Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

TOUR DE POWIŚLE DĄBROWSKIE im. ODDZIAŁU AK DREWNIAKI

Miejsce i termin: Dąbrowa Tarnowska, 2023-04-23
Organizator: Stowarzyszenie Strzelec im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego oraz Związek Strzelecki STRZELEC Józefa Piłsudskiego JS 2083 im. gen. Mariana Kukiela w Dąbrowie Tarnowskiej

KONTAKT
touredpowisledabrowskie@gmail.com
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się wyścig główny na pętli 25,5 km;
MS 3x,
KS 2x,
Inne 1x
oraz wyścigi dzieci.
Start/meta/Biuro Zawodów – Hala sportowa, ul. Sportowa 4, Dąbrowa Tarnowska

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatnośći przez stronę do 20.04.2023
wysokość wpisowego do 16.04.2023;
wyścig główny 50 zł
wyścigi dzieci 20 zł
wysokość wpisowego do 20.04.2023;
wyścig główny 60 zł
wyścigi dzieci 25 zł
Zapisy w dniu zawodów w miarę dostępności pakietów
wysokość wpisowego
wyścig główny 80 zł
wyścigi dzieci 30 zł
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Borek Mateusz Biskupice wyścig główny Sportwise
2 Borowiec Józef Bucze wyścig główny Brak
3 Cioch Łukasz Tarnow wyścig główny Brak
4 Dobrzański Bartosz Jasień wyścig główny Brak
5 Duda Aleksander Tarnów wyścig główny Sokół Tarnów
6 Dudek Anna Tarnów wyścig główny Brak
7 Dudziński Dariusz Świebodzin wyścig główny Brzuski Rowery Narty
8 Friedlein Krzysztof Kraków wyścig główny Brak TAK
9 Gabiga Tomek Tarnow wyścig główny Brak
10 Gierach Daniel Tarnów wyścig główny Gierach Team
11 Guzik Łukasz Krosno wyścig główny Bajkersi Krosno
12 Hart Piotr Tarnów wyścig główny Brak TAK
13 Jachna Sylwester Chełmek wyścig główny Brak
14 Kalbarczyk Piotr Kraków wyścig główny Brak TAK
15 Kogutowicz Łukasz Łąkta Górna wyścig główny Bodyicoach Team
16 Kołodziej Mateusz Tarnów wyścig główny Bike Time
17 Kruszynska Karolina Tarnow wyścig główny Rowerowy Zakątek Trek Tarnów
18 Lebda Dawid Tarnów wyścig główny Brak
19 Loraj Lena Dąbrowa Tarnowska wyścigi dzieci Brak
20 Matuła Andrzej Tarnów wyścig główny \&Quot;Szajka\&Quot; Stowarzyszenie Żeglarskie
21 Mruk Mateusz Skrzyszów wyścig główny Mpcc Team TAK
22 Mucha Michał Kraków wyścig główny 7R Rowmix Team P/B 72D
23 Niemiec Adrian Blizne wyścig główny Bajkersi Krosno
24 Niemiec Adrian Blizne wyścig główny Brak
25 Nieroda Nikodem Nowe Żukowice wyścigi dzieci Szkółka Kolarska Sokół Tarnów
26 Nieroda Igor Nowe Żukowice wyścigi dzieci Brak
27 Ogonowski Grzegorz Żabno wyścig główny Brak TAK
28 Pawelec Klaudiusz Dąbrowa Tarnowska wyścig główny Brak
29 Piotrowicz Łukasz Kraków wyścig główny Brak
30 Piórkowski Tomasz Gliwice wyścig główny Brak TAK
31 Sacha Bartłomiej Jastew wyścig główny Brak
32 Skrzyniarz Jacek Majkowice wyścig główny Brak
33 Sobula Sławomir Ochmanów wyścig główny Oknoplast Team
34 Szczecina Dawid Tarnów wyścig główny Brak TAK
35 Świętoń Patryk Czarna wyścig główny Biketime
36 Tyrawa Tomasz Myślenice wyścig główny Brak
37 Urbaniak Grzegorz Tarnobrzeg wyścig główny Zorza TAK
38 Wiech Piotr Mielec wyścig główny Brak TAK
39 Wiech Karol Mielec wyścigi dzieci Brak TAK
40 Więcław Aleksander Bochnia wyścig główny Rowerowa Bochnia
41 Wróbel Jerzy Tarnów wyścig główny PTG Sokół Tarnów
42 Zugaj Łukasz Wyżyce wyścig główny Trowel Masters Racing Team