Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

X BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW

Miejsce i termin: Mszczonów, 2023-01-29
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie
LKS Osuchów

KONTAKT
Stanisław Zdunek
tel. 501 467 677
e-mail; maratla@wp.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km
Start/Meta i Biuro Zawodów na terenie Term Mszczonów przy ul. Warszawskiej 52

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Wpisowe 50 zł płatne przez stronę zapisów do 17.01.2023
50% wpisowego Organizator przekazuje dla ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Limit zawodników: 130
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiak Tomasz Żyrardów bieg Brak TAK
2 Aksamit Jakub Sochaczew bieg Rowerowy Biegacz NIE
3 Badurek Sebastian Warszawa marsz NW Ursus Team Nordic Walking TAK
4 Banaszek-Popławska Halina Mszczonów marsz NW Brak TAK
5 Bańczyk Magdalena Podkowa Leśna marsz NW Let\'S Go Nordic Podkowa Leśna TAK
6 Bartczak Robert Warszawa bieg Brak TAK
7 Bartołowicz Dawid Brochów bieg Dawid Team TAK
8 Becheński Wojciech Warszawa bieg Brak TAK
9 Biedrzycka Ewa Mszczonow bieg Brak TAK
10 Bielecka Zuza Warszawa marsz NW Brak TAK
11 Boczek Michał Łowicz bieg Indywidualnie TAK
12 Borucka Urszula Warszawa marsz NW Let\'Go Nordic Podkowa Leśna TAK
13 Borucka Agnieszka Warszawa marsz NW Lets Go Nordic Walking Podkowa Leśna TAK
14 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec bieg Brak TAK
15 Bugajski Adam Warszawa bieg Dead On Arrival TAK
16 Dembowski Mariusz Lidzbark bieg H+H Polska TAK
17 Deryło Norbert Mszczonów bieg Brak TAK
18 Filipowicz Natalia Warszawa bieg Brak TAK
19 Góralczyk Oksana Strzeniówka marsz NW Nordic Podkowa Leśna TAK
20 Góralczyk Jacek Warszawa marsz NW Nordic Podkowa Leśna TAK
21 Górski Albin Nowa Sucha bieg Brak TAK
22 Gruza Marcin Zlotoklos bieg Brak TAK
23 Gurbska Edyta Osuchów bieg Lks Osuchów TAK
24 Gwarek Anita Warszawa marsz NW Let\'S Go Nordic Walking Podkowa Leśna TAK
25 Hołowacz Tomasz Warszawa bieg Kondycja TAK
26 Iżycka Olimpia Warszawa marsz NW Lets Go Nordic Walking Podkowa Leśna NIE
27 Jasiński Łukasz Złotokłos bieg Brak TAK
28 Jaworska Klaudia Sochaczew bieg Brak TAK
29 Jeżółkowski Piotr Józefosław bieg Brak TAK
30 Jeżółkowski Jan Józefosław bieg Brak TAK
31 Kacprzyk Alex Warszawa bieg Rp Runners TAK
32 Karnia Adriana Warszawa marsz NW Ursus Team Nordic Walking TAK
33 Kątniak Paweł Łódz bieg Brak TAK
34 Kłosiewicz Rafał Korytów A bieg Brak TAK
35 Kobielska Grażyna Mrozy bieg Brak TAK
36 Kocimski Jan Sochaczew bieg Km Aktywni Sochaczew TAK
37 Kołdra Robert Pniewy bieg Robert Kołdra TAK
38 Kosiarek Edyta Żyrardow bieg Brak TAK
39 Kośla Paweł Żyrardów bieg Run De Girard TAK
40 Kowalski Sławomir Świdrygały bieg Brak TAK
41 Kozikowski Kazimierz Warszawa marsz NW Brak NIE
42 Kozłowska Alicja Nowa Wieś marsz NW Let\'S Go Nordic Walking Podkowa TAK
43 Kozłowski Marek Pruszków marsz NW Let\'S Go Nordic Podkowa Leśna TAK
44 Kraszpulska Magdalena Warszawa bieg Żórawski Team TAK
45 Kroc Mirosław Skierniewice bieg Brak TAK
46 Król Angelika Rawa Mazowiecka bieg Brak TAK
47 Ksyna Bogusław Kamion Mały bieg Osp Kamion TAK
48 Kubiak Grzegorz Sochaczew bieg Dawid Team TAK
49 Kucińska Kasia Franciszków bieg Brak TAK
50 Kudlak Monika Ruda bieg Gutek Team TAK
51 Kuźniak Martyna Warszawa bieg Brak TAK
52 Leszewicz Piotr Warszawa bieg To Naturalne TAK
53 Łuczyński Tomasz Warszawa bieg Brak TAK
54 Malinowski Konrad Grodzisk Mazwiecki bieg Brak TAK
55 Malinowski Jarosław Żyrardów bieg Malina Biega TAK
56 Małecki Piotr Radziejowice bieg Lemiesz Team TAK
57 Małecki Mateusz Radziejowice bieg Lks Osuchów TAK
58 Małkowska Maria Warszawa bieg Brak TAK
59 Matykiewicz Łukasz Warszawa bieg Brak TAK
60 Mikoś Teresa Otwock bieg Brak TAK
61 Mikoś Roman Otwock bieg Brak TAK
62 Modzelewska Urszula 96-515 bieg Geodar TAK
63 Modzelewski Dariusz Teresin bieg Geodar TAK
64 Mussur Henryk Krosno bieg Mosir Krosno TAK
65 Newen-Tarczyk Barbara Granica marsz NW Lets Go Nordic Walking Podkowa Leśna TAK
66 Niemczyk Kazimierz Milanówek bieg Jw Team TAK
67 Niemiec Wojciech Pruszków bieg 7 TAK
68 Niklewicz Monika Skierniewice bieg Brak TAK
69 Nowakowski Czeslaw Warszawa bieg Ducla Academy Warszawa TAK
70 Nowakowski Igor Osuchów bieg Lks Osuchów TAK
71 Obłąkowski Hubert Zazdrość marsz NW Run De Girard TAK
72 Obłękowski Piotr Mszczonów bieg Brak TAK
73 Obuch-Woszczatyńska Anna Warszawa bieg To Naturalne TAK
74 Olczak Tomasz Mszczonów bieg Pobiegani Mszczonów TAK
75 Osiński Stanisław Warszawa bieg Niestowarzyszony TAK
76 Pachnik Renata Pruszków marsz NW Lets Go Podkowa Leśna TAK
77 Paśka Marek Łoś bieg Running Moose TAK
78 Pawłowski Zbigniew Puławy bieg Senior51 Team TAK
79 Piątek Bogdan Zielonka bieg Lechici Zielonka TAK
80 Piekarska Anna Brwinów marsz NW Lets Go Nordic Walking Podkowa Leśna TAK
81 Pietras Jola Pruszków bieg Brak TAK
82 Pilchowski Konrad Warszawa bieg Żórawski Team TAK
83 Pilichowski Marcin Warszawa marsz NW Ursus Team Nordic Walking TAK
84 Piwowarek Grzegorz Warszawa bieg Brak TAK
85 Piwowarek Robert Warszawa bieg Coach Wiktor TAK
86 Płoskoński Piotr Strzałków bieg Kbks-Radomsko TAK
87 Pociech Marek Korytów bieg Brak TAK
88 Przepióra Wiktor Warszawa bieg Coach Wiktor TAK
89 Przybylska Małgorzata Sochacew bieg Brak TAK
90 Przybylski Rafał Kutno bieg Przybyl-Kutno TAK
91 Przygodzki Tadeusz Piotrków Trybunalski bieg Brak TAK
92 Rochmińska Elżbieta Skierniewice marsz NW Brak TAK
93 Rochmiński Bogdan Lesiew bieg Broken Careers TAK
94 Romaszewski Kamil Mszczonów bieg Brak TAK
95 Rożko Ela Brwinów marsz NW Let`s Go Nordic Podkowa Leśna TAK
96 Róg Magdalena Prościeniec bieg Brak TAK
97 Rudnicki Marcin Godzianów bieg Brak TAK
98 Rzepecka-Gontar Anna Pruszków bieg Brak TAK
99 Sprengel Piotr Milanówek bieg Wsews/Uks Mte TAK
100 Stępniewski Piotr Jeziora bieg Szybki Lopez TAK
101 Szczekutowicz Adrian Warszawa bieg Brak TAK
102 Szewczyk Robert Mszczonów bieg Brak TAK
103 Szydlik Wiesław Mszczonów bieg Pobiegani Mszczoów TAK
104 Ślepowronski Bogdan Rembertów bieg To Naturalne TAK
105 Świderek Marcin Skierniewice marsz NW Brak TAK
106 Todorović Anna Mszczonów marsz NW Brak TAK
107 Tomaszewska Krystyna Pruszków bieg Parkrun Pruszków TAK
108 Tomczak Marcin Ciechanów marsz NW Koci Pazur TAK
109 Traczyk-Przybylska Ewa Kaszewy Kolonia marsz NW Przybyl-Kutno TAK
110 Troniarz Stanislaw Raszyn marsz NW Brak TAK
111 Truszczyńska Katarzyna Żuków bieg Brak TAK
112 Truszczyński Radosław Mińsk Mazowiecki bieg Brak TAK
113 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki bieg Brak TAK
114 Wicha Iwona Góra Kalwiaria bieg Towerruning Poland/Prefbet Sonarol/ Kos Azytmut TAK
115 Wieczorek Adrian Trębaczew bieg Żórawski Team TAK
116 Wieczorek Weronika Świdrygały bieg Żórawski Team TAK
117 Wierzbicki Michał Lesznowola bieg Brak TAK
118 Więckowski Michał Sochaczew bieg Tmt TAK
119 Zabłocki Karol Warszawa marsz NW Nw Człapski Team TAK
120 Zaręba Mateusz Sochaczew bieg Skra Warszawa TAK
121 Zgórzak Kamil Mszczonów bieg Brak TAK