Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
HARCE HRABIANKI

Miejsce i termin: Łańcut, 2023-03-12
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut oraz MOSiR Łańcut

KONTAKT
tel. 501 526 512.
www.biegihrabiego.pl
Opis zawodów: biórka do startu wszystkich biegów zlokalizowane będzie na terenie MOSiR w Łańcucie ul. Armii Krajowej 57.
Biuro biegów znajdować się będzie na terenie obiektu MOSiR w Łańcucie. Będzie czynne w dniu 11. marca od godziny 15:00 do 21:00 oraz w dniu 12. marca od godziny 4:00 do 11.30.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów od 11.12.2022 r. do 15.02.2023
Wysokość wpisowego;
do 31.12.2022 – 110zł
od 1.01.2023 do 31.01.2022 - 120 zł
od 01.02.2023 do 15.02.2023 - 140zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 140
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antończak Marek Żółkiewka HARCE HRABIANKI Ruch Izbica TAK
2 Banasik Monika Pruchnik HARCE HRABIANKI Kańczucka Grupa Biegowa
3 Bartoszek Bogdan Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak TAK
4 Bazan Krystyna Łancut HARCE HRABIANKI Brak TAK
5 Bąk Mateusz Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak TAK
6 Buszta Tomasz Brzóza Stadnicka HARCE HRABIANKI Borgwarner Running Team TAK
7 Chmiel Łukasz Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak
8 Czerwińska Małgorzata Przemyśl HARCE HRABIANKI Jumping Stars Team Przemyśl TAK
9 Filus Renata Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak TAK
10 Frączek Tomasz Przeworsk HARCE HRABIANKI Bester Sklejki Running Team TAK
11 Glazer Anna Orzechówka HARCE HRABIANKI Brak
12 Graczyk Damian Wysoka HARCE HRABIANKI Brak TAK
13 Grad-Kowalczyk Barbara Łańcut HARCE HRABIANKI Brak TAK
14 Hołub Wacław Jarosław HARCE HRABIANKI Jarosławski Biegacz TAK
15 Hrymak Stanisław Lubaczów HARCE HRABIANKI Brak TAK
16 Jóźwiakowski Szymon Rzeszów HARCE HRABIANKI Borgwarner Running Team TAK
17 Jurasińska Gabriela Bachórz HARCE HRABIANKI Aktywny Dynów
18 Kaczor Dariusz Niechobrz HARCE HRABIANKI Niechbiega
19 Kawa Krzysztof Rzeszów HARCE HRABIANKI Podium
20 Kitowski Bartosz Głogów Małopolski HARCE HRABIANKI Głogovia 1925 Głogów Małopolski
21 Klus Anna Rzeszów HARCE HRABIANKI Piękne I Brodacze
22 Klus Jakub Malawa HARCE HRABIANKI Rozbiegana Malawa TAK
23 Kobylarz Piotr Rzeszów HARCE HRABIANKI Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
24 Kopciuch Maciej Rzeszów HARCE HRABIANKI Podium TAK
25 Kowalczyk Piotr Łańcut HARCE HRABIANKI Brak TAK
26 Kowalski Sebastian Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak
27 Kulesza Paweł Kielce HARCE HRABIANKI Brak TAK
28 Lenar Piotr Łańcut HARCE HRABIANKI Slavia Polska TAK
29 Lew Beata Cierpisz HARCE HRABIANKI Brak
30 Lęcznar Wacław Husów HARCE HRABIANKI Brak
31 Lis Paulina Głogów Małopolski HARCE HRABIANKI Glogovia Głogów Małopolski
32 Lubaś Anna Tyczyn HARCE HRABIANKI Podium TAK
33 Lubaśp Anna Tyczyn HARCE HRABIANKI Podium
34 Magda Dawid Rzeszów HARCE HRABIANKI Borg Warner Running Team TAK
35 Marszałek Grzegorz Sędziszów Małopolski HARCE HRABIANKI Szybkie Szyszki
36 Marszałek Mariusz Mielec HARCE HRABIANKI Borgwarner Running Team TAK
37 Mazan Beata Krosno HARCE HRABIANKI Finisz Rymanów / #R
38 Moskowicz Stefan Młodowice HARCE HRABIANKI Przemyski Klub Biegacza
39 Mroczek Karolina Rzeszów HARCE HRABIANKI Gym Rats TAK
40 Muller Sebastian Zarzecze HARCE HRABIANKI Leśna Biegunka TAK
41 Nowakowski Wiesław Przemyśl HARCE HRABIANKI Biegam Bo Lubię TAK
42 Nowicki Mirosław Żołynia HARCE HRABIANKI Zolynska Grupa Biegowa Zośka
43 Piejko Paulina Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak
44 Piwko Wojciech Babica HARCE HRABIANKI Brak TAK
45 Piwko Maciej Babica HARCE HRABIANKI Brak TAK
46 Pleśniak Paweł Łańcut HARCE HRABIANKI Sts Jordan Wola Mała TAK
47 Przybylski Damian Głogów Małopolski HARCE HRABIANKI Podium TAK
48 Przydział Marta Rudna Mała HARCE HRABIANKI Zawadzka Team/Nocny Bór Team TAK
49 Przyłucki Sławomir Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak TAK
50 Ruciński Piotr Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak TAK
51 Rusznica Tomasz Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak
52 Rycak Andrzej Tomaszów Lubelski HARCE HRABIANKI Uks Sabaudia
53 Rycyk Grzegorz Krasnystaw HARCE HRABIANKI Ruch Izbica TAK
54 Siorek Katarzyna Rzeszów HARCE HRABIANKI Piękne I Brodacze
55 Stasiła Feliks Kaszyce HARCE HRABIANKI Kańczudzka Grupa Biegowa TAK
56 Stój Krzysztof Jarosław HARCE HRABIANKI Bester Sklejki Running Team
57 Strelnikova Agata Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak
58 Strzałkowski Maciej Łańcut HARCE HRABIANKI Brak TAK
59 Szydełko Marcin Cierpisz HARCE HRABIANKI Sts Jordan Wola Mała TAK
60 Tomaka Wojciech Trzebownisko HARCE HRABIANKI Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
61 Turek Bernard Rzeszów HARCE HRABIANKI Pratt&Amp;Whitney Rzeszów TAK
62 Wanat Janusz Lubenia HARCE HRABIANKI Brak
63 Waśko Anna Rzeszów HARCE HRABIANKI Piękne I Brodacze TAK
64 Wieckowski Waldemar Rzeszów HARCE HRABIANKI Brak
65 Więcek Dawid Łańcut HARCE HRABIANKI Resovia TAK
66 Żłobecki Piotr Świętomarz HARCE HRABIANKI Daniel Wosik Tervel Team TAK