Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI SKIERNIEWICKA DZIESIĄTKA im. EDMUNDA JAWORSKIEGO
SKIERNIEWICKA TRIADA BIEGOWA

Miejsce i termin: Skierniewice, 2023-08-27
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach

KONTAKT
dzialsportu@osirskierniewice.pl
Opis zawodów: Bieg jest pierwszym z etapów Skierniewickiej Triady Biegowej.
Bieg na dystansie 10 km ulicami Skierniewic.
Start/Meta - Rynek
Rekomendujemy odbiór pakietów w sobotę 26.08.2023r. w godzinach 10.00-18.00 w Hali nr 1 przy ulicy Pomologicznej 10 w Skierniewicach. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, jeśli ktoś nie odbierze pakietu w dniu 28.08.2021r. ze względu na zbyt duża liczbę zawodników, którzy tego dnia będą chcieli odebrać pakiet

SZCZEGÓŁY WREGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zawodów do dnia 10.08.2023r. – 60,00 zł – pewny pakiet startowy i medal
Zapisy w dniu zawodów – 80,00 zł - niepewny pakiet startowy i medal (w miarę dostępności pakietów)
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Błażyński Seweryn Skierniewice bieg 10 km Brak
2 Brytan Patryk Skierniewice bieg 10 km Brak
3 Gajek Magdalena Łódź bieg 10 km Politechnika Łódzka
4 Grochulski Rafał Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
5 Gródecki Artur Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice
6 Jopek Łukasz Łódź bieg 10 km Lukasz84J@Gmail.com TAK
7 Kłąb Adam Skierniewice bieg 10 km Brak
8 Kowalczyk Ilona Łódź bieg 10 km Brak TAK
9 Kuśmierz Jerzy Skierniewice bieg 10 km Brak
10 Nowak Adam Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
11 Pochwała Justyna Łowicz bieg 10 km Natalia Tomasiak Górski Styl Team
12 Pokora Marek Łowicz bieg 10 km Brak
13 Rutkowski Mateusz Skierniewice bieg 10 km Brak
14 Sikorski Mateusz Sochaczew bieg 10 km Ocr Sochaczew TAK
15 Smółka Przemysław Łowicz bieg 10 km Velo Łowicz
16 Szymański Marek Skierniewice bieg 10 km Brak
17 Terpilowska Agnieszka Pruszków bieg 10 km Brak
18 Wieczorek Andrzej Skierniewice bieg 10 km Brak
19 Wieczorek Agnieszka Skierniewice bieg 10 km Brak
20 Zwoliński Jarosław Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice
21 Zys Krystian Skierniewice bieg 10 km Brak