2022        2021        2020        2019        2018        2017         2016         2015

2. Knurowski Bieg Niepodległości – Knurów

Bieg Siedmiu Róż – 11.10.2020 – Czerwonka

Bieg Muratora – 4.10.2020 – Baranów

Głuszec Półmaraton 21 km i 10 km z Głuszcem EDYCJA JESIENNA – 4.10.2020 – Obidowa

XXXII Bieg uliczny 10-ka po Ziemi Biłgorajskiej – 4.10.2020 – Biłgoraj

Mistrzostwa Polski U16, U18, U20 i Seniorów w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie – 4.10.2020 – Krynki

V Bieg Nocny z FALSTARTEM – 3.10.2020 – Jaworek

III Bieg Zielonego Jabłuszka – 27.09.2020 – Skierniewice

(Pomiar prowadził OSiR Skierniewice wszelkie pytania i uwagi proszę kierować bezpośrednio do działu sportu)

IV Winnicka Olimpiada Rodzinna „Pogoń za Lisem” – 27.09.2020 – Rębkowo/Winnica

JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 – 25-27.09.2020 – Podlesice

Najszybszy Bieg w Polsce – 26.09.2020 – Nowy Dwór Mazowiecki

II Porankowy Półmaraton Leśny – 20.09.2020 – Skierniewice 

(Pomiar prowadził OSiR Skierniewice wszelkie pytania i uwagi proszę kierować bezpośrednio do działu sportu)

4Rest Run 2020 – 20.09.2020 – Niepołomice

Bieg Harpagana i Marsz NW – 19.09.2020 – Maków Podhalański

VIII Duathlon Makowski – 13.09.2020 – Maków Mazowiecki

XVI Memoriał Radnego Jana Koniecznego pod Patronatem Prezydenta Miasta Ruda Śląska – 06.09.2020 – Ruda Śląska

Piątka Królowej Bony – 6.09.2020 – Różan

Łęczycki Bieg Rycerski – 5.09.2020 – Łęczyca

III Skierniewicka Dziesiątka im. Edmunda Jaworskiego – 30.08.2020 – Skierniewice

(Pomiar prowadził OSiR Skierniewice wszelkie pytania i uwagi proszę kierować bezpośrednio do działu sportu)

XIV Bieg „DYCHA SIEKIERNIKA” – 30.08.2020 – Krościenko Wyżne

Półmaraton Trzech Rzek – 30.08.2020 – Nowy Dwór Mazowiecki

Piąteczka dla każdego – 29.08.2020 – Nowy Dwór Mazowiecki

Szybka Dycha „Samer Edyszyn” – 29.08.2020 – Puszcza Niepołomicka

XXI Bieg im. Stanisława Staszica – 23.08.2020 – Brody

Biegi Hrabiego – 23.08.2020 – Łańcut

8 Bieg Górski & Nordic Walking Pamięci Wojtka Pazdura – 26.07.2020 – Maków Podhalański

Pogoń za Jednorożcem – 26.07.2020 – Jednorożec

VII Makowska Piętnastka, I Makowska Piątka – 19.07.2020 – Maków Mazowiecki

Charytatywny Kamień Dwernik Trail – 12.07.2020 – Dwernik

I Bieg na Powitanie Wiosny „Szukamy Bociana” 5.07.2020 – Horyniec-Zdrój

I Marsz na Powitanie Wiosny „Szukamy Bociana” 4.07.2020 – Horyniec-Zdrój

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – 1.03.2020 – Maków Mazowiecki

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – 1.03.2020 – Marki

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – 1.03.2020 – Zgorzelec

LOTOS Cup KIDS 2020 – 21-22.02.2020 – Chochołów/Zakopane

Głuszec Półmaraton 21km i 10 km z Głuszcem Edycja Zimowa – 16.02.2020 – Obidowa

LOTOS Cup KIDS 2020 – 20-21.01.2020 – Chochołów

I Bieg po Lesie Kolanowskim – 12.01.2019 – Bochnia