Nazwa zawodów: | XVII BIEG DYCHA SIEKIERNIKA |
Miejsce i termin: | Krościenko Wyżne, 2023-08-27 |
Organizator: | Wójt Gminy Krościenko Wyżne Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSiK” w Krościenku Wyżnym Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym KONTAKT Janusz Szmyd tel. 661 615 050 Artur Szelc tel. 504-836-500 |
Opis zawodów: | Zapisujesz się do biegu SIEKIERNICZEK W ramach zawodów odbędzie się bieg główny DYCHA SIEKIERNIKA na dystansie 10 km, bieg SIEKIERNICZEK 5 km, marsz NW MARSZ SIEKIERNIKA 5 km oraz biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych. START/META i biuro zawodów Krościenko Wyżne GOSiR, ul. Sportowa 17 SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Zapisy i płatności przez stronę do 21.08.2023 wpisowe 30 zł Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych W dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 50 zł natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 60 zł. |
Limit zawodników: | 100 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Anioł Marta | Golcowa | bieg 5 km | Brak | TAK |
2 | Błaż Damian | Krościenko Wyżne | Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | TAK |
3 | Błaż Dominik | Krościenko Wyżne | Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | TAK |
4 | Florek Artur | Krościenko Wyżne | Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | TAK |
5 | Fornal Ewelina | Rzeszów | bieg 5 km | Żbiki | TAK |
6 | Guzior Daria | Haczów | bieg 5 km | Kkb Mosir Krosno | TAK |
7 | Gwiżdż Karolina | Sieklówka | bieg 5 km | Beskidzkie Rysie Running Team | TAK |
8 | Hawrot Karina | Krościenko Wyżne | Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | TAK |
9 | Hawrot Lucjan | Krościenko Wyżne | Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | TAK |
10 | Jagodziński Łukasz | Głogów Małopolski | bieg 5 km | Glogovia Głogów Małopolski | TAK |
11 | Kasprzyk Paweł | Krosno | bieg 5 km | Brak | TAK |
12 | Krochmal Paweł | Warszawa | bieg 5 km | Pawko Runner Team | TAK |
13 | Lis Paulina | Głogów Małopolski | bieg 5 km | Glogovia Głogów Małopolski | TAK |
14 | Machowski Karol | Krosno | bieg 5 km | Brak | TAK |
15 | Mezglewski Szymon | Kraków | bieg 5 km | Brak | TAK |
16 | Niemiec Dariusz | Jasło | bieg 5 km | Beskidzkie Ryśie Running Team | TAK |
17 | Olbrycht Paweł | Krosno | bieg 5 km | Przystanek Krośnieńska / Eco-H2O Krosno | TAK |
18 | Pomorski Krzysztof | Tyczyn/Rzeszów | bieg 5 km | Szkółka Rolkowa Wodzu | TAK |
19 | Prajsnar Hubert | Malinówka | bieg 5 km | Brak | TAK |
20 | Rak Joanna | Krosno | bieg 5 km | Brak | TAK |
21 | Rec Lucjan | Łęki Strzyżowskie | bieg 5 km | Prevent | TAK |
22 | Skowron Mariusz | Tarnów | bieg 5 km | Everton | TAK |
23 | Struś Marzena | Grabownica Starzeńska | bieg 5 km | Brak | TAK |
24 | Szmist Jarosław | Swierzowa Polska | bieg 5 km | Kb Athletic Zrecin | TAK |
25 | Szmyd Jan | Krościenko Wyżne | Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Kb Krościenko Wyżne | TAK |
26 | Walczak Szymon | Krościenko Wyżne | Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne | Brak | TAK |
27 | Witalec Anna | Boguchwała | bieg 5 km | Brak | TAK |
28 | Zadylak Piotr | Krosno | bieg 5 km | Brak | TAK |