Zawodniku!
Zanim skorzystasz z formularza kontaktowego zapoznaj się sekcją FAQ (najczęściej zadawane pytanie).
Jeżeli twoja sprawa nie jest nietypowa – znajdziesz tam odpowiedź.

 
Kontakt dla organizatorów (zapytania ofertowe / obsługa klientów):

Wojciech Mielniczek
tel: 660 077 065
e-mail: biuro@chronotex.pl

Kontakt dla zawodników: (formularz zapisów / błędy na stronie)

e-mail: biuro@chronotex.pl
lub przez formularz kontaktowy poniżej.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: Pn-Pt 9:00-16:00

Dane firmy:

CHRONOTEX Wojciech Mielniczek
ul.Ogrodowa 97, 32-700 Bochnia
NIP: 868-127-50-43 REGON: 360683721

FAQ:
 
  • Gdzie mogę uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące zawodów?
   Wszelkie informacje dotyczące zawodów znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie zapisów. Jeżeli po przeczytaniu regulaminu nadal masz wątpliwości, najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z organizatorem wybranego przez Ciebie wydarzenia. Kontakt do organizatora znajdziesz na stronie zapisów oraz w regulaminie zawodów.
  • Jak mogę zapisać się do zawodów?
   Przejdź na stronę zapisów poprzez link do konkretnych zawodów, lub znajdź interesującą Cię pozycję na stronie chronotex.pl/zawody. Następnie zapoznaj się z informacjami zawartymi w sekcji „opis zawodów” oraz z regulaminem. Jeżeli zapisy są otwarte, pod tabelą informacyjną znajdziesz pomarańczowy przycisk „zarejestruj się”. Kliknij go i wypełnij formularz rejestracyjny. Po wszystkim Twój wpis zostanie dodany na alfabetyczną listę uczestników.
   Zgłoszenia do zawodów można dokonać tylko i wyłącznie przez system rejestracji w terminie przewidzianym przez organizatora.
   Zgłoszenia mailowe nie będą rozpatrywane i pozostaną bez odpowiedzi.
  • Jak mogę zapłacić wpisowe za zawody?
   W zależności od zawodów wpisowe możesz zapłacić przez stronę zapisów, lub przelewem na konto wskazane przez organizatora. Szczegółowe informacje o formie poboru wpisowego znajdziesz w sekcji opis zawodów na stronie zapisów do zawodów, którymi jesteś zainteresowany.
  • W jaki sposób mogę zapłacić wpisowe przez stronę zawodów?
   Aby zapłacić w systemie mikropłatności, powinieneś wejść na stronę konkretnych zawodów, znaleźć swoje nazwisko na liście zapisanych zawodników i kliknąć przycisk „kliknij i zapłać” przy swoim imieniu i nazwisku. Zostaniesz przekierowany na stronę mikropłatności, następnie system sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces. 
  • Kiedy moja płatność zostanie potwierdzona?
   Wpłaty do zawodów wykonane w systemie mikropłatności – przycisk „kliknij i zapłać” potwierdzane są natychmiast po zakończeniu płatności. Dodatkowo mailowo wysyłane jest potwierdzenie przyjęcia opłaty. Przelewy na konto organizatora potwierdzane są raz w tygodniu.
 •