Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IX BIEG MIKOŁAJKOWY

Miejsce i termin: Żytniów, 2023-12-03
Organizator: Komitet Organizacyjny Biegu:
• Klub Biegacza FALSTART Rudniki
Współorganizatorzy:
• Urząd Gminy w Rudnikach
• Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach
• F.U.H „DUET” Zdzisława Baros

KONTAKT:
Klub Biegacza FALSTART Rudniki
Daniel Baros – Dyrektor Biegu
Tel : 535-286-252, e-mail: barosdan@gmail.com
Piotr Kubacki – Wiceprezes KB FALSTART Rudniki
Tel. 508-439-588
Opis zawodów: Bieg na dystansie 5 km
START/META i biuro zawodów Boisko sportowe przy Publicznej Szkole Podstawowej w Żytniowie (Żytniów 29, 46-325 Rudniki)
Do startu w biegu głównym zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy w dniu biegu mają ukończone 12 lat i posiadają aktualne badania lekarskie lub złożą oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność.
Zawodnicy niepełnoletni startują tylko i wyłącznie na podstawie pisemnej zgody rodziców/opiekunów
Zapisy do biegów dzieci w biurze zawodów przed biegiem

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności 30.11.2023 r.
W dniu zawodów, tj. 03.12.2023 r. – opłata wynosi 55 zł. (w przypadku nie wyczerpania wolnych miejsc – 200)

Limit zawodników: 220
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Baros Zdzisława Rudniki bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
2 Baros Grzegorz Rudniki bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
3 Basiński Rafał Rudniki bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
4 Basiński Wiktor Rudniki bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
5 Bator Łukasz Brzeg bieg 5 km Brak TAK
6 Białas Justyna Odcinek bieg 5 km Brak TAK
7 Białas Kacper Odcinek bieg 5 km Brak TAK
8 Bonk Antoni Kochcice bieg 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
9 Bryła Elżbieta Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
10 Brzeski Dżuliano Rudniki bieg 5 km Brak TAK
11 Ceglarz Piotr Opatów bieg 5 km Brak TAK
12 Cieśla Jan Rudniki bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
13 Cieślak Piotr Załęcze Małe bieg 5 km Zryw Parzymiechy TAK
14 Cygan Bartłomiej Dobrodzień bieg 5 km Turyści TAK
15 Czaja Norbert Krzepice bieg 5 km Brak TAK
16 Dargiewicz Dariusz Domaszowice bieg 5 km Team Velux TAK
17 Dobrzyński Arkadiusz Częstochowa bieg 5 km Zabiegani Częstochowa TAK
18 Dolata Weronika Kępno bieg 5 km Runners Team Kępno TAK
19 Dubiański Ryszard Rędziny bieg 5 km Brak TAK
20 Dwornik Jakub Żytniów bieg 5 km Brak TAK
21 Fabisiak Hubert Rudniki bieg 5 km Brak TAK
22 Falis Marek , bieg 5 km Brak TAK
23 Gawroński Romuald Kamyk bieg 5 km Atol TAK
24 Gąszczak Filip Łęka Opatowska bieg 5 km Szybkie Żółwie Opatów TAK
25 Górka Miłosz Praszka bieg 5 km Brak TAK
26 Grabiński Antoni Dobrodzień bieg 5 km Turyści TAK
27 Graczyk Amelia Żytniów bieg 5 km Zadyszkarudniki TAK
28 Grund Justyna Strzebiń bieg 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
29 Grund Marek Strzebiń bieg 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
30 Gutowska Urszula Kłobuck bieg 5 km Ngb Kłobuck TAK
31 Gutowski Dariusz Kłobuck bieg 5 km Ngb Kłobuck TAK
32 Haberla Piotr Dobrodzień bieg 5 km Brak TAK
33 Idziak Joanna Kowale bieg 5 km Neapco Praszka TAK
34 Idziak Rafał Kowale bieg 5 km Neapco Praszka TAK
35 Jachymski Ryszard Praszka bieg 5 km Renifer Praszka TAK
36 Jakubowska Jolanta Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
37 Janus Marcin Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
38 Jeziorny Ryszard Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
39 Jóźwiak Gracjan Dobrodzień bieg 5 km Turyści TAK
40 Jungowska Monika Czarnożyły bieg 5 km Wieluń Biega TAK
41 Kabata Roman Jaworzno Bankowe bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
42 Kaczmarczyk Sebastian Lubliniec bieg 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
43 Kajda Krzysztof Lubliniec bieg 5 km Brak TAK
44 Kałwak Mateusz Rudniki bieg 5 km Brak TAK
45 Kałwak Sylwia Rudniki bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
46 Kałwak Jacek Rudniki bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
47 Kamyk Monika Niżankowice bieg 5 km Wieluń Biega TAK
48 Kania Kacper Baranów bieg 5 km Brak TAK
49 Kapral Agata Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
50 Kasprzycki Filip Częstochowa bieg 5 km Darsoft Running Team TAK
51 Kasprzycki Jakub Częstochowa bieg 5 km Darsoft Running Team TAK
52 Keller Izabela Gwizdałki bieg 5 km Wieluń Biega TAK
53 Keller Tomasz Gwizdałki bieg 5 km Wieluń Biega TAK
54 Kędzia Viktor Żytniów bieg 5 km Brak TAK
55 Kępiński Henryk Bełchatów bieg 5 km Kb Spartakus Bełchatów TAK
56 Kilan Jarosław Danków bieg 5 km Team Mati TAK
57 Klimińska Ilona Praszka bieg 5 km Brak TAK
58 Kokot Krzysztof Wieluń bieg 5 km Brak TAK
59 Kokot Marek Wieluń bieg 5 km Brak TAK
60 Komisarski Dawid Rudniki bieg 5 km Brak TAK
61 Koszyk Kamil Rudniki bieg 5 km Brak TAK
62 Kotala Ewa Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
63 Kowacki Sebastian Częstochowa bieg 5 km Darsoft Running Team TAK
64 Kowalik Anna Lubliniec bieg 5 km Turyści TAK
65 Koza Daniel Rudniki bieg 5 km Brak TAK
66 Kozioł Adam Radłów bieg 5 km Brak TAK
67 Krajewski Marcin Kleśniska bieg 5 km Zryw Parzymiechy TAK
68 Kraszewska Angelika Starokrzepice bieg 5 km Ks Florian Zajączki Drugie TAK
69 Kraszewski Łukasz Starokrzepice bieg 5 km Ks Florian Zajączki Drugie TAK
70 Krupa Waldemar Praszka bieg 5 km Narzędziownia Pszenica TAK
71 Kubacki Piotr Cieciułów bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
72 Kubat Michał Rudniki bieg 5 km Zadyszka Rudniki TAK
73 Kucharczyk Radosław Dobrodzień bieg 5 km Turyści TAK
74 Kudlinski Leszek Ciasna bieg 5 km Carbon Silesia Sport TAK
75 Kupczak Franek Rudniki bieg 5 km Brak TAK
76 Kus Krystian Sternalice bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
77 Lewandowski Damian Olesno bieg 5 km Brak TAK
78 Lichtur Magdalena Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
79 Lipski Robert Krzepice bieg 5 km Brak TAK
80 Machynia Łukasz Praszka bieg 5 km Neapco Praszka TAK
81 Macoch Zbigniew Krzepice bieg 5 km Brak TAK
82 Malatyński Łukasz Gana bieg 5 km Wilki Alfa TAK
83 Malatyński Tomasz Gana bieg 5 km Wilki Alfa TAK
84 Malatyński Marcin Działoszyn bieg 5 km Brak TAK
85 Maruszewska Amelia Jaworek bieg 5 km Victoria Olesno TAK
86 Mazur Krzysztof Częstochowa bieg 5 km Brak TAK
87 Michalak Marek Wieluń bieg 5 km Brak TAK
88 Michalak Benia Wieluń bieg 5 km Brak TAK
89 Michalczyk Tomasz Częstochowa bieg 5 km Dąbrowski Team TAK
90 Michalczyk Natan Wojciechów bieg 5 km Brak TAK
91 Michalski Paweł Bąków bieg 5 km Kluczborska Grupa Biegowa TAK
92 Miłak Piotr Wręczyca Wielka bieg 5 km Brak TAK
93 Młynarczyk Mateusz Żytniów bieg 5 km Brak TAK
94 Myga Rafał Dobrodzień bieg 5 km Turyści TAK
95 Napieraj Dominika Żytniów bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
96 Napieraj Andrzej Żytniów bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
97 Naumowicz Piotr Gorzów Śląski bieg 5 km Pyciak-Biega TAK
98 Nawirski Karol Rudniki bieg 5 km Brak TAK
99 Nimpsz Joachim Gorzów Śląski bieg 5 km Brak TAK
100 Nowak Oliwia Krapkowice bieg 5 km Brak TAK
101 Nowak Robert Krapkowice bieg 5 km Brak TAK
102 Nowak Kamil Krapkowice bieg 5 km Brak TAK
103 Nowakowska Julita Gana bieg 5 km Wieluń Biega TAK
104 Olejnik Sebastian Wieluń bieg 5 km Brak TAK
105 Owczarek Marcin Lipie bieg 5 km Zryw Parzymiechy TAK
106 Owczarek Kacper Staw bieg 5 km Brak TAK
107 Owczarek Katarzyna Wapiennik bieg 5 km Zryw Parzymiechy TAK
108 Pakuła Mirosław Żytniów bieg 5 km Brak TAK
109 Palus Jakub Krzepice bieg 5 km Brak TAK
110 Paruch Katarzyna Gana bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
111 Pawełczak Barbara Złochowice bieg 5 km Brak TAK
112 Pawełczak Mateusz Złochowice bieg 5 km Team Mati TAK
113 Pawlik Krystyna Olesno bieg 5 km Mafia Team Lubliniec TAK
114 Pielka-Pilarska Joanna Mokre bieg 5 km Brak TAK
115 Pilarski Kacper Mokre bieg 5 km Brak TAK
116 Pluciński Alan Rudniki bieg 5 km Brak TAK
117 Płonka Mateusz Kalety bieg 5 km Brak TAK
118 Płoskoński Piotr Strzałków bieg 5 km Kbks-Radomsko TAK
119 Ptak Ewa Wąsosz Górny bieg 5 km Klub Biegacza Warta TAK
120 Ptak Tomasz Wąsosz Górny bieg 5 km Klub Biegacza Warta TAK
121 Pytlarczyk Piotr Pajęczno bieg 5 km Klub Biegacza Warta TAK
122 Pytlarz Adrian Częstochowa bieg 5 km Darsoft Running Team TAK
123 Raducki Andrzej Widoradz bieg 5 km Wieluń Biega TAK
124 Rasztar Piotr Rudniki bieg 5 km Oldboysrudniki TAK
125 Rękowicz Piotr Kowale bieg 5 km Brak TAK
126 Różycki Oskar Krzepice bieg 5 km Brak TAK
127 Rudko Michał Zdziechowice bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
128 Salwiński Michał Żytniów bieg 5 km Zadyszkarudniki TAK
129 Salwiński Filip Żytniów bieg 5 km Zadyszkarudniki TAK
130 Samulska Ewa Osjaków bieg 5 km Warta Osjaków TAK
131 Sas Marcin Kędzierzyn-Koźle bieg 5 km Ks Florian Zajączki Drugie TAK
132 Sas Agnieszka Kędzierzyn-Koźle bieg 5 km Ks Florian Zajączki Drugie TAK
133 Sas Anna Starokrzepice bieg 5 km Ks Florian Zajączki Drugie TAK
134 Sas Florian Starokrzepice bieg 5 km Ks Florian Zajączki Drugie TAK
135 Sobczyk Grzesiu Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
136 Sosnowski Tomasz Kłobuck bieg 5 km Wkb Meta Lubliniec TAK
137 Sowa Sylwia Zawadzkie bieg 5 km Zawadzkie Biegnie TAK
138 Stasiak Tymoteusz Pątnów bieg 5 km Victoria Olesno TAK
139 Stępień Gabriela Gaszyn bieg 5 km Wieluń Biega TAK
140 Strzelczak Mariusz Zajączki Drugie bieg 5 km Ks Florian Zajączki Drugie TAK
141 Strzelecki Damian Gana bieg 5 km Wilki Alfa TAK
142 Suchodolski Adam Rudniki bieg 5 km Brak TAK
143 Szafert Alicja Częstochowa bieg 5 km Darsoft Running Team TAK
144 Szafert Marcin Częstochowa bieg 5 km Darsoft Running Team TAK
145 Szafert Bartłomiej Częstochowa bieg 5 km Darsoft Running Team TAK
146 Szecel Anna Kamionka bieg 5 km Szkoła Podstawowa W Pątnowie TAK
147 Szecel Arkadiusz Pątnów bieg 5 km Brak TAK
148 Szoma Adam Krzepice bieg 5 km Brak TAK
149 Szpikowski Grzegorz Ruda bieg 5 km Brak TAK
150 Szymański Tomasz Praszka bieg 5 km Pingwin Rudniki TAK
151 Śliwka Patryk Kluczbork bieg 5 km 46-203 TAK
152 Świtała Anita Wieluń bieg 5 km Brak TAK
153 Świtała Dawid Cieciułów bieg 5 km Ks Florian Zajączki Drugie TAK
154 Świtała Roman Wieluń bieg 5 km Brak TAK
155 Trzciński Szymon Dobrodzień bieg 5 km Turyści TAK
156 Udała Paweł Opatów bieg 5 km Szybkie Żółwie Opatów TAK
157 Uznańska Anna Praszka bieg 5 km Victoria Olesno TAK
158 Wieczorek Roch Pątnów bieg 5 km Brak TAK
159 Wilk Jarosław Nowy Bugaj bieg 5 km Brak TAK
160 Wilk Joanna Szarki bieg 5 km Brak TAK
161 Wilk Filip Starokrzepice bieg 5 km Brak TAK
162 Wilk Kamil Odcinek bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
163 Wodecki Kamil Rudniki bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
164 Wojak Dominik Dobrodzień bieg 5 km Turyści TAK
165 Wojewoda Czesław Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
166 Wojewódka Anna Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
167 Wojtasik Szymon Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
168 Wojtowicz Piotr Kłobuck bieg 5 km Brak TAK
169 Wojtowicz Beata Kłobuck bieg 5 km Brak TAK
170 Wolna Marta Niemierzyn bieg 5 km Brak TAK
171 Wolny Florian Zajączki Pierwsze bieg 5 km Zryw Parzymiechy TAK
172 Worek Grzegorz Lipie bieg 5 km Zryw Parzymiechy TAK
173 Worek Sylwia Lipie bieg 5 km Zryw Parzymiechy TAK
174 Woźna Maja Praszka bieg 5 km Victoria Olesno TAK
175 Zając Szymon Pątnów bieg 5 km Brak TAK
176 Zając Jarosław Waleńczów bieg 5 km Brak TAK
177 Zając Aleksandra Łęka Opatowska bieg 5 km Szybkie Żółwie Opatów TAK
178 Zajdel Dariusz Zawadzkie bieg 5 km Zawadzkie Biegnie TAK
179 Zajdel Mirosława Zawadzkie bieg 5 km Zawadzkie Biegnie TAK
180 Zmorek Karolina Kalej bieg 5 km Brak TAK
181 Żydziak Stanisław Dankowice bieg 5 km Brak TAK