Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

5 KNUROWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
BIEGOWE GRAND PRIX KNUROWA 2023

Miejsce i termin: Knurów, 2023-11-11
Organizator: ORGANIZATOR
Gmina Knurów – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

PARTNERZY
Klasy Mundurowe i Ratownictwa Medycznego
Klub Biegacza Orły z Knurowa
OSP Knurów

KONTAKT
sport@mosirknurow.pl
tel. 32 335 20 14
Opis zawodów: Start i meta: przy Hali Sportowej MOSiR Knurów, Al. Lipowa 12A
Dystans: 5 km, tereny Miasta Knurów
Biuro zawodów: Hala Sportowa MOSiR Knurów, AL. Lipowa 12A

SZCZEGŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i wpłaty przez stronę do 3.11.2023 wpisowe 30 zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych

W dniu zawodów nie ma możliwości zgłoszenia się do biegu
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin biegów dzieci: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abrahamczyk Natalia Knurów bieg 5 km Brak TAK
2 Adamczyk Daniel Pyskowice bieg 5 km Night Runners Pyskowice TAK
3 Bańbor Ola Knurów bieg 5 km Kaziki / Awf Azs Katowice TAK
4 Baran Michał Knurów bieg 5 km Brak TAK
5 Bardosz Renata Zabrze bieg 5 km Nr Zabrze TAK
6 Bartosiewicz Krzysztof Knurów bieg 5 km Febys Bike Team TAK
7 Bartosz Aleksandra Knurów bieg 5 km Brak TAK
8 Bączyńska Katarzyna Knurów bieg 5 km Brak TAK
9 Bereznicka Dorota Knurów bieg 5 km Brak TAK
10 Białecki Jan Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
11 Bielecka Elżbieta Knurów bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
12 Bielińska Monika Przyszowice bieg 5 km Brak TAK
13 Biskup Krzysztof Świętochłowice bieg 5 km Brak TAK
14 Borcuch Aleksandra Knurów bieg 5 km Brak TAK
15 Boroń Krystian Pilchowice bieg 5 km Brak TAK
16 Bryła Grzegorz Knurów bieg 5 km Klub Jednego Biegacza TAK
17 Brzozowska Katarzyna Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
18 Brzustowska Martyna Knurów bieg 5 km Gentelmenels TAK
19 Brzustowski Andrzej Knurów bieg 5 km Gentelmenels TAK
20 Bugdol Zbigniew Rybnik bieg 5 km Brak TAK
21 Bujakowski Marcin Knurów bieg 5 km - TAK
22 Bujnowski Artur Knurów bieg 5 km Tl Row Rybnik TAK
23 Chęcińska Agnieszka Gliwice bieg 5 km Brak TAK
24 Chęciński Tomasz Gliwice bieg 5 km Brak TAK
25 Ciasto Sebastian Przezchlebie bieg 5 km Tkkf Szczyglowice TAK
26 Ciechomska Iwona Stara Kuźnia bieg 5 km Zawisza Stara Kuźnia TAK
27 Ciechomski Bogdan Stara Kuźnia bieg 5 km Zawisza Stara Kuźnia TAK
28 Cieślik Sławomir Knurów bieg 5 km Brak TAK
29 Cieślik Magdalena Knurów bieg 5 km Brak TAK
30 Cieśluk Agata Mikołów bieg 5 km Tur Borówka TAK
31 Cofalik Marek Palowice bieg 5 km Brak TAK
32 Cyranek Robert Knurów bieg 5 km Brak TAK
33 Czenczek Michał Knurów bieg 5 km Brak TAK
34 Dajczak Tomasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
35 Delewska Dorota Zabrze bieg 5 km Night Runners Zabrze TAK
36 Delewski Dariusz Zabrze bieg 5 km Night Runners Zabrze TAK
37 Delong Sebastian Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa \&Quot;Pędzimy Razem\&Quot; TAK
38 Denicki Przemysław Knurów bieg 5 km Ex Team TAK
39 Długaj Elżbieta Knurów bieg 5 km Brak TAK
40 Długaj Michał Knurów bieg 5 km Brak TAK
41 Doleżych Stefan Bargłówka bieg 5 km Brak TAK
42 Drewniany Andrzej Zabrze bieg 5 km Grupa Biegowa Żwawe Dziady TAK
43 Duda Mieszko Zabrze bieg 5 km Brak TAK
44 Dudek Maciej Rybnik bieg 5 km Brak TAK
45 Dudek Andrzej Zabrze bieg 5 km Brak TAK
46 Dylski Jacek Gliwice bieg 5 km Brak TAK
47 Dymek Dariusz Knurów bieg 5 km Wz TAK
48 Dyrbuś Jacek Knurów bieg 5 km Brak TAK
49 Dyrcz Anna Knurów bieg 5 km Brak TAK
50 Falejczyk Mateusz Gliwice bieg 5 km Holbox Runners TAK
51 Farasiewicz Agata Knurów bieg 5 km Brak TAK
52 Ficek Ela Rybnik bieg 5 km Jejkowice Biegają TAK
53 Figzał Artur Jaskrów bieg 5 km Jest Lepiej Run Team TAK
54 Flis Dariusz Zabrze bieg 5 km Eleb-Ekstremalnie Leniwy Element Biegowy TAK
55 Florecka Jolanta Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
56 Frost Joanna Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
57 Frysztacki Łukasz Czerwionka bieg 5 km Brak TAK
58 Furmanek Łukasz Wilcza bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
59 Gadomski Dawid Świętochłowice bieg 5 km Brak TAK
60 Gaj Kamila Knurów bieg 5 km Brak TAK
61 Garus Tomasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
62 Gawęda Tomasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
63 Gendarz Patryk Knurów bieg 5 km Brak TAK
64 Gibas Michał Knurów bieg 5 km Brak TAK
65 Gibek Marcin Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Kruca_Fuks_Kaj_Ta_Meta TAK
66 Giełżyńska Angelika Zabrze bieg 5 km Brak TAK
67 Głód Katarzyna Knurów bieg 5 km Orły Z Knurowa TAK
68 Gmerek Piotr Gliwice bieg 5 km Brak TAK
69 Goljanek Klaudia Gliwice bieg 5 km Brak TAK
70 Goszcz Sebastian Czerwionka bieg 5 km Brak TAK
71 Górecki Roman Bargłówka bieg 5 km Bargłówka TAK
72 Górnicka Karina Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
73 Górnicki Łukasz Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
74 Górzyński Mariusz Rybnik bieg 5 km Brak TAK
75 Graba Katarzyna Mikołów bieg 5 km Tur Borówka TAK
76 Gregeracki Łukasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
77 Grondys Andrzej Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
78 Gruszka Marian Knurów bieg 5 km Brak TAK
79 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice bieg 5 km Gierałtowice TAK
80 Grzywacz-Sobczyńska Iwona Knurow bieg 5 km Sąsiedzi Cztery Pory Roku TAK
81 Gudzik Angelika Książenice bieg 5 km Brak TAK
82 Gupta Zuzanna Zabrze bieg 5 km Brak TAK
83 Haider Mateusz Stanica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
84 Haider Ewelina Stanica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
85 Hajduk Tomasz Knurow bieg 5 km Brak TAK
86 Handzlik Grzegorz Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
87 Handzlik Magdalena Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
88 Hano Jan Gliwice bieg 5 km Brak TAK
89 Hepner Joanna Gliwice bieg 5 km Brak TAK
90 Hilaszek Marzena Gliwice bieg 5 km Brak TAK
91 Holona Wojciech Rybnik bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
92 Hołyński Tomasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
93 Ignasiak Paweł Knurów bieg 5 km Brak TAK
94 Jabłońska Aleksandra Gliwice bieg 5 km Brak TAK
95 Jabłońska-Ślazińska Anna Gliwice bieg 5 km Brak TAK
96 Jachimowska Dominika Knurów bieg 5 km Brak TAK
97 Jachimowski Waldemar Knurów bieg 5 km Mosir Knurów TAK
98 Janicka Alicja Stanica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
99 Janicki Łukasz Stanica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
100 Janoszka Grzegorz Wieszowa bieg 5 km Brak TAK
101 Janowska Karolina Knurów bieg 5 km Brak TAK
102 Jaworska Barbara Knurów bieg 5 km Garda Gierałtowice TAK
103 Jaworski Krzysztof Knurów bieg 5 km Brak TAK
104 Jaworski Michał Knurów bieg 5 km Garda Goerałtowice TAK
105 Jeżyk Krzysztof Gliwice bieg 5 km Brak TAK
106 Jękner Mateusz Knurów bieg 5 km Brak TAK
107 Jodłowski Grzegorz Świerklany bieg 5 km Śląsk Kolarsko TAK
108 Jonda Róża Bargłówka bieg 5 km Brak TAK
109 Kamiński Tomasz Gliwice bieg 5 km Serwis Rowerowy Oklej Bajk TAK
110 Kapałka Tomasz Gliwice bieg 5 km Brak TAK
111 Karbowy Marzena Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
112 Karczmarz-Michalska Agnieszka Knurów bieg 5 km Sąsiedzi 4 Pory Roku TAK
113 Kasper Iwona Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
114 Kasperzec Michał Jejkowice bieg 5 km Jejkowice Biegają TAK
115 Kasperzec Joanna Jejkowice bieg 5 km Jejkowice Biegają TAK
116 Kasprzak Radosław Rybnik bieg 5 km Inżynieria Biegania TAK
117 Kastelik Tomasz Knurów bieg 5 km Gentelmenels TAK
118 Kawalec Grzegorz Orzesze bieg 5 km Brak TAK
119 Kawecka-Kużdżał Agnieszka Gliwice bieg 5 km Brak TAK
120 Kądziela Jan Knurów bieg 5 km Brak TAK
121 Kieś Piotr Leboszowice bieg 5 km Brak TAK
122 Kilian Jarosław Jejkowice bieg 5 km Jejkowice Biegają TAK
123 Kilian Sabina Jejkowice bieg 5 km Brak TAK
124 Klimas Kamil Katowice bieg 5 km Brak TAK
125 Kluczniak Mikołaj Gliwice bieg 5 km Ey Run4Fun TAK
126 Kłosek Joanna Knurów bieg 5 km Brak TAK
127 Knopek Bartłomiej Bieruń bieg 5 km Brak TAK
128 Kocyan Małgorzata Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr TAK
129 Kominiak Adrian Gliwice bieg 5 km Brak TAK
130 Konopacki Grzegorz Gliwice bieg 5 km Niespodziewani Biegacze TAK
131 Konsek Paweł Żory bieg 5 km Żory-Kleszczówka TAK
132 Kopeć Mateusz Kędzierzyn-Koźle bieg 5 km Adam Cibis Running Team TAK
133 Kopszak Zbigniew Knurów bieg 5 km Akb Knurów TAK
134 Kopszak Lidia Knurów bieg 5 km Akb Knurów TAK
135 Korzyńska Wioletta Bukowno bieg 5 km Brak TAK
136 Kostrzanowski Mariusz Knurów bieg 5 km - TAK
137 Kostrzewa Tomasz Świętochłowice bieg 5 km Brak TAK
138 Kowalczyk Marcin Rybnik bieg 5 km Brak TAK
139 Kozaczkiewicz Helena Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
140 Kozak Marcin Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
141 Kozłowski Jacek Gierałtowice bieg 5 km Brak TAK
142 Krawiec Roksana Zabrze bieg 5 km Brak TAK
143 Kręcichwost Kamil Kędzierzyn-Koźle bieg 5 km Adam Cibis Running Team TAK
144 Krotos Krzysztof Gliwice bieg 5 km Oqs TAK
145 Krotowski Adam Knurów bieg 5 km Brak TAK
146 Król Edward Knurów bieg 5 km Brak TAK
147 Krupa Diana Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
148 Krupa Zbigniew Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
149 Krzysztof Tomasz Knurów bieg 5 km Brak TAK
150 Krzyżowski Gabriel Knurów bieg 5 km Bks Concordia Knurów TAK
151 Kuchta-Skalec Agnieszka Pyskowice bieg 5 km Brak TAK
152 Kuć Witold Bełk bieg 5 km Wataha _ Łączy Nas Bieganie TAK
153 Kudzia Stanisław Łaziska Górne bieg 5 km Djm Złote Bączki TAK
154 Kufieta Dawid Wodzisław Śląski bieg 5 km Ks Forma Wodzisław Śląski TAK
155 Kujawa Agata Kozy bieg 5 km Brak TAK
156 Kulik Tomasz Knurów bieg 5 km Grupa Biegowa Żwawe Dziady TAK
157 Kurcius Grzegorz Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
158 Kurek Patrycja Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
159 Kurianowicz Wiesław Gliwice bieg 5 km Biegambolubię TAK
160 Kwiecień Wojciech Ruda Śląska bieg 5 km Brak TAK
161 Kwiecińska Dagmara Bytom bieg 5 km Brak TAK
162 Kwieciński Damian Bytom bieg 5 km Brak TAK
163 Lachera Marysia Zabrze bieg 5 km Brak TAK
164 Lachera Bogusław Zabrze bieg 5 km Brak TAK
165 Legieżyński Krzysztof Gliwice bieg 5 km Brak TAK
166 Leśniak Beata Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
167 Lewandowska Ewelina Knurów bieg 5 km Brak TAK
168 Lewicka Elżbieta Knurów bieg 5 km Niezrzeszona TAK
169 Lewicka Justyna Knurów bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
170 Lewicki Tomasz Knurów bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
171 Libertowska Magdalena Zabrze bieg 5 km Night Runners Zabrze TAK
172 Lipert Ewa Knurów bieg 5 km Brak TAK
173 Lorenowicz Wojciech Knurów bieg 5 km Brak TAK
174 Łakomski Paweł Gliwice bieg 5 km Bojków Biega TAK
175 Łuczak Marcin Siemianowice Śląskie bieg 5 km Brak TAK
176 Łyczak Artur Knurów bieg 5 km Brak TAK
177 Łyziński Jan Kuźnia Nieborowska bieg 5 km Brak TAK
178 Machnik Andrzej Gliwice bieg 5 km Brak TAK
179 Maciejewski Wiesław Knurów bieg 5 km Akb-Knurów TAK
180 Macionczyk Julita Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa \&Quot;Pędzimy Razem\&Quot; TAK
181 Macionczyk Szymon Rybnik bieg 5 km Brak TAK
182 Maj Ewelina Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
183 Malewski Robert Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
184 Malicka Beata Oświęcim bieg 5 km Brak TAK
185 Małas Wojciech Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
186 Małek Marcin Wilcza bieg 5 km Brak TAK
187 Małka Bartosz Knurów bieg 5 km Sci Górscy Entuzjaści TAK
188 Manczyk Damian Dortmund bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
189 Mandowski Marek Gliwice bieg 5 km Brak TAK
190 Marcol Przemysław Gierałtowice bieg 5 km Brak TAK
191 Marcol Sebastian Gaszowice bieg 5 km Inżynieria Biegania / Aktywni Lyski TAK
192 Marek-Wróbel Edyta Rybnik bieg 5 km Niezrzeszona TAK
193 Matuszny Katarzyna Gliwice bieg 5 km Brak TAK
194 Matuszny Elżbieta Ruda Śląska bieg 5 km Brak TAK
195 Migas Anna Kleszczów bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
196 Mikitiuk Patrycja Gliwice bieg 5 km Bojków Biega TAK
197 Mikołajczyk Michał Knurów bieg 5 km Brak TAK
198 Milewska Aneta Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
199 Milewski Arkadiusz Knurow bieg 5 km Brak TAK
200 Miszczak Jarosław Knurów bieg 5 km Brak TAK
201 Mokrzycki Patryk Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
202 Mroczek Olga Knurów bieg 5 km #Drużynakijkarska TAK
203 Mroczek Daniel Knurów bieg 5 km Brak TAK
204 Musiolik Krzysztof Wilcza bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
205 Musiolik Małgorzata Wilcza bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
206 Nantka Witold Rybnik bieg 5 km Brak TAK
207 Nastula Dariusz Pyskowice bieg 5 km Brak TAK
208 Nauka Damian Knurów bieg 5 km Brak TAK
209 Niemyjski Łukasz Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
210 Niewrzoł Łukasz Gaszowice bieg 5 km Brak TAK
211 Nowak Krzysztof Knurów bieg 5 km Brak TAK
212 Nowak Czesław Knurów bieg 5 km Akb Knurów TAK
213 Nowak Karolina Katowice bieg 5 km Brak TAK
214 Oczoś Aleksandra Gliwice bieg 5 km Brak TAK
215 Ogaza Mariusz Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
216 Ogon Leszek Gliwice bieg 5 km Zse-T Gliwice TAK
217 Okoń Zdzisław Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
218 Olechwir Małgorzata Kędzierzyn-Koźle bieg 5 km Adam Cibis Running Team TAK
219 Olik Marcin Zabrze bieg 5 km Pine Trt TAK
220 Olszewski Jacek Czekanów bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
221 Opiekulska Renata Jastrzębie-Zdrój bieg 5 km Brak TAK
222 Orzażewska Elżbieta Sośnicowice bieg 5 km Brak TAK
223 Orzechowski Artur Knurów bieg 5 km Kocham Żonę ;-) TAK
224 Orzoł Daria Knurów bieg 5 km Brak TAK
225 Ostrowska Justyna Gliwice bieg 5 km Brak TAK
226 Ostrowski Maciej Knurów bieg 5 km Brak TAK
227 Ożga Michał Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
228 Pacuła Andrzej Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
229 Pacuła Tatiana Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
230 Pająk Karolina Mikołów bieg 5 km Tur Borówka TAK
231 Palka Małgorzata Knurów bieg 5 km Brak TAK
232 Pankowicz Krzysztof Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
233 Parda Marek Czerwionka-Leszcyny bieg 5 km Brak TAK
234 Parda Katarzyna Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
235 Pasternak Zbigniew Gliwice bieg 5 km Stellantis Active Team TAK
236 Pasternak Anna Gliwice bieg 5 km Stellantis Active Team TAK
237 Pastuszka Michał Gliwice bieg 5 km Brak TAK
238 Paszek Nikola Zabrze bieg 5 km Brak TAK
239 Pawlik Michal Gliwice bieg 5 km Brak TAK
240 Pelc Czesław Rybnik bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
241 Peliński Paweł Gliwice bieg 5 km Brak TAK
242 Perz Jacek Rybnik bieg 5 km Brak TAK
243 Pępek Małgorzata Knurów bieg 5 km Garda Gierałtowice TAK
244 Pępek Maria Knurów bieg 5 km Garda Gierałtowice TAK
245 Piasny Jola Gliwice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
246 Piątek Julia Knurów bieg 5 km Brak TAK
247 Pielka Erwin Słupsko bieg 5 km Orczyk Słupsko TAK
248 Pieniążek Michał Knurów bieg 5 km Brak TAK
249 Pieniążek Żaneta Knurów bieg 5 km Brak TAK
250 Pietraczyk Patryk Gliwice bieg 5 km Mosir Knurów TAK
251 Pinocy Kacper Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
252 Pinocy Mariola Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
253 Pinocy Dawid Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
254 Piontek Piotr Knurów bieg 5 km Brak TAK
255 Piskorski Marcin Knurów bieg 5 km Gentelmenels TAK
256 Piszer Michał Knurów bieg 5 km Brak TAK
257 Pleszczyński Kamil Zabrze bieg 5 km Hdk Trójkolorowi TAK
258 Pluta Elfryda Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
259 Pojda Grzegorz Rybnik bieg 5 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
260 Popczyk Piotr Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
261 Popiołek Krystyna Gliwice bieg 5 km Brak TAK
262 Popko Iwona Zabrze bieg 5 km Brak TAK
263 Popławska Dorota Knurów bieg 5 km - TAK
264 Przybyła Krystian Pyskowice bieg 5 km Brak TAK
265 Przyłudzki Janusz Mikołów bieg 5 km Sts Biegaton TAK
266 Puk Grzegorz Knurów bieg 5 km Brak TAK
267 Pysz Tomasz Ornontowice bieg 5 km Brak TAK
268 Pysz Kinga Ornontowice bieg 5 km Brak TAK
269 Pytlik Mirosław Pilchowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
270 Radecka-Nieckarz Anna Gliwice bieg 5 km Akmb Pedziwiatr Gliwice TAK
271 Rduch Kamil Świerklany Górne bieg 5 km Djm Złote Bączki TAK
272 Rduch Iga Knurów bieg 5 km Brak TAK
273 Regińska Grażyna Gliwice bieg 5 km Brak TAK
274 Reichert Andrzej Ujazd bieg 5 km Zawisza Stara Kuźnia TAK
275 Reszka Andrzej Knurów bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
276 Rogacki Łukasz Świętochłowice bieg 5 km Brak TAK
277 Rogóż Marcin Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
278 Rogóż Sonia Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
279 Rojewska Rybotycka Agnieszka Kędzierzyn-Koźle bieg 5 km Rodzinka Rr TAK
280 Rojewski Tadeusz Kędzierzyn-Koźle bieg 5 km Zawisza Stara Kuźnia TAK
281 Rosada Zdzisław Gliwice bieg 5 km Poruszeni-Aktywni Z Sośnicy TAK
282 Rosin Ryszard Gliwie bieg 5 km Brak TAK
283 Rosińska Katarzyna Zabrze bieg 5 km Banda Z Południa TAK
284 Rożek Rafał Gliwice bieg 5 km #Hutateam TAK
285 Rożek Mariola Gliwice bieg 5 km #Hutateam TAK
286 Rus Krzysztof Korzonek bieg 5 km Zawisza Stara Kuźnia TAK
287 Rus Magdalena Korzonek bieg 5 km Zawisza Stara Kuźnia TAK
288 Rusin Adam Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
289 Rybak Radosław Knurów bieg 5 km Brak TAK
290 Rybarz Janusz Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
291 Rybarz Ewa Żernica bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
292 Rzezińska Dorota Zabrze bieg 5 km Brak TAK
293 Sarnecki Jakub Rybnik bieg 5 km Brak TAK
294 Sikora Bartosz Szczygłowice bieg 5 km Real Madryt TAK
295 Skalec Damian Pyskowice bieg 5 km Brak TAK
296 Skulski Bartłomiej Rybnik bieg 5 km Byle Przed Kowalem TAK
297 Smoła Mieczysław Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr TAK
298 Smuda Andrzej Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
299 Sobczak Radosław Knurów bieg 5 km Brak TAK
300 Sobota-Miszczak Izabela Knurów bieg 5 km Brak TAK
301 Solak Artur Knurów bieg 5 km Brak TAK
302 Sołtysik Krzysztof Ruda Śląska bieg 5 km Brak TAK
303 Spyra Kamil Szymocice bieg 5 km 4 K. P. K. S. Spyrowka TAK
304 Stachowski Ireneusz Wodzisław Śląski bieg 5 km Monsun Sport&Amp;Forma Wodzisław Śląski TAK
305 Stanisz Marcin Pyskowice bieg 5 km Góral Z Mazur Running Team TAK
306 Stańczyk Przemek Grudynia Wielka bieg 5 km Antonteam TAK
307 Strzelecki Rafał Gliwice bieg 5 km Poruszeni - Aktywni Z Sośnicy TAK
308 Strzoda Marcin Tychy bieg 5 km Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna TAK
309 Student Paweł Knurów bieg 5 km Brak TAK
310 Studnik Jolanta Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
311 Styczeń Justyna Zabrze bieg 5 km Eleb-Ekstremalnie Leniwy Element Biegowy TAK
312 Styś Anna Knurów bieg 5 km Brak TAK
313 Subik Tomasz Gliwice bieg 5 km Brak TAK
314 Subik Edyta Gliwice bieg 5 km Brak TAK
315 Sudnik Anna Zabrze bieg 5 km Brak TAK
316 Sulkowska Julia Książenice bieg 5 km Sulek Team TAK
317 Sulkowski Kamil Książenice bieg 5 km Sulek Team TAK
318 Sulkowski Arkadiusz Knurów bieg 5 km Sulek Team TAK
319 Szczęśniak Krystyna Mikolow bieg 5 km Tur Borówka TAK
320 Szefer Wojciech Jejkowice bieg 5 km Jejkowice Biegają TAK
321 Szewc Henryk Knurów bieg 5 km #Hutateam TAK
322 Szewc Renata Knurów bieg 5 km #Hutateam TAK
323 Szkamruk Bogusława Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
324 Szkamruk Janusz Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
325 Szlosarek Magdalena Pilchowice bieg 5 km Złote Bączki TAK
326 Szmidt Stanisław Józef Knurów bieg 5 km Brak TAK
327 Szombierski Kacper Gliwice bieg 5 km Brak TAK
328 Sztuka Łukasz Katowice bieg 5 km Niezrzeszony TAK
329 Szwan Grażyna Orzesze bieg 5 km Frezamet-Bis Sp. Z O.o. TAK
330 Szwan Grzegorz Orzesze bieg 5 km Frezamet-Bis Sp. Z O.o. TAK
331 Szymura Grzegorz 1 Przegędza bieg 5 km Brak TAK
332 Szymura Grzegorz 2 Czerwionka-Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
333 Śliwińska Nikola Gliwice bieg 5 km Stellantis Active Team TAK
334 Śliwiński Piotr Gliwice bieg 5 km Stellantis Active Team TAK
335 Świdlik Piotr Gliwice bieg 5 km Brak TAK
336 Świętochowska Wioletta Knurów bieg 5 km Brak TAK
337 Świtała Krystian Knurów bieg 5 km Akb Knurów TAK
338 Teleucka Sandra Jankowice Rudzkie bieg 5 km Akademia Biegania TAK
339 Tyczyńska Justyna Bytom bieg 5 km Sznapsrunners TAK
340 Tyczyński Łukasz Bytom bieg 5 km Sznapsrunners TAK
341 Wandzik Piotr Knurów, Gliwicki, Śląskie bieg 5 km Brak TAK
342 Wanecki Karol Gliwice bieg 5 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
343 Waniczek Krzysztof Pilchowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
344 Warda Radosław Gliwice bieg 5 km Grupa Biegowa Żwawe Dziady TAK
345 Warda Miłosz Gliwice bieg 5 km Grupa Biegowa Żwawe Dziady TAK
346 Waśkowski Grzegorz Knurów bieg 5 km Febys TAK
347 Wesołowska Adrianna Knurów bieg 5 km Brak TAK
348 Wesołowski Robert Knurów bieg 5 km Brak TAK
349 Widuch Krzysztof Przyszowice bieg 5 km Grupa Biegowa Żwawe Dziady TAK
350 Wielgus Agnieszka Gliwice bieg 5 km Brak TAK
351 Wojciechowski Patryk Warszawa bieg 5 km Brak TAK
352 Wojdat Kamil Knurów bieg 5 km Brak TAK
353 Woliński Piotr Knurów bieg 5 km Jsb TAK
354 Wolnicka-Opólska Agnieszka Knurów bieg 5 km Brak TAK
355 Wróbel Tomasz Dębieńsko bieg 5 km Brak TAK
356 Wydra Dawid Pilchowice bieg 5 km Brak TAK
357 Wypchoł Piotr Bargłówka bieg 5 km Biegaj Z Trenerami TAK
358 Wyszyńska Joanna Nieborowice bieg 5 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
359 Wyszyński Andrzej Nieborowice bieg 5 km Brak TAK
360 Zacher Dominik Zabrze bieg 5 km Hdk Trójkolorowi TAK
361 Zajączkowski Paweł Gliwice bieg 5 km Brak TAK
362 Zawada Sebastian Knurów bieg 5 km Kb Orły Z Knurowa TAK
363 Zawodnik Daria Knurów bieg 5 km Sąsiedzi Cztery Pory Roku TAK
364 Zawodnik Jakub Knurów bieg 5 km Sąsiedzi Cztery Pory Roku TAK
365 Zgryźniak Mirosław Czerwionka -Leszczyny bieg 5 km Brak TAK
366 Ziarnik Helena Gliwice bieg 5 km Brak TAK
367 Zieleń Jerzy Gliwice bieg 5 km Poruszeni - Aktywni Z Sośnicy TAK
368 Zniszczoł Monika Knurów bieg 5 km Brak TAK
369 Zwolski Aleksander Rybnik bieg 5 km Brak TAK
370 Zwolski Dymitr Knurów bieg 5 km Brak TAK
371 Żelek Marek Mikolow bieg 5 km Tur Borówka TAK
372 Żmudziński Piotr Gliwice bieg 5 km Brak TAK