Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V BIEG JORDANOWSKI

Miejsce i termin: Jordanów, 2023-08-13
Organizator: Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Jordanowie
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się Bieg główny 7,5 km, Bieg Rodzinny 2,5 km oraz marsz Nordic Walking 7,5 km
Start/Meta i biuro zawodów będą zlokalizowane na Rynku Jordanowskim obok Banku Spółdzielczego

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę do 8.08.2023
Wysokość wpisowego
40 zł - opłata podstawowa
10 zł - nieukończone 16 lat
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Browarnik Dariusz Kraków bieg główny Brak TAK
2 Browarnik Amelia Kraków bieg rodzinny nieukończone 16 lat Kraków Athletics Team TAK
3 Cherniavskyy Andriy Lviv bieg główny Brak TAK
4 Chrzanowska Anna Kalwaria Zebrzydowska bieg główny Skl Sucha Beskidzka TAK
5 Chrzanowski Maciej Kalwaria Zebrzydowska bieg główny Skl Sucha Beskidzka TAK
6 Dorulok Michał Jordanów bieg główny Brak TAK
7 Firek Piotr Jordanów bieg główny Uks Delta Jordanów NIE
8 Florek Michał Kraków marsz NW Brak TAK
9 Franczyk Marta Ropczyce bieg rodzinny Brak TAK
10 Gacek Przemysław Skomielna Biała bieg główny nieukończone 16 lat Brak NIE
11 Gratka Mirosław Kojszówka marsz NW Brak NIE
12 Hadka Jacek Krzeszów bieg główny Brak TAK
13 Jabłońska Aleksandra Kraków bieg główny Brak NIE
14 Janicka Alicja Stanica marsz NW Zatyrani Gratisownia Gmina Pilchowice NIE
15 Jąkała Maja Jordanów bieg rodzinny nieukończone 16 lat Brak NIE
16 Judym Tomasz Lanckorona bieg główny Skl Sucha Beskidzka Masters NIE
17 Kalińska Anna Wysoka bieg główny Brak NIE
18 Karłowski Wojciech Szyce marsz NW Brak NIE
19 Kasiarz Marek Skawa bieg główny Skl Sucha Beskidzka Masters TAK
20 Kasprzyk Sylwia Myślachowice marsz NW Brak TAK
21 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńkówka marsz NW Włóczykijki Beskidu Makowskiego NIE
22 Kołat Dominik Jordanów bieg główny nieukończone 16 lat Uks Delta NIE
23 Kowalcze Natalia Jordanów bieg rodzinny nieukończone 16 lat Delta NIE
24 Kowalczyk Tadeusz Kraków marsz NW Lux Torpeda Małopolska NIE
25 Kruk Konrad Lanckorona bieg główny Skl Sucha Beskidzka NIE
26 Krygicz Kamila Sidzina marsz NW Brak TAK
27 Krzyworączka Piotr Kraków marsz NW Brak NIE
28 Kulka Karolina Jordanów bieg główny Brak TAK
29 Kusior Tomasz Kraków bieg główny Brak TAK
30 Kwak Łukasz Stryszawa bieg główny Czwartunio Team NIE
31 Lenart Robert Jordanow bieg rodzinny Uks Delta NIE
32 Leśniak Grażyna Zembrzyce bieg główny Czwartunio Team TAK
33 Łaski Mateusz Lanckorona bieg główny Skl Sucha Beskidzka Masters NIE
34 Majchrzak Adrian Skawa bieg rodzinny Bouken Creators TAK
35 Malec Sylwester Nowe Rybie bieg rodzinny #Adamczerwinskiteam TAK
36 Malec Sylwester Nowe Rybie bieg główny #Adamczerwinskiteam NIE
37 Miś Joanna Hucisko bieg rodzinny Brak TAK
38 Miś Paweł Hucisko bieg główny Brak TAK
39 Miś Lena Hucisko bieg rodzinny nieukończone 16 lat Brak TAK
40 Mrózek Rafał Łękawica bieg rodzinny Brak TAK
41 Nieużytek Bartłomiej Toporzysko bieg główny Team Kojot TAK
42 Nosal Karol Tarnawa Dolna bieg rodzinny Skl Sucha Beskidzka TAK
43 Ordzowiały Piotr Osielec marsz NW Niwa Osielec TAK
44 Pęczek Bogusław Maków Podhalański marsz NW - TAK
45 Piekut Lena Jordanów bieg rodzinny nieukończone 16 lat Uks Delta NIE
46 Raś Agnieszka Kraków bieg główny Brak TAK
47 Rodzik Jakub Jordanów bieg rodzinny nieukończone 16 lat Brak TAK
48 Rusek Marcin Bochnia bieg główny Bartosz Gorczyca Team TAK
49 Schulert Wiktor Kraków bieg rodzinny nieukończone 16 lat Brak TAK
50 Starmach Katarzyna Jordanów bieg rodzinny nieukończone 16 lat Delta NIE
51 Starmach Katarzyna Jordanów bieg główny nieukończone 16 lat Delta NIE
52 Starmach Wojciech Jordanów bieg rodzinny nieukończone 16 lat Delta NIE
53 Stec Michał Dębica bieg rodzinny Brak TAK
54 Steczek Łukasz Sucha Beskidzka bieg główny Suski Klub Lekkoatletyczny TAK
55 Steczek Magda Sucha Beskidzka bieg główny Skl Sucha Beskidzka TAK
56 Szeląg Maciej Mucharz bieg główny Brak NIE
57 Szeliga Dawid Jordanów bieg rodzinny nieukończone 16 lat Brak NIE
58 Szot Bartłomiej Kraków bieg główny Brak NIE
59 Wicherek Maciej Kraków bieg główny Itmbw NIE
60 Wieciech Adrian Nowy Wiśnicz bieg rodzinny Byle Dobiec NIE
61 Wojdyla Pawel Jordanów bieg główny Brak NIE
62 Wróbel Paweł Kraków bieg rodzinny Start Indywidualny TAK
63 Zielińska Joanna Kraków bieg rodzinny Brak TAK
64 Ziemiańska Ewa Brzesko bieg główny Brak TAK
65 Ziemiański Grzegorz Tarnów bieg główny Mcp Team TAK