Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

ŻOŁYŃSKIE WYZWANIE BIEGOWE

Miejsce i termin: Żołynia, 2023-12-09
Organizator: Wójt Gminy Żołynia wraz z Żołyńską Grupą Biegową „ ZOŚKA”

KONTAKT
Krzysztof Kosior – 606 387 344
Kamil Brzezicki – 787 838 918
Piotr Foryt – 793 150 502
Opis zawodów: Długość trasy10 km BIEG GŁÓWNY po różnym terenie i nawierzchni.
Start i Meta w tym samym punkcie na Rynku w Żołyni
Biuro zawodów znajdować się będzie w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Smolarska 1

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów do 6.12.2023
wpisowe;
60 zł do dnia 6 grudnia 2023r.(osoby, które dokonają wpłat po 6 grudnia muszą posiadać dowód wpłaty)
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
70 zł w dniu zawodów tj. 9 grudnia 2023r.,(płatność tylko w formie gotówkowej w Biurze Zawodów).
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne bieg 10 km Brak TAK
2 Alcibar Martinez Cesar Leżajsk bieg 10 km Ngb TAK
3 Babiarz Marcin Albigowa bieg 10 km Kolegium Sędziów Rzeszów NIE
4 Babiarz Tomasz Smolarzy bieg 10 km Brak TAK
5 Baj Mateusz Grodzisko Dolne bieg 10 km Brak NIE
6 Bajek Paweł Jeżowe bieg 10 km Brak TAK
7 Baran Andrzej Jodłowa bieg 10 km Wilki Jodłowa NIE
8 Barszczynski Piotr Jarocin bieg 10 km Jarociński Klub Biegacza TAK
9 Benedyk Jakub Ożarów Mazowiecki bieg 10 km Brak NIE
10 Bielówka Krzysztof Budy Łańcuckie bieg 10 km Brak TAK
11 Bielówka Roman Budy Łańcuckie bieg 10 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
12 Biernacka Justyna Biłgoraj bieg 10 km Tornado Pawlichy TAK
13 Biernacki Paweł Biłgoraj bieg 10 km Tornado Pawlichy TAK
14 Błądek Piotr Kamień bieg 10 km Brak NIE
15 Bobowska Agnieszka Niebylec bieg 10 km Brak TAK
16 Bocek Sławomir Boguchwała bieg 10 km Podium TAK
17 Bogacz Aleksander Kńczuga bieg 10 km Kańczucka Grupa Biegowa TAK
18 Borys Radek Malawa bieg 10 km Brak NIE
19 Brzezicki Kamil Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
20 Brzuszko Malwina Leżajsk bieg 10 km Brak NIE
21 Buczko Marek Oleszyce bieg 10 km Run Run Oleszyce TAK
22 Burek Łukasz Żołynia bieg 10 km Brak NIE
23 Buszta Tomasz Brzóza Stadnicka bieg 10 km Borgwarner Running Team TAK
24 Buszta Paweł Brzóza Stadnicka bieg 10 km Borgwarner Running Team TAK
25 Chamot Krzysztof Brzóza Królewska bieg 10 km Brak TAK
26 Chrabąszcz Marek Książnice bieg 10 km Brak TAK
27 Cielak Jerzy 39-207 Brzeżnica bieg 10 km Feegar TAK
28 Cieszyńska Aleksandra Łańcut bieg 10 km Brak TAK
29 Cioch Lucyna Świlcza bieg 10 km Brak TAK
30 Cioch Jacek Świlcza bieg 10 km Brak TAK
31 Cisek Andrzej Kielanówka bieg 10 km Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
32 Cwynar Andrzej Rzeszów bieg 10 km Brak TAK
33 Czech-Burek Aleksandra Żołynia bieg 10 km Mtu Aero Engines Polska NIE
34 Czwakiel Danuta Leżajsk bieg 10 km Brak TAK
35 Ćwiąkała Michał Zarszyn bieg 10 km Meesieq Lazy Runner / Aktywna Gmina Zarszyn TAK
36 Dec Stanisław Rakszawa bieg 10 km Brak TAK
37 Długosz Dariusz Łańcut bieg 10 km Brak NIE
38 Dmitrowska Iwona Leżajsk bieg 10 km Cswis TAK
39 Domaradzka Małgorzata Rzeszów bieg 10 km Bt Wagabunda TAK
40 Domaradzki Grzegorz Rzeszów bieg 10 km Bt Wagabunda TAK
41 Dominik Mariusz Biłgoraj bieg 10 km But Biłgoraj NIE
42 Dorota Zbyszek Oleszyce bieg 10 km Run Run Oleszyce TAK
43 Dudek Marcin Żołynia bieg 10 km Błękit Żołynia TAK
44 Elasri Abderrahim Chorzów bieg 10 km Team@Elasri NIE
45 Falandysz Krystian Żołynia bieg 10 km Brak TAK
46 Filipowicz Krzysztof Kupno bieg 10 km Brak TAK
47 Fornal Ewelina Rzeszów bieg 10 km Żbiki TAK
48 Fornal Jacek Glowienka bieg 10 km Żbiki TAK
49 Foryt Łukasz Żołnia bieg 10 km Brak TAK
50 Foryt Zuzanna Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa \&Quot;Zośka\&Quot; TAK
51 Foryt Piotr Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa \&Quot;Zośka\&Quot; TAK
52 Fulara Ewelina Pysznica bieg 10 km Lebioda Running Team NIE
53 Gadziała Sylwester Mielec bieg 10 km Brak TAK
54 Gap Beata Nowa Sarzyna bieg 10 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
55 Gargała Bartłomiej Kraczkowa bieg 10 km Czarni Kraczkowa TAK
56 Graczyk Damian Wysoka bieg 10 km Brak TAK
57 Granicki Stanisław Grodzisko Dolne bieg 10 km Brak TAK
58 Gut Jacek Głogów Małopolski bieg 10 km Biegający Klub Morsa Słoneczko / Ab Matylda Kowal TAK
59 Guziec Krzysztof Dębica bieg 10 km Brak TAK
60 Hankus Ewa Chmielów bieg 10 km Brak NIE
61 Harpula Ewelina Medynia Łańcucka bieg 10 km Brak TAK
62 Hasiak Maciej Harasiuki bieg 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
63 Hrymak Stanisław Lubaczów bieg 10 km 70+ Brak TAK
64 Indyk Kamil Rzeszów bieg 10 km Carpathian Runners/ Kolegium Sędziów Rzeszów TAK
65 Inglot Bartosz Kraczkowa bieg 10 km Czarni Kraczkowa TAK
66 Jagustyn Szymon Kraków bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
67 Jankowski Dariusz Przeworsk bieg 10 km Przeworska Grupa Biegowa NIE
68 Jaremko Władysław Oleszyce bieg 10 km Milla Mobilny Gabinet Masażu NIE
69 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
70 Kaczmarski Grzegorz Rzeszów bieg 10 km Kaczmarski Team TAK
71 Kaczmarski Wojciech Myczkowce bieg 10 km Brak TAK
72 Kaczmarski Artur Lesko bieg 10 km Kaczmarski Team TAK
73 Kędra Agnieszka Rzeszów bieg 10 km Carpathian Runners TAK
74 Kida Rafał Sokołów Małopolski bieg 10 km Brak TAK
75 Knitter Kazimierz Kraków bieg 10 km 70+ Brak TAK
76 Kobylarz Piotr Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
77 Kołcz Piotr Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
78 Kołcz Dorota Żołynia bieg 10 km Zolynska Grupa Biegowa Zośka NIE
79 Kondracki Daniel Przemyśl bieg 10 km Brak TAK
80 Kończyk Natalia Rzeszów bieg 10 km Brak TAK
81 Kopacz Piotr Nowa Sarzyna bieg 10 km I Lo Nowa Sarzyna NIE
82 Kosior Krzysztof Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa ZOŚKA NIE
83 Kosior Kamil Gwizdów bieg 10 km Brak TAK
84 Kosz Paweł Rzeszów bieg 10 km Brak NIE
85 Kowalski Jan Kraków bieg 10 km Brak NIE
86 Kozioł Artur Widełka bieg 10 km Brak TAK
87 Kozłowski Adam Tyczyn bieg 10 km Brak TAK
88 Krasoń Marcin Hucisko bieg 10 km Brak NIE
89 Krztoń Dariusz Tyczyn bieg 10 km Brak TAK
90 Kuczek Tomasz Brzóza Królewska bieg 10 km Czajnatałn TAK
91 Kulpa Barbara Wólka Grodziska bieg 10 km Źołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
92 Kusy Maksymilian Kielanówka bieg 10 km Kolegium Sędziów Rzeszów TAK
93 Leja Tomasz Wólka Grodziska bieg 10 km Wólczanka Wólka Grodziska TAK
94 Leja Marcin Grodzisko Górne bieg 10 km Brak TAK
95 Lis Paulina Głogów Małopolski bieg 10 km Glogovia Głogów Małopolski NIE
96 Łukasz Staszek Dębiny bieg 10 km Run Run Oleszyce TAK
97 Maciejak Mateusz Stary Dzików bieg 10 km Brak TAK
98 Maczuga Łukasz Zolynia bieg 10 km Zolynska Grupa Biegowa Zośka TAK
99 Madej Anna Tarnów bieg 10 km Ptg Sokół Świat Pracy Tarnów NIE
100 Markowicz Dariusz Markowicze bieg 10 km Mgd Team NIE
101 Markowicz Grzegorz Biszcza bieg 10 km Mgd Team NIE
102 Marut Mariusz Raniżów bieg 10 km Brak TAK
103 Marzec Justyna Łańcut bieg 10 km Podium NIE
104 Miazga Dawid Poręby Kupieńskie bieg 10 km Osp Poręby Kupieńskie TAK
105 Mirek Tomasz Leżąjsk bieg 10 km Brak TAK
106 Mirek Monika Leżąjsk bieg 10 km Brak TAK
107 Młynarski Stanisław Zarzecze bieg 10 km 70+ Stalowowolski Klub Biegacza TAK
108 Mytych Wiesław Kupno bieg 10 km Brak TAK
109 Niecikowski Agnieszka Kamien bieg 10 km Jarocinski Klub Biegacza NIE
110 Niemczyk Beata Leżajsk bieg 10 km Cswis Leżajsk TAK
111 Niemiec Łukasz Gniewczyna Łańcucka bieg 10 km Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka TAK
112 Nienajadło Dominik Brzóza Królewska bieg 10 km Borgwarner Runnin Team TAK
113 Nowicka Ula Rakszawa bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
114 Nowicki Tomasz Rakszawa bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
115 Nowicki Mirosław Żołynia bieg 10 km Zolynska Grupa Biegowa Zośka TAK
116 Nykiel Grzegorz Laszczyny bieg 10 km Bester Sklejki Runinng Team TAK
117 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
118 Ogłuszka Michał Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
119 Pachołek Krzysztof Dachnów bieg 10 km Brak NIE
120 Pargieła Dawid Tarnobrzeg bieg 10 km Brak TAK
121 Peçel Anna Brzóza Stadnicka bieg 10 km Brak TAK
122 Perec Łukasz Manasterz bieg 10 km Brak TAK
123 Perzanowski Piotr Rzeszów bieg 10 km Opgk Rzeszów S.a. TAK
124 Petela Sebastian Rzeszów bieg 10 km Kolegium Sędziów Rzeszów NIE
125 Piwko Maciej Babica bieg 10 km Brak TAK
126 Piwko Wojciech Babica bieg 10 km Brak TAK
127 Pizło Tomasz Rzeszów bieg 10 km Decathlon Rzeszów TAK
128 Pochwat Błażej Rzeszów bieg 10 km Blakeman NIE
129 Podgórska-Kielar Anna Żołynia bieg 10 km Brak TAK
130 Polak Irena Biłgoraj bieg 10 km But Bilgoraj TAK
131 Polański Robert Strzyżów bieg 10 km Noćne Wołki TAK
132 Polit Dariusz Zmysłówka bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
133 Pomykała Paweł Łukawiec bieg 10 km Brak TAK
134 Półtorak Dariusz Przeworsk bieg 10 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
135 Prajzner Marta Krośćienko Wyżne bieg 10 km Brak TAK
136 Prędki Jerzy Hermanowa bieg 10 km Wybiegamy W Przyszłość TAK
137 Ptak Krzysztof Tarnów bieg 10 km #Adamczerwińskiteam NIE
138 Pudło Marian Zanie bieg 10 km Mgd Team NIE
139 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów bieg 10 km Brak TAK
140 Rogowska Magdalena Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa \&Quot;Zośka\&Quot; TAK
141 Rogowska Katarzyna Żołynia bieg 10 km Żolyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
142 Rogowski Tomasz Żołynia bieg 10 km Żołynska Grupa Biegowa Zośka TAK
143 Rogowski Mariusz Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa \&Quot;Zośka\&Quot; TAK
144 Różański Karol Kraczkowa bieg 10 km Czarni Kraczkowa TAK
145 Ryba Piotr Dębica bieg 10 km Maratończyk Dębica TAK
146 Rybiński Adam Rzeszów bieg 10 km G2A Arena TAK
147 Ryczko Urszula Leżajsk bieg 10 km Brak TAK
148 Saj Paweł Sędziszów Małopolski bieg 10 km Kolegium Sędziów Dębica NIE
149 Sawiński Michał Rzeszów bieg 10 km Klub Piwosza, Ks Rzeszów NIE
150 Sądej Robert Nowa Sarzyna bieg 10 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
151 Siembida Gertruda Stalowa Wola bieg 10 km Lebioda Running Team NIE
152 Sitek Anna Cierpisz bieg 10 km Brak NIE
153 Siuzdak Dorota Hucisko bieg 10 km Brak TAK
154 Skawińska Klaudia Medynia Łańcucka bieg 10 km Mtu Aero Engines NIE
155 Słowik Daniel Żabno bieg 10 km Gang Zakręconych Mastersów TAK
156 Słowik Jan Hermanowa bieg 10 km Wybiegamy W Przyszłość TAK
157 Smycz Magdalena Wola Zarczycka bieg 10 km Brak TAK
158 Socha Paulina Nozdrzec bieg 10 km Brak NIE
159 Sołek Klaudia Grodzisko Dolne bieg 10 km Brak TAK
160 Stasiak Krzysztof Głogów Małopolski bieg 10 km Stt NIE
161 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska bieg 10 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
162 Stefański Andrzej Sandomierz bieg 10 km Brak TAK
163 Sulik Anna Mielec bieg 10 km Brak TAK
164 Superson Błażej Głuchów bieg 10 km Sts Jordan Wola Mała TAK
165 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska bieg 10 km Brak TAK
166 Szpila Jacek Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
167 Szpinda Marta Biłgoraj bieg 10 km Biłgoraj Ultra Trail TAK
168 Szydełko Marcin Cierpisz 159 bieg 10 km Sts Jordan Wola Mała TAK
169 Szydełko Marzena Cierpisz bieg 10 km Brak TAK
170 Szydło Marcin Rakszawa bieg 10 km Brak NIE
171 Szymanik Adam Tarnogród bieg 10 km Brak TAK
172 Śledź Monika Tarnobrzeg bieg 10 km Biegowe Czwartki TAK
173 Śliwa Maciej Rzeszów bieg 10 km Kolegium Sędziów Rzeszów TAK
174 Świątoniowski Marek Białobrzegi bieg 10 km Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka TAK
175 Święch Anna Strzyżów bieg 10 km Podium TAK
176 Tabin-Dziki Dorota Leżajsk bieg 10 km Cswis Leżajsk TAK
177 Tajchman Jarosław Rzeszów bieg 10 km Akademia Biegacza Matylda Kowal TAK
178 Tomczyk Konrad Przeworsk bieg 10 km Kolegium Sędziów Jarosław TAK
179 Tryniecki Krystian Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa \&Quot;Zośka\&Quot; TAK
180 Turkosz Krzysztof Żołynia bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
181 Turosz Zbigniew Leżajsk bieg 10 km Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
182 Walat Adrian Rzeszów bieg 10 km 3Pbot TAK
183 Walus Bartłomiej Dynów bieg 10 km Dynowscy Biegacze NIE
184 Widera Adrian Dąbrowa Górnciza bieg 10 km Choose Yourself Jaworzno TAK
185 Wierzbicki Janusz Sieniawa bieg 10 km Sieniawa NIE
186 Wiktor Wiesław Straszęcin bieg 10 km Brak TAK
187 Wilczak Grzegorz Sokołów Małopolsi bieg 10 km Borgwarner Runnin Team TAK
188 Wilczek Damian Rakszawa bieg 10 km Brak NIE
189 Wiśniowski Adam Pustynia bieg 10 km Maratończyk Dębica NIE
190 Wojda Łukasz Poręby Kupieńskie bieg 10 km Brak TAK
191 Wojnar Stanisław Harasiuki bieg 10 km 70+ But Biłgoraj NIE
192 Wołoszyn Marek Jarocin bieg 10 km Jarociński Klub Biegacza TAK
193 Woś Damian Sandomierz bieg 10 km Sandomierz TAK
194 Zalepa Alicja Grodzisko Dolne bieg 10 km Brak TAK
195 Zamorski Adam Cetula bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokól NIE
196 Zawada Paweł Nowa Sarzyna bieg 10 km Brak TAK
197 Zygmunt Paweł Giedlarowa bieg 10 km Brak TAK
198 Zygmunt Monika Giedlarowa bieg 10 km Brak TAK
199 Żyliński Marcin Trzcianka bieg 10 km Mg Running Team TAK