Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

PIĄTECZKA DLA KAŻDEGO

Miejsce i termin: Nowy Dwór Mazowiecki, 2023-08-26
Organizator: Stowarzyszenie Rozbiegamy Nowy Dwór

KONTAKT
rozbiegamynowydwor@gmail.com
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg główny 5 km, marsz NW 5 km oraz biegi dzieci i młodzieży wg. kategorii wiekowych
Bieg głowny dystans 5 km, START/META i Biuro zawodów Park im. Józefa Wybickiego w Nowym Dworze Mazowieckim

Klasyfikacja drużynowa - Aby zostać sklasyfikowanym w kategorii drużynowej zawodnicy muszą być zapisani z identycznie brzmiącymi nazwami zespołu. W zespole musi być co najmniej jedna kobieta. Do kategorii drużynowej będą wliczane 3 najlepsze czasy

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy wpisowe przez stronę do 21.08.2023
Pierwsze 100 osób 55 zł
Kolejne 300 osób 65 zł
NIeopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
W dniu zawodów 70 zł w przypadku wolnych pakietów
Limit zawodników: 397
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrzejewski Grzegorz Płońsk bieg 5 km Reckitt Runners TAK
2 Arbaszewski Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
3 Bagnicki Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
4 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk bieg 5 km Lider Winnica TAK
5 Barański Maciej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
6 Barczak Mikołaj Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
7 Bereziuk Oleksandr Zakroczym bieg 5 km Brak TAK
8 Bielec Sylwia Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
9 Bielec Karol Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
10 Bieniek-Ugniewska Joanna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Sunfit Studio TAK
11 Bieńko Piotr Leszno bieg 5 km Bazinga TAK
12 Bronowski Paweł Kazuń Polski bieg 5 km La Lorraine Polska TAK
13 Bryśkiewicz Jacek Winnica bieg 5 km Lider Winnica TAK
14 Budkowska Dorota Czerwińsk Nad Wisłą bieg 5 km No Pain Team TAK
15 Bujalski Konrad Warszawa bieg 5 km Tachimetr Warszawa TAK
16 Bytner-Kwiatkowska Monika Pruszków bieg 5 km Wprunning TAK
17 Chełchowski Michał Warszawa bieg 5 km Pawko Runner Team TAK
18 Ciećwierz Mariusz Czerwińsk Nad Wisłą bieg 5 km No Pain Team TAK
19 Cybulski Bartosz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
20 Czytrzyńska Alicja Zakroczym bieg 5 km Brak TAK
21 Daniszewska Marta Olszewnica Stara bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
22 Dąbrowska Justyna Krubin bieg 5 km Brak TAK
23 Dobrowolski Piotr Góra bieg 5 km La Lorraine Polska TAK
24 Drzewiecka Adrianna Bdg bieg 5 km Brak TAK
25 Fabiański Piotr Czerwińsk Nad Wisłą bieg 5 km No Pain Team TAK
26 Franiewska Adrianna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
27 Gadomska Magdalena Wyszków bieg 5 km Brak TAK
28 Gajewski Mariusz Pułtusk bieg 5 km Brak TAK
29 Gałązka Łukasz Chotomów bieg 5 km Brak TAK
30 Gałecka Wiktoria Boża Wola bieg 5 km La Lorraine Polska TAK
31 Głowacki Radosław Łajski bieg 5 km Brak TAK
32 Głowacki Paweł Serock bieg 5 km Wenet Runners Team TAK
33 Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Sunfit Studio TAK
34 Gołosow Maciej Kazuń Bielany bieg 5 km Coyoteam TAK
35 Goszczyńska Wioleta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
36 Gryz Ewa Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 5 km Sunfit Studio TAK
37 Grzeszak Weronika Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 5 km Brak TAK
38 Grzeszak Dauta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
39 Hildebrand Marcin Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
40 Jabłoński Piotr Warszawa bieg 5 km Brak TAK
41 Jabłoński Robert Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
42 Jarczewski Mariusz Załuski bieg 5 km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare TAK
43 Jaskulski Karol Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
44 Jaworek Anna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
45 Jędrzejewska Laura Płońsk bieg 5 km Brak TAK
46 Jędrzejewski Robert Płońsk bieg 5 km Brak TAK
47 Kaczorowski Paweł Nowy Dwrór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
48 Kaczorowski Kacper Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
49 Kamiński Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
50 Kielak Jakub Nowy Modlin bieg 5 km Brak TAK
51 Kobuszewski Artur Warszawa bieg 5 km Biegowy Wariat Running Team TAK
52 Konwerski Adam Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
53 Kossakowski Mariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
54 Kowalikowska Renata Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
55 Kowalska Małgorzata Psucin bieg 5 km Brak TAK
56 Koziara Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
57 Kraszewski Krystian Nasielsk bieg 5 km Brak TAK
58 Krzywicki Adam Waszawa bieg 5 km Biegowy Wariat Running Team TAK
59 Krzyżanowski Krzysztof Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
60 Kujawa Krzysztof Płock bieg 5 km Więckowski Team TAK
61 Kulaszewski Jerzy Nasielsk bieg 5 km Brak TAK
62 Kulik Jarosław Legionowo bieg 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
63 Kunicki Krzysztof Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
64 Kur Piotr Płońsk bieg 5 km Reckitt Runners TAK
65 Kwiatkowski Piotr Janówek Pierwszy bieg 5 km Brak TAK
66 Lipińska Joanna Kazuń Polski bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
67 Łapińska Anna Warszawa bieg 5 km Ks Warszawianka TAK
68 Łoginow Anna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Prl TAK
69 Łojewski Marcin Warszawa bieg 5 km Biegowy Wariat Running Team TAK
70 Łoń Agnieszka Legionowo bieg 5 km Bestie Ocr Legionowo TAK
71 Majewska Hanna Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
72 Makarowska Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
73 Makuch Aleksandra Warsaw bieg 5 km Biegowy Wariat Running Team TAK
74 Maliszewski Marek Nasielsk bieg 5 km Nasielsk Baszta Team TAK
75 Manowski Marcin Czosnów bieg 5 km Srs Czosnów TAK
76 Matczuk Mariola Nowy Dwór Mazowiecki marsz NW 5 km Sunfit Studio TAK
77 Mikoś Teresa Otwock bieg 5 km Brak TAK
78 Mikoś Roman Otwock marsz NW 5 km Brak TAK
79 Mikulski Tomasz Kampinos bieg 5 km Uks Filipides Teresin TAK
80 Morawski Mariusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Biegaj Pod Okiem Trenera TAK
81 Mosakowski Przemek Leoncin bieg 5 km Madafakas Fight Team TAK
82 Nawrozidis Edyta Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
83 Olejniczak Marzena Janówek Pierwszy bieg 5 km Brak TAK
84 Olkowski Robert Izabelin-Dziekanówek bieg 5 km Brak TAK
85 Olszak Ewelina Warszawa marsz NW 5 km Brak TAK
86 Ołdak Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
87 Orkwiszewska Dagmara Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
88 Osienicki Bartłomiej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
89 Palzewicz Malgorzata Nowy Dwor Maz bieg 5 km Brak TAK
90 Parzniewski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Towarzystwo Turystyczne Aks Polonia Warszawa TAK
91 Paź-Woźniak Agnieszka Legionowo bieg 5 km Brak TAK
92 Pełszyk Rafał Legionowo bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
93 Piasecki Łukasz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Prl TAK
94 Pietrzak Paulina Czerwińsk Nad Wisłą bieg 5 km Brak TAK
95 Pniewski Rafał Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
96 Pobłocka-Dobrowolska Kamila Chotomów bieg 5 km Uks Ekonomik-Maratończyk Lębork TAK
97 Posiewka Jacek Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
98 Roszkowski Norbert Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
99 Rój Leszek Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
100 Ruchlewicz Natalia Sztum bieg 5 km Brak TAK
101 Rusek Robert Grodzisk Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
102 Rybicki Marek Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
103 Sawczuk Piotr Warszawa bieg 5 km Brak TAK
104 Siemieniaka Marek Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
105 Smolińska Agata Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
106 Solowiow Marcin Warszawa bieg 5 km Biegowy Wariat Running Team TAK
107 Sołowiow Marzena Warszawa bieg 5 km Brak TAK
108 Sosiński Mateusz Czerwińsk Nad Wisłą bieg 5 km Brak TAK
109 Sprawka Katarzyna Boża Wola bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
110 Stanicki Łukasz Nowy Dwor Maz bieg 5 km Brak TAK
111 Szymanowski Paweł Łajski bieg 5 km Brak TAK
112 Szymańska Agnieszka Łomianki bieg 5 km Biegowy Wariat Running Team TAK
113 Szymański Daniel Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
114 Szymański Michał Płońsk bieg 5 km La Lorraine Polska TAK
115 Śliwińska Dorota Stare Grochale bieg 5 km Biegające Śliwki TAK
116 Śliwiński Krystian Stare Grochale bieg 5 km Biegające Śliwki TAK
117 Śrutkowski Sylwester Sztum bieg 5 km Brak TAK
118 Świderski Tadeusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Timbud Team TAK
119 Tchórznicki Norbert Płońsk bieg 5 km Brak TAK
120 Umiastowski Bartosz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
121 Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
122 Wawrzonkiewicz Justyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
123 Wełpa Łukasz Warszawa bieg 5 km Biegowy Wariat Running Team TAK
124 Wieczorek Maciej Legionowo bieg 5 km Brak TAK
125 Wilczek Marta Góra bieg 5 km Reckitt Runners TAK
126 Wiśniewska Justyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Rozbiegamy Nowy Dwór TAK
127 Wiśniewski Łukasz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Reckitt Runners TAK
128 Witkowska Agnieszka Pomiechowek bieg 5 km Brak TAK
129 Witt Mateusz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Brak TAK
130 Władyko Julia Nowy Dwór Mazowiecki bieg 5 km Prl TAK
131 Wojciechowski Mateusz Kroczewo bieg 5 km Huragan Trębki Stare TAK
132 Woźniak Przemysław Legionowo bieg 5 km Wieliszew Heron Team TAK
133 Zawada Paweł Warszawa bieg 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
134 Ziółkowska Anna Płońsk bieg 5 km Aktywność Rodzi Pozytywność TAK
135 Żaglewska Jolanta Płońsk bieg 5 km Reckitt Runners TAK
136 Żuraniewska Agnieszka Warszawa bieg 5 km Team Parszczyńskich TAK