Nazwa zawodów: | BIEG O KWIAT AZALII |
Miejsce i termin: | Wola Zarczycka, 2023-05-20 |
Organizator: | ORGANIZATOR Stowarzyszenie Nowosarzyńska Grupa Biegowa WSPÓŁORGANIZATOR Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna PARTNERZY 8 Drużyna Harcerska „Kameleon” w Nowej Sarzynie Centrum Kultury i Biblioteka w Nowej Sarzynie KONTAKT bieg.azalia@gmail.com Barbara Łuczak-Pokój : 534041122 Jerzy Dąbek : 508575138 Robert Sądej – 691674379 |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbędą się biegi na dystansach 10 km i 5 km oraz marsz NW 5 km Biuro zawodów, Start/Meta : Gospodarstwo Agroturystyczne „Azalia Stawy” Współrzędne : 50.3071544682015, 22.268857030677133 Do startu w biegach 5 km, 10 i zawodach Nordic Walking dopuszczeni zostaną zawodnicy którzy ukończyli 16-ty rok życia SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Wpisowe dla biegu „Szybka Piątka” i zawodów Nordic Walking wynosi 5 km : do 14 maja – 65 zł, w biurze zawodów - 75 zł (10 zł od najniższego wpisowego są to koszty domówienia medalu po terminie realizacji) Wpisowe dla biegu „Leśna Dycha” 10 km do 14 maja – 70 zł, w biurze zawodów - 80 zł (10 zł od najniższego wpisowego są to koszty domówienia medalu po terminie realizacji) Po 14.05.2023 opłata i zapisy na bieg do wyczerpania wolnych pakietów . Po tym terminie rejestracja może odbyć się po bezpośrednim kontakcie z organizatorami biegu i będzie uzależniona od dostępności miejsc, medali oraz pakietów startowych. |
Limit zawodników: | 179 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alcibar Martinez Cesar | Leżajsk | bieg 10 km | Ngb | TAK |
2 | Bajek Paweł | Jeżowe | bieg 10 km | Brak | TAK |
3 | Bartocha Grzegorz | Chełm | bieg 10 km | Brak | TAK |
4 | Bazan Krystyna | Łancut | bieg 10 km | Brak | TAK |
5 | Bąk-Litwa Ewa Maria | Świlcza | bieg 5 km | Forever | TAK |
6 | Białek Jacek | Głogów Małopolski | bieg 5 km | Głogovia 1925 Głogów Małopolski | TAK |
7 | Bielówka Krzysztof | Budy Łańcuckie | bieg 10 km | Brak | TAK |
8 | Bielówka Roman | Budy Łańcuckie | bieg 10 km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie | TAK |
9 | Błądek Piotr | Kamień | bieg 5 km | Brak | TAK |
10 | Bronhard Rafał | Rzeszów | bieg 5 km | Brak | TAK |
11 | Burek Arkadiusz | Giedlarowa | marsz NW 5 km | Bekateam | TAK |
12 | Burek Katarzyna | Giedlarowa | marsz NW 5 km | Bekateam | TAK |
13 | Chełstowska Bożena | Tarnów | bieg 10 km | #Kokoszanel#Team | TAK |
14 | Cioch Jacek | Świlcza | bieg 5 km | Brak | TAK |
15 | Cioch Lucyna | Świlcza | bieg 5 km | Brak | TAK |
16 | Cisek Andrzej | Kielanówka | bieg 5 km | Rzeszowskie Gazele I Gepardy | TAK |
17 | Czarnota Wanda | Handzlówka | marsz NW 5 km | Z Nurtem Sawy Nordic Walking Klub | TAK |
18 | Czarnota Andrzej | Handzlówka | marsz NW 5 km | Z Nurtem Sawy Nordic Walking Klub | TAK |
19 | Czekirda Paweł | Leżajsk | bieg 10 km | Proswim | TAK |
20 | Dec Dominik | Sokołów Małopolski | bieg 10 km | Proswim | TAK |
21 | Dryps Ryszard | Nowa Sarzyna | bieg 5 km | Ngb | TAK |
22 | Dudek Paweł | Leżajsk | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
23 | Dziadura Krzysztof | Korabina | bieg 5 km | Aktywna Korabina | TAK |
24 | Dziuba Bartłomiej | Leżajsk | bieg 10 km | Brak | TAK |
25 | Dziuba Jagienka | Leżajsk | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
26 | Feliniak Elżbieta | Głogów Młp | bieg 5 km | Zawadzka Team | TAK |
27 | Gielarowiec Paweł | Brzóza Królewska | bieg 5 km | - | TAK |
28 | Gontarz Sylwia | Kopki | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
29 | Grabska Renata | Rzeszów | bieg 5 km | Ambasador Festiwalu Biegowego Piwniczna-Zdrój | TAK |
30 | Hankus Ewa | Chmielów | bieg 5 km | Brak | TAK |
31 | Hrymak Stanisław | Lubaczów | bieg 10 km | Brak | TAK |
32 | Jaśkowska Beata | Leżajsk | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
33 | Jędrek Grzegorz | Łętownia | bieg 5 km | Nowosarzynska Grupa Biegowa | TAK |
34 | Kacprzak Beata | Oleszyce | bieg 5 km | Run Run Oleszyce | TAK |
35 | Kaliński Stanisław | Oleszyce | marsz NW 5 km | Spring Horyniec Zdrój | TAK |
36 | Kawaliło Piotr | Wola Rafałowska | bieg 5 km | Brak | TAK |
37 | Kłak Mariusz | Handzlowka | marsz NW 5 km | Z Nurtem Sawy | TAK |
38 | Kłak Leon | Handzlowka | marsz NW 5 km | Z Nurtem Sawy | TAK |
39 | Kłak Magdalena | Handzlowka | marsz NW 5 km | Z Nurtem Sawy | TAK |
40 | Kmiecik Paweł | Jarosław | bieg 10 km | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław | TAK |
41 | Kogut Magdalena | Głogów Małopolski | marsz NW 5 km | Zawadzka Team | TAK |
42 | Kolano Krzysztof 2 | Kamień | bieg 5 km | Brak | TAK |
43 | Kolano Krzysztof 1 | Łętownia | bieg 10 km | Brak | TAK |
44 | Konieczny Mariusz | Łańcut | bieg 10 km | - | TAK |
45 | Kozyra Elżbieta | Nowa Sarzyna | marsz NW 5 km | - | TAK |
46 | Krupa Monika 1 | Ruda | marsz NW 5 km | Ats Wheels | TAK |
47 | Krupa Monika 2 | Agatówka | marsz NW 5 km | Cell-Fast Dzikie Węże | TAK |
48 | Krupa Paweł | Agatówka | bieg 10 km | Lebioda Running Team | TAK |
49 | Krupińska Katarzyna | Leżajsk | bieg 10 km | Brak | TAK |
50 | Krupiński Adam | Leżajsk | bieg 10 km | Brak | TAK |
51 | Kucza Karolina | Kisielów | bieg 5 km | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | TAK |
52 | Kuczek Tomasz | Brzóza Królewska | bieg 10 km | Drink &Amp; Run | TAK |
53 | Kut Wioletta | Cieszanów | marsz NW 5 km | Sparing Horyniec Zdrój | TAK |
54 | Kuźma Elżbieta | Leżąjsk | marsz NW 5 km | Klub Nw \&Quot;Włóczykije\&Quot; | TAK |
55 | Lasocińska Ewa | Leżajsk | marsz NW 5 km | Nw Włóczykije Leżajsk | TAK |
56 | Litwa Łukasz | Świlcza | bieg 5 km | Forever | TAK |
57 | Loryś Wojciech | Hucisko | bieg 10 km | Osp Hucisko | TAK |
58 | Magiel Kuba | Żołynia | bieg 5 km | Zolynska Grupa Biegowa Zośka | TAK |
59 | Małek Marta | Cygany | bieg 5 km | Bbkts | TAK |
60 | Małek Artur | Cygany | bieg 5 km | Brak | TAK |
61 | Marchut Kazimierz | Jelna | marsz NW 5 km | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | TAK |
62 | Mazur Małgorzata | Głogów Małopolski | bieg 5 km | Zawadzka Team | TAK |
63 | Mendyk Andrzej | Leżajsk | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
64 | Młynarski Stanisław | Zarzecze | bieg 5 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
65 | Moczarski Mirosław | Leżajsk | marsz NW 5 km | Klub Nw \'Włóczykije\' | TAK |
66 | Morawski Konrad | Oleszyce | bieg 10 km | Run Run Oleszyce | TAK |
67 | Muskus Kazimierz | Leżajsk | marsz NW 5 km | Klub Nw Włóczykije Leżajsk | TAK |
68 | Myszak Sławomir | Biłgoraj | bieg 5 km | Biłgoraj Biega | TAK |
69 | Natonski Grzegorz | Źołynia | bieg 10 km | Żołyńska Grupa Biegowa Zośka | TAK |
70 | Nienajadło Dominik | Brzóza Królewska | bieg 5 km | Borgwarner Running Team | TAK |
71 | Nowak Anna | Tarnów | bieg 10 km | #Kokoszanel#Team | TAK |
72 | Nowak Tomasz | Tarnów | bieg 10 km | #Kokoszanel#Team | TAK |
73 | Nowak Rafał | Brzóza Królewska | bieg 5 km | Brak | TAK |
74 | Nowicka Urszula | Łańcut | bieg 10 km | Żołyńska Grupa Biegowa Zośka | TAK |
75 | Nowicki Tomasz | Rakszawa | bieg 10 km | Żołyńska Grupa Biegowa Zośka | TAK |
76 | Nowicki Mirosław | Żołynia | bieg 10 km | Zolynska Grupa Biegowa Zośka | TAK |
77 | Nykiel Grzegorz | Laszczyny | bieg 10 km | Bester Sklejki | TAK |
78 | Ożóg Oliwia | Leżajsk | bieg 5 km | 28 Maja 17 | TAK |
79 | Pattak Kacper | Łańcut | bieg 10 km | Brak | TAK |
80 | Perzanowski Piotr | Rzeszów | bieg 10 km | Opgk Rzeszów S.a. | TAK |
81 | Piechowska Marta | Brzóza Królewska | marsz NW 5 km | Bekateam | TAK |
82 | Piechowski Adam | Brzóza Królewska | marsz NW 5 km | Bekateam | TAK |
83 | Piechowski Wiesiek | Brzóza Królewska | marsz NW 5 km | Bekateam | TAK |
84 | Pietras Grzegorz | Trzydnik Duży | bieg 10 km | Dobrze_Biec | TAK |
85 | Polit Dariusz | Zmysłówka | bieg 5 km | Brak | TAK |
86 | Przydział Marta | Rudna Mała | bieg 10 km | Zawadzka Team | TAK |
87 | Róg Dorota | Rzeszów | bieg 5 km | Dorota | TAK |
88 | Rusin Grzegorz | Rzeszów | bieg 5 km | Bekateam | TAK |
89 | Ryzner Ewa | Jarosław | bieg 10 km | Jarosław | TAK |
90 | Rząsa Przemysław | Brzóza Królewska | bieg 5 km | Raven &Amp; Black Bears | TAK |
91 | Sarzyński Kamil | Wola Zarczycka | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
92 | Sawicka Marta | Krościenko Wyżne | marsz NW 5 km | Nordic Walking Dwa Kije W Dębinie Krościenko Wyżne | TAK |
93 | Simko Zbigniew | Nowa Sarzyna | marsz NW 5 km | Nw Włóczykije Leżajsk | TAK |
94 | Simko Ludmiła | Nowa Sarzyna | marsz NW 5 km | Nw Włóczykije Leżajsk | TAK |
95 | Siuzdak Dorota | Hucisko | bieg 10 km | - | TAK |
96 | Sokół Marek | Głogów Małopolski | bieg 5 km | Brak | TAK |
97 | Sowa Krzysztof | Świlcza | bieg 5 km | Osp Świlcza | TAK |
98 | Szczepanik Antoni | Brzóza Królewska | bieg 10 km | Brak | TAK |
99 | Szkoda Robert | Biłgoraj | bieg 5 km | Biłgoraj Biega | TAK |
100 | Szpunar Mariusz | Sonina | marsz NW 5 km | Z Nurtem Sawy Nw Club | TAK |
101 | Szuba Marek | Wola Zarczycka | bieg 10 km | Azalia Wola Zarczycka | TAK |
102 | Śnieżek Krzysztof | Nisko | bieg 10 km | Planeta Nisko | TAK |
103 | Świerczek Paulina | Głogów Małopolski | bieg 10 km | Zawadzka Team | TAK |
104 | Tchórz Zbigniew | Modliborzyce | bieg 10 km | Fortaco Team | TAK |
105 | Terpin Anna | Głogów Małopolski | marsz NW 5 km | Zawadzka Team | TAK |
106 | Tokarz Małgorzata | Leżajsk | bieg 10 km | Brak | TAK |
107 | Tomaka Wojciech | Trzebownisko | bieg 10 km | Rzeszowskie Gazele I Gepardy | TAK |
108 | Tryniecka Kamila | Żołynia | marsz NW 5 km | Żołyńska Grupa Biegowa Zośka | TAK |
109 | Tryniecki Tomasz | Żołynia | bieg 10 km | Żołyńska Grupa Biegowa Zośka | TAK |
110 | Tupaj Anna | Wola Zarczycka | marsz NW 5 km | Bekateam | TAK |
111 | Tupaj Grzegorz | Wola Zarczycka | marsz NW 5 km | Bekateam | TAK |
112 | Turza Mirosław | Dachnów | marsz NW 5 km | Kresowianie | TAK |
113 | Warenica Grzegorz I Zuzia | Leżajsk | bieg 10 km | Brak | TAK |
114 | Wasylewicz Sabina | Rzeszów | marsz NW 5 km | Bekateam | TAK |
115 | Wąsik Marzena | Bojanów | bieg 5 km | Aktywna Korabina | TAK |
116 | Wąsik Janek | Bojanów | bieg 5 km | Aktywna Korabina | TAK |
117 | Węglarz Beata | Łętownia | bieg 5 km | Brak | TAK |
118 | Wieczorek Aldona | Modliborzyce | bieg 5 km | Brak | TAK |
119 | Wojnar Stanisław | Harasiuki | bieg 5 km | Brak | TAK |
120 | Wójcik Renata | Nowe Sioło | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
121 | Wylaz Leszek | Leżajsk | marsz NW 5 km | Nn | TAK |
122 | Wylaź Iwona | Leżajsk | marsz NW 5 km | Nn | TAK |
123 | Wysocka Iwona | Giedlarowa | bieg 5 km | Bekateam | TAK |
124 | Wysocki Bartosz | Leżajsk | bieg 5 km | Bekateam | TAK |
125 | Zając Joanna | Lubaczów | marsz NW 5 km | Klub Nw Spring | TAK |
126 | Zamorska Renata | Głogów Małopolski | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
127 | Zamorski Krzysztof | Głogów Małopolski | bieg 10 km | Zawadzka Team Nocny Bór Ór Team | TAK |
128 | Zaremba Katarzyna | Horniec-Zdrój | marsz NW 5 km | Brak | TAK |
129 | Zaręba Jolanta | Rzeszów | bieg 10 km | Brak | TAK |
130 | Zawadzka Agnieszka | Głogów Małopolski | bieg 10 km | Zawadzka Team | TAK |
131 | Zygmunt Krzysztof | Nowa Sarzyna | bieg 10 km | Brak | TAK |