Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V PÓŁMARATON PO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ

Miejsce i termin: NIepołomice, 2017-05-14
Organizator: Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice;
Proactive Sports.

Dyrektor Zawodów Krystian Ignatowicz
Opis zawodów: 2) w ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje:
a) bieg na dystansie 21,097 km - zwany V Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej,
b) bieg na dystansie 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką po Drodze Królewskiej,
c) bieg na dystansie 10,8 km – zwany Biegiem Drużynowym,
d) Wyścig Rowerowy na dystansie 21,097 km;
e) bieg na dystansie 10,8 km – zwany Biegiem Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie
3) godziny trwania poszczególnych konkurencji:
a) Wyścig rowerowy:
 Start: 10.00,
 Koniec zawodów: 11.30,
b) V Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Bieg Leśników, oraz Bieg Drużynowy:
 Start: 12.00,
 Koniec zawodów: 15.00;
4) start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
5) biuro zawodów, przebieralnie, depozyt odzieży oraz toalety zlokalizowane będą przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec;
6) Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy:
a) dla Wyścigu Rowerowego - w godzinach od 7.00 do 9.15,
b) dla biegów: V Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Bieg Leśników, Biegu Drużynowego w godzinach od 8.00 do 11.15.

Więcej informacji w regulaminie odnośnik u dołu strony
Wpisowe i wpłata: Płatność w systemie mikropłatności przez stronę rejestracji do biegu
do 9 kwietnia: 60 zł
od 10 kwietnia do 7 maja: 70 zł
W dniu zawodów: 100 zł
opłata wniesiona za udział w zawodach nie podlega zwrotowi.

Limit zawodników: 800
Strona WWW: http://biegpopuszczy.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Bartłomiej Modlnica 21097 m BrakNIE
2 Antolak Marzena Kraków 21097 m BrakTAK
3 Antys Mariusz Wola Batorska 21097 m BrakTAK
4 Bal Jakub Kraków 21097 m Los Trepos CompanierosTAK
5 Barczyk Judyta Kraków 21097 m BrakTAK
6 Bednarski Rafał Niepołomice 21097 m Nidec Motors & ActuatorsTAK
7 Biegun Grzegorz Wieliczka 21097 m Świr RunTAK
8 Blak Wiesław Skawina 21097 m BrakTAK
9 Bochenek Paweł Kraków 21097 m KRAKÓW KLINY TAK
10 Bocheński Rafał Kraków 21097 m BrakTAK
11 Boczkowska Justyna Zakopane 21097 m BrakTAK
12 Bogusz Bartosz Kraków 21097 m BrakNIE
13 Boguta Beata Kraków 21097 m BrakTAK
14 Boguta Paweł Kraków 21097 m BrakTAK
15 Borek Mateusz Krakow 21097 m YMCA triathlon KrakowNIE
16 Bras Monika Dobczyce 21097 m BrakNIE
17 Broda Wojciech Kraków 21097 m BrakTAK
18 Brożbar Tomasz Kraków 21097 m BrakTAK
19 Bróg Wojciech Olkusz 21097 m BrakTAK
20 Burek Dawid Kraków 21097 m ABB BS Running TeamTAK
21 Burzawa Katarzyna Myślenice 21097 m BrakNIE
22 Bydłoń Mirosław Kokotów 21097 m Spartak BudowlanyTAK
23 Chlupka Krzysztof Dębno 21097 m BrakTAK
24 Chmura Piotr Dąbrowa Tarnowska 21097 m BrakNIE
25 Chodacka Agata Filipowice 21097 m BrakTAK
26 Ciastoń Piotr Kraków 21097 m ABB BS Running TeamTAK
27 Cichy Ireneusz Bochnia 21097 m Animals Running ClubNIE
28 Czapor Robert Zalas 21097 m BrakTAK
29 Czekaj Katarzyna Niepołomice 21097 m BrakNIE
30 Czekaj Magdalena Niepołomice 21097 m BrakNIE
31 Czerwiński Adam Czasław 21097 m BrakNIE
32 Czyż Grzegorz Bogumiłowice 21097 m Grupa Azoty -Automatyka TarnówTAK
33 Dawiec Alfred Zielonki 21097 m KT Waterknights ZabierzówTAK
34 Dec Piotr Kraków 21097 m BrakTAK
35 Dubiel Piotr Kraków 21097 m BrakTAK
36 Dudziak Dorota Kraków 21097 m Dar-Bud TeamTAK
37 Dumnicki Robert Narama 21097 m Narama Runner ClubTAK
38 Dyląg Zbigniew Kraków 21097 m BrakTAK
39 Dziadowiec Andrzej Chełmek 21097 m BrakTAK
40 Dziedzic Sebastian Wieliczka 21097 m BrakTAK
41 Ekiert Krzysztof Gdansk 21097 m Wielcy BiegaczeTAK
42 Elliott Mark Krakow 21097 m BrakTAK
43 Fiecek Paweł Kraków 21097 m Świnki trzyTAK
44 Flis Magda Kraków 21097 m 3 Regionalna Baza LogistycznaTAK
45 Flis-Czajka Justyna Kraków 21097 m BrakTAK
46 Fortuna Piotr Targowisko 21097 m KCE!TAK
47 Francuz Konrad Mogilany 21097 m Vege RunnersTAK
48 Furmanek Mariusz Skołyszyn 21097 m BrakTAK
49 Fyda Mariusz Bobowa 21097 m BrakTAK
50 Gajos Daniel Kraków 21097 m Night Runners +TAK
51 Gasińska Anna Kraków 21097 m BrakTAK
52 Gawłowska Alina Zabierzów Bocheński 21097 m BrakTAK
53 Giemzik Marcin Olkusz 21097 m Olkuszbiega.plNIE
54 Głogowski Grzegorz Kraków 21097 m NafciarzeTAK
55 Głowacki Rafał Kraków 21097 m BrakTAK
56 Golonka Mateusz Gorlice 21097 m GORLICKA GRUPA BIEGOWANIE
57 Gołaszczyk Krzysztof Katowice 21097 m BrakTAK
58 Gołdas Grzegorz Bochnia 21097 m BrakTAK
59 Górniak Katarzyna Wieliczka 21097 m BrakTAK
60 Gradziel Bartłomiej Kraków 21097 m BrakTAK
61 Grochot Krzysztof Staniątki 21097 m Eskadra KrakówTAK
62 Gromny Marcin Kraków 21097 m BrakTAK
63 Jakubiec Agnieszka Kraków 21097 m BrakNIE
64 Janiszewski Marcin Kraków 21097 m BrakTAK
65 Jędrzejczyk Tomasz Kraków 21097 m Chyba Nie Dam RadyTAK
66 Jędrzejczyk Robert Podłęże 21097 m BrakTAK
67 Kaczyński Michał Kraków 21097 m BrakTAK
68 Kania Magdalena Kraków 21097 m BrakTAK
69 Kaźmierczak Piotr Kraków 21097 m BrakTAK
70 Kądziołka Aneta Jadowniki 21097 m BrakNIE
71 Kerschbaum Piotr Kraków 21097 m 3 Regionalna Baza LogistycznaTAK
72 Kępka Dominik Kraków 21097 m NBCTAK
73 Kilian Mateusz Kraków 21097 m Józefińska TeamTAK
74 Kiliarska Valentyna Nikolaev 21097 m BrakNIE
75 Kłos Adam Chobot 21097 m BrakTAK
76 Komodziński Szymon Kraków 21097 m BrakTAK
77 Kondraciuk Łukasz Kraków 21097 m BrakTAK
78 Konik Jarosław Kraków 21097 m BBL KRAKÓW RunningPerformanceTAK
79 Kordys Krzysztof Zabierzów 21097 m Zabierzów BiegaTAK
80 Kornaś Krzysztof Nowy Sącz 21097 m Husaria Race TeamTAK
81 Korzeń Łukasz Biecz 21097 m Wielcy BiegaczeTAK
82 Kosek Paweł Tychy 21097 m www.pawelkosek.comTAK
83 Kościółek Judyta Kraków 21097 m BrakTAK
84 Krawczyk Bartłomiej Bochnia 21097 m BrakTAK
85 Krawczyk Kamil Pielgrzymowice 21097 m BrakTAK
86 Król Tomasz Kraków 21097 m Dziady BoroweTAK
87 Krygier Tomasz Batowice 21097 m BrakNIE
88 Kulas Romuald Sosnowiec 21097 m BrakTAK
89 Kulis Maria Ustroń 21097 m BrakTAK
90 Kursa Agnieszka Kokotów 21097 m BrakTAK
91 Kursa Piotr Niepołomice 21097 m Nidec Motors & ActuatorsTAK
92 Latos Marcin Węgrzce Wielkie 21097 m EUROCLEAR RUNNING TEAMNIE
93 Legutko Łukasz Kraków 21097 m BrakTAK
94 Leś Wojciech Kraków 21097 m BrakTAK
95 Liber Jacek Nowy Sącz 21097 m BrakTAK
96 Lis Wojciech Krakow 21097 m WIELCY BIEGACZETAK
97 Litke Marek Kraków 21097 m 3 Regionalna Baza LogistycznaTAK
98 Ludian Marlena Krako 21097 m Wielcy BiegaczeTAK
99 Luks Andrzej Kraków 21097 m Krakow Pinball MuseumTAK
100 Majdański Paweł Kraków 21097 m BrakTAK
101 Makola Jacek Kraków 21097 m BrakTAK
102 Makowski Paweł Kraków 21097 m BrakTAK
103 Malicki Mateusz Zawiercie 21097 m BrakTAK
104 Marek Magdalena Kraków 21097 m BrakTAK
105 Marek Wojciech Kraków 21097 m BrakTAK
106 Markiewicz Bogdan Kraków 21097 m BrakTAK
107 Mączyński Patryk Niepołomice 21097 m BrakNIE
108 Mikołajewski Marcin Wola Batorska 21097 m BrakTAK
109 Mikoś Magdalena Niepołomice 21097 m Nidec Motors & ActuatorsTAK
110 Mikuła Zbigniew Skała 21097 m Skała biegaNIE
111 Miler Lidia Zabierzów 21097 m Zabierzów BiegaTAK
112 Miszon Łukasz Kraków 21097 m BrakNIE
113 Moląg Mateusz Bolechowice 21097 m Zabierzów Biega MOSUR RudawaTAK
114 Momot Krzysztof Kraków 21097 m BrakTAK
115 Moskal Andrzej Niecz 21097 m BrakTAK
116 Mucha Dariusz Bochnia 21097 m BrakTAK
117 Mucha Edward Limanowa 21097 m Limanowa Forrest TAK
118 Nieć Artur Kraków 21097 m BrakTAK
119 Nowak Sebastian Kłaj 21097 m BrakTAK
120 O'Neill Shaun Krakow 21097 m BrakTAK
121 Obrał Łukasz Kraków 21097 m www.prawo-porady.plTAK
122 Ogorzelec Kinga Dąbrowa Tarnowska 21097 m BrakNIE
123 Olejnik Olga Krakow 21097 m BrakTAK
124 Orzechowski Eugeniusz Mała Wieś 21097 m 3 Regionalna Baza LogistycznaTAK
125 Panek Bartosz Kraków 21097 m BrakTAK
126 Panocha Daniel Tarnów 21097 m BrakTAK
127 Pastuszak Dorota Kraków 21097 m BrakTAK
128 Paszko Krzysztof Rzezawa 21097 m BrakTAK
129 Patnaik Oskar Kraków 21097 m BrakTAK
130 Pawelec Andrzej Kraków 21097 m BrakTAK
131 Piątkiewicz Łukasz Kraków 21097 m 42 Do SzczęściaTAK
132 Piechocka Amelia Kraków 21097 m BrakTAK
133 Piekarz Rafał Kraków 21097 m BrakTAK
134 Pietruszka Józef Rudawa 21097 m Zabierzów BiegaTAK
135 Pięta Leszek Trzcinica 21097 m BrakTAK
136 Pilch Marek Kraków 21097 m Grupa Krakowska INIE
137 Piszczek Tomasz Szarów 21097 m Niepołomice BiegająTAK
138 Pliszka Anna Zabierzów 21097 m BrakTAK
139 Pogorzelski Michał Kraków 21097 m BrakTAK
140 Polak Maciej Kraków 21097 m BrakTAK
141 Porzycki Tomasz Kraków 21097 m 42doszczescia.plTAK
142 Pyrć Piotr Kraków 21097 m BrakTAK
143 Radomska Katarzyna Krakow 21097 m BrakNIE
144 Rak Łukasz Niepołomice 21097 m BrakTAK
145 Regula Izabela Wieliczka 21097 m BrakNIE
146 Rogasch Stanisław Kraków 21097 m BrakNIE
147 Rozwadowski Jacek Dobczyce 21097 m BrakTAK
148 Rybak Łukasz Wieliczka 21097 m BrakTAK
149 Rypuła Zenon Lędziny 21097 m BrakTAK
150 Rzezacz Adam Długomiłowice 21097 m BrakTAK
151 Sieprawska Małgorzata MIEJSCE 21097 m BrakTAK
152 Sikora Grzegorz Łaziska Górne 21097 m BrakTAK
153 Sitarz Magdalena Kraków 21097 m BrakTAK
154 Sitko Małgorzata Szarkówka 21097 m BrakNIE
155 Sitko Krzysztof Charsznica 21097 m BrakNIE
156 Skrzycki Michał Kraków 21097 m Euroclear Running TeamNIE
157 Skrzyński Rafał Niepołomice 21097 m Nidec Motors & ActuatorsTAK
158 Skupień Dominika Kraków 21097 m BrakTAK
159 Smyrak Jacek Zawoja 21097 m BrakNIE
160 Sobieraj Wojciech Imielin 21097 m BrakTAK
161 Stasiak Michał Smolnica 21097 m BrakTAK
162 Stefanowicz Adam Kraków 21097 m Aktywna Szkoła Życia KrakówTAK
163 Strojny Janusz Skawina 21097 m BrakTAK
164 Surmacz Albert Tuchów 21097 m BrakTAK
165 Surmacz Marek Tuchów 21097 m BrakTAK
166 Swoboda Sebastian Kraków 21097 m RehaortopedicaTAK
167 Szafran Bartłomiej Kraków 21097 m -NIE
168 Szafraniec Beata Łeki 65 21097 m BrakTAK
169 Szaporów Łukasz Proszowice 21097 m SRTG ProszowiceTAK
170 Szewczyk Wojciech Wiśniew 21097 m BrakNIE
171 Szulewski Paweł Kraków 21097 m BrakNIE
172 Szyszka-Stasiak Magdalena Smolnica 21097 m BrakTAK
173 Śliwa Grzegorz Kraków 21097 m get.lostTAK
174 Śmiałek Piotr Kraków 21097 m BrakTAK
175 Talarczyk Marek Krakow 21097 m BrakNIE
176 Taranowicz Małgorzata Niepołomice 21097 m BrakTAK
177 Targosz Michał Kraków 21097 m ITMBW KRAKÓWNIE
178 Tokarska Bożena Kraków 21097 m BrakTAK
179 Tokarski Rafał Kraków 21097 m BrakTAK
180 Tokarz Wojciech Dobczyce 21097 m Rozbiegane DobczyceTAK
181 Tokarz Kamila Glichów 21097 m BrakNIE
182 Tokarz Marcin Libertów 21097 m BrakTAK
183 Tomaszewski Dariusz Dąbrowa Górnicza 21097 m REAL-BAUNIE
184 Topolski Marcin Jadowniki 21097 m BKB Victoria BrzeskoTAK
185 Toporkiewicz Anna Kraków 21097 m Cisco RunnerTAK
186 Trystuła Dariusz Kraków 21097 m BrakTAK
187 Ulanecka Anna Gliwice 21097 m BrakTAK
188 Veretskyi Pavlo Donetsk 21097 m BrakNIE
189 Voit Krzysztof Nowy Targ 21097 m BrakTAK
190 Waglewski Karol Kraków 21097 m BrakTAK
191 Wałach Maciej Kraków 21097 m BrakTAK
192 Wayere Pascal Voyennes 21097 m SopemTAK
193 Wąsik Jacek Lublin 21097 m cbfsNIE
194 Węgrzyn Marcin Kraków 21097 m niezrzeszonyTAK
195 Wielecka Ala Kraków 21097 m BrakNIE
196 Wnuk Grzegorz Niepołomice 21097 m SBD Energetyk RybnikTAK
197 Woźniak Janusz Skołyszyn 21097 m BrakTAK
198 Zachuta Klaudia Krakow 21097 m 42 do szczęścia TAK
199 Zając-Siwczyk Izabela Zielonki 21097 m BrakTAK
200 Zamojski Bogumił Kraków 21097 m BrakTAK
201 Zawiła Marek Kraków 21097 m BrakTAK
202 Zięba Wojtek Wieliczka 21097 m BrakTAK
203 Ziółko Maciej Zielonki 21097 m KT WaterknightsTAK
204 Żaczkiewicz Krzysztof Kraków 21097 m NafciarzeTAK
205 Żak Paweł Podłęże 21097 m NIEPOŁOMICE BIEGAJĄTAK


Close