Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

KĘCKA PIĄTKA
ZAWODY ODWOŁANE

Miejsce i termin: Kęty, 2023-06-04
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty

KONTAKT
https://osir.kety.pl/
Opis zawodów:
DECYZJĄ ORGANIZATORA ZAWODY ODWOŁANE
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamska Sylwia Kobiernice bieg 5 km Brak TAK
2 Adamski Damian Kobiernice bieg 5 km Brak TAK
3 Adamus Piotr Kęty bieg 5 km Brak TAK
4 Adamus Katarzyna Bulowice bieg 5 km Koper Team NIE
5 Adamus Łukasz Bielsko-Biała bieg 5 km Brak NIE
6 Adamus Aneta Bielsko-Biała bieg 5 km Brak TAK
7 Babinski Zbigniew Bulowice bieg 5 km Brak NIE
8 Badowska Ela Kęty bieg 5 km Brak NIE
9 Barcik Dawid Żywiec bieg 5 km Team Kopeć NIE
10 Bieniek Michał Czaniec bieg 5 km Brak NIE
11 Bies Sylwia Hecznarowicee bieg 5 km Brak NIE
12 Bilski Marek Łęki bieg 5 km Brak NIE
13 Błasiak Henryk Porąbka bieg 5 km Kęckie Harpagany NIE
14 Bogacz Marek Kobiernice bieg 5 km Highlanders NIE
15 Bogacz Tomasz Kęty bieg 5 km Kęckie Harpagany TAK
16 Bogacz Krzysztof Czaniec bieg 5 km Brak TAK
17 Bołotiuch Sebastian Wola bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
18 Bołotiuch Katarzyna Wola bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
19 Broda Patrycja Kęty bieg 5 km Brak TAK
20 Brzazgacz Mikołaj Roczyny bieg 5 km Brak TAK
21 Bubiak Łukasz Kęty bieg 5 km Brak TAK
22 Bubiak Ewelina Kęty bieg 5 km Brak TAK
23 Byrczek Janusz Trzebinia bieg 5 km Brak NIE
24 Chwirut Krzysztof Roczyny bieg 5 km Brak TAK
25 Chwirut Mateusz Roczyny bieg 5 km Brak TAK
26 Chylaszek Marta Kęty bieg 5 km Brak TAK
27 Cisło Katarzyna Wola bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
28 Cłapa Mateusz Kęty bieg 5 km Brak NIE
29 Czakon Zuzanna Wieprz bieg 5 km Brak NIE
30 Danielek Ewa Anna Bydgoszcz bieg 5 km Brak TAK
31 Dąbrowski Kamil Kobiernice bieg 5 km Brak NIE
32 Dobija Karolina Buczkowice bieg 5 km Brak TAK
33 Domański Szymon Zasole bieg 5 km Brak TAK
34 Drabek Paweł Bielany bieg 5 km Brak TAK
35 Drabek Karolina Bielany bieg 5 km Brak TAK
36 Drąg Rafał Bestwinka bieg 5 km Brak TAK
37 Dudada Katarzyna Kobiernice bieg 5 km Brak NIE
38 Fabia Robert Kęty bieg 5 km Brak NIE
39 Faron Wacław Nowa Wieś bieg 5 km Brak NIE
40 Figura Grzegorz Cięcina bieg 5 km Brak NIE
41 Firlej Marek Rychwałdek bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
42 Firlej Krzysztof Olkusz bieg 5 km Brak NIE
43 Furtak Krzysztof Kęty bieg 5 km Brak TAK
44 Gaber Magdalena Ujsoły bieg 5 km #Justfeelfit TAK
45 Gałka Gil Agnieszka Tychy bieg 5 km Brak TAK
46 Gilarski Rafał Kęty bieg 5 km Pro300.Pl NIE
47 Gołek Mateusz Kęty bieg 5 km Brak NIE
48 Góralczyk Mariusz Kęty bieg 5 km Brak NIE
49 Góralczyk Joanna Kęty bieg 5 km Brak NIE
50 Górecka Joanna Andrychów bieg 5 km Brak TAK
51 Gwóźdź Andrzej Wola bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
52 Haczek Sabina Żywiec bieg 5 km Brak TAK
53 Handy Samanta Kęty bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
54 Hatala Sławomir Sułkowice bieg 5 km Brak TAK
55 Hess Joanna Kęty bieg 5 km Koperteam NIE
56 Hickiewicz Martyna Kęty bieg 5 km Brak NIE
57 Horak Roland Kęty bieg 5 km Kęckie Harpagany NIE
58 Iskierka Bartosz Kęty bieg 5 km Brak TAK
59 Iskierka Anna Kęty bieg 5 km Brak TAK
60 Jarzębowicz Beata Zaborze bieg 5 km Zadyszka Oświecim TAK
61 Jarzębowicz Paweł Zaborze bieg 5 km Zadyszka Oświęcim TAK
62 Jarzyna Adam Polanka Wielka bieg 5 km Brak TAK
63 Kaczmarczyk Ryszard Kobiernice bieg 5 km Kęckie Harpagany TAK
64 Kaleta Agnieszka Brzeszcze bieg 5 km Powoli Do Celu NIE
65 Kąkol-Wojtas Katarzyna Wola bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
66 Khmara Andrii Bulowice bieg 5 km Brak TAK
67 Klimas Barbara Kęty bieg 5 km Brak TAK
68 Kłusak Tomasz Wieprz bieg 5 km Brak TAK
69 Kocemba Dawid Kobiernice bieg 5 km Brak TAK
70 Kozaczkiewicz Aneta Kraków bieg 5 km Brak TAK
71 Kozik Krzysztof Wola bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
72 Kózka Grzegorz Bielsko-Biała bieg 5 km Brak TAK
73 Królak Sebastian Kęty bieg 5 km Brak TAK
74 Kubeczak Marcin Piekary Śląskie bieg 5 km Brak NIE
75 Kujawski Dawid Bielsko- Biała bieg 5 km Brak NIE
76 Kurek Tomasz Kęty bieg 5 km Brak NIE
77 Lurka Tomasz Kęty bieg 5 km Brak NIE
78 Lurka Dawid Kęty bieg 5 km Brak NIE
79 Lurka Renata Kęty bieg 5 km Brak NIE
80 Łozińska Monika Buczkowice bieg 5 km Brak TAK
81 Łoziński Damian Buczkowice bieg 5 km Carolina Tpyota Bielsko TAK
82 Madej Marek Hecznarowice bieg 5 km Brak NIE
83 Madeja Zofia Wola bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
84 Magiera Barbara Chełm Śląski bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
85 Malinowski Krzysztof Gilowice bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
86 Martyniak Rafał Kęty bieg 5 km Brak TAK
87 Merta Sandra Zasole Bielańskie bieg 5 km Brak TAK
88 Michałkiewicz Kacper Kęty bieg 5 km Brak TAK
89 Mieszczak Krzysztof Oświęcim bieg 5 km Brak TAK
90 Moskwa Sławomir Jawiszowice bieg 5 km Zadyszka Oświęcim TAK
91 Mreńca Paweł Czaniec bieg 5 km Brak NIE
92 Myśliwiec Jan Ślemień bieg 5 km Brak NIE
93 Myśliwiec Jan Ślemień bieg 5 km Amator Ślemień NIE
94 Niedziela Andrzej Kęty bieg 5 km - TAK
95 Niedziela Iwona Kety bieg 5 km - TAK
96 Nizioł Jakub Kęty bieg 5 km Brak TAK
97 Ochman Marek Bielsko-Biała bieg 5 km Highlanders TAK
98 Opioła Daniel Nowa Wies bieg 5 km Brak NIE
99 Oslak Marcin Kobiernice bieg 5 km Beskidtri Team NIE
100 Pawelak Wojciech Kęty bieg 5 km Koperteam TAK
101 Pawlik Joanna Porąbka bieg 5 km Brak NIE
102 Piela Stanisław Cięcina bieg 5 km Brak NIE
103 Piela Aneta Bielsko-Biała bieg 5 km Brak NIE
104 Pietrynek Łukasz Zator bieg 5 km Gbb Predator Team NIE
105 Pilarz Natalia Nowa Wieś bieg 5 km Brak TAK
106 Pilszyk Kazimierz Grojec bieg 5 km Seniorzy TAK
107 Płonka Bartosz Osiek bieg 5 km Brak NIE
108 Polak Antoni Bielsko-Biała bieg 5 km Pro300.Pl TAK
109 Polak Tomasz Bielsko-Biała bieg 5 km Pro300.Pl TAK
110 Ponikiewska Małgorzata Pewel Mała bieg 5 km Brak NIE
111 Porębski Marek Oświęcim bieg 5 km Zadyszka Oświęcim NIE
112 Porębski Marek Oświęcim bieg 5 km Zadyszka Oświęcim NIE
113 Romański Bartłomiej Jawiszowice bieg 5 km Brak NIE
114 Romik Gosia Kęty bieg 5 km Brak TAK
115 Rusek Krzysztof Nowa Wieś bieg 5 km Kęckie Harpagany NIE
116 Sałata Macin Hecznarowice bieg 5 km Brak TAK
117 Setkiewicz Adam Oświęcim bieg 5 km Brak TAK
118 Siwiec Żaneta Kęty bieg 5 km Brak TAK
119 Smolec Jakub Bielsko-Biała bieg 5 km Brak NIE
120 Soj Przemysław Katowice bieg 5 km Brak TAK
121 Sokołowska Anna Meszna bieg 5 km Brak NIE
122 Stańczak Szymon Pogórze bieg 5 km Stańczak Team TAK
123 Stańczak Magdalena Pogórze bieg 5 km Stańczak Team TAK
124 Stańczak Maksymilian Pogórze bieg 5 km Stańczak Team TAK
125 Starzec Andrzej Sułkowice bieg 5 km Piątek 20:30 TAK
126 Stec Jakub Bielsko-Biała bieg 5 km Toyota Carolina Bielsko NIE
127 Stępień-Wyrobiec Olga Jaworzno bieg 5 km Krakowska Akademia Lekkoatletyki NIE
128 Stwora Dominika Kobiernice bieg 5 km Brak TAK
129 Syty-Hatala Agnieszka Sułkowice bieg 5 km Brak TAK
130 Szczepańczyk Marta Hecznarowice bieg 5 km Brak TAK
131 Szemik-Widlarz Patrycja Bielsko-Biała bieg 5 km Brak TAK
132 Szymańska-Kolber Ewa Kęty bieg 5 km Brak TAK
133 Szymański Adam Kęty bieg 5 km K3 TAK
134 Szyszka-Mądro Agata Kęty bieg 5 km Brak TAK
135 Śliwka Jacek Bielsko-Biała bieg 5 km Brak TAK
136 Terlikowski Jakub Kęty bieg 5 km Brak TAK
137 Tyrlik Przemysław Cięcina bieg 5 km Brak NIE
138 Ulman Jacek Nowa Wieś bieg 5 km Hejnał Kęty Oldboys TAK
139 Urbańczyk Alicja Pszczyna bieg 5 km Brak TAK
140 Walczyńska Ewa Kęty bieg 5 km - TAK
141 Waligóra Aleksander Libiąż bieg 5 km Brak TAK
142 Wandzel Artur Zarzecze bieg 5 km Brak TAK
143 Wawro Albert Kety bieg 5 km Brak NIE
144 Wenda Justyna Kozy bieg 5 km Brak TAK
145 Widlarz Grzesiek Bielsko-Biała bieg 5 km Brak TAK
146 Wiecheć Agnieszka Oświęcim bieg 5 km Brak TAK
147 Wieczorek Patryk Oświęcim bieg 5 km Zadyszka Oświęcim TAK
148 Wieczorek Maciej Oświęcim bieg 5 km Zadyszka Oświęcim TAK
149 Więzik Jacek Witkowice bieg 5 km Kogucik50 NIE
150 Wiśniewski Marcin Kęty bieg 5 km Brak TAK
151 Własiński Krzysztof Kraków bieg 5 km Brak TAK
152 Wodniak Angela Wola bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
153 Wojtas Arkadiusz Wola bieg 5 km Powoli Do Celu TAK
154 Wójcik Marcin Czechowice-Dziedzice bieg 5 km Brak TAK
155 Wrona Sylwester Nowa Wieś bieg 5 km Brak TAK
156 Wróbel Marek Kobiernice bieg 5 km Brak TAK
157 Wykrent Piotr Karol Kęty bieg 5 km Brak TAK
158 Wykrent Patrycja Kęty bieg 5 km Brak TAK
159 Wykrent Roman Kęty bieg 5 km Brak TAK
160 Wyrobek Oliwia Witkowice bieg 5 km Brak NIE
161 Wyrobek Marcin Witkowice bieg 5 km Brak NIE
162 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno bieg 5 km Brak TAK
163 Zajączek Mateusz Kęty bieg 5 km Brak TAK
164 Zaręba Tomasz Kęty bieg 5 km Brak TAK
165 Zelech Rafał Chełmek bieg 5 km Brak TAK
166 Żelichowski Ryszard Porąbka bieg 5 km Brak NIE
167 Żelichowski Ryszard Porąbka bieg 5 km Brak NIE