Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXXI MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PO ZIEMI MAKOWSKIEJ

Miejsce i termin: Maków Podhalański, 2023-05-27
Organizator: Burmistrz Makowa Podhalańskiego
Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim

KONTAKT
biblioteka@makow-podhalanski.pl.
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się
a) bieg główny - 10.000 m: 2 pętle o długości 5 000 m każda;
b) bieg na - 5 000 m - 1 pętla;
c) marsz Nordic Walking - 5 000 m - 1 pętla;
d) Bieg Juniorów (dziewczęta i chłopcy) - dystans 2.784,61 m
Start/Meta/biuro zawodów - Teren obok Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowie Podhalańskim, ul. Kościuszki 2

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy przez stronę do 21.05.2023
Wpisowe 50 zł na konto Organizatora:
Miejska Biblioteka Publiczna ul. 3 Maja 24 34-220 Maków Podhalański
rachunek bankowy nr: 29 8799 0001 0010 0100 0648 0001 Bank Spółdzielczy Jordanów o/Maków Podhalański (wpłata na konto do dnia 21.05.2023r. - za termin wpłaty przyjmuje się datę wpływu środków na konto Organizatora).

Zapisy do biegów dzieci w biurze zawodów
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Buczko Adam Kraków marsz NW 5 km Brak NIE
2 Burdzy Sabina Maków Podhalański marsz NW 5 km Czwartunio Team NIE
3 Burdzy Adrian Maków Podhalański bieg 10 km Czwartunio Team NIE
4 Cholewa Jan Sucha Beskidzka bieg 10 km Skl Sucha Beskidzka Masters NIE
5 Dziubiński Leszek Libiąż bieg 10 km Run Gloria NIE
6 Florek Michał Kraków marsz NW 5 km Wojsko Polskie NIE
7 Gacek Tadeusz Jordanów bieg 5 km Czwartunio Team NIE
8 Gajda Marcin Polska bieg 10 km Czwartunio Team NIE
9 Guzik Mateusz Osielec bieg 5 km Skl Sucha Beskidzka NIE
10 Hadka Jacek Krzeszów bieg 5 km Czwartunio Team NIE
11 Kasperek Krzysztof Ślemień bieg 10 km Czwartunio Team NIE
12 Kasprzyk Sylwia Myślachowice marsz NW 5 km Brak NIE
13 Kastelik Szymon Gilowice bieg 5 km Team Kopeć NIE
14 Kopta Jerzy Kraków bieg 5 km Bmw Biegamy Mimo Wszystko NIE
15 Kowalczyk Tadeusz Kraków marsz NW 5 km Bmw Biegamy Mimo Wszystko NIE
16 Krzyworączka Piotr Kraków marsz NW 5 km Brak NIE
17 Kubasiak Paulina Maków Podhalański bieg 5 km Brak NIE
18 Kubasiak Szymon Maków Podhalański bieg 10 km Brak NIE
19 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój marsz NW 5 km Wolny Strzelec NIE
20 Latko-Gajda Sabina Mucharz bieg 5 km Brak NIE
21 Leśniak Grażyna Zembrzyce bieg 10 km Czwartunio Team NIE
22 Łaski Mateusz Lanckorona bieg 10 km Skl Sucha Beskidzka Masters NIE
23 Matofij Katarzyna Sucha Beskidzka bieg 5 km Skl Sucha Beskidzka NIE
24 Ochman Stanisław Zembrzyce bieg 5 km Skl Sucha Beskidzka NIE
25 Opryszek Bogusław Kraków bieg 10 km Itmbw Kraków NIE
26 Ordzowiały Piotr Osielec marsz NW 5 km Niwa Osielec NIE
27 Orzeł Krzysztof Węgrzce Wielkie bieg 5 km Brak NIE
28 Pęczek Marta Maków Podhalański bieg 10 km Skl Sucha Beskidzka NIE
29 Polak Anna Śleszowice marsz NW 5 km Brak NIE
30 Raś Agnieszka Kraków bieg 10 km Brak NIE
31 Skupień Remigiusz Gilowice bieg 5 km Team Kastelik NIE
32 Starowicz Patrycja Sucha Beskidzka bieg 10 km Brak NIE
33 Szczurek Paweł Grzechynia bieg 5 km Czwartunio Team TAK
34 Szczurek Sabina Grzechynia marsz NW 5 km Czwartunio Team TAK
35 Zachara Barbara Rabka Zdrój marsz NW 5 km Falstart Rudniki NIE