Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG PRZEŁAJOWY NA DYSTANSIE 8 km
BIEGOWE GRAND PRIX KNUROWA 2023

Miejsce i termin: Knurów, 2023-05-07
Organizator: ORGANIZATOR
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

PARTNERZY
Nadleśnictwo Rybnik
Klub Biegacza Orły z Knurowa
Ochotnicza Straż Pożarna Szczygłowice

KONTAKT
sekretariat@mosirknurow.pl
Opis zawodów: Bieg przełajowy na dystansie 8 km
Start/Meta/Biuro Zawodów - ul. Szybowa Knurów
Prawo startu w biegu mają wszyscy uczestnicy , którzy ukończyli 18 lat
Bieg jest częścią Biegowego Grand Prix Knurowa 2023

SZCZEGÓLY WREGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy przez stronę do 25.04.2023
W dniu zawodów nie ma możliwości zgłoszenia się do biegu
Limit zawodników: 121
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin biegów dzieci: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bańbor Aleksandra Knurów bieg 8 km Ex Team TAK
2 Bielińska Monika Przyszowice bieg 8 km Brak TAK
3 Bieniek Gabriela Knurów bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa TAK
4 Boroń Krystian Pilchowice bieg 8 km Brak TAK
5 Bryła Grzegorz Knurów bieg 8 km Klub Jednego Biegacza TAK
6 Brzozowska Katarzyna Knurów bieg 8 km Brak TAK
7 Bugdol Zbigniew Rybnik bieg 8 km Brak TAK
8 Cader Wojciech Chorzów bieg 8 km Latający Klimzowiec TAK
9 Chęcińska Agnieszka Gliwice bieg 8 km Brak TAK
10 Chęciński Tomasz Gliwice bieg 8 km Brak TAK
11 Cieślik Sławomir Knurów bieg 8 km Brak TAK
12 Delong Sebastian , bieg 8 km Rybnicka Grupa Biegowa TAK
13 Denicki Przemysław Knurów bieg 8 km Ex Team TAK
14 Donat Dariusz Knurów bieg 8 km Górnik TAK
15 Drewniany Andrzej Zabrze bieg 8 km Brak TAK
16 Dymek Dariusz Knurów bieg 8 km Wz TAK
17 Dyrcz Anna Knurów bieg 8 km Brak TAK
18 Dziubliński Robert Knurów bieg 8 km Mosir Knurów TAK
19 Frost Joanna Knurów bieg 8 km Kb Orly Z Knurowa TAK
20 Furmanek Łukasz Wilcza bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
21 Godlewski Łukasz Knurów bieg 8 km Brak TAK
22 Górecki Roman Bargłówka bieg 8 km Brak TAK
23 Górnicka Karina Nieborowice bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
24 Górnicki Łukasz Nieborowice bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
25 Górny Piotr Gliwice bieg 8 km Brak TAK
26 Grondys Andrzej Żernica bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
27 Gruszka Marian Knurów bieg 8 km Brak TAK
28 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice bieg 8 km Gierałtowice TAK
29 Hołyński Tomasz Knurów bieg 8 km Brak TAK
30 Jachimowski Waldemar Knurów bieg 8 km Mosir Knurów TAK
31 Janowska Karolina Knurów bieg 8 km Brak TAK
32 Karplewicz Andrzej Jastrzębie-Zdrój bieg 8 km Galopujące Ślimaki TAK
33 Kasper Iwona Knurów bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa TAK
34 Katychów Rafał Rybnik bieg 8 km Brak TAK
35 Kawalec Grzegorz Orzesze bieg 8 km Brak TAK
36 Kieś Piotr Leboszowice bieg 8 km Brak TAK
37 Kołodziejczyk Jarosław Częstochowa bieg 8 km Zabiegani Częstochowa TAK
38 Konarska Katarzyna Knurów bieg 8 km Mosir Knurów TAK
39 Kopszak Lidia Knurów bieg 8 km Akb Knurów TAK
40 Kopszak Zbigniew Knurów bieg 8 km Akb Knurów TAK
41 Kozaczkiewicz Helena Knurów bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa TAK
42 Kozak Marcin Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
43 Krawacki Ryszard Świętochłowice bieg 8 km Brak TAK
44 Krzysztof Tomasz Knurów bieg 8 km Brak TAK
45 Krzyżowski Gabriel Knurów bieg 8 km Bks Concordia Knurów TAK
46 Kućmierczyk Tomasz Wilcza bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
47 Kulik Tomasz Knurów bieg 8 km Brak TAK
48 Kulik Agnieszka Knurów bieg 8 km Brak TAK
49 Kurek Patrycja Knurów bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa TAK
50 Lewicka Elżbieta Knurów bieg 8 km Niezrzeszona TAK
51 Lorencki Krzysztof Chudów bieg 8 km Brak TAK
52 Losza Michaela Wilcza bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
53 Losza Arkadiusz Wilcza bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
54 Łyczak Artur Knurów bieg 8 km Brak TAK
55 Maciejewski Wiesław Knurów bieg 8 km Akb-Knurów TAK
56 Maćkowiak Mirosław Knurów bieg 8 km Niezrzeszony TAK
57 Majer Marzena Knurów bieg 8 km Team Aero Żółwiki TAK
58 Malewski Robert Knurów bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa TAK
59 Małka Bartosz Knurów bieg 8 km Sci Górscy Entuzjaści TAK
60 Mańczyk Damian Dortmun bieg 8 km Brak TAK
61 Motyczka Katarzyna Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Brak TAK
62 Musiolik Krzysztof Wilcza bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
63 Nowak Krzysztof Knurów bieg 8 km Brak TAK
64 Ogaza Mariusz Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
65 Okoń Zdzisław Knurów bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa TAK
66 Olechwir Małgorzata Kędzierzyn-Koźle bieg 8 km Brak TAK
67 Olimski Fabian Knurów bieg 8 km Brak TAK
68 Orzechowski Artur Knurów bieg 8 km Kocham Żonę ;-) TAK
69 Ostrowski Maciej Knurów bieg 8 km Brak TAK
70 Ożga Michał Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
71 Pasternak Zbigniew Gliwice bieg 8 km Stellantis Active Team TAK
72 Pawliczek Izabela Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
73 Pietraczyk Patryk Gliwice bieg 8 km Mosir Knurów TAK
74 Pinocy Dawid Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
75 Pinocy Kacper Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
76 Pinocy Mariola Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
77 Pisulski Sebastian Knurów bieg 8 km Brak TAK
78 Piszer Michał Knurów bieg 8 km Brak TAK
79 Połap Mariusz Zabrze bieg 8 km Brak TAK
80 Popiołek Krystyna Gliwice bieg 8 km Brak TAK
81 Reszka Andrzej Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
82 Rusin Adam Nieborowice bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
83 Rybarz Ew Żernica bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
84 Rybarz Janusz Żernica bieg 8 km Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice TAK
85 Rybok Weronika Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Brak TAK
86 Sagan Zbigniew Tychy bieg 8 km Brak TAK
87 Sikora Bartosz Szczygłowice bieg 8 km Brak TAK
88 Sirko Łukasz Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Brak TAK
89 Sirko Sabina Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Brak TAK
90 Słomińska Mariola Knurów bieg 8 km Orły TAK
91 Smuda Andrzej Gliwice bieg 8 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
92 Sobczak Radosław Knurów bieg 8 km Brak TAK
93 Spyra Kamil Szymocice bieg 8 km 4 K. P. K. S. Spyrowka TAK
94 Studnik Jolanta Knurów bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa TAK
95 Sudnik Anna Zabrze bieg 8 km Uks Olimpia Zabrze TAK
96 Sudnik Krzysztof Knurów bieg 8 km Brak TAK
97 Sulkowska Julia Książenice bieg 8 km Sulek Team TAK
98 Sulkowski Arkadiusz Knurów bieg 8 km Sulek Team TAK
99 Szewc Henryk Knurów bieg 8 km #Hutateam TAK
100 Szewc Renata Knurów bieg 8 km #Hutateam TAK
101 Szopiński Mateusz Knurów bieg 8 km Brak TAK
102 Szostek Mateusz Knurów bieg 8 km Brak TAK
103 Szwan Grzegorz Orzesze bieg 8 km Frezamet-Bis Sp. Z O.o. TAK
104 Szwan Grażyna Orzesze bieg 8 km Brak TAK
105 Szymura Grzegorz Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Brak TAK
106 Świętochowska Wioletta Knurów bieg 8 km Brak TAK
107 Świtała Krystian Knurów bieg 8 km Albo Knurów TAK
108 Twardowski Sebastian Pilchowice bieg 8 km Brak TAK
109 Warda Radosław Gliwice bieg 8 km Brak TAK
110 Warda Miłosz Gliwice bieg 8 km Brak TAK
111 Wawer Aleksandra Knurów bieg 8 km Akb TAK
112 Wawrzak Ryszard Gliwice bieg 8 km Ryszard Run TAK
113 Widuch Krzysztof Przyszowice bieg 8 km Brak TAK
114 Wietoszko Michał Gliwice bieg 8 km Brak TAK
115 Wojdyło Monika Kraków bieg 8 km Brak TAK
116 Woliński Piotr Knurów bieg 8 km Jsb TAK
117 Wypchoł Piotr Bargłówka bieg 8 km Biegaj Z Trenerami TAK
118 Zalewski Artur Zabrze bieg 8 km Brak TAK
119 Zaremba Tadeusz Gliwice bieg 8 km Stary Hangar Fitnes Club Gliwice TAK
120 Zawada Sebastian Knurów bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa TAK
121 Zwolski Aleksander Rybnik bieg 8 km Brak TAK