займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista opłaconych

Lista opłaconych

V PRZEMYSKA DYCHA


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Maciaszek Grzegorz Zduńska Wola 10 km KW PSP ŁódźTAK
2 Paterek Waldemar Przemyśl 10 km BrakTAK
3 Adamek Andrzej Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
4 Ajzenbart Karol Przemyśl 10 km INGLOTTAK
5 Amarowicz Jacek Tarnawce 10 km BrakTAK
6 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
7 Andrasz Ewelina Przemyśl 10 km BrakTAK
8 Antosz Sylwia Łukawiec 10 km BrakTAK
9 Antosz Jacek Sędziszów Młp. 10 km BrakTAK
10 Artym Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
11 Bachusz Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
12 Bacza Piotr Żurawica 10 km BrakTAK
13 Bałchan Krzysztof Czudec 10 km CPR RzeszówTAK
14 Banaś Mateusz Jarosław 10 km KPP Jarosław IPA Przemyśl TAK
15 Bandrowicz Tomasz Przemyśl 10 km UKS GladiatorTAK
16 Banicka Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
17 Bańko Andrzej Jarosław 10 km BrakTAK
18 Barczak Beata Przemyśl 10 km BrakTAK
19 Barszczak Dagmara Przemyśl 10 km BrakTAK
20 Bartkowiak Beata Dybawka 10 km BrakTAK
21 Bartmińska Aneta Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
22 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin 10 km RumunyTAK
23 Bartmiński Paweł Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
24 Bartmiński Jan Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
25 Basarab Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
26 Basińska Ewa Kraków 10 km AZS AWF Kraków MastersTAK
27 Bat Damian Czerce 10 km BrakTAK
28 Bazanowska Marta Przemyśl 10 km BrakTAK
29 Bąk Rafał Skołoszów 10 km BrakTAK
30 Bednarczyk Adrian Przemyśl 10 km Blok B PrzemyślTAK
31 Bednarska Agata Przemyśl 10 km BrakTAK
32 Bedryj Grzegorz Buszkowice 10 km BrakTAK
33 Bemben Anna Nowa Sarzyna 10 km BrakTAK
34 Bernat Wojciech Ryki 10 km biegusiem.plTAK
35 Beściak Adrian Rzeszów 10 km BrakTAK
36 Biała Weronika Kraśnik 10 km BrakTAK
37 Białas Artur Tarnowskie Góry 10 km KP PSP Tarnowskie GóryTAK
38 Biały Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
39 Biedka Marcin Krosno 10 km KM PSP KROSNOTAK
40 Bielech Mateusz Buszkowiczki 10 km BrakTAK
41 Bilińska Magdalena Gorzów Wielkopolski 10 km KW PSP Gorzów Wlkp.TAK
42 Biss-Mierzwińska Magdalena Żurawica 10 km BrakTAK
43 Blajer Kamil Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
44 Blama Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
45 Blama Adrian Przemyśl 10 km BrakTAK
46 Błachowicz Paweł Prałkowce 10 km -TAK
47 Błaszczyk Mateusz Duńkowice 10 km BrakTAK
48 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
49 Bobala Krystian Przemyśl 10 km BrakTAK
50 Bocek-Telka Aldona Grodzisko Dolne 10 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŻółwieTAK
51 Bocul Małgorzata Przemysl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
52 Boczar Mirosław Brzeg 10 km BrakTAK
53 Bodzioch Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
54 Borkowski Bartłomiej Jasionów 10 km KP PSP JasłoTAK
55 Borys Andrzej Łazy 10 km BiOSGTAK
56 Bracha Jolanta Buszkowiczki 10 km BrakTAK
57 Bracha Anna Buszkowiczki 10 km BrakTAK
58 Brożyna Marek Nienadowa 10 km BrakTAK
59 Bruzgielewicz Piotr Kraków 10 km BrakTAK
60 Brzyski Jarosław Łukawiec 10 km SironTAK
61 Buciora Paweł Hureczko 10 km BrakTAK
62 Buczek Piotr Przeworsk 10 km BrakTAK
63 Buczkowska Sylwia Skoloszów 10 km BrakTAK
64 Bukowy Katarzyna Przeworsk 10 km BrakTAK
65 Buksa Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
66 Bułdak Krzysztof Sanok 10 km BrakTAK
67 Burdka Piotr Brzeziny 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
68 Busza Damian Przemyśl 10 km BrakTAK
69 Butra Ewelina Przemyśl 10 km BrakTAK
70 Bzdek Łukasz Żołynia 10 km BrakTAK
71 Bżdżoła Artur Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
72 Chanas Klaudia Tuchla 10 km BrakTAK
73 Chmielowiec Hubert Pikulice 10 km BrakTAK
74 Chudański Hubert Maksymilianowo 10 km SP PSP BYDGOSZCZTAK
75 Cich Kamil Przemyśl 10 km Straż GranicznaTAK
76 Cichoń Joanna Mierzęcice 10 km KP PSP Tarnowskie GóryTAK
77 Ciciński Rafał Przemyśl 10 km OpenFit PrzemyślTAK
78 Cielecki Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
79 Ciężabka Grzegorz Jasło 10 km KP PSP JasłoTAK
80 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne 10 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
81 Cwynar Damian Orły 10 km Night Runners Wrocław/Matner Running Team TAK
82 Czachor Marcin Kolbuszowa 10 km BrakTAK
83 Czaja Wacław Przemyśl 10 km BrakTAK
84 Czarnik Maciej Czudec 10 km Fun&RunTAK
85 Czeluśniak Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
86 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 10 km SKB Stalowa WolaTAK
87 Czubiński Jakub przemyśl 10 km BrakTAK
88 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów 10 km BrakTAK
89 Czuj Stanisław Zamość 10 km BrakTAK
90 Czura Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
91 Czura Renata Przemyśl 10 km BrakTAK
92 Czyżowicz Mirosław Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
93 Czyżowski Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
94 Damaszko Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
95 Danielak Agnieszka Ostrów 10 km BrakTAK
96 Danielak Beata Ostrów 10 km BrakTAK
97 Danielak Jagoda Przemyśl 10 km BrakTAK
98 Dawidziuk Maciej Złotoryja 10 km KM PSP Jelenia GóraTAK
99 Dąbek Paulina Giedlarowa 10 km BrakTAK
100 Dąbrowska Dominika Wrocław 10 km NOATAK
101 Dec Stanislaw Rakszawa 10 km BrakTAK
102 Depciuch Janusz Michałówka 10 km FAR RzeszówTAK
103 Derdzińska Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
104 Dębiec Przemysław Rzeszów 10 km BrakTAK
105 Dobosz Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
106 Domagalski Marek Krasiczyn 10 km BrakTAK
107 Domin Danuta Przemyśl 10 km BrakTAK
108 Dragan Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
109 Drzał Bartłomiej Łańcut 10 km BrakTAK
110 Dubanik Piotr Munina 10 km JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA "SOKÓŁ"TAK
111 Dulęba Tomasz Rzeszów 10 km BrakTAK
112 Duszczak Radosław Przemyśl 10 km #siła#moc#TAK
113 Dutka Adam Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
114 Duży Adrian Kniażyce 10 km 5 BSPTAK
115 Dziadek Dorota Przemyśl 10 km -----------------TAK
116 Dziadowiec Amelia Bolestraszyce 10 km BrakTAK
117 Dziedzic Witold Rzeszów 10 km Przebiegli jak wężeTAK
118 Dziuba Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
119 Dziuba Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
120 Dziuban Dawid Krasiczyn 10 km PSP PrzemyślTAK
121 Dziumak Tomasz Przemyśl 10 km UKS "Słowak"TAK
122 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
123 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl 10 km PTC PRZEMYŚL TAK
124 Ekiert Krzysztof Przemyśl 10 km Aks Augusta Running TeamTAK
125 Ekiert Mateusz kraków 10 km aks augusta running teamTAK
126 Fac Kasia Ujkowice 10 km BrakTAK
127 Fedan Łukasz Laszki 10 km BrakTAK
128 Fedio Marek Ostrów 10 km Szafa biegacza team/ 5 BSPTAK
129 Fedio Grzegorz Ujkowice 10 km BrakTAK
130 Ferenc Beata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
131 Fleszar Andrzej Duńkowice 10 km WŻW RZESZÓWTAK
132 Fundanicz Aleksandra Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
133 Fus Maciej Rzeszów 10 km BrakTAK
134 Gap Beata Nowa Sarzyna 10 km NowosarzyńskagrupabiegowaTAK
135 Garbarz Monika Tarnowiec 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
136 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica 10 km BrakTAK
137 Gaweł Marzena Przemyśl 10 km PKB TAK
138 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
139 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
140 Gdula Jerzy Rzeszów 10 km BrakTAK
141 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl 10 km Przemyski klub biegaczaTAK
142 Glapiak Damian BUCZ 10 km KP PSP WolsztynTAK
143 Glinczak Mariola Fredropol 10 km BrakTAK
144 Głowacz Michał Żurawica 10 km BrakTAK
145 Gnyp Jacek Ignatówka 10 km SironTAK
146 Golańska Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
147 Golik Paweł Medyka 10 km BrakTAK
148 Góra Tomasz Frysztak 10 km BrakTAK
149 Górniak Rafał Przemyśl 10 km HYDROGAZTAK
150 Grabiec Marcin Kolbuszowa 10 km BrakTAK
151 Grabowski Damian Orły 10 km KM PSP PRZEMYśLTAK
152 Grabska Renata Rzeszów 10 km Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójTAK
153 Grodecki Piotr Przemyśl 10 km KM PSP PrzemyślTAK
154 Grzybowska Sylwia Przemyśl 10 km PSP PrzemyślTAK
155 Grzybowski Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
156 Gwóźdź Piotr Dobieszowice 10 km KP PSP Tarnowskie GóryTAK
157 Hadam Jacek Cieszanów 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
158 Hamryszczak Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
159 Hanasiewicz Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
160 Hander Leszek Leżajsk 10 km PUCSTAK
161 Harłacz Artur Buszkowice 10 km BrakTAK
162 Hataś Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
163 Hnatyk Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
164 Hołub Agata Jarosław 10 km BBL JarosławTAK
165 Hołub Wacław Jarosław 10 km 1967TAK
166 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
167 Jabłecki Zdzisław Żurawica 10 km ON FARTAK
168 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne 10 km BiOSG TAK
169 Jakubów Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
170 Jakubów Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
171 Jakuszewski Paweł Jarosław 10 km BrakTAK
172 Jałocha Mieczysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
173 Janczak Szymon Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
174 Janicki Arkadiusz Jarosław 10 km BrakTAK
175 Jankowski Dariusz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
176 Janzer Janusz Przemyśl 10 km PKB/ Straż GranicznaTAK
177 Jarecki Bartosz Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
178 Jaroch Leszek Przemyśl 10 km BrakTAK
179 Jarosz Aneta Oleszyce 10 km BrakTAK
180 Jędrasik Kamil Opoczno 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
181 Jop Marta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegow SokółTAK
182 Jórasz Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
183 Jórasz Bogusław Przemyśl 10 km BrakTAK
184 Jung Damian Iwonicz 10 km BrakTAK
185 Jung Konrad Iwonicz 10 km BrakTAK
186 Jusyp Eliza Przemyśl 10 km Przemyskie Towarzystwo CyklistówTAK
187 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 10 km SzafaBiegacza TeamTAK
188 Kaczmarek Dagmara Katowice 10 km BrakTAK
189 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 10 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
190 Kalinowska Ewa Przemyśl 10 km Biegam bo lubieTAK
191 Kalita Michał Przemyśl 10 km BrakTAK
192 Kaniecki Paweł Przemyśl 10 km BLOK B PRZEMYŚLTAK
193 Kardasz Jacek Zamość 10 km attyla runnig clubTAK
194 Kargul Ryszard Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
195 Karwowski Maciej Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
196 Kasprzyk Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
197 Kasprzyk Kacper Przemyśl 10 km BrakTAK
198 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 10 km KP PSP w Ustrzykach DolnychTAK
199 Kaszycka Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
200 Kawalec Jacek Rzeszów 10 km TEAM IWO TAK
201 Kawiak Leszek Przemyśl 10 km BrakTAK
202 Kazimierz Rafał Wrocław 10 km NOATAK
203 Kazimierz Pawel Poznań 10 km BrakTAK
204 Kępka Andrzej Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
205 Kic Damian Przemyśl/Ujkowice 10 km Szafa Biegacza Team/CWKS Resovia RzeszówTAK
206 Kic Ewelina Ujkowice 10 km BrakTAK
207 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km BrakTAK
208 Kielar Daniel Cieszanów 10 km BrakTAK
209 Kilian Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
210 Kindlik Michał Przemyśl 10 km BrakTAK
211 Kiper Elżbieta Jaroslaw 10 km Jaroslawski BiegaczTAK
212 Kipp Zbigniew Przemyśl 10 km Biegam bo lubieTAK
213 Kisielewicz Ireneusz Święte 10 km BrakTAK
214 Kleszcz Mikołaj Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
215 Klinger Weronika Orły 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
216 Kluz Marcin Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
217 Kłosowska Anna Dąbków 10 km Biegomania LubaczówTAK
218 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa 10 km BrakTAK
219 Kłymińska Aneta Przemyśl 10 km BrakTAK
220 Kmiecik Paweł Pawłosiów 10 km BrakTAK
221 Kmiecik Paulina Pawłosiów 10 km BrakTAK
222 Knafel Marcin Tarnobrzeg 10 km BrakTAK
223 Kobielska Magdalena Przeworsk 10 km BrakTAK
224 Kobielski Marcin Przeworsk 10 km BrakTAK
225 Kobryło Paweł Przemyśl 10 km INGLOTTAK
226 Kogut Leszek Grochowce 10 km BrakTAK
227 Kohut Dariusz Przemyśl 10 km PSP PrzemyślTAK
228 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
229 Kolaszkiewicz Daniel PRZEMYŚL 10 km BrakTAK
230 Kolowca Jacek Przemyśl 10 km 1 bcz Żurawica TAK
231 Kołodziej Tomasz Rzeszów 10 km BrakTAK
232 Konkel Katarzyna Gniewowo 10 km Maja TeamTAK
233 Korczyński Rafał Żurawica 10 km BrakTAK
234 Korytko Wiesiek Bachórzec 10 km BrakTAK
235 Korzeniowska Adrianna Przemyśl 10 km BrakTAK
236 Korzeniowski Władysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
237 Korzonek Marcin Gorzyce 10 km KWPSP RZESZÓWTAK
238 Kosior Bartosz Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
239 Kosmyk Karolina Przemyśl 10 km Blok BTAK
240 Kotelnicka Renata Przemyśl 10 km BrakTAK
241 Kowal Maciej Przemyśl 10 km Biegam bo lubieTAK
242 Kowalczyk Ewa Jarosław 10 km BrakTAK
243 Kowalczyk Mateusz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
244 Kowalik Wojciech Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
245 Kowalski Jakub Jarosław 10 km BrakTAK
246 Kowieszko Marcin Przemysl 10 km BrakTAK
247 Kozlowski Piotr przemyśl 10 km PWSTE JaroslawTAK
248 Krajewska Anna Święte 10 km BrakTAK
249 Krasowski Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
250 Krauze Andrzej Buszkowice 10 km BrakTAK
251 Krawczyk Krzysztof Zbydniów 10 km Pożarniczy Klub Sportowy Strażak w RzeszowieTAK
252 Krawczykowski Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
253 Krawiec Krzysztof Adamówka 10 km BrakTAK
254 Krawiec Łukasz Bolestraszyce 10 km Czarni Bolestraszyce TAK
255 Krok Tomasz Połomia 10 km BrakTAK
256 Król Krzysztof Jarosław 10 km BrakTAK
257 Król Grażyna Przemyśl 10 km BrakTAK
258 Król Piotr Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
259 Krówka Wincenty Głogowiec 10 km BrakTAK
260 Krupik Amelia Kniażyce 10 km BrakTAK
261 Kruszyński Marek Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
262 Kruszyński Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
263 Krzesiński Arkadiusz Komańcza 10 km BiOSG PSG w WetlinieTAK
264 Krzywonos Judyta Przemyśl 10 km BrakTAK
265 Kubas Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
266 Kubit Robert Głowienka 10 km KM PSP KrosnoTAK
267 Kuc Marian Buszkowiczki 10 km BrakTAK
268 Kuc Alicja Buszkowiczki 10 km BrakTAK
269 Kucharski Jakub Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
270 Kulka Szymon . 10 km BrakTAK
271 Kułak Mateusz Rzeszów 10 km niezrzeszonyTAK
272 Kurasz Bartosz Żurawica 10 km BrakTAK
273 Kurkiewicz Paweł Antoniów 10 km BrakTAK
274 Kuryło Joanna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
275 Kurzawski Łukasz Stare Bojanowo 10 km KP PSP KościanTAK
276 Kuśmider Jakub Premyśl 10 km Przemuski Klub BiegaczaTAK
277 Kuta Adam Radymno 10 km PSP PrzemyślTAK
278 Kuźmińska Renata Przemyśl 10 km BrakTAK
279 Kuźniarska Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
280 Kuźniarski Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
281 Lach Mateusz Przemyśl 10 km BrakTAK
282 Lach Mateusz Radymno 10 km BrakTAK
283 Lasek Radosław Przeworsk 10 km BrakTAK
284 Lazanowski Wojciech Krakow 10 km BrakTAK
285 Legenc Łukasz Przemyśl 10 km wedrujzoczkami.plTAK
286 Leńczuk Andrzej Jasło 10 km BrakTAK
287 Lęcznar Wacław Husów 10 km BrakTAK
288 Lipa Wojciech Rzeszów 10 km Rzeszowskie gazela i gepardyTAK
289 Lis Jadwiga Styków 10 km KW PSP RzeszówTAK
290 Lisak Michał przemyśl 10 km BrakTAK
291 Litwin Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
292 Lizak Grzegorz Przemysl 10 km BrakTAK
293 Lula Jarosław Dobrucowa 10 km KP PSP JasłoTAK
294 Łabudzka Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
295 Łabudzki Marcin Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa BiegaczaTAK
296 Łapa Dariusz Przeworsk 10 km BrakTAK
297 Łapińska Anna Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.plTAK
298 Ławecka Katarzyna Zielonka 10 km KG PSPTAK
299 Ławecki Szymon Zielonka 10 km KG PSPTAK
300 Łoś Piotr Wyszatyce 10 km BrakTAK
301 Łuczak Dorota Kiełczów 10 km BrakTAK
302 Machowski Łukasz Rzeszów 10 km Rzeszowski hasacz TAK
303 Machunik Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
304 Maciejko Rafał Dachnów 10 km Biegomania Lubaczów/ Sportowy DachnówTAK
305 Majgier Marcin Kraków 10 km BrakTAK
306 Major Stefan Żarki 10 km Biegaj z ŻarkamiTAK
307 Makarska Katarzyna Przemyśl 10 km brakTAK
308 Makarski Krzysztof Jarosław 10 km JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁTAK
309 Makowiecki Przemysław Przemyśl 10 km Czuwaj Wiaro!TAK
310 Makowski Marcin Sanok 10 km BrakTAK
311 Malarczyk Jarek Koniuszki 10 km BrakTAK
312 Malik Grzegorz Przemyśl 10 km ALKOHIMALAIŚCI ;-) TAK
313 Malik Aleksandra Rzeszów 10 km Rzeszowski HasaczTAK
314 Malinowski Dawid Łabowa 10 km KM PSP NOWY SĄCZTAK
315 Manikowski Piotr Złotów 10 km KP PSP Złotów TAK
316 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski 10 km SC-STAK
317 Margas Marek Oleszyce 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
318 Markowski Piotr Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
319 Marszałek Martyna Zgoda 10 km BrakTAK
320 Maślanka Jacek Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
321 Materna Dawid Rzeszów 10 km Asseco Active TeamTAK
322 Mazgaj Michał Wrocław 10 km NOATAK
323 Maziarz Marta Zarzecze 10 km BrakTAK
324 Mazur Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
325 Mazur Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
326 Mazur Mateusz Przeworsk 10 km przeworska grupa biegowaTAK
327 Mazur Elżbieta Rzeszów 10 km BrakTAK
328 Mendyka Mariusz Przemyśl 10 km 5 batalion strzelców podhalańskich TAK
329 Mercik Agnieszka Przemysl 10 km przemyski klub biegacza/ IPA Region BieszczadzkiTAK
330 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km BiOSGTAK
331 Mielniczek Jerzy Warszawa 10 km BrakTAK
332 Mierzwiński Marcin Żurawica 10 km BrakTAK
333 Mik Krystyna Przemyśl 10 km BrakTAK
334 Mikoś Dariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
335 Milanik Agnieszka Przemyśl 10 km PKO BP SATAK
336 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
337 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
338 Morawski Konrad Oleszyce 10 km BrakTAK
339 Morycz Mariusz Przemyśl 10 km I CO JA ROBIĘ TU?!TAK
340 Motyka Krzysztof Rzeszów 10 km 34 Wojskowy Oddział GospodarczyTAK
341 Motyka Beata Rzeszów 10 km BrakTAK
342 Mul Mariusz Sieniawa 10 km Active Team Brzóza KrólewskaTAK
343 Musiał Tomasz Dąbcze 10 km 1974TAK
344 Nagaś Katarzyna Mielec 10 km Run For FunTAK
345 Nanowska Amelia Jaksmanice 10 km BrakTAK
346 Niedzielski Dariusz dynów 10 km KM PSP RZESZÓWTAK
347 Nowak Łukasz Krosno 10 km niezrzeszonyTAK
348 Nowak Andrzej Rzeszów 10 km BrakTAK
349 Nowakowski Wiesław Przemyśl 10 km -TAK
350 Nykiel Tomasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
351 Nykiel Grzegorz Laszczyny 10 km Grodziska Grupa Biegowa - Szalone Żółwie-TAK
352 Ochęduszko Paulina Przemyśl 10 km BrakTAK
353 Oczoś Hubert Przemyśl 10 km BrakTAK
354 Olko Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
355 Orłowska Beata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
356 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
357 Orzechowski Tomasz Łańcut 10 km #OjciecNaDopinguTAK
358 Osetek Grzegorz Laszki 10 km BiOSGTAK
359 Osiński Adam Jarosław 10 km BrakTAK
360 Ostasz Jakub Ulhówek 10 km BrakTAK
361 Osypanka Daniel Przemyśl 10 km BrakTAK
362 Owczarek Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
363 Ożga Jerzy Szówsko 10 km BrakTAK
364 Paczewska Aleksandra Przemyśl 10 km BrakTAK
365 Paduch Andrzej Stanisławczyk 10 km BrakTAK
366 Pałys Waldemar Przemysl 10 km BrakTAK
367 Pantoł Miroslaw Rzeszów 10 km BrakTAK
368 Partyka Arkadiusz Żurawica 10 km BrakTAK
369 Pasionek Barbara Liskowate 10 km BrakTAK
370 Paśko Rafał Pacmerker 60 min 10 km BrakTAK
371 Pawliszak Wojciech Przemyśl 10 km KUKIZ'15TAK
372 Pawłowska Agnieszka Przemyśl 10 km Straż Graniczna Komenda OddziałuTAK
373 Pawłowski Stefan Fredropol 10 km BrakTAK
374 Pączka Przenysław Brzóza Królewska 10 km ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKATAK
375 Pelc Tomasz Kraków 10 km 5 BDOWTAK
376 Pelc Joanna Kniażyce 10 km INGLOTTAK
377 Pempuś Bernard Przemyśl 10 km UKS Tempo 5TAK
378 Penar Andrzej Klimkówka 10 km Karpaty KlimkówkaTAK
379 Perczyk Grzegorz Orły 10 km BrakTAK
380 Perenc Michał Jarosław 10 km Husaria Race TeamTAK
381 Pichur Andrzej Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
382 Piecuch Małgorzata Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
383 Piecuch Marcin Kraków 10 km Lacho TeamTAK
384 Piecuch Karolina Kraków 10 km sklepbiegowy.com/Lacho TeamTAK
385 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne 10 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŻółwieTAK
386 Pietruś Justyna Buszkowice 10 km BrakTAK
387 Pięta Bogdan Mielec 10 km Run For FunTAK
388 Pilarski Mirosław Dukla 10 km BiOSGTAK
389 Pilawa Bogumił Lubaczów 10 km RUN RUN OLESZYCETAK
390 Pilip Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
391 Piszcz Dariusz Rzeszow 10 km BrakTAK
392 Piś Sandra Niziny 10 km BrakTAK
393 Piwowarski Przemysław Sanok 10 km PSG SanokTAK
394 Plis Sławomir Ostrów 10 km BrakTAK
395 Płeszka Marek Lutowiska 10 km BiOSG PSG Ustrzyki GórneTAK
396 Płocica Marek Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
397 Płonka Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
398 Podębski Michał Wodzierady 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
399 Podolak Krzysztof Rzeszów 10 km BrakTAK
400 Podraza Paweł Słotowa 10 km FAR Team DębicaTAK
401 Polański Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
402 Popławski Krzysztof Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
403 Potoczny Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
404 Potoczny Wojciech Jarosław 10 km BBL JAROSŁAWTAK
405 Poznański Bartłomiej Kraków 10 km 1969TAK
406 Prazmowski Daniel Dębica 10 km BrakTAK
407 Prokop Leszek Przemyśl 10 km IPA Region BieszczadzkiTAK
408 Prusak Szymon Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
409 Przybylska Barbara Przemyśl 10 km ZUMBATAK
410 Puchalski Daniel Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
411 Pudysz Jacek Przemyśl 10 km BrakTAK
412 Pukas Krzysztof Wielkie Oczy 10 km BiOSGTAK
413 Purzyński Marcin Oleśnica 10 km KP PSP OleśnicaTAK
414 Pyclik Jan Radomyśl 10 km BrakTAK
415 Pytlak Jolanta Przemyśl 10 km BrakTAK
416 Radoń Karol Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
417 Radoń Mariusz Przemyśl 10 km SzafaBiegacza.comTAK
418 Radyk Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
419 Radziejowski Tomasz Żurawica 10 km BrakTAK
420 Radziejowski Aleksander Żurawica 10 km BrakTAK
421 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
422 Rawski Grzegorz Kobylnica Wołoska 10 km BrakTAK
423 Rohan Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
424 Rokicka Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
425 Rokita Piotr Rzeszów 10 km BrakTAK
426 Roman Radu Sighetu Marmatiei 10 km BrakTAK
427 Rusin Kornel Przemysl 10 km BrakTAK
428 Rusinowska Genowefa Przemyśl 10 km BrakTAK
429 Rusinowski Rafał Medyka 10 km INGLOTTAK
430 Rutyna Rafał Jasło 10 km KP PSP JasłoTAK
431 Rysak Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
432 Ryś Katarzyna Olszany 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
433 Rzeźniczek Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
434 Sadowski Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
435 Saja Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
436 Salwa Szymon Strzyżów 10 km BrakTAK
437 Sałdan Krzysztof Buszkowice 10 km BrakTAK
438 Sałdan Barbara Buszkowice 10 km BrakTAK
439 Sałdan Grzegorz Buszkowice 10 km BrakTAK
440 Samolewicz Janusz Rzeszów 10 km Handlopex RzeszówTAK
441 Samołyk Stanisław Rzeszów 10 km BrakTAK
442 Sanocka Małgorzata Radymno 10 km BrakTAK
443 Sawicki Bogusław Baniocha 10 km Kondycja Piaseczno / TiMTAK
444 Sawiński Henryk Wielkie Oczy 10 km Sam dla siebieTAK
445 Sekuła Tomasz Krasiczyn 10 km BrakTAK
446 Semerko Angelika Przemyśl 10 km BrakTAK
447 Semerko Aneta Przemyśl 10 km BrakTAK
448 Serkowski Piotr Stężyca 10 km KP PSP TCZEWTAK
449 Serwański Rafał Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
450 Sikora Wojciech Rzeszów 10 km BrakTAK
451 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl 10 km BiOSG/IPA Region BieszczadzkiTAK
452 Sitarz Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
453 Skafiriak Arkadiusz Przemyśl 10 km BrakTAK
454 Skawińska Justyna Sanok 10 km BrakTAK
455 Skawiński Tomasz Sanok 10 km BiOSG PSG w WetlinieTAK
456 Skiba Witold Lubaczów 10 km biegomania lubaczówTAK
457 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 10 km BrakTAK
458 Skowron Marek Michałowice 10 km AZS AWF Kraków MastersTAK
459 Skowronek Ryszard Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
460 Skórka Ireneusz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !TAK
461 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km BrakTAK
462 Słabicki Radosław Walawa 10 km BrakTAK
463 Słaby Wiktor Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
464 Sławik Maria Przemyśl 10 km AZS AWF Kraków MastersTAK
465 Sobejko Artur Bolestraszyce 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
466 Sobolewski Adrian Sośnica 10 km Body Paradise KrakówTAK
467 Socha Marcin Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
468 Sochacki Maciej Dubiecko 10 km IPA PrzemyślTAK
469 Sochań Bożena Lubaczów 10 km Akademia SportuTAK
470 Soja Bartosz Święte 10 km BrakTAK
471 Solarz Wiesław Przemyśl 10 km BrakTAK
472 Solarz-Kowalska Agata Korytniki 10 km BrakTAK
473 Solińska Magdalena Jankowice 10 km BrakTAK
474 Solska Sylwia Hureczko 10 km BrakTAK
475 Sowała Wojciech Pabianice 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
476 Sójka Kamil Poznań 10 km KM PSP POZNAŃTAK
477 Specylak Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
478 Stachurski Mirosław Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group RzeszówTAK
479 Stadnik Magdalena Śliwnica 10 km brakTAK
480 Stadnik Wojciech Przemyśl 10 km PKBTAK
481 Stajnmec Piotr Pikulice 10 km IDEA Piotr StajnmecTAK
482 Stańko Paweł Stuposiany 10 km BrakTAK
483 Stec Dorota Jarosław 10 km BBL Jarosław TAK
484 Stec Piotr Jarosław 10 km BrakTAK
485 Stefańska Maria Przemyśl 10 km BrakTAK
486 Stefański Ireneusz Przemyśl 10 km BrakTAK
487 Stempak Marcin Szówsko 10 km Jarosławska Grupa Biegowa "SOKÓŁ"TAK
488 Strzelecki Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
489 Strzępek Paweł Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
490 Sudoł Grzegorz Kraków 10 km AZS AWF Kraków MastersTAK
491 Sudoł Mirosław Cholewiana Góra 10 km FAR RzeszówTAK
492 Sujdak Grzegorz Żyraków 10 km FAR Team DębicaTAK
493 Sura Anna Grochowce 10 km BrakTAK
494 Sura Jan Przemyśl 10 km BrakTAK
495 Surmacz Sławek Przemyśl 10 km Szafa biegaczaTAK
496 Surmiak Piotr Żurawica 10 km BrakTAK
497 Sus Tomasz Przemyśl 10 km BlokBTAK
498 Sycz Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
499 Sycz Barbara Kniazyce 10 km BrakTAK
500 Szablan Wioletta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
501 Szacki Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
502 Szala Bartłomiej Rzeszów 10 km brakTAK
503 Szawan Paweł Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
504 Szcząchor Jacek Przemyśl 10 km Staraż GranicznaTAK
505 Szczepanik Teresa Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
506 Szczepański Wacław Kosina 10 km PARARUNTAK
507 Szczęch Grzegorz Stalowa Wola 10 km STWTAK
508 Szczotka Grzegorz Jarosław 10 km BrakTAK
509 Szczur Iwona Nowa Dęba 10 km BrakTAK
510 Szczur Wiesław Nowa Dęba 10 km BrakTAK
511 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
512 Szepieniec Michał Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
513 Szeremeta Tomasz Wojtkowa 10 km BrakTAK
514 Szkoda Robert Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
515 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km BrakTAK
516 Szlachta Sara Przemyśl 10 km BrakTAK
517 Szpak Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
518 Szpunar Andrzej Rzesów 10 km KW PSP RzeszówTAK
519 Szrama Dariusz Dąbrówka Leśna 10 km KP PSP ObornikiTAK
520 Sztaba Marek Dydnia 10 km BrakTAK
521 Szuba Andrzej Sulejowek 10 km brakTAK
522 Szuban Radosław Przemyśl 10 km BrakTAK
523 Szumada Maria Przemyśl 10 km UKS Tempo 5TAK
524 Szumilak Marek Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
525 Szupiany Szymon Przemyśl 10 km BrakTAK
526 Szwedka Piotr Przemyśl 10 km szafa biegacza team/ Honey Stinger RunnersTAK
527 Szymański Kamil Piaski 10 km BrakTAK
528 Ślęzak Bartosz Kraków 10 km BrakTAK
529 Śmigiel Tomek Rzeszów 10 km BrakTAK
530 Śnieżek Lidia Przemyśl 10 km BrakTAK
531 Śpiewak Anna Orły 10 km BrakTAK
532 Śpiewak Joanna Orły 10 km BrakTAK
533 Świesiulski Łukasz Garwolin 10 km PSP GARWOLINTAK
534 Święciowski Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
535 Świętyniowska Iwona Hermanowice 10 km BrakTAK
536 Tabor Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
537 Tadla-Szawan Anna Przeworsk 10 km BrakTAK
538 Tarnowski Grzegorz Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
539 Tatarska Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
540 Telega Janusz Warszawa 10 km BrakTAK
541 Telesz Mateusz Połomia 10 km KW PSP RZESZÓWTAK
542 Tkacz Przemysław Kraków 10 km ZIOMKITAK
543 Tomaszewski Bartosz Rzeszów 10 km BrakTAK
544 Tracz Łukasz Radymno 10 km www.treningfizjoterapia.plTAK
545 Trojnar Justyna Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
546 Trojnar Tomek Przemyśl 10 km BrakTAK
547 Trusz Paweł Przemyśl 10 km Młode WilkiTAK
548 Turek Paweł Krosno 10 km KM PSP KrosnoTAK
549 Turza Mirosław Dachnów 10 km Biegomania LubaczówTAK
550 Tyliński Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
551 Tymoczek Rafał Jarosław 10 km BrakTAK
552 Tyszczak Rafał Przemyśl 10 km Blok BTAK
553 Tywoniuk Robert Orzechowce 10 km 1bcz Żurawica TAK
554 Ulanowska - Paniw Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
555 Ulicki Konrad Przemyśl 10 km BrakTAK
556 Urban Marek Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
557 Urbańska Alina NOWA DĘBA 10 km ZMITEK TEAMTAK
558 Urbański Zbigniew NOWA DĘBA 10 km ZMITEK TEAMTAK
559 Wach Jacek Małkowice 10 km BrakTAK
560 Walciszewski Kacper Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
561 Walczak Łukasz Drohojów 10 km BrakTAK
562 Wałach Zbigniew Pstrągowa 10 km BrakTAK
563 Wasylów Iza Przemyśl 10 km BrakTAK
564 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady 10 km BrakTAK
565 Wawrzonek Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
566 Ważny Stanisław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
567 Ważny Renata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
568 Ważny Janusz Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
569 Ważny Łukasz Ruda Różaniecka 10 km BrakTAK
570 Wąsowicz Paulina Przemyśl 10 km INGLOT TAK
571 Wendel Patryk Krówniki 10 km BrakTAK
572 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów 10 km BrakTAK
573 Wiąckiewicz Beata Przemyśl 10 km BrakTAK
574 Wilk Łukasz Lubenia 10 km Stajnia BalonaTAK
575 Wilk Tomasz Grochowce 10 km BrakTAK
576 Winiarz Witold Ostrów 10 km BrakTAK
577 Winkowski Krzysztof Sędziszów Małopolski 10 km BrakTAK
578 Witek Elżbieta Baryczka 10 km BrakTAK
579 Witek Bogdan Baryczka 10 km Water TeamTAK
580 Witko Jerzy Fredropol 10 km BiOSGTAK
581 Witryk Lesław Przemyśl 10 km BrakTAK
582 Wnuk Norbert Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
583 Wojciech Smyła Przemyśl 10 km BrakTAK
584 Wojciechowski Michał Tarnobrzeg 10 km Witar Tarnobrzeg TAK
585 Wojciechowski Tomasz Lubaczów 10 km BrakTAK
586 Wojcik Mariusz Warszawa 10 km BrakTAK
587 Woźniak Łukasz Rzeszów 10 km brakTAK
588 Woźniak Grażyna Nisko 10 km PLANETA NISKOTAK
589 Wójcicki Grzegorz Przemyśl 10 km UKS TEMPO 5TAK
590 Wójcik Jacek Godowa 10 km BrakTAK
591 Wójcik Marcin Olszanica 10 km OC KrościenkoTAK
592 Wójcikiewicz Mariusz Skołyszyn 10 km KP PSP JasłoTAK
593 Wrona Daniel Kraków 10 km RunningPerformanceTAK
594 Wyszkida Dawid Przemyśl 10 km SRS CZUWAJ PRZEMYŚLTAK
595 Wywłoka Paulina Wierzbna 220 c 10 km www.treningfizjoterapia.plTAK
596 Zagórska Anna Zagórz 10 km RUN ENERGY CLUBTAK
597 Zagulak Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / Szafa Biegacza TeamTAK
598 Zagulak Dawid Przemyśl 10 km BrakTAK
599 Zając Wacław Warszawa 10 km BrakTAK
600 Zając Marta Przemyśl 10 km BrakTAK
601 Zajączkowski Jerzy Przemyśl 10 km Przemyski klub biegacza-FIBRIS teamTAK
602 Zakielarz Pawel Wrocław 10 km BrakTAK
603 Zakielarz Anna Wrocław 10 km BrakTAK
604 Zakielarz Piotr Nehrybka 10 km BRAKTAK
605 Załuski Piotr Załuże 10 km Biegomania LubaczówTAK
606 Zamirski Mariusz Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
607 Zapołoch Bożena Sanok 10 km BIOSGTAK
608 Zarzyczny Arkadiusz Rzeszów 10 km ARGO Active ClubTAK
609 Zawada Katarzyna Klokowice 10 km BrakTAK
610 Zbierak Anna Pawłosiów 10 km BrakTAK
611 Ziarek Dawid Chybie 10 km BrakTAK
612 Zieliński Łukasz Przemyśl 10 km PSP PrzemyślTAK
613 Zieliński Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
614 Zięba Wojciech Tomaszów Lub. 10 km BrakTAK
615 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK
616 Zygmunt Monika Giedlarowa 10 km BrakTAK
617 Zygmunt Tomasz Giedlarowa 10 km BrakTAK
618 Żaczek Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
619 Żak Izabela Ujkowice 10 km BrakTAK
620 Żak Dorota Woła Krzywiecka 10 km BrakTAK
621 Żebrakowski Artur Rzeszów 10 km BrakTAK
622 Żeglecki Rafał Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
623 Żelazko Kamil Rzeszów 10 km Świat DrożdzyTAK
624 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 10 km BrakTAK
625 Żołyniak Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
626 Żygała Paweł Przemyśl 10 km PSP PrzemyślTAK
627 Żygała Beata Przemyśl 10 km salon fryzjerski BEAUTYTAK
628 Żygała Paweł Bolestraszyce 10 km INGLOTTAK
629 Żywczak Dominika Buszkowiczki 10 km BrakTAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close