruń Brak
11 Kuczyński Robert indywidualnie 250 km Piła Barctwo Turystyki Rowerowej Piła
12 Laskowski Grzegorz indywidualnie 150 km Kartuzy Rowerowe Kaszuby
13 Leszczyńska Katarzyna indywidualnie 80 km Wejherowo Brak
14 Leszczyński Dariusz indywidualnie 150 km Wejherowo Majbike
15 Matulewicz Wojciech indywidualnie 150 km Białystok Brak
16 Nadbrzezny Seweryn indywidualnie 150 km Zielona Góra Brak TAK
17 Pacuk Dominik indywidualnie 150 km Wejherowo Brak
18 Przybylak Maciej indywidualnie 150 km Przezmierowo Brak
19 Remlinger Krzysztof indywidualnie 250 km Gdańsk Brak
20 Różalski Rafał Skibiński Tomasz parami 150 km Gdańsk Bogdziewicz Team Cumulus
21 Rzepkowski Damian indywidualnie 250 km Szczecin Brak
22 Sałacińska Ola Żukowiec Mariusz parami 80km Poznań Brak TAK
23 Schild Hubert indywidualnie 250 km Poznań Brak TAK
24 Siedlecki Gerard indywidualnie 150 km Bydgoszcz Brak TAK
25 Szczygielski Paweł indywidualnie 80 km Gdansk The Barbers
26 Wilczkowiak Radosław indywidualnie 80 km Gdańsk Brak TAK
27 Wojtalik Leszek Maciej Woźniak parami 150 km Bydgoszcz Csu Racing Team Bydgoszcz
28 Wozniak Maciej Leszek Wojtalik parami 150 km Bydgoszcz Csu Racing Team Bydgoszcz