Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

17. BIEG WOŚP
POLICZ SIE Z CUKRZYCĄ

Miejsce i termin: Skierniewice, 2023-01-28
Organizator: ORGANIZATOR
Złoty Melon Sp. z o. o.

PARTNER ORGANIZACYJNY
Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. Z o.o.

KONTAKT
https://www.osirskierniewice.pl/
Opis zawodów: Bieg odbywa się alejkami Zalewu Zadębie w Skierniewicach
Start/Meta/Biuro zawodów nad Zalewem Zadębie w Skierniewicach (ul. Konwaliowa obok restauracji Galeon)

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Rejestracja przez stronę zapisów do 26.01.2023 do godziny 23:59 – na stronie www.chronotex.pl oraz w dniu 28 stycznia w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów
Opłata startowa wynosi co najmniej 20 PLN – płatne w dniu zawodów w godzinach 19:30-20:30 do puszki WOŚP znajdującej się w biurze zawodów przy podpisywaniu oświedczenia udziału w biegu (dodatkowo można wesprzeć akcję dowolnym datkiem)
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antos Mieczysława Polesie bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
2 Błażyński Seweryn Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
3 Bryła Dorota Łowicz bieg 5 km Brak NIE
4 Bryła Ada Łowicz bieg 5 km Brak NIE
5 Brytan Patryk Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
6 Brzezińska Agnieszka Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
7 Brzezińska Małgorzata Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
8 Brzeziński Grzegorz Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
9 Celejewski Jarosław Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
10 Cichal Agata Łowicz bieg 5 km Brak NIE
11 Czajka Magdalena Bełchów bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
12 Czarnecki Łukasz Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
13 Czuba Łukasz Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
14 Doliński Adam Mińsk Mazowiecki bieg 5 km Kb Legionowo/Grupa Biegowa Utk NIE
15 Dominiak Bogusława Sierakowice Prawe bieg 5 km Brak NIE
16 Dudkowska Ewelina Polesie bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
17 Fastyn Michał Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
18 Firek Piotr Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice NIE
19 Frączek Wojciech Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
20 Gałęziewska Aneta Bełchów bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
21 Gołębiewski Michał Skierniewice bieg 5 km Wojownik Skierniewice Judo Team NIE
22 Gołębiewski Wiktor Skierniewice bieg 5 km Wojownik Skierniewice Judo Team NIE
23 Gosik Piotr Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
24 Grochulski Rafał Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
25 Gunther Dawid Łódz bieg 5 km Razem Trenujemy Sport NIE
26 Gunther Marta Łódź bieg 5 km Razem Trenujemy Sport NIE
27 Gunther Krzysztof Łódz bieg 5 km Razem Trenujemy Sport NIE
28 Janecki Paweł Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
29 Jaworski Krzysztof Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
30 Kaczmarek Adrian Skierniewice bieg 5 km Run Crew Skierniewice NIE
31 Kaniewska Monika Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice NIE
32 Karwowska-Kunat Karolina Bełchów bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
33 Kowalska Elżbieta Polesie bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
34 Kowalski Paweł Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
35 Kowara Dawid Skierniewice bieg 5 km Wojownik Skierniewice Judo Team NIE
36 Krokocka Jolanta Polesie bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
37 Król Angelika Rawa Mazowiecka bieg 5 km Brak NIE
38 Kubisiak Witold Skierniewice bieg 5 km Wojownik Skierniewice Judo Team NIE
39 Laskowski Marek Skierniewice bieg 5 km Lodołamacz Skierniewice NIE
40 Lenartowicz Sylwia Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
41 Lewandowska Katarzyna Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
42 Lichtfeld Michał Rawa Mazowiecka bieg 5 km Brak NIE
43 Łysoniewski Radosław Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
44 Maczuga-Paciorek Monika Polesie bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
45 Mądrzycka Edyta Skierniewice bieg 5 km Lodołamacz Skierniewice NIE
46 Melon Tomasz Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
47 Mezynska Nina Zyrardow bieg 5 km Fanatyczka Legii Warszawa NIE
48 Michalik Mateusz Rawa Mazowiecka bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
49 Nowak Adam Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
50 Paciorek Kinga Bełchów bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
51 Paciorek Jakub Polesie bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
52 Paczkowska Żaneta Bełchów bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
53 Patała Agnieszka Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
54 Patyńska Agnieszka Bełchów bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
55 Pawłowski Andrzej Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice NIE
56 Piasecka Urszula Skierniewice bieg 5 km Skierniewickie Poranki Biegowe NIE
57 Pilich Piotr Łowicz bieg 5 km Brak NIE
58 Piorun Paweł Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
59 Piorun Ewelina Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice NIE
60 Piórkowska Anna Skierniewice bieg 5 km Lepi Bałwana NIE
61 Piórkowska Ewa Skierniewice bieg 5 km Lepi Bałwana, Parkrun Skierniewice NIE
62 Piórkowski Leszek Skierniewice bieg 5 km Lepi Bałwana NIE
63 Piórkowski Jarosław Skierniewice bieg 5 km Lepi Bałwana, Parkrun Skierniewice NIE
64 Pokora Mariusz Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice NIE
65 Pokora Arkadiusz Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
66 Połeć Wojciech Skierniewice bieg 5 km Grupa Biegowa Utk, Parkrun Skierniewice NIE
67 Przybył Mateusz Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
68 Rochmiński Bogdan Lesiew bieg 5 km Brak NIE
69 Rogulski Sylwester Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
70 Sadowy Robert Skierniewice bieg 5 km Rs Project NIE
71 Sikora Katarzyna Lowicz bieg 5 km Drużyna Pajacy NIE
72 Sikorski Mateusz Sochaczew bieg 5 km Ocr Sochaczew NIE
73 Skonieczny Dawid Kutno bieg 5 km Kutno Biega NIE
74 Skowronek Jacek Skierniewice bieg 5 km Skierniewickie Poranki Biegowe NIE
75 Starczyk Damian Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
76 Starczyk Joanna Słomków bieg 5 km Brak NIE
77 Szeliga Michael Skierniewice bieg 5 km Gibonex NIE
78 Szturomski Bartosz Skierniewice bieg 5 km Wojownik Skierniewice Judo Team NIE
79 Szumigajtarnowska Joanna Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice NIE
80 Szymański Marek Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
81 Świeca Renata Radziwiłłów Mazowiecki bieg 5 km Brak NIE
82 Tomaszewska Krystyna Wola Makowska bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
83 Truszkowski Piotrek Skierniewice bieg 5 km Wojownik Skierniewice NIE
84 Trzak Łukasz Skierniewice bieg 5 km Brak NIE
85 Wiercioch Izabela Bełchów bieg 5 km Fundacja Biegamy Polesie NIE
86 Wiśniewski Szymon Słomków bieg 5 km Brak NIE
87 Włodarczyk Dawid Kutno bieg 5 km Kutno Biega NIE
88 Wojda Jarek Łaguszew bieg 5 km Brak NIE
89 Zawadzka Karolina Łowicz bieg 5 km Brak NIE
90 Zgryza Paweł Skierniewice bieg 5 km Brak NIE