Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BĘDZIŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Będzin, 2017-11-11
Organizator: 1. Urząd Miejski w Będzinie.
2. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie.
3. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie.
Opis zawodów: 1. Termin to: 11 listopada 2017 r. (sobota).
2. Dystans biegu około 11 km.
3. Start biegu odbędzie się o godz. 12:00 z terenu targowiska miejskiego przy ulicy Gzichowskiej.
4. Dystans marszu nordic walking około 7 km.
5. Start marszu odbędzie się o godz. 12.15 z terenu targowiska miejskiego przy ulicy Gzichowskiej.
6. Meta biegu i marszu Nordic Walking: teren targowiska miejskiego przy ulicy Gzichowskiej.
7. Trasa przebiegać będzie ulicami i ścieżkami leśnymi/polnymi Będzinie, nawierzchnia szosowa i gruntowa, trasa oznaczona co kilometr.
8. Pomiar czasu będzie dokonywany przez firmę Chronotex, a wyniki opublikowane będą w dniu i miejscu zawodów oraz na stronie organizatora najpóźniej 48 godzin po zakończeniu zawodów.
9. Limit czasu biegu 110 minut i nordic walking 150 minut, powyżej limitu zawodnicy nie będą klasyfikowani.
10. Zawodnicy, którzy zrezygnują lub nie ukończą biegu zobowiązani są do opuszczenia trasy, zdjęcia numeru i zwrotu chipa. Zawodnik ponosi pełną odpowiedzialność za własne działania i zachowanie stosownie do przepisów ruchu drogowego oraz wszelkich przepisów prawa, obowiązujących na terenie kraju.
11. Biuro zawodów czynne:
- sobota 11 listopada 2017 r.
w godz. 9.00 – 16.00.
12. Program szczegółowy w dniu imprezy:
godz. 9:00 - otwarcie biura zawodów,
godz. 11:30 - zamknięcie biura zawodów,
godz. 11:50 - powitanie zawodników na linii startu,
godz. 12:00 - start biegu,
godz. 12.15 - start marszu Nordic Walking,
godz. 14.00 - wręczenie nagród zwycięzcom biegu,
godz. 15:00 - wręczenie nagród zwycięzcom marszu nordic walking,
godz. 15.15 – losowanie nagród,
godz. 15:30 - zamknięcie zawodów.
13. W biegu 11 km obowiązuje limit do 300 opłaconych uczestników, w biegu 7 km 200 opłaconych zawodników, natomiast w marszu nordic walking 200 opłaconych uczestników.
14. Przyjmowanie zgłoszeń w formie elektronicznej zostanie zakończone 3.11.2017 r.
o godz. 12:00 (lub w przypadku wyczerpania limitu miejsc w biegu lub marszu Nordic Walking w terminie wcześniejszym).


Wpisowe i wpłata: BIEG 11 km i 7 km
30 zł od osoby za bieg, w przypadku dokonania opłaty przelewem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3.11.2017 roku do godz. 12:00,
50 zł od osoby za bieg, w przypadku uregulowania wpisowego w biurze zawodów w dniu startu (możliwa jedynie gdy limit zawodników biegu nie został wyczerpany).

Marsz 7 KM
30 zł od osoby za bieg, w przypadku dokonania opłaty przelewem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3.11.2017 roku do godz. 12:00,
50 zł od osoby za bieg, w przypadku uregulowania wpisowego w biurze zawodów w dniu startu (możliwa jedynie gdy limit zawodników biegu nie został wyczerpany).
Limit zawodników: 700
Strona WWW: http://www.bedzin.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Rafał Będzin Marsz 7 km Bedzinteam
2 Adamczyk Anna Będzin Marsz 7 km Bedzinteam
3 Adamczyk Daria Toporowice Bieg 7 km TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaTAK
4 Adamczyk Piotr Toporowice Bieg 7 km BrakTAK
5 Adamus Aneta Chorzów Marsz 7 km Brak
6 Adamus Czesław Chorzów Bieg 7 km Brak
7 Anyż Łukasz Będzin Bieg 11 km w pogoni za duchem
8 Artymowicz Jan Będzin Bieg 11 km BrakTAK
9 Bałaziński Paweł Mysłowice Bieg 7 km BrakTAK
10 Barglik Piotr Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchem
11 Bartos Damian Sosnowiec Marsz 7 km Brak
12 Bartosik Monika Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiega
13 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchem
14 Bączewski Paweł Będzin Bieg 11 km Gwardia Królewska w Pogoni za DuchemTAK
15 Bąk jan Sosnowiec Marsz 7 km Brak
16 Bąk jan Sosnowiec - Rogaczówek Marsz 7 km BrakTAK
17 Bednarski Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
18 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 7 km Brak
19 Bernacka Magdalena Będzin Marsz 7 km Brak
20 Będkowski Arkadiusz Sosnowiec Bieg 11 km Brak
21 Biełek Adriana Ziewanice Marsz 7 km BrakTAK
22 BIjak Adriana Będzin Bieg 11 km Pogoria Biega
23 Błaszczyk Krzysztof Będzin Bieg 11 km BrakTAK
24 Błońska Aneta Będzin Grodziec Bieg 7 km Brak
25 Bobrzyńska Sara Mysłowice Marsz 7 km Brak
26 Bobrzyńska Sara Mysłowice Bieg 7 km Brak
27 Bomba Robert Bedzin Bieg 11 km Banda z PlacuTAK
28 Borciuch Rafał Będzin Bieg 11 km WOLNY GRODZIECTAK
29 Borcz Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km Brak
30 Borkowska-Kowal Katarzyna Będzin Marsz 7 km Banda z placu
31 Boroń Tomek Tychy Bieg 7 km RunHogs TychyTAK
32 Boroń Luiza Tychy Bieg 7 km RUNHOGS Tychy
33 Boroń Luiza Tychy Bieg 11 km RunHogs TychyTAK
34 Boruta Marcin Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
35 Brodzińska Kamila Sosnowiec Bieg 11 km W pogoni za duchem
36 Broen Bartosz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
37 Brzeziński Błażej Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
38 Brzoza Jarek Katowice Bieg 11 km Studio GTSTAK
39 Bułka Zenona Będzin Marsz 7 km Banda z Placu
40 Chruściel Tomasz Będzin Grodziec Bieg 11 km Brak
41 Chruściel Tomasz Będzin Grodziec Marsz 7 km Brak
42 Chyc Patryk Czeladź Bieg 11 km #czeladźbiega
43 Cudzik Waldemar Częstochowa Bieg 11 km Brak
44 Cupiał Dariusz Sosnowiec Bieg 11 km W pogoni za duchem
45 Cupiał Mariola Sosnowiec Bieg 11 km W pogoni za duchem
46 Cupiał Artur Katowice Bieg 11 km BrakTAK
47 Czajka Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
48 Czech Dariusz Sosnowiec Bieg 11 km Brak
49 Czerwinski Wojciech Łazy Bieg 11 km Brak
50 Czopek Małgorzata Skałka Marsz 7 km Grupa Jura'Pl
51 Czub Jarosław Sosnowiec Marsz 7 km CzubClub
52 Czupryński Kryspin Bieliki Bieg 11 km BrakTAK
53 de Lambert Bartosz Będzin Bieg 11 km Crossfit Sparta RageTAK
54 Dędek Gerard Będzin Bieg 7 km BrakTAK
55 Doliński Krzysztof Będzin Bieg 11 km Brak
56 Domin Krystyna Siemianowice Marsz 7 km MK Team
57 Drabek Agnieszka Gliwice Bieg 7 km Brak
58 Dróżdż Piotr Będzin Bieg 11 km Brak
59 Duch Karolina Katowice Bieg 11 km BrakTAK
60 Dudzińśki Krzysztof Będzin Bieg 11 km Będzin TeamTAK
61 Duliban Joanna Sosnowiec Bieg 11 km Brak
62 Dymek Adrian Będzin Bieg 7 km BrakTAK
63 Dziekańska Marta Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchem
64 Dźwigał Ewa Będzin Marsz 7 km Będzin Team
65 Faryna Przemysław Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
66 Fijołek Justyna Będzin Bieg 11 km BrakTAK
67 Flisiński Łukasz Sosnowiec Bieg 11 km Brak
68 Florkiewicz Sławomir Sosnowiec Bieg 11 km Brak
69 Garncarz Michał Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
70 Gola Paulina Zawiercie Bieg 7 km Brak
71 Gołąb Artur Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
72 Gołębiowski Lucjan Będzin Marsz 7 km Brak
73 Gottman Bogusław Oświęcim Bieg 11 km PGBTAK
74 Gottman Bogusław Oświęcim Bieg 11 km PGB
75 Góra Mateusz Będzin Bieg 11 km Brak
76 Górnik Jerzy Katowice Marsz 7 km Katowice 49TAK
77 Grabowska Agnieszka Sosnowiec Bieg 11 km Brak
78 Grochowalska Martyna Będzin Marsz 7 km Banda z Placu
79 Grycman Grzegorz Katowice Bieg 11 km ADS MASNA KRYTYCZNATAK
80 Grzyb Izabela Będzin Marsz 7 km Banda z Placu
81 Guzik Adam Będzin Bieg 11 km BrakTAK
82 Hała Rafał Rokitno Szlacheckie Bieg 11 km Shinkyokushin SosnowiecTAK
83 Hasiak Grzegorz Sosnowiec Bieg 11 km Brak
84 Hofler Łukasz Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
85 Jagodzińska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km fitbullTAK
86 Jakubowska Magdalena Będzin Bieg 11 km BrakTAK
87 Jakubowski Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
88 Jan Bąk Sosnowiec Marsz 7 km Brak
89 Janus Paweł Sosnowiec Bieg 11 km W POGONI ZA DUCHEM
90 Jarek Agata Mysłowice Bieg 11 km Brak
91 Jarek Adam Mysłowice Bieg 11 km Brak
92 Jarszak Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Brak
93 Jurczak Brygida Sosnowiec Marsz 7 km Brak
94 Kadula Piotr Jaworzno Bieg 11 km BrakTAK
95 Kadula Piotr Jaworzno Bieg 11 km Brak
96 Kaleta Piotr Będzin Bieg 11 km Banda z PlacuTAK
97 Kaleta Magdalena Będzin Marsz 7 km Banda z PlacuTAK
98 Kalużny Justyna Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
99 Kasprzyk Wojciech Sosnowiec Bieg 11 km Brak
100 Kasprzyk Wojciech Sosnowiec Bieg 11 km Brak
101 Katanowska Elwira Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIETAK
102 Kawczyk Marek Sławków Bieg 11 km BrakTAK
103 Kaźmierczyk Andrzej Będzin Bieg 11 km FojadorTAK
104 Klacza Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Sparta
105 Klimek-Marszałek Kamila Sosnowiec Bieg 11 km Brak
106 Kmera Tomasz sosnowiec Bieg 11 km Saint-Gobain-SQUAD
107 Kmera Tomasz Sosnowiec Bieg 7 km Saint-Gobain-SQUAD
108 Knopik Arkadiusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
109 Knopik Anita Będzin Marsz 7 km BrakTAK
110 Kolacha Patryk Imielin Bieg 11 km Brak
111 Kolacha Patryk Imielin Bieg 11 km Brak
112 Konderak Angelika Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchem
113 Koniec Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Husaria Race Team
114 Korczak Oliwia Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiega
115 Korczak Oliwia Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiega
116 Korpus-Mielczarska Katarzyna Sławków Bieg 11 km SGB Samo się nie przebiegnieTAK
117 Kowal Tomasz Będzin Bieg 11 km W Pogoni za Duchem
118 Kowalska Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km W pogoni za Duchem
119 Kowalski Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchem
120 Kowalski Tomasz Dabrowa Gornicza Bieg 11 km W pogoni za duchem
121 Kozieł Katarzyna Będzin Bieg 11 km Brak
122 Kozłowski Robert Będzin Bieg 11 km Edycja Limitowana
123 Koźmiński Mirosław Będzin Bieg 11 km W Pogoni za Duchem
124 Krajewski Mariusz Mikołów Bieg 11 km BrakTAK
125 Krawczyk Łukasz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
126 Krawczyk Karol Sarnów Bieg 11 km Brak
127 Król Krzysztof Będzin Bieg 11 km Mouse In HouseTAK
128 Krupa-Szczęsny Izabela Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
129 Kubica Beata Będzin Marsz 7 km Brak
130 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz 7 km Tarnogórskie Łazęgi
131 Kuczera Marek Czernica Bieg 11 km Inżynieria BieganiaTAK
132 Kuczera Bernadeta Czernica Bieg 11 km Czernica TeamTAK
133 Kujawa Tomasz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
134 Kurowski Rafał Będzin Bieg 11 km BrakTAK
135 Kurowski Rafał Będzin Bieg 11 km Banda z placuTAK
136 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Marsz 7 km wolny strzelec
137 Kwiatkowski Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
138 Labocha Roman Sosnowiec Bieg 11 km Lece bo chce.TAK
139 Lampa Alicja Gliwice Bieg 7 km Brak
140 Lampa Magdalena Gliwice Bieg 7 km Brak
141 Lampa Mieczysław Gliwice Bieg 7 km SBRT Gliwice
142 Latacz Norbert Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
143 Lesniewski Stanislaw SONOWIEC Bieg 11 km TKF Czeladz
144 Lubojański Kacper Czeladź Bieg 11 km Brak
145 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz 7 km CzubClub
146 Maciążek Grzegorz Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIETAK
147 Maj Ewa sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
148 Majcherczyk Mateusz Sosnowiec Bieg 11 km CrossBox Evolution
149 Makowska Agnieszka Czeladź Bieg 11 km W pogoni za duchem
150 Malejka Katarzyna Katowice Bieg 11 km ADS Masna Krytyczna
151 Malinowski Łukasz Będzin Bieg 11 km Brak
152 Marcinków Dawid Katowice Bieg 11 km BrakTAK
153 Marek Iwona Będzin Bieg 11 km W pogoni za DuchemTAK
154 Marek Anna Kraków Marsz 7 km BrakTAK
155 Marek Marcin Kraków Marsz 7 km BrakTAK
156 Marek Wojciech Kraków Bieg 7 km BrakTAK
157 Matuszczyk Maciej Katowice Marsz 7 km CZP TychyTAK
158 Matuszczyk Anna Katowice Marsz 7 km CZP TychyTAK
159 Matys Tomasz Będzin Bieg 11 km Ghostbikers TAK
160 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg 11 km W pogoni za duchem
161 Michalski Sebastian Będzin Bieg 11 km Brak
162 Mickiewicz Bartłomiej Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchem
163 Mikołajczyk Tomasz Mysłowice Bieg 7 km BrakTAK
164 Młynarczyk Edyta Rudniki Bieg 7 km FalStart Rudniki
165 Morawska Julia Mysłowice Bieg 11 km Truchtacz Mysłowice
166 Morchat Paweł Będzin Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
167 Mormul Przemek Bedzin, Sarnow Bieg 11 km Panalpina
168 Mormul Przemek Bedzin, Sarnow Bieg 11 km Panalpina
169 Mroziński Mateusz Sosnowiec Bieg 11 km Brak
170 Mrózek Tomasz Gliwice Bieg 11 km Brak
171 Nieslon Marek Gliwice Bieg 11 km AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
172 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 11 km Zdzieraj Kapcie
173 Ociepa Dariusz Myszków Bieg 11 km Brak
174 Ociepa Ewa Myszków Bieg 11 km Brak
175 Oczkowicz Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Aktywuj ZdrowieTAK
176 Oczkowicz Mariusz Sosnowiec Bieg 11 km Brak
177 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
178 Olszenko Andrzej Będzin Bieg 11 km ABBTAK
179 Olszewski Marek Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIETAK
180 Olszewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Irun4fun.pl
181 Ornowska Aleksandra Chorzow Bieg 7 km Brak
182 Osika Wioletta Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
183 Pałyga Agnieszka Sosnowiec Bieg 11 km Parkrun Katowice
184 Pańczyk Jarosław Będzin Bieg 7 km FC Będzin
185 Paterek Daria Będzin Marsz 7 km Brak
186 Patryarcha Piotr Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
187 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 11 km Będzin Team
188 Pawlikowski Łukasz Będzin Bieg 11 km Brak
189 Pawłowski Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Brak
190 Pieczaba Patryk Sosnowiec Bieg 11 km Crossboxevolution
191 Pilarczyk Łukasz Katowice Bieg 11 km KB Józefinka KatowiceTAK
192 Pilecki Piotr Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
193 Piotrowska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km ILS
194 Piotrowski Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Siant-Gobain Squad
195 Piotrowski Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
196 Podkowa Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
197 Pol Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Brak
198 Polaszek Robert Będzin Bieg 11 km BrakTAK
199 Porębski Adam Krzykawka Bieg 11 km Biegam dla niepełnosprawnych
200 Porębski Krzysztof Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
201 Proń Adam Katowice Bieg 11 km IPRONMAN
202 Prymas Marek Będzin Bieg 11 km Brak
203 Przewieslik Aleksandra Będzin Bieg 7 km Będzin Team
204 Przewieslik Grzegorz Będzin Bieg 7 km Będzin Team
205 Przybyła Violetta Tychy Bieg 11 km Parkrun Tychy
206 Przyłucka Grażyna Preczów Bieg 11 km GRAMMI
207 Przyłucki Grzegorz Preczów Bieg 11 km 10 STOPIEŃ ŻASILANIATAK
208 PTAK KRZYSZTOF ŻORY Bieg 11 km Hrmax ŻoryTAK
209 Ptaś Jolanta Czeladź Marsz 7 km Mosir Czeladz
210 Ptaś Agnieszka Czeladź Marsz 7 km Mosir Czeladz
211 Puc Paweł Będzin Bieg 11 km Brak
212 Purc Paweł Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
213 Randak Marek Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchem
214 Rerutkiewicz Michał Kraków Bieg 11 km BrakTAK
215 Rodko Marta Czeladź Bieg 11 km Sekcja Piaski
216 Rospondek Agata Częstochowa Bieg 11 km Brak
217 Rzepka Piotr Świętochłowice Bieg 11 km parkrun katowiceTAK
218 Schabek Łukasz Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
219 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg 7 km Brak
220 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg 7 km Brak
221 Słota Michał Będzin Bieg 11 km Brak
222 Smolorz Anna Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
223 Snochowska Agata Bytom Marsz 7 km Ranners SzombierkiTAK
224 Snochowski Miroslaw Bytom Bieg 7 km Ranners SzombierkiTAK
225 Snopek Krzysztof Sosnowiec Bieg 7 km Dębówka
226 Sroka Marek Olkusz Bieg 11 km Biegam dla niepełnosprawnych
227 Stachurka Lukasz Dąbrowa górnicza Bieg 11 km WylewkiCementowe.pl
228 Stelmach Michał Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
229 Struk Agnieszka Będzin Bieg 11 km BrakTAK
230 Suchanowska Joanna Nowa Brzeźnica Marsz 7 km BrakTAK
231 Sulich Michał Sosnowiec Bieg 11 km Bracia z MłynaTAK
232 Surgucka Iwona Chorzów Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
233 Surgucki Sebastian Chorzów Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
234 Surowiec Michał Wojkowice Bieg 11 km Runners Wojkowice Team
235 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 7 km Będzin Team
236 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 7 km Będzin Team
237 Szlembarski Radosław Czeladź Bieg 11 km Brak
238 Szpinda Robert Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
239 Szreter Marta Bukowno Bieg 11 km SGB Samo się nie przebiegnie
240 Sztuka Michał Będzin Bieg 11 km BrakTAK
241 Sztuka Agnieszka Będzin Bieg 11 km BrakTAK
242 Szwajkosz Szczepan Gliwice Bieg 7 km Brak
243 Szymczak Ewa Będzin Bieg 7 km Banda Z Placu
244 Ślusarczyk Krzysztof Będzin Bieg 11 km Brak
245 Tabaka Andrzej Czeladź Bieg 11 km Brak
246 Tabaka Andrzej Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
247 Thal Mariusz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
248 Wajzer Lucja Zawiercie Marsz 7 km GRUPA JURA PL
249 Walasiak Kamila Mysłowice Bieg 11 km 2 IDH Magiczni
250 Wałęsiak Patrycja Sosnowiec Bieg 11 km Power Training
251 Waszkiewicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
252 Wiekiera Łukasz Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
253 Wierzbicki Andrzej Sosnowiec Bieg 7 km Brak
254 Wikierski Michał Gliwice Bieg 7 km Dariusz Max Team
255 Wiktor Paweł Będzin Bieg 11 km Brak
256 Wilczyńska Lidia Bedzin Bieg 11 km Brak
257 Wilk Dariusz Bedzin Bieg 11 km Brak
258 Witek Tobiasz Katowice Bieg 11 km Studio GTSTAK
259 Wojciechowski Marcin Bedzin Bieg 11 km BrakTAK
260 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 7 km Lecymy Durś
261 Wolak-Wolska Aneta Będzin Bieg 11 km Wirusy
262 Woźniak Marek Wojkowice Bieg 11 km Pogoria Biega
263 Wysocka Dorota Będzin Marsz 7 km BrakTAK
264 Wywiał Łukasz Wojkowice Bieg 11 km Parkrun KatowiceTAK
265 Zadrożna Agata Katowice Bieg 11 km BrakTAK
266 Zapora Marek Sarnów Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
267 Zaroda Magdalena Gliwice Bieg 7 km Brak
268 Zielińska Agata Częstochowa Bieg 7 km Brak
269 Zięba Grzegorz Będzin Bieg 11 km SUMITOMO SHI FW
270 Ziębiński Adam Bukowno Bieg 11 km olkuszbiega.pl
271 Ziębiński Bartosz Bukowno Bieg 11 km olkuszbiega.pl
272 Ziętek Jakub Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIETAK
273 Ziętek Iwona Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km W pogoni za duchem
274 Zmuda Łukasz Będzin Bieg 11 km Brak
275 Żero Sebastian Będzin Bieg 11 km Ghostbikers
276 Żero Dagmara Będzin Bieg 11 km Ghostbikers
277 Żuchowicz Ela Dąbrowa Gornicza Marsz 7 km DĄBROWA NORDIC TEAM
278 Żurawiecki Maciej DąbrowaGórnicza Bieg 11 km Brak
279 Żurawiecki Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Brak


Close