Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XII TARCZYN PÓLMARATON

Miejsce i termin: Tarczyn, 2023-09-10
Organizator: ORGANIZATOR
Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.
WSPÓŁORGANIZATOR
Zespół Szkół Gimnazjum & Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów.
Patronat nad biegiem sprawuje Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.

KONTAKT
tel. 608-055-374
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się Półmaraton, Narodowy bieg stulecia 5 km oraz biegi dzieci i młodzieży.

Bieg ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie.

W półmaratonie prawo startu mają osoby, które 10 września 2023 roku ukończą 18 lat

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 3.09.2023

do 31 maja 2023 roku:
• 45,00 zł – pakiet „podstawowy” (udział w Pólmaratonie i numer startowy),
• 59,00 zł – pakiet „standard” (udział w Pólmaratonie, numer startowy, koszulka techniczna – do wyczerpania zapasów),

do 30 sierpnia 2023 roku:
• 65,00 zł – pakiet „podstawowy” (udział w Pólmaratonie, i numer startowy),
• 79,00 zł – pakiet „standard” (udział w Pólmaratonie, numer startowy, koszulka techniczna – do wyczerpania zapasów),

do 3 września 2023 roku:
• 85,00 zł – pakiet „podstawowy” (udział w Pólmaratonie, i numer startowy),
• 99,00 zł – pakiet „standard” (udział w Pólmaratonie, numer startowy, koszulka techniczna – do wyczerpania zapasów),
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Babiuch Marek Pokorna pakiet podstawowy Sekcja Biegowa Oil Warszawa
2 Babiuch Marek Pokorna pakiet podstawowy Sekcja Biegowa Oil Warszawa
3 Babiuch Wojciech Waeszwa pakiet podstawowy Sekcja Biegowa Oil TAK
4 Babiuch Marek Pokorna pakiet podstawowy Sekcja Biegowa Oil Warszawa
5 Baranski Ireneusz Milanówek pakiet standard Dogoń Grodzisk Mazowiecki TAK
6 Bartczak Robert Warszawa pakiet standard Brak TAK
7 Basza Grzegorz Młochów Brak TAK
8 Becz Karol Białobrzegi pakiet standard Brak TAK
9 Becz Karol Białobrzegi pakiet standard Brak
10 Bernaciak Marcin Radom pakiet podstawowy Biegiem Radom! TAK
11 Bieława Piotr Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
12 Bieniek-Ugniewska Joanna Nowy Dwór Mazowiecki pakiet podstawowy Sunfit Studio TAK
13 Bołdak Maciej Pruszków pakiet podstawowy Brak TAK
14 Bożek Aleksandra Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni
15 Brusokas Tomasz Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
16 Bugajski Krystian Radom pakiet podstawowy Street Run Radom TAK
17 Burak Dorian Wola Mrokowska pakiet standard Mafia Babci TAK
18 Burak Olga Wola Mrokowska pakiet standard Mafia Babci TAK
19 Carboni Giuseppe Wola Mrokowska pakiet standard Mafia Babci TAK
20 Carboni Giuseppe Wola Mrokowska pakiet standard Brak
21 Celejewska Aneta Ruda pakiet standard Brak
22 Chuchała Paweł Marki pakiet podstawowy Markowi Biegacze TAK
23 Chwedczuk Robert Warszawa pakiet podstawowy Żórawski Team TAK
24 Ciborski Jakub Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
25 Ciesielski Mariusz Kałęczyn pakiet podstawowy Wiejska Grupa Biegowa
26 Czernich Kamil Opacz Mała pakiet podstawowy Rozbiegane Michałowice
27 Czernich Kamil Opacz Mała pakiet podstawowy Rozbiegane Michałowice TAK
28 Czerwińska Justyna Janówek pakiet standard Brak TAK
29 Dańska Małgorzata Radom pakiet podstawowy Brak TAK
30 Dański Rafał Radom pakiet standard I. Rysy TAK
31 Darka Marcin Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
32 Dąbrowski Kamil Krępa pakiet standard Brak TAK
33 Doroszuk Cezary Warszawa pakiet standard Napędzany Kebabem TAK
34 Figlewicz Tomasz Cendrowice pakiet standard Brak TAK
35 Filipek Grzegorz Nowa Iwiczna pakiet standard Brak TAK
36 Filipowicz Mirosław Radom pakiet standard Biegiem Radom! TAK
37 Gadomska Anna Lidzbark Warmiński pakiet podstawowy Pzu Sport Team TAK
38 Gajda Paweł Ruda pakiet standard Brak
39 Gajewski Mariusz Pułtusk pakiet standard Brak
40 Gajewski Mariusz Pułtusk pakiet standard Brak TAK
41 Gajewski Mariusz Pułtusk pakiet podstawowy Brak
42 Gąsiewski Paweł Warszawa pakiet standard Żórawski Team TAK
43 Gieranowski Marcin Warszawa pakiet standard Zalatani TAK
44 Gil Wojciech Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
45 Girtler Kacper Warszawa pakiet standard Brak TAK
46 Glinka Karol Pułtusk pakiet standard Brak TAK
47 Gołyński Sławomir Żyrardów pakiet standard Brak TAK
48 Górecki Rafał Leszno pakiet standard Brak
49 Górecki Rafał Leszno pakiet standard Brak
50 Grad Tomek Warszawa pakiet podstawowy Markowi Biegacze TAK
51 Guzik Justyna Jazgarzew pakiet podstawowy Brak TAK
52 Hajduk Szymon Warszawa pakiet podstawowy Klub Samotnego Wilka TAK
53 Hirsz Jacek Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Lider Team Grodzisk Mazowiecki TAK
54 Hirsz Marta Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Lider Team Grodzisk Mazowiecki TAK
55 Idzikowski Grzegorz Pruszków pakiet podstawowy Parkrun Pruszków
56 Isasi Gorka Bilbao pakiet standard Bilbao TAK
57 Isasi-Kuran Agata Marki pakiet standard Markowi Biegacze
58 Jabłoński Łukasz Grzędy pakiet standard Brak TAK
59 Jagielski Witold Warszawa pakiet standard Nbrc TAK
60 Janiszewski Łukasz Wolica pakiet standard Brak TAK
61 Jaros Arkadiusz Brwinów pakiet standard Vege Runners TAK
62 Jaskółowski Waldemar Warszawa pakiet standard Biegaj Pod Okiem Trenera TAK
63 Jeremin Robert Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Lider Team Grodzisk Mazowiecki TAK
64 Jędruszczak Piotr Słabomierz pakiet standard Brak TAK
65 Josypenko Jędrzej Warszawa pakiet standard Dream Run TAK
66 Kaczkowski Jarogniew Pruszków pakiet standard Pruszkowskie Ogonki
67 Kaczkowski Jarogniew Pruszków pakiet standard Pruszkowskie Ogonki TAK
68 Kaczkowski Jarogniew Pruszków pakiet standard Pruszkowskie Ogonki
69 Kaczkowski Jarogniew Pruszków pakiet standard Pruszkowskie Ogonki
70 Kaczmarzyk Marcin Radom pakiet podstawowy Street Run Radom TAK
71 Kalecinski Piotr Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Pelorunnerteam
72 Kalinowski Karol Warszawa pakiet standard Ks Lemiesz Team TAK
73 Kamieński Jarek Narewka pakiet standard Mks Białe Żubry Narewka TAK
74 Kamiński Paweł Warszawa pakiet standard Passion First TAK
75 Kanciała Łukasz Warszawa pakiet podstawowy Saint-Gobain Squad TAK
76 Kanciała Michał Warszawa pakiet standard Brak TAK
77 Karpińska-Gromek Monika Warszawa pakiet podstawowy Ks Lemiesz Team TAK
78 Karwowska Agata Osowiec pakiet standard Brak TAK
79 Karwowski Łukasz Osowiec pakiet standard Brak TAK
80 Kasica Adam Grójec pakiet standard A+K TAK
81 Kawa Michał Sulejówek pakiet standard #Notosteryd TAK
82 Knychas Darek Warszawa pakiet standard Pzu Sport Team TAK
83 Kobus Paweł Warszawa pakiet standard Brak TAK
84 Kobus Błażej Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Brak TAK
85 Kodah Paweł Drotki pakiet standard Brak
86 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła pakiet podstawowy Klub J.słowackiego TAK
87 Kolasa Andrzej Warszawa Wesoła zwolniony z opłaty 70+ Klub J.słowackiego TAK
88 Kołodziejczak Piotr Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
89 Kołtan Krzysztof Warszawa pakiet standard Brak
90 Konwalik Piotr Warszawa pakiet standard Brak TAK
91 Korenkiewicz Marcin Marki pakiet standard Markowi Biegacze TAK
92 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego pakiet podstawowy Brak TAK
93 Kowalczyk Paweł Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
94 Kowalczyk Anna Warka pakiet podstawowy Brak
95 Kowalczyk Piotr Warka pakiet podstawowy Brak TAK
96 Kowalczyk Marcin Wielun pakiet podstawowy Brak TAK
97 Kowalczyk Robert W-Wa pakiet podstawowy Brak TAK
98 Krajewski Przemysław Warszawa pakiet podstawowy Sekcja Biegowa Oil Warszawa TAK
99 Krawczyk Katarzyna Mrągowo pakiet standard A+K TAK
100 Krawczyk Marcin Żabieniec pakiet standard Team Zabieganedni TAK
101 Kroner Jacek Piaseczno pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
102 Kubuśka Michał Zgorzała pakiet standard Brak TAK
103 Kukla Marcin Warszawa pakiet podstawowy Rysik Runners TAK
104 Kukla Marcin Warszawa pakiet podstawowy Rysik Runners
105 Kulibowski Lukasz Tarczyn pakiet standard Brak
106 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Dogoń Grodzisk Mazowiecki TAK
107 Kunka Piotr Jakubów pakiet standard Team Zabieganedni TAK
108 Kupa Bartosz Słupno pakiet standard Klub Biegaczy Jysk TAK
109 Kurta Damian Kolonia Lesznowola pakiet standard Brak TAK
110 Kuszpit Marcin Tarczyn pakiet podstawowy Brak
111 Kwarta Maciej Warszawa pakiet podstawowy Brak
112 Kwarta Maciej Warszawa pakiet podstawowy Brak
113 Kwiatek Tomasz Pruszków pakiet podstawowy Brak TAK
114 Kwiecień Marek Marki pakiet podstawowy Markowi Biegacze TAK
115 Kwietniewski Mariusz Warszawa pakiet standard Naprzód Młociny TAK
116 Latkowski Andrzej Tarczyn pakiet standard Tkb
117 Latkowski Andrzej Tarczyn pakiet standard Tkb
118 Lewandowski Marcin Gabryelin pakiet standard Logwin Team TAK
119 Liszewska-Girtler Maria Warszawa pakiet standard Pzu Sport Team TAK
120 Łagowski Piotr Marki pakiet standard Brak TAK
121 Łągwa Patryk Nowe Miasto Nad Pilicą pakiet standard Brak TAK
122 Łukasiewicz Sylwester Wołomin pakiet podstawowy Zabiegany Wołomin TAK
123 Łukasik Renata Pruszków pakiet podstawowy Brak TAK
124 Maciejczyk Michał Radom pakiet podstawowy Brak TAK
125 Maciejewska Anna Warka pakiet standard Ks Start Pułaski Warka
126 Majdak Bartłomiej Warszawa pakiet standard Brak TAK
127 Malinowski Konrad Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Brak TAK
128 Małecki Maciej Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
129 Małecki Maciej Józefosław pakiet podstawowy Warszawiaky TAK
130 Mank Pawel Marki pakiet podstawowy Markowi Biegacze TAK
131 Mank Pawel Marki pakiet standard Markowi Biegacze
132 Marcinek Agnieszka Piaseczno pakiet podstawowy Kondycja
133 Marek Damian Radom pakiet podstawowy Brak
134 Marek Damian Radom pakiet podstawowy Brak TAK
135 Maziarz Damian Warszawa pakiet standard Naprzód Młociny Bat TAK
136 Mazurkiewicz Jakub Michałów-Reginów pakiet standard Grupa Biegowa Chtmo TAK
137 Mazurkiewicz Jakub Michałów-Reginów pakiet podstawowy Grupa Biegowa Chtmo
138 Mącik Ireneusz Lublin pakiet podstawowy Roquette Poland Sp Z O.o. TAK
139 Michalec Wojciech Radom pakiet standard Street Run Radom TAK
140 Michalski Ryszard Warszawa pakiet standard Bemowo Biega TAK
141 Mielczarek Marek Marki pakiet standard Markowi Biegacze / Trinergy TAK
142 Mielczarek Paweł Marki pakiet standard Markowi Biegacze TAK
143 Mielniczuk Mirosław Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
144 Mikulski Damian Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni
145 Mikulski Damian Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni
146 Mirgos Kamil Bartoszówka pakiet standard Dogoń Grodzisk Mazowiecki
147 Mosoń Jakub Kąty pakiet podstawowy Dawajkalachteam TAK
148 Mrówka Maciej Warszawa pakiet podstawowy Ironant.pl TAK
149 Naczas Łukasz Warszawa pakiet standard Brak TAK
150 Okulus Piotr Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
151 Olczak Tomasz Mszczonów pakiet standard Brak TAK
152 Olczak Tomasz Mszczonó pakiet podstawowy Brak
153 Olczak Tomasz Mszczonó pakiet podstawowy Brak
154 Orlik Paweł Grójec pakiet standard Brak
155 Pająk Bartłomiej Marki pakiet podstawowy Markowi Biegacze/Smsklima TAK
156 Paluch Agata Raszyn pakiet podstawowy Brak TAK
157 Paluch Konrad Raszyn pakiet podstawowy Brak TAK
158 Parmee Alexander Warszawa pakiet podstawowy Żórawski Team
159 Parmee Alexander Warszawa pakiet podstawowy Żórawski Team TAK
160 Patynowski Tomasz Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Dogoń Grodzisk Mazowiecki TAK
161 Pawełek Krzysztof Marki pakiet podstawowy Markowi Biegacze TAK
162 Pawlikowska Anna Kielce pakiet podstawowy Czarnecki Run Team
163 Pec Arkadiusz Warszawa pakiet standard Naprzód Młociny TAK
164 Pec Arkadiusz Warszawa pakiet standard Naprzód Młociny
165 Pec Arkadiusz Tarczyn pakiet standard Naprzód Młociny
166 Perzyna Marcin Tarczyn pakiet standard Run Techno TAK
167 Pietras Bernard Radom pakiet podstawowy Brak TAK
168 Pietras Jarosław Radom pakiet podstawowy Biegiem Radom! TAK
169 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń pakiet standard Endo Golub-Dobrzyń TAK
170 Płuciennik Marcin Rusiec pakiet standard Brak TAK
171 Pomorski Konrad Brwinów pakiet standard Liderteam Grodzisk Mazowiecki TAK
172 Poniatowski Krzysztof Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
173 Posman Rafał Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
174 Potera Agnieszka Ustanów pakiet standard Brak TAK
175 Price Ben Reading pakiet standard Reading Road Runners
176 Pyrzak Paweł Warszawa pakiet podstawowy Bieganiepo40.Pl TAK
177 Rak Łukasz Garbatka pakiet standard Mafia Babci TAK
178 Ratyński Paweł Mogielnica pakiet standard Team Dwa Ognie TAK
179 Rawa Grzegorz Warszawa promocja Dzień Chłopaka pakiet standard Brak TAK
180 Reda Sławomir Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni
181 Reda Sławomir Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
182 Regulski Paweł Warka pakiet podstawowy Góra Biega TAK
183 Rodatus Błażej Warszawa pakiet standard Team Zabieganedni TAK
184 Rogiński Artur Marki pakiet standard Biegaj Pod Okiem Trenera TAK
185 Roguski Michał Warszawa pakiet standard Brak TAK
186 Rutkowski Pawel Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni
187 Rutkowski Paweł Warszawa pakiet standard Team Zabieganedni TAK
188 Rybus Maciej Zgierz pakiet podstawowy Brak
189 Sadowski Andrzej Warszawa pakiet standard Lks Zantyr Sztum TAK
190 Sadowski Andrzej Malbork pakiet standard Lks Zantyr Sztum
191 Seitaridis Christos Warsaw pakiet standard Dream Team TAK
192 Selke Radosław Lucjan Milanówek pakiet podstawowy Mort!
193 Sęk Krzysztof Złotokłos pakiet standard Brak TAK
194 Sitnik Bartłomiej Warszawa pakiet standard Polonia Warszawa
195 Sitnik Bartłomiej Warszawa pakiet standard Polonia Warszawa TAK
196 Sitnik Bartłomiej Warszawa pakiet podstawowy Polonia Warszawa
197 Skopp Sebastian Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
198 Smoliński Grzegorz Milanówek pakiet standard Brak
199 Smoliński Grzegorz Milanówek pakiet standard Brak TAK
200 Sobiecki Artur Marki pakiet podstawowy 5 TAK
201 Socha Mateusz Zegrze pakiet standard Brak TAK
202 Soliwoda Miroslaw Piastów pakiet standard Brak TAK
203 Solka Maciej Góra Kalwaria pakiet podstawowy Góra Biega TAK
204 Squire Alex Reading pakiet standard Reading Roadrunners TAK
205 Stanisz Piotr Warszawa pakiet podstawowy Legion Warszawa TAK
206 Starko Krzysztof Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
207 Stepaniuk Robert Warszawa pakiet standard Brak
208 Stepaniuk Robert Warszawa pakiet standard Brak TAK
209 Stokwiszewski Krzysztof Otwock pakiet standard Brak TAK
210 Stolarz Adam Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
211 Stradomski Artur Marki pakiet podstawowy Markowi Biegacze TAK
212 Strzelecki Piotr Warszawa pakiet standard Markowi Biegacze TAK
213 Sucholewski Damian Gabryelin pakiet podstawowy Kondycja Piaseczno TAK
214 Sulima Michał Wólka Kosowska pakiet standard Mafia Babci TAK
215 Szałkowski Dawid Warszawa pakiet podstawowy Markowi Biegacze TAK
216 Szczepanowski Mikołaj Marki pakiet standard Brak TAK
217 Szczutowska Olga Tarczyn pakiet podstawowy Brak TAK
218 Szewczyk Robert Mszczonów pakiet standard Brak TAK
219 Szmigielski Mateusz Chotomów pakiet podstawowy Brak TAK
220 Sztarbała Ewa Warszawa pakiet podstawowy Brak
221 Szustek-Choroś Monika Grodzisk Mazowiecki pakiet podstawowy Lider Team Grodzisk Mazowiecki TAK
222 Szwed Piotr Warszawa pakiet standard Brak TAK
223 Szydlik Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Dogoń Grodzisk Mazowiecki
224 Szydlik Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Dogoń Grodzisk Mazowiecki TAK
225 Śliwa Krzysztof Warszawa pakiet standard Ks Lemiesz Team Warszawa TAK
226 Tokarski Piotr Radom pakiet standard Brak TAK
227 Tomczak Karol Warszawa pakiet standard Brak TAK
228 Torzewski Marcin Warszawa pakiet standard Brak
229 Trepkowska Paulina Tarczyn pakiet standard Brak TAK
230 Tuczyńska Elżbieta Pruszków pakiet podstawowy Brak TAK
231 Turczyn Marek Ruda pakiet podstawowy Brak TAK
232 Turczyńska Monika Warszawa pakiet podstawowy Sekcja Biegowa Oil Waw TAK
233 Umiastowski Rafał Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Dogoń Grodzisk TAK
234 Urbaniak Robert Warszawa pakiet podstawowy Orange Polska TAK
235 Urbański Maciej Warszawa pakiet standard Logwin Team TAK
236 Vuco Ivo Stare Grochale pakiet standard Hultaj Literacki TAK
237 Wawryków Kuba Zgierz pakiet standard Brak TAK
238 Wąs Adam Józefosław pakiet standard Brak TAK
239 Wieclawska Kasia Wola Mrokowska pakiet standard Brak
240 Wnuk Jakub Sztum pakiet standard Brak TAK
241 Wojewódzki Marcin Warszawa pakiet standard Wojewódzcy Team / Pgb TAK
242 Wojewódzki Krzysztof Warszawa pakiet standard Brak TAK
243 Wojtasiński Rafał Grodzisk Mazowiecki pakiet podstawowy Brak TAK
244 Wojtkiewicz Anna Kobyłka pakiet podstawowy Brak TAK
245 Wołowiec Mirosław Radom pakiet podstawowy Biegiem Radom ! TAK
246 Zaborowska Renata Puławy pakiet podstawowy Brak TAK
247 Zarodkiewicz Dawid Duczki pakiet standard Zasuwaj TAK
248 Zasępa Sebastian Józefosław pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
249 Zawada Paweł Warszawa pakiet standard Biegam Na Tarchominie TAK
250 Zieliński Łukasz Góra Kalwaria pakiet podstawowy Góra Biega TAK
251 Złotkowski Daniel Tarczyn pakiet podstawowy Brak TAK
252 Złotkowski Daniel Tarczyn pakiet podstawowy Brak
253 Żmuda Krystian Warszawa pakiet standard Brak TAK
254 Żochowski Daniel Warszawa pakiet standard Żórawski Team TAK