Lista opłaconych

Lista opłaconych

V PRZEMYSKA DYCHA


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Maciaszek Grzegorz Zduńska Wola 10 km KW PSP ŁódźTAK
2 Paterek Waldemar Przemyśl 10 km BrakTAK
3 Adamek Andrzej Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
4 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
5 Andrasz Ewelina Przemyśl 10 km BrakTAK
6 Antosz Sylwia Łukawiec 10 km BrakTAK
7 Antosz Jacek Sędziszów Młp. 10 km BrakTAK
8 Artym Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
9 Bachusz Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
10 Bacza Piotr Żurawica 10 km BrakTAK
11 Bałchan Krzysztof Czudec 10 km CPR RzeszówTAK
12 Banaś Mateusz Jarosław 10 km KPP Jarosław IPA Przemyśl TAK
13 Bandrowicz Tomasz Przemyśl 10 km UKS GladiatorTAK
14 Barszczak DDagmara Przemyśl 10 km BrakTAK
15 Bartkowiak Beata Dybawka 10 km BrakTAK
16 Bartmińska Aneta Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
17 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin 10 km RumunyTAK
18 Bartmiński Paweł Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
19 Bartmiński Jan Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
20 Basarab Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
21 Basińska Ewa Kraków 10 km AZS AWF Kraków MastersTAK
22 Bąk Rafał Skołoszów 10 km BrakTAK
23 Bednarska Agata Przemyśl 10 km BrakTAK
24 Bernat Wojciech Ryki 10 km biegusiem.plTAK
25 Biała Weronika Kraśnik 10 km BrakTAK
26 Biały Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
27 Bielech Mateusz Buszkowiczki 10 km BrakTAK
28 Bilińska Magdalena Gorzów Wielkopolski 10 km KW PSP Gorzów Wlkp.TAK
29 Biss-Mierzwińska Magdalena Żurawica 10 km BrakTAK
30 Blajer Kamil Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
31 Blama Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
32 Blama Adrian Przemyśl 10 km BrakTAK
33 Bracha Jolanta Buszkowiczki 10 km BrakTAK
34 Bracha Anna Buszkowiczki 10 km BrakTAK
35 Buciora Paweł Hureczko 10 km BrakTAK
36 Bukowy Katarzyna Przeworsk 10 km BrakTAK
37 Burdka Piotr Brzeziny 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
38 Bzdek Łukasz Żołynia 10 km BrakTAK
39 Bżdżoła Artur Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
40 Chanas Klaudia Tuchla 10 km BrakTAK
41 Chmielowiec Hubert Pikulice 10 km BrakTAK
42 Cielecki Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
43 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne 10 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
44 Czaja Wacław Przemyśl 10 km BrakTAK
45 Czeluśniak Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
46 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 10 km SKB Stalowa WolaTAK
47 Czubiński Jakub przemyśl 10 km BrakTAK
48 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów 10 km BrakTAK
49 Czura Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
50 Czyżowicz Mirosław Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
51 Czyżowski Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
52 Damaszko Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
53 Danielak Agnieszka Ostrów 10 km BrakTAK
54 Danielak Beata Ostrów 10 km BrakTAK
55 Danielak Jagoda Przemyśl 10 km BrakTAK
56 Dąbrowska Dominika Wrocław 10 km NOATAK
57 Derdzińska Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
58 Dębiec Przemysław Rzeszów 10 km BrakTAK
59 Dorosz Barbara Przemyśl 10 km Szafa biegacza team TAK
60 Dragan Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
61 Dubanik Piotr Munina 10 km JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA "SOKÓŁ"TAK
62 Dulęba Tomasz Rzeszów 10 km BrakTAK
63 Dutka Adam Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
64 Dziadek Dorota Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
65 Dziadowiec Amelia Bolestraszyce 10 km BrakTAK
66 Dziedzic Witold Rzeszów 10 km Przebiegli jak wężeTAK
67 Dziuba Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
68 Dziuba Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
69 Dziumak Tomasz Przemyśl 10 km UKS "Słowak"TAK
70 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
71 Ekiert Krzysztof Przemyśl 10 km Aks Augusta Running TeamTAK
72 Ekiert Mateusz kraków 10 km aks augusta running teamTAK
73 Fac Kasia Ujkowice 10 km BrakTAK
74 Fedan Łukasz Laszki 10 km BrakTAK
75 Fedio Marek Ostrów 10 km Szafa biegacza team/ 5 BSPTAK
76 Fedio Grzegorz Ujkowice 10 km BrakTAK
77 Fleszar Andrzej Duńkowice 10 km WŻW RZESZÓWTAK
78 Garbarz Monika Tarnowiec 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
79 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica 10 km BrakTAK
80 Glinczak Mariola Fredropol 10 km BrakTAK
81 Golik Paweł Medyka 10 km BrakTAK
82 Grabska Jagoda Jarosław 10 km BrakTAK
83 Grodecki Piotr Przemyśl 10 km KM PSP PrzemyślTAK
84 Hadam Jacek Cieszanów 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
85 Hamryszczak Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
86 Hander Leszek Leżajsk 10 km PUCSTAK
87 Harmak Barbara Przemyśl 10 km BrakTAK
88 Hołub Agata Jarosław 10 km BBL JarosławTAK
89 Hołub Wacław Jarosław 10 km 1967TAK
90 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
91 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne 10 km BiOSG TAK
92 Jakubów Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
93 Jakubów Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
94 Jałocha Mieczysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
95 Janczak Szymon Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
96 Janicki Arkadiusz Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
97 JANKOWSKI DARIUSZ PRZEWORSK 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
98 Jarecki Bartosz Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
99 Jaroch Leszek Przemyśl 10 km BrakTAK
100 Jarosz Aneta Oleszyce 10 km BrakTAK
101 Jórasz Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
102 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 10 km SzafaBiegacza TeamTAK
103 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 10 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
104 Kalinowska Ewa Przemyśl 10 km Biegam bo lubieTAK
105 Kardasz Jacek Zamość 10 km attyla runnig clubTAK
106 Karwowski Maciej Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
107 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 10 km KP PSP w Ustrzykach DolnychTAK
108 Kawalec Jacek Rzeszów 10 km TEAM IWO TAK
109 Kawiak Leszek Przemyśl 10 km BrakTAK
110 Kazimierz Rafał Wrocław 10 km NOATAK
111 Kazimierz Pawel Poznań 10 km BrakTAK
112 Kic Damian Przemyśl/Ujkowice 10 km Szafa Biegacza Team/CWKS Resovia RzeszówTAK
113 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km BrakTAK
114 Kindlik Michał Przemyśl 10 km BrakTAK
115 Kiper Elżbieta Jaroslaw 10 km Jaroslawski BiegaczTAK
116 Kipp Zbigniew Przemyśl 10 km Biegam bo lubieTAK
117 Kleszcz Mikołaj Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
118 Kłymińska Aneta Przemyśl 10 km BrakTAK
119 Kmiecik Paweł Pawłosiów 10 km BrakTAK
120 Kmiecik Paulina Pawłosiów 10 km BrakTAK
121 Knafel Marcin Tarnobrzeg 10 km BrakTAK
122 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
123 KOLOWCA Jacek Przemyśl 10 km 1 bcz Żurawica TAK
124 Kołodziej Tomasz Rzeszów 10 km BrakTAK
125 Korytko Wiesiek Bachórzec 10 km BrakTAK
126 Korzeniowska Adrianna Przemyśl 10 km BrakTAK
127 Korzonek Marcin Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
128 Kosior Bartosz Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
129 Kosmyk Karolina Przemyśl 10 km Blok BTAK
130 Kowalczyk Ewa Jarosław 10 km BrakTAK
131 Kowalczyk Mateusz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
132 Kowalik Wojciech Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
133 Kowalski Jakub Jarosław 10 km BrakTAK
134 Kowalski Krzysztof Krasiczyn 10 km JS 2030TAK
135 Krasowski Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
136 Krawczyk Krzysztof Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
137 Krawczykowski Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
138 Krawiec Krzysztof Adamówka 10 km BrakTAK
139 Król Krzysztof Jarosław 10 km BrakTAK
140 Król Grażyna Przemyśl 10 km BrakTAK
141 Kruszyński Marek Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
142 Kruszyński Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
143 Krzesiński Arkadiusz Komańcza 10 km BiOSG PSG w WetlinieTAK
144 Kubit Robert Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
145 Kucharczyk Tomasz Przemyśl 10 km WKB Meta LubliniecTAK
146 Kucharski Jakub Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
147 Kułak Mateusz Rzeszów 10 km niezrzeszonyTAK
148 Kurkiewicz Paweł Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
149 Kuźmińska Renata Przemyśl 10 km BrakTAK
150 Kuźniarska Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
151 Kuźniarski Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
152 Lach Mateusz Przemyśl 10 km BrakTAK
153 Lęcznar Wacław Husów 10 km BrakTAK
154 Lis Jadwiga Styków 10 km KW PSP RzeszówTAK
155 Litwin Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
156 Łabudzka Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
157 Łabudzki Marcin Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa BiegaczaTAK
158 Łapińska Anna Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.plTAK
159 Ławecka Katarzyna Zielonka 10 km KG PSPTAK
160 Ławecki Szymon Zielonka 10 km KG PSPTAK
161 ŁOŚ PIOTR WYSZATYCE 10 km BrakTAK
162 Machunik Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
163 Makarska Katarzyna Przemyśl 10 km brakTAK
164 Makarski Krzysztof Jarosław 10 km JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁTAK
165 Makowiecki Przemysław Przemyśl 10 km Czuwaj Wiaro!TAK
166 Makowski Marcin Sanok 10 km BrakTAK
167 Malik Grzegorz Przemyśl 10 km ALKOHIMALAIŚCI ;-) TAK
168 Margas Marek Oleszyce 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
169 Mazgaj Michał Wrocław 10 km NOATAK
170 Maziarz Marta Zarzecze 10 km BrakTAK
171 Mazur Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
172 Mazur Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
173 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km BiOSGTAK
174 Mierzwiński Marcin Żurawica 10 km BrakTAK
175 Mik Krystyna Przemyśl 10 km BrakTAK
176 MIKOŚ DARIUSZ PRZEMYŚL 10 km BrakTAK
177 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
178 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
179 Motyka Krzysztof Rzeszów 10 km 34 Wojskowy Oddział GospodarczyTAK
180 Motyka Beata Rzeszów 10 km BrakTAK
181 Mul Mariusz Sieniawa 10 km Active Team Brzóza KrólewskaTAK
182 Nagaś Katarzyna Mielec 10 km Run For FunTAK
183 Nanowska Amelia Jaksmanice 10 km BrakTAK
184 Nowakowski Wiesław Przemyśl 10 km -TAK
185 Nykiel Tomasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
186 Ochęduszko Paulina Przemyśl 10 km BrakTAK
187 Oczoś Hubert Przemyśl 10 km BrakTAK
188 Orłowska Beata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
189 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
190 Osetek Grzegorz Laszki 10 km BiOSGTAK
191 Osypanka Daniel Przemyśl 10 km BrakTAK
192 Owczarek Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
193 Paczewska Aleksandra Przemyśl 10 km BrakTAK
194 Pasionek Barbara Liskowate 10 km BrakTAK
195 Pawliszak Wojciech Przemyśl 10 km KUKIZ'15TAK
196 Pawłowska Agnieszka Przemyśl 10 km Straż Graniczna Komenda OddziałuTAK
197 Pelc Tomasz Kraków 10 km 5 BDOWTAK
198 Pempuś Bernard Przemyśl 10 km UKS Tempo 5TAK
199 Penar Andrzej Klimkówka 10 km Karpaty KlimkówkaTAK
200 Perczyk Grzegorz Orły 10 km BrakTAK
201 Pichur Andrzej Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
202 Picur Kamil Przemyśl 10 km Aks Augusta Running Team TAK
203 Piecuch Małgorzata Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
204 Piecuch Marcin Kraków 10 km Lacho TeamTAK
205 Piecuch Karolina Kraków 10 km sklepbiegowy.com/Lacho TeamTAK
206 Pietruś Justyna Buszkowice 10 km BrakTAK
207 Pietruś Paweł Buszkowice 10 km BrakTAK
208 Pięta Bogdan Mielec 10 km Run For FunTAK
209 Pilip Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
210 Piszcz Dariusz Rzeszow 10 km BrakTAK
211 Plis Sławomir Ostrów 10 km BrakTAK
212 płeszka marek lutowiska 10 km BiOSG PSG Ustrzyki GórneTAK
213 Płocica Marek Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
214 Podębski Michał Wodzierady 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
215 PODOLAK KRZYSZTOF RZESZOW 10 km BrakTAK
216 Polański Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
217 Potoczny Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
218 Prazmowski Daniel Dębica 10 km BrakTAK
219 Prokop Leszek Przemyśl 10 km IPA Region BieszczadzkiTAK
220 Prusak Szymon Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
221 Przybylska Barbara Przemyśl 10 km ZUMBATAK
222 Puchalski Daniel Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
223 Pudysz Jacek Przemyśl 10 km BrakTAK
224 pukas krzysztof wielkie oczy 10 km BiOSGTAK
225 Radoń Karol Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
226 Radyk Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
227 Radziejowski Tomasz Żurawica 10 km BrakTAK
228 Rohan Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
229 Rokita Piotr Rzeszów 10 km BrakTAK
230 Rusin Kornel Przemysl 10 km BrakTAK
231 Rusinowska Genowefa Przemyśl 10 km BrakTAK
232 Ryś Katarzyna Olszany 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
233 Rzeźniczek Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
234 Sadowski Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
235 Saja Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
236 Sałdan Krzysztof Buszkowice 10 km BrakTAK
237 Sałdan Barbara Buszkowice 10 km BrakTAK
238 Sałdan Grzegorz Buszkowice 10 km BrakTAK
239 Sawicki Bogusław Baniocha 10 km Kondycja Piaseczno / TiMTAK
240 Sawiński Henryk Wielkie Oczy 10 km Sam dla siebieTAK
241 Sekuła Tomasz Krasiczyn 10 km BrakTAK
242 Semerko Angelika Przemyśl 10 km BrakTAK
243 Semerko Aneta PRZEMYŚL 10 km BrakTAK
244 Serkowski Piotr Stężyca 10 km KP PSP TCZEWTAK
245 Serwański Rafał Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
246 Sikora Wojciech Rzeszów 10 km BrakTAK
247 Skafiriak Arkadiusz Przemyśl 10 km BrakTAK
248 Skawińska Justyna Sanok 10 km BrakTAK
249 Skawiński Tomasz Sanok 10 km BiOSG PSG w WetlinieTAK
250 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 10 km BrakTAK
251 Skowronek Ryszard Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
252 Skórka Ireneusz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !TAK
253 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km BrakTAK
254 Słabicki Radosław Walawa 10 km BrakTAK
255 Słaby Wiktor Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
256 Sławik Maria Przemyśl 10 km AZS AWF Kraków MastersTAK
257 Sobejko Artur Bolestraszyce 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
258 Sobolewski Adrian Sośnica 10 km Body Paradise KrakówTAK
259 Socha Marcin Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
260 Sochacki Maciej Dubiecko 10 km IPA PrzemyślTAK
261 Sochań Bożena Lubaczów 10 km Akademia SportuTAK
262 Solarz Wiesław Przemyśl 10 km BrakTAK
263 Solska Sylwia Hureczko 10 km BrakTAK
264 Sowała Wojciech Pabianice 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
265 Specylak Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
266 Stadnik Magdalena Śliwnica 10 km brakTAK
267 Stajnmec Piotr Pikulice 10 km IDEA Piotr StajnmecTAK
268 Stańko Paweł Stuposiany 10 km BrakTAK
269 Stec Dorota Jarosław 10 km BBL Jarosław TAK
270 Stefańska Maria Przemyśl 10 km BrakTAK
271 Stefański Ireneusz Przemyśl 10 km BrakTAK
272 Stempak Marcin Szówsko 10 km Jarosławska Grupa Biegowa "SOKÓŁ"TAK
273 Strzępek Paweł Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
274 Sudoł Grzegorz Kraków 10 km AZS AWF Kraków MastersTAK
275 Sura Anna Grochowce 10 km BrakTAK
276 Sura Jan Przemyśl 10 km BrakTAK
277 Surmacz Sławek Przemyśl 10 km Szafa biegaczaTAK
278 Sus Tomasz Przemyśl 10 km BlokBTAK
279 Sycz Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
280 Sycz Barbara Kniazyce 10 km BrakTAK
281 Szablan Wioletta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
282 Szala Bartłomiej Rzeszów 10 km brakTAK
283 Szczepanik Teresa Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
284 Szczotka Agata Jarosław 10 km BrakTAK
285 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
286 Szepieniec Michał Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
287 Szkoda Robert Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
288 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km BrakTAK
289 Szlachta Sara Przemyśl 10 km BrakTAK
290 Szpak Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
291 Szpunar Andrzej Rzesów 10 km KW PSP RzeszówTAK
292 Sztaba Marek Dydnia 10 km BrakTAK
293 Szuban Radosław Przemyśl 10 km BrakTAK
294 Szumada Maria Przemyśl 10 km UKS Tempo 5TAK
295 Szumski Daniel Przemyśl 10 km BrakTAK
296 Szwedka Piotr Przemyśl 10 km szafa biegacza team/ Honey Stinger RunnersTAK
297 Szymańska Ewa Jarosław 10 km JGB SokółTAK
298 Śnieżek Lidia Przemyśl 10 km BrakTAK
299 Śpiewak Anna Orły 10 km BrakTAK
300 Śpiewak Bogusław Orły 10 km 1 bcz ŻurawicaTAK
301 Tabor Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
302 Tarnowski Grzegorz Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
303 Tatarska Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
304 Telesz Mateusz Połomia 10 km KW PSP RZESZÓWTAK
305 Tkacz Przemysław Kraków 10 km ZIOMKITAK
306 TOMASZEK ZBIGNIEW Równia 10 km BrakTAK
307 Tracz Łukasz Radymno 10 km www.treningfizjoterapia.plTAK
308 Trojnar Justyna Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
309 Trojnar Tomek Przemyśl 10 km BrakTAK
310 Trusz Paweł Przemyśl 10 km Młode WilkiTAK
311 Turza Mirosław Dachnów 10 km Biegomania LubaczówTAK
312 Tymoczek Rafał Jarosław 10 km BrakTAK
313 Wach Jacek Małkowice 10 km BrakTAK
314 Walciszewski Kacper Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
315 Walczak Łukasz Drohojów 10 km BrakTAK
316 Wałach Zbigniew Pstrągowa 10 km BrakTAK
317 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady 10 km BrakTAK
318 Ważny Stanisław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
319 Ważny Renata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
320 Wendel Patryk Krówniki 10 km BrakTAK
321 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów 10 km BrakTAK
322 Wilk Łukasz Lubenia 10 km Stajnia BalonaTAK
323 Winkowski Krzysztof Sędziszów Małopolski 10 km BrakTAK
324 Wojcik Mariusz Warszawa 10 km BrakTAK
325 Woźniak Łukasz Rzeszów 10 km brakTAK
326 Woźniak Grażyna Nisko 10 km PLANETA NISKOTAK
327 Wójcicki Grzegorz Przemyśl 10 km UKS TEMPO 5TAK
328 Wrona Daniel Kraków 10 km RunningPerformanceTAK
329 Wyszkida Dawid Przemyśl 10 km SRS CZUWAJ PRZEMYŚLTAK
330 Wywłoka Paulina Wierzbna 220 c 10 km www.treningfizjoterapia.plTAK
331 Zagórska Anna Zagórz 10 km RUN ENERGY CLUBTAK
332 Zagulak Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / Szafa Biegacza TeamTAK
333 Zagulak Dawid Przemyśl 10 km BrakTAK
334 Zając Wacław Warszawa 10 km BrakTAK
335 Zajączkowski Jerzy Przemyśl 10 km Przemyski klub biegacza-FIBRIS teamTAK
336 Załuski Piotr Załuże 10 km Biegomania LubaczówTAK
337 Zamirski Mariusz Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
338 Zapołoch Bożena Sanok 10 km BIOSGTAK
339 Zawada Katarzyna Klokowice 10 km BrakTAK
340 Zbierak Anna Pawłosiów 10 km BrakTAK
341 Ziarek Dawid Chybie 10 km BrakTAK
342 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK
343 Żaczek Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
344 Żak Izabela Ujkowice 10 km BrakTAK
345 Żebrakowski Artur Rzeszów 10 km BrakTAK
346 Żeglecki Rafał Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
347 Żołyniak Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK




Close