Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG PO PUSZCZY
X PÓŁMARATON
LEŚNA DZIESIĄTKA
BIEG LEŚNIKÓW

Miejsce i termin: Niepołomice, 2023-05-21
Organizator: ORGANIZATOR
Proactive Joanna Ignatowicz

WSPARCIE ORGANIZACYJNE
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: Start/Meta/Biuro zawodów - Punkt Edukacyjno- Turystyczny Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec
W ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje:
- bieg na dystansie zbliżonym do 21,097 km - zwany X Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej,
- bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką,
- wyścig rowerowy na dystansie zbliżonym do 21,097 km - zwany Gravelem w Puszczy,
- bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km – zwany Biegiem Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie

SZCZEGÓŁY W REGUlAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 12.05.2023 oraz w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów
Organizator ustala następujące opłaty startowe, oraz terminy ich wnoszenia:
- od 05.12.2022 do 10.03.2023:
80 zł – X Półmaraton,
65 zł – Leśna dziesiątka,
- od 11.03.2023 do 12.05.2023:
95 zł – X Półmaraton,
80 zł – Leśna dziesiątka,
- W dniu zawodów:
130 zł – X Półmaraton,
110 zł – Leśna dziesiątka,
30 zł - Bieg Leśników;
Zapisy do Biegu Leśników w biurze zawodów
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 990
Strona WWW: https://www.facebook.com/biegpopuszczy
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bała Gabriela Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
2 Banaś Patrycja Kraków Leśna Dziesiątka Grupa Kierownika TAK
3 Bartoszek Marek Niepołomice Leśna Dziesiątka Nafta Runners TAK
4 Bochenek-Dobrowolska Olga Niepołomice Półmaraton Brak TAK
5 Bodzioch Katarzyna Krakow Leśna Dziesiątka Brak TAK
6 Borowiec Magdalena Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
7 Brzeszcz Aga Dąbrowa Górnicza Leśna Dziesiątka Brak
8 Brzozowski Marek Tarnów Półmaraton Brak
9 Burnóg Michał Łoniowa Półmaraton Brak TAK
10 Celary Michał Krakow Leśna Dziesiątka Brak TAK
11 Cetera Mariusz Wierzchosławice Półmaraton Brak
12 Ciesielski Krzysztof Chrzanów Leśna Dziesiątka Brak TAK
13 Czyż Grzegorz Tarnów Półmaraton Grupa Azoty Automatyka Tarnów
14 Ćwikła Karolina Odwiśle Leśna Dziesiątka Brak TAK
15 Dąbrowski Dawid Kopanka Leśna Dziesiątka Brak TAK
16 Dąbrowski Dariusz Kopanka Leśna Dziesiątka Brak TAK
17 Domoń Łukasz Kraków Półmaraton Brak TAK
18 Duraj Agnieszka Tarnów Półmaraton Ptg Sokół Świat Pracy Tarnów TAK
19 Dzikowski Jozef Tymowa Półmaraton Bkb Czrna Perla
20 Frączek Łukasz Kraków Półmaraton Brak TAK
21 Frosztęga Patryk Trzebinia Leśna Dziesiątka Puks Trzebinia TAK
22 Gabryś Rafał Niepołomice Leśna Dziesiątka Brak TAK
23 Gabryś Agnieszka Niepołomice Leśna Dziesiątka Brak TAK
24 Gądek Maciej Kraków Półmaraton Brak TAK
25 Gorlach Marcin Wieliczka Leśna Dziesiątka Mbc TAK
26 Górecka Agnieszka Kraków Półmaraton Brak TAK
27 Groński Jerzy Niepolomice Leśna Dziesiątka Brak
28 Gruszecki Adam Kraków Półmaraton Brak
29 Jaworska-Sztaba Dorota Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
30 Jeleń Bartłomiej Niepołomice Półmaraton Pędzący Jeleń TAK
31 Kapłon Piotr Klimontów Półmaraton Brak
32 Kisiała Filip Kraków Półmaraton Tata Wojtusia TAK
33 Kmiecik Paweł Weliczka Leśna Dziesiątka Brak
34 Kogut Pawel Krakow Półmaraton Brak
35 Komenda Konrad Kocmyrzów Leśna Dziesiątka Brak TAK
36 Kossak Magda Baczków Półmaraton Magda Kossak
37 Kowalczyk Anna Kraków Leśna Dziesiątka Run Progress By Tomasz Kawik TAK
38 Krok Tomasz Wieprz Leśna Dziesiątka Brak TAK
39 Kryca Dominik Tarnów Półmaraton Team Kopeć
40 Kubas Weronika Staniątki Leśna Dziesiątka Nafta Runners TAK
41 Kubas Radosław Staniątki Leśna Dziesiątka Nafta Runners TAK
42 Kubas Weronika Staniątki Leśna Dziesiątka Brak
43 Kucharski Mariusz Kraków Półmaraton Brak TAK
44 Kupczak Tadeusz Brzuśnik Półmaraton Brak
45 Kupczak Bogusława Brzuśnik Półmaraton Brak
46 Kupiec Marcin Kłaj Leśna Dziesiątka Run 4 Fun
47 Kuźmińska Marta Kraków Leśna Dziesiątka Brak
48 Kwolek Marcin Tarnów Półmaraton Ptg Sokół Świat Pracy Tarnów
49 Laszczyk Bartosz Dąbrowa Tarnowska Półmaraton Brak TAK
50 Marcinkowska Katarzyna Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
51 Maślanka Sławek Kraków Półmaraton Vege Runners TAK
52 Mendys Paweł Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
53 Michałek Łukasz Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
54 Mietelski Jan Kraków Leśna Dziesiątka Brak
55 Mietelski Jan Kraków Leśna Dziesiątka Nowohucki Kombinat Sportowy TAK
56 Molendys Grzegorz Koźmice Małe 84 Półmaraton Brak TAK
57 Moniowski Mariusz Rząska Półmaraton 11 Mbot
58 Motyka Jadwiga Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
59 Musiał Piotr Grabie Półmaraton Brak
60 Najbor Mateusz Sułkowice Półmaraton Brak TAK
61 Niedużak Marta Kraków Półmaraton Kss
62 Niemczycki Marcin Niepołomice Leśna Dziesiątka Brak TAK
63 Nowak Sebastian Niepołomice Półmaraton Brak TAK
64 Nowak Agata Niepołomice Półmaraton Brak TAK
65 Pająk Andrzej Kraków Półmaraton Samotny Wilk
66 Panek Wojciech Niepołomice Półmaraton Brak
67 Pankowska Zuzanna Kraków Leśna Dziesiątka Brak
68 Piątek Elżbieta Kraków Leśna Dziesiątka Brak
69 Piotrowicz Emilia Niepołomice Leśna Dziesiątka Brak
70 Płachno Grzegorz Borzęcin Leśna Dziesiątka Brak
71 Rogocz Jakub Złoty Potok Półmaraton Brak TAK
72 Rudzka Ewa Kraków Leśna Dziesiątka Ubezpieczeniarudzki.pl
73 Rudzki Paweł Kraków Leśna Dziesiątka Ubezpieczeniarudzki.pl
74 Rusek Bartłomiej Brzezie Leśna Dziesiątka Brak TAK
75 Sachar Agnieszka Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
76 Sachar Roman Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
77 Salje Jonas Krakow Półmaraton Brak TAK
78 Siekierda Konrad Niepołomice Półmaraton Brak TAK
79 Sikora Łukasz Rzeszotary Półmaraton Brak TAK
80 Skiba Łukasz Kraków Półmaraton Błękitna Xvii TAK
81 Socha Maciej Kraków Półmaraton 8Bltr
82 Szarek Aleksandra Krakow Leśna Dziesiątka Night Runners TAK
83 Świerk Karolina Kraków Półmaraton Night Runners
84 Taźbierska Judyta Kraków Leśna Dziesiątka Brak TAK
85 Trojanowska-Szczyrbak Joanna Wola Radziszowska Półmaraton Skl Sucha Beskidzka Masters TAK
86 Wachowicz- Typa Joanna Staniątki Leśna Dziesiątka Brak TAK
87 Wicherek Maciej Kraków Półmaraton Itmbw
88 Wilk-Zaleśna Aneta Chobot Leśna Dziesiątka Brak
89 Wójtowiec Anna Kraków Półmaraton Brak
90 Wywiał Mateusz Niegowić Półmaraton Brak TAK
91 Zachara Anna Kraków Półmaraton Brak