Nazwa zawodów: | XXIX OGÓLNOPOLSKI BIEG KRZEPKICH 2023 im. Kazimierza Zembali w Krzepicach |
Miejsce i termin: | Krzepice, 2023-10-01 |
Organizator: | ORGANIZATORZY MGLKS LISWARTA w Krzepicach, Urząd Miejski w Krzepicach KONTAKT lksliswartakrzepice@gmail.com |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbędzie się bieg główny na dystansie 10 km oraz biegi dzieci i młodzieży wg. kategorii wiekowych. START/META i Biuro Zawodów Stadion Sportowy w Krzepicach, ul. Sportowa 1 SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Rejestracja do biegu głównego przez stronę do 26.09.2023 wpisowe 50 zł Rejestracja do biegów dzieci i młodzieży w biurze zawodów przed zawodami |
Limit zawodników: | 100 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Badera Robert | Praszka | bieg 10 km | Kkb Br Team | TAK |
2 | Balcerzak Szymon | Iwanowice Duże | bieg 10 km | Brak | TAK |
3 | Barakoński Łukasz | Truskolasy | bieg 10 km | Brak | TAK |
4 | Basiński Wiktor | Rudniki | bieg 10 km | Falstart Rudniki | TAK |
5 | Bednarczyk Lesław | Częstochowa | bieg 10 km | Brak | TAK |
6 | Bonk Antoni | Kochcice | bieg 10 km | Mafia Team Lubliniec | TAK |
7 | Borkowski Marcin | Częstochowa | bieg 10 km | Zabiegani Częstochowa | TAK |
8 | Brodziak Kacper | Starokrzepice | bieg 10 km | Bradas Bike Adventure | TAK |
9 | Ceglarz Piotr | Opatów | bieg 10 km | Brak | TAK |
10 | Ciepłucha Artur | Tumidaj | bieg 10 km | Ks Sieradz Biega | TAK |
11 | Ciesla Jan | Rudniki | bieg 10 km | Falstart Rudniki | TAK |
12 | Furgalski Mariusz | Rudniki | bieg 10 km | Neapco Praszka | TAK |
13 | Gawin Przemysław | Skała | bieg 10 km | Dąbski Ks Kraków | TAK |
14 | Grzyb Maksymilian | Zajączki Drugie | bieg 10 km | Brak | TAK |
15 | Gworys Tadeusz | Truskolasy | bieg 10 km | Ngb Kłobuck | TAK |
16 | Hernacki Karol | Krzepice | bieg 10 km | Liswarta Krzepice | TAK |
17 | Idziak Rafał | Kowale | bieg 10 km | Neapco Praszka | TAK |
18 | Idziak Joanna | Kowale | bieg 10 km | Neapco Praszka | TAK |
19 | Janic Arkadiusz | Złochowice | bieg 10 km | Brak | TAK |
20 | Jeziorski Łukasz | Grodzisko | bieg 10 km | Brak | TAK |
21 | Kałwak Jacek | Rudniki | bieg 10 km | Falstart Rudniki | TAK |
22 | Kępiński Henryk | Bełchatów | bieg 10 km | Kb Spartakus Bełchatów | TAK |
23 | Kochman Janusz | Olesno | bieg 10 km | Brak | TAK |
24 | Kozioł Grzegorz | Kłobuck | bieg 10 km | Brak | TAK |
25 | Kozioł Adam | Radłów | bieg 10 km | Brak | TAK |
26 | Kraszewska Angelika | Starokrzepice | bieg 10 km | Ks Florian Zajączki Drugie | TAK |
27 | Kraszewski Łukasz | Starokrzepice | bieg 10 km | Ks Florian Zajączki Drugie | TAK |
28 | Kubisz Dorota | Lubliniec | bieg 10 km | Wkb Meta Lubliniec | TAK |
29 | Kubisz Tomasz | Lubliniec | bieg 10 km | Wkb Meta Lubliniec | TAK |
30 | Kuzyk Agnieszka | Raciszyn | bieg 10 km | Brak | TAK |
31 | Lach Radosław | Pątnów | bieg 10 km | Brak | TAK |
32 | Lepiarz Sylwester | Waśniów | bieg 10 km | Lkb Rudnik | TAK |
33 | Libera Stanisław | Wołczyn | bieg 10 km | Wołczyńska Akademia Sportu | TAK |
34 | Machynia Łukasz | Praszka | bieg 10 km | Neapco Praszka | TAK |
35 | Michalczyk Tomasz | Częstochowa | bieg 10 km | Dąbrowski Team | TAK |
36 | Mikołajczyk Bartłomiej | Parzymiechy | bieg 10 km | Zryw Parzymiechy | TAK |
37 | Miłkowski Dominik | Częstochowa | bieg 10 km | Brak | TAK |
38 | Mońka Przemysław | Katowice | bieg 10 km | Liswarta Krzepice | TAK |
39 | Orzełek Przemysław | Parzymiechy | bieg 10 km | Zryw Parzymiechy | TAK |
40 | Osman Mateusz | Kielce | bieg 10 km | Akademia Sportu Bilcza | TAK |
41 | Owczarek Marcin | Wapiennik | bieg 10 km | Zryw Parzymiechy | TAK |
42 | Pelikan Artur | Kłobuck | bieg 10 km | Ngb Kłobuck/Wkurw_Team | TAK |
43 | Pruska Sylwia | Krasiejów | bieg 10 km | Brak | TAK |
44 | Pruski Mateusz | Krasiejów | bieg 10 km | Brak | TAK |
45 | Przesłański Mateusz | Częstochowa | bieg 10 km | Brak | TAK |
46 | Radziejowski Bogusław | Częstochowa | bieg 10 km | Nordic Team Częstochowa | TAK |
47 | Reterski Damian | Michałów Rudnicki | bieg 10 km | TAK | |
48 | Rębisz Judyta | Racibórz | bieg 10 km | Tl Pogoń Ruda Śląska | TAK |
49 | Rudko Michał | Zdziechowice | bieg 10 km | Falstart Rudniki | TAK |
50 | Sas Damian | Starokrzepice | bieg 10 km | Brak | TAK |
51 | Sas Florian | Starokrzepice | bieg 10 km | Ks Florian Zajączki Drugie | TAK |
52 | Sas Dominik | Starokrzepice | bieg 10 km | Ks Florian Zajączki Drugie | TAK |
53 | Sas Anna | Starokrzepice | bieg 10 km | Ks Florian Zajączki Drugie | TAK |
54 | Sosnowski Tomasz | Kłobuck | bieg 10 km | Wkb Meta Lubliniec | TAK |
55 | Strenziok Dariusz | Tarnowskie Góry | bieg 10 km | Azs Uni Wrocław | TAK |
56 | Ślęzak Sylwia | Częstochowa | bieg 10 km | Body Condition Center | TAK |
57 | Świtała Anita | Wieluń | bieg 10 km | Brak | TAK |
58 | Świtała Roman | Wieluń | bieg 10 km | Brak | TAK |
59 | Tuszewski Adrian | Częstochowa | bieg 10 km | Body Condition Center | TAK |
60 | Wieloch Andrzej | Parzymiechy | bieg 10 km | Zryw Parzymiechy | TAK |
61 | Wilk Kamil | Odcinek | bieg 10 km | Falstart Rudniki | TAK |
62 | Wilk Krzysztof | Starokrzepice | bieg 10 km | Brak | TAK |
63 | Wlodarski Tomasz | Przystajń | bieg 10 km | Bradas Bike Adventure | TAK |
64 | Włodarczyk Magdalena | Okalew | bieg 10 km | Wieluń Biega | TAK |
65 | Wolna Marta | Niemierzyn | bieg 10 km | Brak | TAK |
66 | Wolny Florian | Zajączki Pierwsze | bieg 10 km | Zryw Parzymiechy | TAK |
67 | Wróbel Jarosław | Krzepice | bieg 10 km | Liswarta Krzepice | TAK |
68 | Wysocki Piotr | Częstochowa | bieg 10 km | Brak | TAK |