Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

CHARYTATYWNY KAMIEŃ DWERNIK TRAIL
BIEGI DLA DZIECI

Miejsce i termin: Dwernik, 2023-07-16
Organizator: Organizatorami biegu są Adam Kapral, Tomasz Dopart oraz Arkadiusz Ślączka,. Bieg jest organizowany pod
patronatem Wójta Gminy Lutowiska, Lasów Państwowych, Nadleśnictwa Lutowiska

KONTAKT
kontakt@kamiendwernik.com oraz numery telefonów:
Adam +48 600 914 313,
Arek +48 660 200 844,
Tomek +48 604 172 241
Opis zawodów: Biegi dla dzieci odbędą się w ramach Bieg Dwernik Kamień Trail (KDT)
Zawody mają charakter charytatywnego biegu górskiego,
KID450 - biegi dzieci na dystansie 450 m
Start/Meta/Biuro Zawodów - Dwernik (OSP Dwernik)

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: udział bezpłatny
Limit zawodników: 50
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Biedrzycka Pola Marki KID450 Przemyski Klub Biegacza NIE
2 Caban Lena Dobieszyn KID450 Kb Athletic Zręcin NIE
3 Caban Hanna Dobieszyn KID450 Kb Athletic Zręcin NIE
4 Czado Maria Rymanow Zdroj KID450 Brak NIE
5 Dąbrowska Emilia Sanok KID450 Brak NIE
6 Doliwa Mikołaj Lutowiska KID450 Aktywne Bieszczady NIE
7 Janeczko Magda Dwernik KID450 Brak NIE
8 Janeczko Inka Dwernik KID450 Dwernik NIE
9 Jaracz Tosia Krosno KID450 Domowaenergia NIE
10 Jaracz Franiu Krosno KID450 Domowaenergia NIE
11 Kamiński Sylwester Potrzebna KID450 Gąbin Biega NIE
12 Kamiński Wojciech Potrzebna KID450 Gąbin Biega NIE
13 Klatka Filip Krosno KID450 Athletic Zręcin NIE
14 Klatka Olaf Krosno KID450 Athletic Zręcin NIE
15 Krudysz Ewa Jarosław KID450 Triathlon Jarosław NIE
16 Krudysz Urszula Jarosław KID450 Triathlon Jarosław NIE
17 Krukar Zofia Iwonicz Zdrój KID450 Młodzieżówka Finisz Rymanów NIE
18 Lubecki Franek Równia KID450 Lubek Team NIE
19 Lubecki Staszek Równia KID450 Lubek Team NIE
20 Łętowski Filip Krosno KID450 Domowaenergia NIE
21 Łętowski Aleks Krosno KID450 Domowaenergia NIE
22 Majewski Maksymilian Prałkowce KID450 Majewscy Team NIE
23 Mironiuk Tadeusz Gdansk KID450 Gedania 1922 NIE
24 Mironiuk Wanda Gdansk KID450 Brak NIE
25 Myszkowski Stanisław Wieliszew KID450 Brak NIE
26 Niedziela Emilia Jarosław KID450 Brak NIE
27 Niedziela Pola Jarosław KID450 Brak NIE
28 Pabis Jakub Ustrzyki Dolne KID450 Brak NIE
29 Pabis Filip Ustrzyki Dolne KID450 Brak NIE
30 Pasionek Antoni Lesko KID450 Komunalni Sanok NIE
31 Pereślucha Lena Ustrzyki Dolne KID450 Mks Halicz NIE
32 Roczniak Mateusz Sanok KID450 Sanok Biega/Roczniak Team NIE
33 Roczniak Jakub Sanok KID450 Sanok Biega/Roczniak Team NIE
34 Roczniak Agnieszka Sanok KID450 Sanok Biega/Roczniak Team NIE
35 Siemionowska Emilia Ustrzyki Dolne KID450 Brak NIE
36 Skotnicka Izabella Sanok KID450 Kraina Łagodności NIE
37 Stańska Nadia Dwernik KID450 Brak NIE
38 Stańska Liwia Dwernik KID450 Brak NIE
39 Strzelecka Oliwia Ustrzyki Dolne KID450 Brak NIE
40 Strzelecki Miłosz Ustrzyki Dolne KID450 Brak NIE
41 Surmiak Maja Żurawica KID450 Brak NIE
42 Szmist Nadia Swierzowa Polska KID450 Kb Athletic Zrecin NIE
43 Ślączka Jagoda Rymanów KID450 Finisz Rymanów NIE
44 Ślączka Kalina Rymanów KID450 Finisz Rymanów NIE
45 Tworek Kazimierz Szczecin KID450 Polmo Szczecin NIE
46 Tworek Kalina Szczecin KID450 Polmo Szczecin NIE
47 Więckowska Urszula Tomaszów Mazowiecki KID450 Brak NIE
48 Zaremba Piotr Ksawerów KID450 Brak NIE
49 Zaremba Antoni Ksawerów KID450 Brak NIE