Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI BIEG ZIELONEGO JABŁUSZKA
SKIERNIEWICKA TRIADA BIEGOWA

Miejsce i termin: Skierniewice, 2023-05-21
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach

KONTAKT
dzialsportu@osirskierniewice.pl
Opis zawodów: Bieg jest pierwszym z etapów Skierniewickiej Triady Biegowej.
W ramach zawodów odbędzie się bieg 10 km i marsz Nordic Walking 5 km
Start Biegów nastąpi przy drugiej plaży Zalewu Zadębie
Meta/Biuro Zawodów przy restauracji Galeon (statek), ul. Konwaliowa nad Zalewem Zadębie w Skierniewicach.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i wpłaty przez stronę zawodów do 4.05.2023

bieg 10 km;
- do dnia 04.05.2023r. – 40,00 zł – pewny pakiet startowy i medal
- w dniu zawodów – 60,00 zł - niepewny pakiet startowy i medal (w miarę możliwości technicznych organizatora)

marsz NW 5 km;
- do dnia 04.05.2023r. – 30,00 zł – pewny pakiet startowy i medal
- w dniu zawodów – 50,00 zł - niepewny pakiet startowy i medal (w miarę możliwości technicznych organizatora)

Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Błażyński Seweryn Skierniewice bieg 10 km Brak
2 Brytan Patryk Skierniewice bieg 10 km Brak
3 Czajka Marcin Nowy Kawęczyn bieg 10 km Brak
4 Czarnecki Łukasz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
5 Gajek Magdalena Łódź bieg 10 km Politechnika Łódzka
6 Gałęziewska Aneta Bełchów marsz NW 5 km Fundacja Biegamy Polesie
7 Grochulski Rafał Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
8 Gródecki Artur Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice
9 Jagielski Witold Warszawa bieg 10 km Nbrc
10 Kłąb Adam Skierniewice bieg 10 km Brak
11 Kosiorek Daniel Łowicz bieg 10 km Velo Łowicz Tri
12 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój marsz NW 5 km Wolny Strzelec
13 Kuśmierz Jerzy Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
14 Nowak Adam Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
15 Piechota Karol Skierniewice bieg 10 km Body Move
16 Piechota Karol Skierniew bieg 10 km Body Move
17 Piechota Karol Skierniewice bieg 10 km Body Move
18 Piechota Karol Skierniemajwice bieg 10 km Body Move
19 Pochwała Justyna Łowicz bieg 10 km Natalia Tomasiak Górski Styl Team
20 Pokora Marek Łowicz bieg 10 km Brak
21 Rutkowski Mateusz Skierniewice bieg 10 km Brak
22 Sikorski Mateusz Sochaczew bieg 10 km Ocr Sochaczew TAK
23 Smółka Przemysław Łowicz bieg 10 km Velo Łowicz
24 Szymański Marek Skierniewice bieg 10 km Brak
25 Świeca Renata Radziwiłłów Mazowiecki bieg 10 km Brak
26 Terpilowska Agnieszka Pruszków bieg 10 km Brak TAK
27 Wieczorek Agnieszka Skierniewice bieg 10 km Brak
28 Wieczorek Andrzej Skierniewice bieg 10 km Brak
29 Wołk Mariusz Rawa Mazowiecka bieg 10 km Brak TAK
30 Zarębski Szymon Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
31 Zwoliński Jarosław Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
32 Zys Krystian Skierniewice bieg 10 km Brak