Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XVII BIEG DYCHA SIEKIERNIKA
SIEKIERNICZEK

Miejsce i termin: Krościenko Wyżne, 2023-08-27
Organizator: Wójt Gminy Krościenko Wyżne
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSiK” w Krościenku Wyżnym
Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym

KONTAKT
Janusz Szmyd tel. 661 615 050
Artur Szelc tel. 504-836-500
Opis zawodów: Zapisujesz się do biegu SIEKIERNICZEK
W ramach zawodów odbędzie się bieg główny DYCHA SIEKIERNIKA na dystansie 10 km, bieg SIEKIERNICZEK 5 km, marsz NW MARSZ SIEKIERNIKA 5 km oraz biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych.
START/META i biuro zawodów Krościenko Wyżne GOSiR, ul. Sportowa 17

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę do 21.08.2023 wpisowe 30 zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
W dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 50 zł natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 60 zł.
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Anioł Marta Golcowa bieg 5 km Brak TAK
2 Błaż Damian Krościenko Wyżne Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Brak TAK
3 Błaż Dominik Krościenko Wyżne Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Brak TAK
4 Florek Artur Krościenko Wyżne Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Brak TAK
5 Fornal Ewelina Rzeszów bieg 5 km Żbiki TAK
6 Guzior Daria Haczów bieg 5 km Kkb Mosir Krosno TAK
7 Gwiżdż Karolina Sieklówka bieg 5 km Beskidzkie Rysie Running Team TAK
8 Hawrot Karina Krościenko Wyżne Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Brak TAK
9 Hawrot Lucjan Krościenko Wyżne Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Brak TAK
10 Jagodziński Łukasz Głogów Małopolski bieg 5 km Glogovia Głogów Małopolski TAK
11 Kasprzyk Paweł Krosno bieg 5 km Brak TAK
12 Krochmal Paweł Warszawa bieg 5 km Pawko Runner Team TAK
13 Lis Paulina Głogów Małopolski bieg 5 km Glogovia Głogów Małopolski TAK
14 Machowski Karol Krosno bieg 5 km Brak TAK
15 Mezglewski Szymon Kraków bieg 5 km Brak TAK
16 Niemiec Dariusz Jasło bieg 5 km Beskidzkie Ryśie Running Team TAK
17 Olbrycht Paweł Krosno bieg 5 km Przystanek Krośnieńska / Eco-H2O Krosno TAK
18 Pomorski Krzysztof Tyczyn/Rzeszów bieg 5 km Szkółka Rolkowa Wodzu TAK
19 Prajsnar Hubert Malinówka bieg 5 km Brak TAK
20 Rak Joanna Krosno bieg 5 km Brak TAK
21 Rec Lucjan Łęki Strzyżowskie bieg 5 km Prevent TAK
22 Skowron Mariusz Tarnów bieg 5 km Everton TAK
23 Struś Marzena Grabownica Starzeńska bieg 5 km Brak TAK
24 Szmist Jarosław Swierzowa Polska bieg 5 km Kb Athletic Zrecin TAK
25 Szmyd Jan Krościenko Wyżne Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Kb Krościenko Wyżne TAK
26 Walczak Szymon Krościenko Wyżne Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Brak TAK
27 Witalec Anna Boguchwała bieg 5 km Brak TAK
28 Zadylak Piotr Krosno bieg 5 km Brak TAK