Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
MAŁY PANICZ

Miejsce i termin: Łańcut, 2023-03-12
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut oraz MOSiR Łańcut

KONTAKT
tel. 501 526 512.
www.biegihrabiego.pl
Opis zawodów: Zbiórka do startu wszystkich biegów zlokalizowane będzie na terenie MOSiR w Łańcucie ul. Armii Krajowej 57.
Biuro biegów znajdować się będzie na terenie obiektu MOSiR w Łańcucie. Będzie czynne w dniu 11. marca od godziny 15:00 do 21:00 oraz w dniu 12. marca od godziny 4:00 do 11.30.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów od 11.12.2022 r. do 15.02.2023
Wysokość wpisowego;
do 31.12.2022 – 70zł
od 1.01.2023 do 31.01.2022 - 80 zł
od 01.02.2023 do 15.02.2023 - 100zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 140
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Babuchowska Anna Rzeszów Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
2 Bartkowicz Michał Rzeszów Mały Panicz Brak TAK
3 Bąk-Litwa Ewa Maria Świlcza Mały Panicz Forever Team TAK
4 Bednarz Barbara Rzeszów Mały Panicz Borgwarner Running Team
5 Bieniek Grzegorz Rzeszów Mały Panicz Brak TAK
6 Bierdzińska Patrycja Sokołów Małopolski Mały Panicz Brak TAK
7 Błądek Piotr Kamień Mały Panicz Proswim TAK
8 Brendzowski Adam Solina Mały Panicz Solina Team
9 Bronhard Rafał Głogów Małopolski Mały Panicz Akademia Biegacza
10 Buszta Paweł Brzóza Stadnicka Mały Panicz BorgWarner Running Team TAK
11 Chamot Krzysztof Brzóza Królewska Mały Panicz Brak TAK
12 Chmaj Piotr Łańcut Mały Panicz Brak TAK
13 Cieśla Agnieszka Przemyśl Mały Panicz Brak TAK
14 Ciosmak Andrzej Bratkowice Mały Panicz Pzu Sport Team TAK
15 Ciupińska Magdalena Gać Mały Panicz Brak TAK
16 Czwakiel Danuta Leżajsk Mały Panicz Brak
17 Czwakiel Wacław Leżajsk Mały Panicz Brak
18 Ćwirlej Andrzej Rzeszów Mały Panicz Brzozowski Klub Biegacza TAK
19 Długosz Dariusz Łańcut Mały Panicz Brak TAK
20 Domka Michał Rzeszów Mały Panicz Forma Szkoła Wspinania TAK
21 Domka Marcelina Rzeszów Mały Panicz Brak TAK
22 Drelinkiewicz Alicja Dynów Mały Panicz Spartan Race Training Group Rzeszów
23 Drupka Grzegorz Stobierna Mały Panicz Klub Biegacza Politechniki Rzeszowskiej TAK
24 Dudek Marcin Siedliska Mały Panicz Leśna Biegunka TAK
25 Durtka Mateusz Chmielów Mały Panicz Brak TAK
26 Działo Adrian Radomyśl Wielki Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
27 Gałajda Szymon Siedliska Nad Sanem Mały Panicz Aktywny Dynów TAK
28 Gap Beata Nowa Sarzyna Mały Panicz Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
29 Gawlik Kacper Łańcut Mały Panicz Brak
30 Gerula Krystyna Dynów Mały Panicz Aktywny Dynów TAK
31 Hadam Ewa Dynów Mały Panicz Spartan Training Group Rzeszów
32 Hankus Ewa Chmielów Mały Panicz Brak TAK
33 Jandziś Ewa Dynów Mały Panicz Aktywny Dynów TAK
34 Jędrek Grzegorz Łętownia Mały Panicz Nowosarzynska Grupa Biegowa TAK
35 Jędrzejewska Daria Rzeszów Mały Panicz Brak TAK
36 Karcz Barbara Dobczyce Mały Panicz Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio TAK
37 Karwan Zbigniew Lublin Mały Panicz Bbl TAK
38 Kawaliło Piotr Wola Rafałowska Mały Panicz Brak TAK
39 Kiełyka Aneta Przemyśl Mały Panicz Brak TAK
40 Kobierski Kamil Rzeszów Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
41 Kolano Krzysztof Kamień Mały Panicz Kamień Biega TAK
42 Kołodziej Tomasz Rzeszów Mały Panicz Brak TAK
43 Konar Bartosz Nowy Sącz Mały Panicz Brak TAK
44 Koszteyn Łukasz Kraków Mały Panicz Brak TAK
45 Kuchta Teresa Michałowice Mały Panicz Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio TAK
46 Kukla Marceli Rzeszów Mały Panicz Borgwarner Running Team
47 Kulesza Grażyna Kielce Mały Panicz Brak TAK
48 Kulpa Barbara Wólka Grodziska Mały Panicz Żołyńska Grupa Biegowa \&Quot;Zośka\&Quot;
49 Kulpa Barbara Wólka Grodziska Mały Panicz Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
50 Kuszczak Krystian Rzeszów Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
51 Kuźniar Marcin Husów Mały Panicz Lks \&Quot;Pogórze\&Quot; Husów TAK
52 Lew Elżbieta Krasne Mały Panicz Leśna Biegunka TAK
53 Lew Artur Krasne Mały Panicz Leśna Biegunka TAK
54 Lis Paulina Głogów Małopolski Mały Panicz Glogovia Głogów Małopolski
55 Litwa Łukasz Świlcza Mały Panicz Forever Team TAK
56 Litwin Daniel Rzeszów Mały Panicz Helloworld
57 Lubecka Ewelina Rzeszow Mały Panicz Borgwarner TAK
58 Lubecki Marcin Rzeszów Mały Panicz Brak TAK
59 Magda Arkadiusz Krzemienica Mały Panicz Sts Jordan Wola Mala TAK
60 Makara Piotr Dylągówka Mały Panicz #Polotane TAK
61 Marzec Justyna Łańcut Mały Panicz Brak
62 Mazur Małgorzata Głogów Małopolski Mały Panicz Zawadza Team
63 Michna Bartłomiej Łańcut Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
64 Moskowicz Stefan Młodowice Mały Panicz Przemyski Klub Biegacza
65 Nienajadło Dominik Brzóza Królewska Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
66 Nowak Łukasz Wojciech Rzeszów Mały Panicz Brak TAK
67 Nowicka Ula Łańcut Mały Panicz Żołyńska Grupa Biegowa Zośka
68 Paśkiewicz Adam Rzeszow Mały Panicz BorgWarner Running Team TAK
69 Pattak Kacper Łańcut Mały Panicz Brak TAK
70 Pawłowicz Małgorzata Rzeszów Mały Panicz Brak TAK
71 Peçel Anna Rakszawa Mały Panicz Brak TAK
72 Perzanowski Piotr Rzeszów Mały Panicz Opgk Rzeszów S.a. TAK
73 Pisaniak Dariusz Rzezsów Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
74 Plesnar Jacek Kraków Mały Panicz Brak TAK
75 Pleśniak Karolina Łańcut Mały Panicz Loco Sport TAK
76 Pomianek Łukasz Rzeszów Mały Panicz Brak TAK
77 Poręba Mariusz Krasne Mały Panicz Asseco Active Team
78 Rachwał Lukasz Mielec Mały Panicz Brak
79 Ryba Piotr Dębica Mały Panicz Maratończyk Dębica TAK
80 Sanocka Małgorzata Przemyśl Mały Panicz Brak
81 Sas Gabriela Dębów Mały Panicz Brak
82 Sawicka Katarzyna Walawa Mały Panicz 20Pbot
83 Sidor Katarzyna Rzeszów Mały Panicz Otocolobus TAK
84 Sitek Anna Cierpisz Mały Panicz Brak TAK
85 Słowik Jan Hermanowa Mały Panicz Wybiegamy W Przyszłość TAK
86 Słowik Stefan Tyczyn Mały Panicz Wybiegamy W Przyszłość TAK
87 Socha Paulina Nozdrzec Mały Panicz Brak TAK
88 Sochacki Piotr Jarosław Mały Panicz Jarosławska Grupa Biegowa \&Quot;Sokół\&Quot; TAK
89 Sowa Jacek Rzeszów Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
90 Sowa Jarosław Sokołów Małopolski Mały Panicz Brak
91 Sozańska Diana Przemyśl Mały Panicz Brak
92 Sozańska Diana Stubno Mały Panicz Diana Sozańska TAK
93 Stanibuła Sylwester Rzeszów Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
94 Surowiec Patrycja Czarna Mały Panicz Cwks Resovia Rzeszów
95 Syryło Mateusz Krasne Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
96 Szeremeta Marcin Smolarzyny Mały Panicz Brak
97 Szostek Krzysiek Rzeszów Mały Panicz Borgwarner Running Team TAK
98 Szpunar Waldemar Nowa Wies Mały Panicz Borgwarnerrunningteam TAK
99 Szurlej Szymon Rzeszów Mały Panicz Brak TAK
100 Szydełko Marzena Cierpisz Mały Panicz Brak TAK
101 Świątoniowski Tomasz Głogów Małopolski Mały Panicz Run-Med TAK
102 Święch Anna Strzyżów Mały Panicz Podium TAK
103 Tarkowski Dawid Przemyśl Mały Panicz Przemyski Klub Biegacza
104 Tkacz Aleksandra Rzeszów Mały Panicz Brak
105 Turkosz Krzysztof Żołynia Mały Panicz Żołyńska Grupa Biegowa
106 Turza Mirosław Dachnów Mały Panicz Kresowianie TAK
107 Urban Marek Przeworsk Mały Panicz Przeworska Grupa Biegowa
108 Walat Adrian Rzeszów Mały Panicz 3Pbot
109 Walawender Radosław Skołoszów Mały Panicz Ultra Łańcut
110 Wanat Barbara Siedliska Mały Panicz Forever Team
111 Wasienczak Tomasz Rzeszów Mały Panicz Borgawarner Running Team
112 Wiater Jerzy Hermanowa Mały Panicz Wybiegamy W Przyszłość TAK
113 Wilk Kamil Rzeszów Mały Panicz Sopelek TAK
114 Władyka Robert Łańcut Mały Panicz Brak TAK
115 Zach Paweł Rzeszów Mały Panicz Luxoft