Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IX CHARYTATYWNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Zembrzyce, 2023-11-12
Organizator: ORGANIZATOR
STOWARZYSZENIE MOCNI POMOCNI

WSPÓŁORGANIZATOR
Urząd Gminy w Zembrzycach
OREW Tarnawa Górna

PARTNERZY
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach.
Rada Sołecka w Zembrzycach
Suski Klub Lekkoatletyczny
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

KONTAKT
Jolanta Żmija - koordynator ( tel. 502 287 160) mocnipomocni@interia.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się;
Bieg Główny na 11 km
Bieg Szybka Piątka 5,5 km
Marsz Nordic Walking na 5,5 km,
Bieg Rodzinny i Marsz Nordic Walking na 2 km,
START/META i biuro zawodów Centrum Rekreacji i Wypoczynku Nad Paleczką w Zembrzycach (boisko Garbarz Zembrzyce)
W trakcie zawodów prowadzona będzie klasyfikacja NAJLICZNIEJSZA DRUŻYNA.
W celu utworzenia drużyny zawodnicy podczas rejestracji, wpisują jednakowobrzmiącą nazwę drużyny w polu KLUB

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Wpisowe płatne przez stronę zapisów do 6.11.2023
20 zł – dzieci i młodzież do lat 17, którzy będą biegli z rodzicami/opiekunami w Biegu Rodzinnym oraz w „Szybkiej Piątce” za zgodą rodziców
60 zł – do 22.10.2023 r.
80 zł – do 06.11.2023 r.
100 zł – w dniu zawodów 12.11. 2023 r. w miarę dostępności pakietów
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Brańka Grażyna Krzeszów bieg 11 m Skl Sucha Beskidzka Masters
2 Burliga Jerzy Budzów bieg 2 km Brak
3 Cholewa Jan Sucha Beskidzka bieg 5,5 km Skl Masters Sucha Beskidzka TAK
4 Drożdż Patryk Maków Podhalański bieg 5,5 km Brak
5 Dybeł Adrian Wadowice bieg 11 m Brak
6 Frosztęga Maksymilian Zachełmna marsz NW 5,5 km Brak TAK
7 Kasprzyk Sylwia Myślachowice marsz NW 5,5 km Brak
8 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńkówka marsz NW 5,5 km Włóczykijki Beskidu Makowskiego
9 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńkówka marsz NW 5,5 km Włóczykijki Beskidu Makowskiego
10 Listwan Stanisław Sucha Beskidzka bieg 11 m Brak TAK
11 Liszka Piotr Baczyn bieg 11 m Brak TAK
12 Łaski Mateusz Lanckorona bieg 5,5 km Skl Sucha Beskidzka Masters
13 Madej Katarzyna Tarnawa Górna marsz NW 5,5 km Brak TAK
14 Madej Barbara Tarnawa Górna marsz NW 5,5 km Brak TAK
15 Sala Marzena Juszczyn marsz NW 5,5 km Włóczykije Powiatu Suskiego
16 Stec Marek Jabłonka bieg 5,5 km Decathlon Nowy Targ
17 Szeląg Cecylia Tarnawa Górna marsz NW 5,5 km Brak TAK
18 Ziemichód Ewa Zembrzyce marsz NW 5,5 km Brak
19 Żmuda Adam Skawina bieg 5,5 km Brak TAK