Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG O KWIAT AZALII

Miejsce i termin: Wola Zarczycka, 2023-05-20
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Nowosarzyńska Grupa Biegowa

WSPÓŁORGANIZATOR
Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna

PARTNERZY
8 Drużyna Harcerska „Kameleon” w Nowej Sarzynie
Centrum Kultury i Biblioteka w Nowej Sarzynie

KONTAKT
bieg.azalia@gmail.com
Barbara Łuczak-Pokój : 534041122
Jerzy Dąbek : 508575138
Robert Sądej – 691674379
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się biegi na dystansach 10 km i 5 km oraz marsz NW 5 km
Biuro zawodów, Start/Meta : Gospodarstwo Agroturystyczne „Azalia Stawy”
Współrzędne : 50.3071544682015, 22.268857030677133

Do startu w biegach 5 km, 10 i zawodach Nordic Walking dopuszczeni zostaną zawodnicy którzy ukończyli 16-ty rok życia

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Wpisowe dla biegu „Szybka Piątka” i zawodów Nordic Walking wynosi 5 km :
do 14 maja – 65 zł,
w biurze zawodów - 75 zł (10 zł od najniższego wpisowego są to koszty domówienia medalu po terminie realizacji)

Wpisowe dla biegu „Leśna Dycha” 10 km
do 14 maja – 70 zł,
w biurze zawodów - 80 zł (10 zł od najniższego wpisowego są to koszty domówienia medalu po terminie realizacji)

Po 14.05.2023 opłata i zapisy na bieg do wyczerpania wolnych pakietów . Po tym terminie rejestracja może odbyć się po bezpośrednim kontakcie z organizatorami biegu i będzie uzależniona od dostępności miejsc, medali oraz pakietów startowych.
Limit zawodników: 179
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Alcibar Martinez Cesar Leżajsk bieg 10 km Ngb TAK
2 Bajek Paweł Jeżowe bieg 10 km Brak TAK
3 Bartocha Grzegorz Chełm bieg 10 km Brak TAK
4 Bazan Krystyna Łancut bieg 10 km Brak TAK
5 Bąk-Litwa Ewa Maria Świlcza bieg 5 km Forever TAK
6 Białek Jacek Głogów Małopolski bieg 5 km Głogovia 1925 Głogów Małopolski TAK
7 Bielówka Krzysztof Budy Łańcuckie bieg 10 km Brak TAK
8 Bielówka Roman Budy Łańcuckie bieg 10 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
9 Błądek Piotr Kamień bieg 5 km Brak TAK
10 Bronhard Rafał Rzeszów bieg 5 km Brak TAK
11 Burek Arkadiusz Giedlarowa marsz NW 5 km Bekateam TAK
12 Burek Katarzyna Giedlarowa marsz NW 5 km Bekateam TAK
13 Chełstowska Bożena Tarnów bieg 10 km #Kokoszanel#Team TAK
14 Cioch Jacek Świlcza bieg 5 km Brak TAK
15 Cioch Lucyna Świlcza bieg 5 km Brak TAK
16 Cisek Andrzej Kielanówka bieg 5 km Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
17 Czarnota Wanda Handzlówka marsz NW 5 km Z Nurtem Sawy Nordic Walking Klub TAK
18 Czarnota Andrzej Handzlówka marsz NW 5 km Z Nurtem Sawy Nordic Walking Klub TAK
19 Czekirda Paweł Leżajsk bieg 10 km Proswim TAK
20 Dec Dominik Sokołów Małopolski bieg 10 km Proswim TAK
21 Dryps Ryszard Nowa Sarzyna bieg 5 km Ngb TAK
22 Dudek Paweł Leżajsk marsz NW 5 km Brak TAK
23 Dziadura Krzysztof Korabina bieg 5 km Aktywna Korabina TAK
24 Dziuba Bartłomiej Leżajsk bieg 10 km Brak TAK
25 Dziuba Jagienka Leżajsk marsz NW 5 km Brak TAK
26 Feliniak Elżbieta Głogów Młp bieg 5 km Zawadzka Team TAK
27 Gielarowiec Paweł Brzóza Królewska bieg 5 km - TAK
28 Gontarz Sylwia Kopki marsz NW 5 km Brak TAK
29 Grabska Renata Rzeszów bieg 5 km Ambasador Festiwalu Biegowego Piwniczna-Zdrój TAK
30 Hankus Ewa Chmielów bieg 5 km Brak TAK
31 Hrymak Stanisław Lubaczów bieg 10 km Brak TAK
32 Jaśkowska Beata Leżajsk marsz NW 5 km Brak TAK
33 Jędrek Grzegorz Łętownia bieg 5 km Nowosarzynska Grupa Biegowa TAK
34 Kacprzak Beata Oleszyce bieg 5 km Run Run Oleszyce TAK
35 Kaliński Stanisław Oleszyce marsz NW 5 km Spring Horyniec Zdrój TAK
36 Kawaliło Piotr Wola Rafałowska bieg 5 km Brak TAK
37 Kłak Mariusz Handzlowka marsz NW 5 km Z Nurtem Sawy TAK
38 Kłak Leon Handzlowka marsz NW 5 km Z Nurtem Sawy TAK
39 Kłak Magdalena Handzlowka marsz NW 5 km Z Nurtem Sawy TAK
40 Kmiecik Paweł Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław TAK
41 Kogut Magdalena Głogów Małopolski marsz NW 5 km Zawadzka Team TAK
42 Kolano Krzysztof 2 Kamień bieg 5 km Brak TAK
43 Kolano Krzysztof 1 Łętownia bieg 10 km Brak TAK
44 Konieczny Mariusz Łańcut bieg 10 km - TAK
45 Kozyra Elżbieta Nowa Sarzyna marsz NW 5 km - TAK
46 Krupa Monika 1 Ruda marsz NW 5 km Ats Wheels TAK
47 Krupa Monika 2 Agatówka marsz NW 5 km Cell-Fast Dzikie Węże TAK
48 Krupa Paweł Agatówka bieg 10 km Lebioda Running Team TAK
49 Krupińska Katarzyna Leżajsk bieg 10 km Brak TAK
50 Krupiński Adam Leżajsk bieg 10 km Brak TAK
51 Kucza Karolina Kisielów bieg 5 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
52 Kuczek Tomasz Brzóza Królewska bieg 10 km Drink &Amp; Run TAK
53 Kut Wioletta Cieszanów marsz NW 5 km Sparing Horyniec Zdrój TAK
54 Kuźma Elżbieta Leżąjsk marsz NW 5 km Klub Nw \&Quot;Włóczykije\&Quot; TAK
55 Lasocińska Ewa Leżajsk marsz NW 5 km Nw Włóczykije Leżajsk TAK
56 Litwa Łukasz Świlcza bieg 5 km Forever TAK
57 Loryś Wojciech Hucisko bieg 10 km Osp Hucisko TAK
58 Magiel Kuba Żołynia bieg 5 km Zolynska Grupa Biegowa Zośka TAK
59 Małek Marta Cygany bieg 5 km Bbkts TAK
60 Małek Artur Cygany bieg 5 km Brak TAK
61 Marchut Kazimierz Jelna marsz NW 5 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
62 Mazur Małgorzata Głogów Małopolski bieg 5 km Zawadzka Team TAK
63 Mendyk Andrzej Leżajsk marsz NW 5 km Brak TAK
64 Młynarski Stanisław Zarzecze bieg 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
65 Moczarski Mirosław Leżajsk marsz NW 5 km Klub Nw \'Włóczykije\' TAK
66 Morawski Konrad Oleszyce bieg 10 km Run Run Oleszyce TAK
67 Muskus Kazimierz Leżajsk marsz NW 5 km Klub Nw Włóczykije Leżajsk TAK
68 Myszak Sławomir Biłgoraj bieg 5 km Biłgoraj Biega TAK
69 Natonski Grzegorz Źołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
70 Nienajadło Dominik Brzóza Królewska bieg 5 km Borgwarner Running Team TAK
71 Nowak Anna Tarnów bieg 10 km #Kokoszanel#Team TAK
72 Nowak Tomasz Tarnów bieg 10 km #Kokoszanel#Team TAK
73 Nowak Rafał Brzóza Królewska bieg 5 km Brak TAK
74 Nowicka Urszula Łańcut bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
75 Nowicki Tomasz Rakszawa bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
76 Nowicki Mirosław Żołynia bieg 10 km Zolynska Grupa Biegowa Zośka TAK
77 Nykiel Grzegorz Laszczyny bieg 10 km Bester Sklejki TAK
78 Ożóg Oliwia Leżajsk bieg 5 km 28 Maja 17 TAK
79 Pattak Kacper Łańcut bieg 10 km Brak TAK
80 Perzanowski Piotr Rzeszów bieg 10 km Opgk Rzeszów S.a. TAK
81 Piechowska Marta Brzóza Królewska marsz NW 5 km Bekateam TAK
82 Piechowski Adam Brzóza Królewska marsz NW 5 km Bekateam TAK
83 Piechowski Wiesiek Brzóza Królewska marsz NW 5 km Bekateam TAK
84 Pietras Grzegorz Trzydnik Duży bieg 10 km Dobrze_Biec TAK
85 Polit Dariusz Zmysłówka bieg 5 km Brak TAK
86 Przydział Marta Rudna Mała bieg 10 km Zawadzka Team TAK
87 Róg Dorota Rzeszów bieg 5 km Dorota TAK
88 Rusin Grzegorz Rzeszów bieg 5 km Bekateam TAK
89 Ryzner Ewa Jarosław bieg 10 km Jarosław TAK
90 Rząsa Przemysław Brzóza Królewska bieg 5 km Raven &Amp; Black Bears TAK
91 Sarzyński Kamil Wola Zarczycka marsz NW 5 km Brak TAK
92 Sawicka Marta Krościenko Wyżne marsz NW 5 km Nordic Walking Dwa Kije W Dębinie Krościenko Wyżne TAK
93 Simko Zbigniew Nowa Sarzyna marsz NW 5 km Nw Włóczykije Leżajsk TAK
94 Simko Ludmiła Nowa Sarzyna marsz NW 5 km Nw Włóczykije Leżajsk TAK
95 Siuzdak Dorota Hucisko bieg 10 km - TAK
96 Sokół Marek Głogów Małopolski bieg 5 km Brak TAK
97 Sowa Krzysztof Świlcza bieg 5 km Osp Świlcza TAK
98 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska bieg 10 km Brak TAK
99 Szkoda Robert Biłgoraj bieg 5 km Biłgoraj Biega TAK
100 Szpunar Mariusz Sonina marsz NW 5 km Z Nurtem Sawy Nw Club TAK
101 Szuba Marek Wola Zarczycka bieg 10 km Azalia Wola Zarczycka TAK
102 Śnieżek Krzysztof Nisko bieg 10 km Planeta Nisko TAK
103 Świerczek Paulina Głogów Małopolski bieg 10 km Zawadzka Team TAK
104 Tchórz Zbigniew Modliborzyce bieg 10 km Fortaco Team TAK
105 Terpin Anna Głogów Małopolski marsz NW 5 km Zawadzka Team TAK
106 Tokarz Małgorzata Leżajsk bieg 10 km Brak TAK
107 Tomaka Wojciech Trzebownisko bieg 10 km Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
108 Tryniecka Kamila Żołynia marsz NW 5 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
109 Tryniecki Tomasz Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
110 Tupaj Anna Wola Zarczycka marsz NW 5 km Bekateam TAK
111 Tupaj Grzegorz Wola Zarczycka marsz NW 5 km Bekateam TAK
112 Turza Mirosław Dachnów marsz NW 5 km Kresowianie TAK
113 Warenica Grzegorz I Zuzia Leżajsk bieg 10 km Brak TAK
114 Wasylewicz Sabina Rzeszów marsz NW 5 km Bekateam TAK
115 Wąsik Marzena Bojanów bieg 5 km Aktywna Korabina TAK
116 Wąsik Janek Bojanów bieg 5 km Aktywna Korabina TAK
117 Węglarz Beata Łętownia bieg 5 km Brak TAK
118 Wieczorek Aldona Modliborzyce bieg 5 km Brak TAK
119 Wojnar Stanisław Harasiuki bieg 5 km Brak TAK
120 Wójcik Renata Nowe Sioło marsz NW 5 km Brak TAK
121 Wylaz Leszek Leżajsk marsz NW 5 km Nn TAK
122 Wylaź Iwona Leżajsk marsz NW 5 km Nn TAK
123 Wysocka Iwona Giedlarowa bieg 5 km Bekateam TAK
124 Wysocki Bartosz Leżajsk bieg 5 km Bekateam TAK
125 Zając Joanna Lubaczów marsz NW 5 km Klub Nw Spring TAK
126 Zamorska Renata Głogów Małopolski marsz NW 5 km Brak TAK
127 Zamorski Krzysztof Głogów Małopolski bieg 10 km Zawadzka Team Nocny Bór Ór Team TAK
128 Zaremba Katarzyna Horniec-Zdrój marsz NW 5 km Brak TAK
129 Zaręba Jolanta Rzeszów bieg 10 km Brak TAK
130 Zawadzka Agnieszka Głogów Małopolski bieg 10 km Zawadzka Team TAK
131 Zygmunt Krzysztof Nowa Sarzyna bieg 10 km Brak TAK