займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BĘDZIŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Będzin, 2017-11-11
Organizator: 1. Urząd Miejski w Będzinie.
2. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie.
3. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie.
Opis zawodów: 1. Termin to: 11 listopada 2017 r. (sobota).
2. Dystans biegu około 11 km.
3. Start biegu odbędzie się o godz. 12:00 z terenu targowiska miejskiego przy ulicy Gzichowskiej.
4. Dystans marszu nordic walking około 7 km.
5. Start marszu odbędzie się o godz. 12.05 z terenu targowiska miejskiego przy ulicy Gzichowskiej.
6. Meta biegu i marszu Nordic Walking: teren targowiska miejskiego przy ulicy Gzichowskiej.
7. Trasa przebiegać będzie ulicami i ścieżkami leśnymi/polnymi Będzinie, nawierzchnia szosowa i gruntowa, trasa oznaczona co kilometr.
8. Pomiar czasu będzie dokonywany przez firmę Chronotex, a wyniki opublikowane będą w dniu i miejscu zawodów oraz na stronie organizatora najpóźniej 48 godzin po zakończeniu zawodów.
9. Limit czasu biegu 11km - 100 minut, 7km - 75min i nordic walking 100 minut, powyżej limitu zawodnicy nie będą klasyfikowani.
10. Zawodnicy, którzy zrezygnują lub nie ukończą biegu zobowiązani są do opuszczenia trasy, zdjęcia numeru i zwrotu chipa. Zawodnik ponosi pełną odpowiedzialność za własne działania i zachowanie stosownie do przepisów ruchu drogowego oraz wszelkich przepisów prawa, obowiązujących na terenie kraju.
11. Biuro zawodów czynne:
- piątek 10 listopada 2017 16.00 do 22.00 Urząd Miejski w Będzinie
- sobota 11 listopada 2017 r. w godz. 9.00 – 16.00.
12. Program szczegółowy w dniu imprezy:
godz. 9:00 - otwarcie biura zawodów,
godz. 11:30 - zamknięcie biura zawodów,
godz. 11:50 - powitanie zawodników na linii startu,
godz. 12:00 - start biegu,
godz. 12.05 - start marszu Nordic Walking,
godz. 14.00 - wręczenie nagród zwycięzcom biegu,
godz. 15:00 - wręczenie nagród zwycięzcom marszu nordic walking,
godz. 15.15 – losowanie nagród,
godz. 15:30 - zamknięcie zawodów.
13. W dniu zawodów dostępne będzie 50 pakietów startowych dla zawodników niezapisanych przez stronę, wydawane do godziny 10.30 .
14. Przyjmowanie zgłoszeń w formie elektronicznej zostanie zakończone 3.11.2017 r. o godz. 12:00


Wpisowe i wpłata: BIEG 11 km i 7 km
30 zł od osoby za bieg, w przypadku dokonania opłaty przelewem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3.11.2017 roku do godz. 12:00,
50 zł od osoby za bieg, w przypadku uregulowania wpisowego w biurze zawodów w dniu startu (możliwa jedynie gdy limit zawodników biegu nie został wyczerpany).

Marsz 7 KM
30 zł od osoby za bieg, w przypadku dokonania opłaty przelewem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3.11.2017 roku do godz. 12:00,
50 zł od osoby za bieg, w przypadku uregulowania wpisowego w biurze zawodów w dniu startu (możliwa jedynie gdy limit zawodników biegu nie został wyczerpany).
Limit zawodników: 886
Strona WWW: http://www.bedzin.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczewski Dariusz Chorzów Bieg 11 km BrakNIE
2 Adamczyk Rafał Będzin Marsz 7 km BedzinteamTAK
3 Adamczyk Anna Będzin Marsz 7 km BedzinteamTAK
4 Adamczyk Daria Toporowice Bieg 7 km TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaTAK
5 Adamczyk Piotr Toporowice Bieg 7 km BrakTAK
6 Adamczyk Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
7 Adamczyk Adam Dąbie Bieg 11 km BBLTAK
8 Adamus Aneta Chorzów Marsz 7 km BrakNIE
9 Adamus Czesław Chorzów Bieg 7 km BrakNIE
10 Antosiewicz Bogusława Czeladź Marsz 7 km #czeladzbiegaTAK
11 Anyż Łukasz Będzin Bieg 11 km w pogoni za duchemTAK
12 Apostolski Wojciech Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
13 Artymowicz Jan Będzin Bieg 11 km BrakTAK
14 Badura Jacek Ruda Śląska Marsz 7 km BrakTAK
15 Bagińska Dorota Sławków Marsz 7 km BrakTAK
16 Bagiński Ryszard Sławków Bieg 11 km BrakTAK
17 Bagniewski Michał Bytom Marsz 7 km Opera Ślaska Running TeamTAK
18 Bagniewski Piotr Zabrze Marsz 7 km BrakTAK
19 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
20 Bajorek Paweł Chorzów Bieg 11 km brakTAK
21 Bałaziński Paweł Mysłowice Bieg 7 km BrakTAK
22 Banasik Justyna Będzin Marsz 7 km BrakTAK
23 Banaś Mateusz Katowice Bieg 11 km BrakNIE
24 Baran Kuba Katowice Bieg 11 km BrakTAK
25 Bargieła Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
26 Barglik Piotr Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchemNIE
27 Bartas Agnieszka Katowice Bieg 11 km W pogoni za duchemNIE
28 Bartos Damian Sosnowiec Marsz 7 km BrakTAK
29 Bartosik Monika Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaNIE
30 Bartosińska Kasia Sosnowiec Bieg 11 km Crossbox evolutionTAK
31 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Marsz 7 km Dąbrowa Nordic TeamTAK
32 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Marsz 7 km Dąbrowa Nordic TeamTAK
33 Barwicka-Kisiel Sabina Zabrze Bieg 11 km BrakNIE
34 Basąg Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
35 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemNIE
36 Bączewski Paweł Będzin Bieg 11 km Gwardia Królewska w Pogoni za DuchemTAK
37 Bąk Jan Sosnowiec-Rogaczówek Marsz 7 km BrakTAK
38 Bąk Jan Sosnowiec Marsz 7 km BrakNIE
39 Bednarska Iwona Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
40 Bednarski Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
41 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg 11 km BrakTAK
42 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 7 km BrakNIE
43 Berendowicz Tomasz Opole Bieg 11 km MerckTAK
44 Berisha Igor Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
45 Bernacka Magdalena Będzin Marsz 7 km BrakNIE
46 Będkowski Arkadiusz Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
47 Białkowska Anita Tychy Bieg 11 km BrakTAK
48 Biełek Adriana Ziewanice Marsz 7 km BrakTAK
49 Bieniecki Tomasz Gdańsk Bieg 11 km BrakTAK
50 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
51 Bień Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
52 Bijak Adriana Będzin Bieg 11 km Pogoria BiegaNIE
53 Bijak Paweł Będzin Bieg 7 km BrakTAK
54 Bitowt Izabela Katowice Marsz 7 km BrakTAK
55 Biżek Patryk Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
56 Błach Joanna Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
57 Błaszczak Henryk Tychy Bieg 11 km 40-latek tychyNIE
58 Błaszczyk Krzysztof Będzin Bieg 11 km BrakTAK
59 Błaszczyk Adrian Częstochowa Marsz 7 km LEŚNE LUDKITAK
60 Błońska Aneta Będzin Grodziec Bieg 7 km BrakTAK
61 Bobrzyńska Sara Mysłowice Bieg 7 km BrakNIE
62 Bogacz Paweł Gliwice Bieg 11 km BrakTAK
63 Bojczuk Paweł Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
64 Bojur Renata Częstochowa Bieg 7 km BrakTAK
65 Bomba Robert Bedzin Bieg 11 km Banda z PlacuTAK
66 Bomba Marcin Siemianowice Śl. Bieg 11 km BrakNIE
67 Boral Hubert Częstochowa Bieg 11 km SCOUT TEAM CZĘSTOCHOWA TAK
68 Boral Piotr Częstochowa Bieg 11 km BrakTAK
69 Borciuch Rafał Będzin Bieg 11 km WOLNY GRODZIECTAK
70 Borcz Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
71 Borek Katarzyna Katowice Bieg 11 km BrakTAK
72 Borkowska-Kowal Katarzyna Będzin Marsz 7 km Banda z placuTAK
73 Borkowski Piotr Sosnowiec Bieg 11 km Ficosa TeamTAK
74 Boroń Tomek Tychy Bieg 7 km RunHogs TychyTAK
75 Boroń Przemysław Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
76 Boruta Marcin Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
77 Bożkiewicz Karolina Będzin Bieg 7 km BrakTAK
78 Bożkiewicz Maciej Będzin Bieg 7 km BrakTAK
79 Brańka Mateusz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
80 Brodacki Wiesław Tychy Bieg 11 km 40-Latek TychyTAK
81 Brodzińska Kamila Sosnowiec Bieg 11 km W pogoni za duchem NIE
82 Broen Bartosz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
83 Bronikowski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakNIE
84 Bronisz Agnieszka Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
85 Bruzda Joanna Będzin Bieg 11 km BrakTAK
86 Bruzda Piotr Będzin Bieg 11 km BrakTAK
87 Brzeziński Błażej Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
88 Brzeziński Damian Wysoka Bieg 11 km DzikusTAK
89 Brzoza Jarek Katowice Bieg 11 km Studio GTSTAK
90 Buchta Adam Katowice Bieg 11 km BrakTAK
91 Bujak Marek Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
92 Bujok Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
93 Bulanda Wioletta Gliwice Bieg 7 km BrakTAK
94 Bułka Zenona Będzin Marsz 7 km Banda z PlacuTAK
95 Bułman Jagoda Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
96 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
97 Butyński Łukasz Psary Bieg 11 km BrakTAK
98 Carski Łukasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
99 Chejdys Krystian Gliwice Bieg 7 km BrakTAK
100 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska Bieg 11 km BrakTAK
101 Chrupała Aleksandra Gliwice Marsz 7 km BrakTAK
102 Chruściel Tomasz Będzin Grodziec Bieg 7 km BrakTAK
103 Chrzanowski Czesław Sosnowiec Marsz 7 km Mysłowicki klub Biegacza No ITAK
104 Chrząszcz Józef Sławków Bieg 11 km BrakTAK
105 Chyc Patryk Czeladź Bieg 11 km #czeladźbiega NIE
106 Ciasto Sebastian Przezchlebie Bieg 11 km BrakTAK
107 Cichonski Damian Bedzin Bieg 7 km BrakTAK
108 Cielniaszek Marek Będzin Bieg 11 km AsMarPetrukTAK
109 Ciepał Arkadiusz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
110 Ciochoń Agnieszka Sosnowiec Bieg 11 km FITBULLTAK
111 Ciochoń Rafał Bytom Bieg 11 km BrakTAK
112 Ciołek Łukasz Będzin Bieg 11 km BremboTAK
113 Cis Adam Sosnowiec Bieg 11 km AŚ SosnowiecTAK
114 Cisło Przemek Sosnowiec Bieg 7 km DębówkaTAK
115 Ciszyński Marek Katowice Bieg 11 km Start KatowiceTAK
116 Cofór Katarzyna Mierzęcice Bieg 11 km JW3390NIE
117 Cofór Remigiusz Mierzęcice Bieg 7 km BrakNIE
118 Cudzik Waldemar Częstochowa Bieg 11 km BrakNIE
119 Cupiał Dariusz Sosnowiec Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
120 Cupiał Mariola Sosnowiec Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
121 Cupiał Artur Katowice Bieg 11 km BrakTAK
122 Cytlak Artur Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
123 Cytlak Seweryn Katowice Bieg 11 km BrakNIE
124 Czado Artur Będzin Bieg 11 km BrakTAK
125 Czaj Artur Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
126 Czajka Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
127 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg 11 km BrakTAK
128 Czech Dariusz Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
129 Czech Robert Kraków Bieg 11 km AZS-AWF Kraków MastersNIE
130 Czech Monika Będzin Marsz 7 km BrakNIE
131 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Bieg 11 km Lecymy Durś TAK
132 Czempiel Łukasz Pilchowice Bieg 11 km BrakTAK
133 Czenczek Magdalena Gliwice Bieg 7 km Etisoft Running TeamTAK
134 Czernachowski Marek Tarnowskiego Góry Bieg 11 km Veolia Południe NIE
135 Czerwinski Wojciech Łazy Bieg 11 km BrakNIE
136 Czerwińska Bogumiła Będzin Marsz 7 km BrakTAK
137 Czerwiński Andrzej Będzin Marsz 7 km GhostbikersTAK
138 Czopek Małgorzata Skałka Marsz 7 km Grupa Jura'PlNIE
139 Czub Jarosław Sosnowiec Marsz 7 km CzubClubTAK
140 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
141 Czupryński Kryspin Bieliki Bieg 11 km BrakTAK
142 Ćwikliński Jakub Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
143 Ćwikła Kinga Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
144 Dąbrowiak Marcin Sosnowiec Bieg 11 km HARPAGAN SOSNOWIECNIE
145 Dąbrowiecka Agata Sosnowiec Bieg 7 km BrakNIE
146 Dąbrowski Adrian Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
147 de Lambert Bartosz Będzin Bieg 11 km Crossfit Sparta RageTAK
148 Derebisz Paulina Będzin Bieg 7 km BrakTAK
149 Derebisz Agnieszka Będzin Bieg 7 km BrakTAK
150 Dębicka Katarzyna Kraków Bieg 11 km Wild Dogs TeamTAK
151 Dędek Gerard Będzin Bieg 7 km BrakTAK
152 Doliński Krzysztof Będzin Bieg 11 km BrakNIE
153 Domin Krystyna Siemianowice Marsz 7 km MK TeamTAK
154 Drabek Agnieszka Gliwice Bieg 7 km BrakNIE
155 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 7 km BrakTAK
156 Dróżdż Piotr Będzin Bieg 11 km BrakNIE
157 Drukała Sławek Będzin Bieg 7 km AgusteamTAK
158 Druzynski Mirek Ruda Śląska Bieg 7 km BrakTAK
159 Duch Karolina Katowice Bieg 11 km BrakTAK
160 Duchnowski Adam Będzin Bieg 11 km BrakTAK
161 Duda Anna 1 Będzin-Grodziec Bieg 11 km #GrodziecRunTAK
162 Duda Denis Psary Bieg 7 km Sarmata Gym TAK
163 Duda Anna 2 Katowice Bieg 11 km BrakTAK
164 Dudek Arkadiusz Będzin Bieg 11 km 2KOŁANIE
165 Dudkiewicz Anna Katowice Bieg 11 km Parkrun KatowiceTAK
166 Dudzińśki Krzysztof Będzin Bieg 11 km Będzin TeamTAK
167 Duliban Joanna Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
168 Durleta Paweł Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
169 Dybał Joanna Będzin Bieg 11 km AsMarPetrukTAK
170 Dymek Adrian Będzin Bieg 7 km A-TeamTAK
171 Dymek Piotr dąbrowa górnicza Bieg 11 km BrakTAK
172 Dziekańska Marta Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
173 Dziekański Marcin Będzin Bieg 7 km W pogoni za duchemTAK
174 Dziki Marek Rogoźnik Bieg 11 km BrakTAK
175 Dziki Maciej Rogoźnik Bieg 11 km BrakTAK
176 Dziki Anna Rogoźnik Bieg 7 km BrakTAK
177 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
178 Dźwigał Ewa Będzin Marsz 7 km Będzin TeamTAK
179 Fajer Dorota Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
180 Faryna Przemysław Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
181 Fijołek Justyna Będzin Bieg 11 km BrakTAK
182 Filipczyk Basia Będzin Bieg 7 km BrakTAK
183 Flak Henryk Będzin Marsz 7 km BrakTAK
184 Flak Magdalena Będzin Bieg 7 km BrakTAK
185 Flak Marcin Strzyżowice Bieg 7 km BrakTAK
186 Flisiński Łukasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
187 Florkiewicz Sławomir Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
188 Franczewski Adrian Bytom Marsz 7 km SieChodzi TAK
189 Fuchs Beata Będzin Bieg 7 km BrakNIE
190 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg 7 km WirusyNIE
191 Furman Artur Będzin Bieg 11 km GHOSTBIKERSTAK
192 Gaim Jacek Sosnowiec Bieg 11 km .TAK
193 Gajda Beata Katowice Bieg 11 km BrakNIE
194 Galuskin Alexey Będzin Bieg 11 km BrakTAK
195 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 11 km Ś.K.K. "GOLIAT"TAK
196 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg 11 km BrakTAK
197 Gamrat Jolanta Jangrot Marsz 7 km BrakTAK
198 Gancarczyk Klaudia Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
199 Gapiński Paweł Katowice Bieg 11 km BrakTAK
200 Garczyk Anna Czeladź Bieg 7 km BrakNIE
201 Gardyński Paweł Będzin Bieg 7 km Ruszamy Dąbrowę!TAK
202 Garncarz Michał Sosnowiec Bieg 7 km A-TeamTAK
203 Gaweł Artur Piekary Slaskie Bieg 11 km Lecymy DurśTAK
204 Gawron Ewelina Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
205 Gąsior Anetta Sadowie Bieg 7 km BrakTAK
206 Gąsior Marta Sadowie Marsz 7 km BrakTAK
207 Gil Iwona Dąbrowa górnicza Bieg 7 km BrakNIE
208 Goderecka Katarzyna Czeladź Bieg 7 km BrakTAK
209 Gogacz Tomasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
210 Gola Paulina Zawiercie Bieg 7 km A-TeamTAK
211 Golka Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
212 Gołąb Artur Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
213 Gołek Tomasz Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
214 Gołębiowski Lucjan Będzin Marsz 7 km BrakTAK
215 Gołębiowski Grzegorz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
216 Goniwiecha Agnieszka Katowice Marsz 7 km BrakTAK
217 Gos Barbara Mysłowice Bieg 11 km BrakTAK
218 Gottman Bogusław Oświęcim Bieg 11 km PGBTAK
219 Góra Mateusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
220 Górecka Iwona świętochłowice Marsz 7 km Stadion ŚląskiTAK
221 Górnik Jerzy Katowice Marsz 7 km Katowice 49TAK
222 Grabowska Agnieszka Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
223 Grochowalska Martyna Będzin Marsz 7 km Banda z PlacuTAK
224 Grochowalski Jarosław Będzin Bieg 11 km banda z placuTAK
225 Gruszka Bożena Katowice Marsz 7 km BrakTAK
226 Gruszka Michał Markowice Bieg 11 km Któredy na GiewontTAK
227 Grycman Grzegorz Katowice Bieg 11 km ADS MASNA KRYTYCZNATAK
228 Grzegorzek Rafał Katowice Bieg 11 km BrakTAK
229 Grzelec Jacek Katowice Bieg 11 km BrakNIE
230 Grzyb Izabela Będzin Marsz 7 km Banda z PlacuTAK
231 Gubas Angelika Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
232 Guzik Adam Będzin Bieg 11 km BrakTAK
233 Guzik Grażyna Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
234 Hajduga Beata Tychy Marsz 7 km Warsztat FormyNIE
235 Hajduk Jan Czeladź Bieg 11 km BrakNIE
236 Hajduk Marcin Katowice Bieg 11 km BrakNIE
237 Hajduk Barbara Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
238 Hajduk Piotr Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
239 Hajduk-Dołba Monika Sławków Marsz 7 km Sławkowskie Włóczy-Kije Samo się nie przejdzieTAK
240 Hała Rafał Rokitno Szlacheckie Bieg 11 km Shinkyokushin SosnowiecTAK
241 Hankus Krzysztof Katowice Bieg 11 km Studio GTSTAK
242 Hasiak Grzegorz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
243 Hasik Zbigniew Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
244 Hebda-Olszówka Aleksandra Chorzów Bieg 11 km Przedszkola Chorzowska Grupa BiegowaNIE
245 Hofler Łukasz Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIENIE
246 Hulin Sebastian Katowice Bieg 11 km UKS JUDO MYSŁOWICENIE
247 Hyla Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Cafemobil TeamNIE
248 Idzik Małgorzata Świętochłowice Bieg 7 km BrakTAK
249 Inglant Krystyna CHORZÓW Marsz 7 km stadion śląskiTAK
250 Jach Jolanta Czeladź Marsz 7 km #czeladzbiega TAK
251 Jagodzińska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km fitbullTAK
252 Jakubowska Gabriela Będzin Marsz 7 km BrakTAK
253 Jakubowski Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
254 Jankowska Wioletta Katowice Bieg 7 km RUNWIOLARUN TAK
255 Jankowski Andrzej Katowice Bieg 7 km Poszli w LasTAK
256 Jankowski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
257 Janocha Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
258 Janus Paweł Sosnowiec Bieg 11 km W POGONI ZA DUCHEMNIE
259 Jarek Agata Mysłowice Bieg 11 km BrakNIE
260 Jarek Adam Mysłowice Bieg 11 km BrakNIE
261 Jaros Dariusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
262 Jarszak Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
263 Jarzębowska Marlena Będzin Bieg 11 km W Pogoni Za DuchemTAK
264 Jaskólski Piotr Chorzów Bieg 7 km Miraz race teamNIE
265 Jaskóła Łukasz Bytom Bieg 7 km BrakNIE
266 Jaskóła Basia Bytom Bieg 7 km BrakNIE
267 Jastrzębska-Szymonek Gabriela Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
268 Jaworska Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
269 Jendrzejek Piotr Gliwice Bieg 7 km BrakTAK
270 Jędrusik Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
271 Jędrusik Mateusz Sarnów Bieg 11 km BrakTAK
272 Jędruś Jakub Jastrzębie Zdrój Bieg 11 km Dzik LigotaNIE
273 Jura Aleksandra Będzin Bieg 11 km BrakTAK
274 Jurczak Brygida Sosnowiec Marsz 7 km BrakTAK
275 Jurczak Ryszard Sosnowiec Bieg 11 km arcelor mittalTAK
276 Kaczmarski Marcin Sosnowiec Bieg 7 km KaczmarskiSPORTTAK
277 Kaczmarzyk Magdalena Będzin Bieg 7 km BrakTAK
278 Kadula Piotr Jaworzno Bieg 11 km BrakTAK
279 Kajca Mirosław Łaziska Górne Marsz 7 km amatorTAK
280 Kaleta Piotr Będzin Bieg 11 km Banda z PlacuTAK
281 Kaleta Magdalena Będzin Marsz 7 km Banda z PlacuTAK
282 Kalinowski Emil Czeladź Bieg 7 km CzeladźBiegaTAK
283 Kalużny Justyna Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
284 Kamińska Aneta Siemianowice śląskie Bieg 7 km BrakTAK
285 Kamiński Zbigniew Leszczyny Bieg 11 km GRUBIORZE LOTAJOMNIE
286 Kania Dominik Katowice Bieg 11 km R.R. Martin pisz już te ksiązki!TAK
287 Kania Jan Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
288 Kania Krzysztof Wojkowice Kościelne Bieg 11 km BrakTAK
289 Kapica Klaudia Siemianowie Śląskie Bieg 7 km MK teamTAK
290 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Marsz 7 km MK TEAMTAK
291 Kapuśniak Marzena Będzin Marsz 7 km BrakTAK
292 Karczmarek Tomek Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
293 Karolewski Mariusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
294 Kasiewicz Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
295 Kasprowski Radosław Sosnowiec Bieg 7 km GhostbikersTAK
296 Kasprzyk Wojciech Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
297 Kasprzyk Łukasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
298 Kasprzyk Jolanta Będzin Marsz 7 km GhostbikersTAK
299 Kasprzyk Barbara Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
300 Katanowska Elwira Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIETAK
301 Kawczyk Marek Sławków Bieg 11 km BrakTAK
302 Kaźmierczyk Andrzej Będzin Bieg 11 km FojadorTAK
303 Kaźmierczyk Piotr Będzin Bieg 11 km BrakTAK
304 Kępski Albert Zabrze Bieg 11 km BrakTAK
305 Kidawa-Wysocka Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
306 Kieres Aleksandra Dąbrowa Gornicza Marsz 7 km BrakTAK
307 Kijowski Tomasz Warszawa Bieg 11 km BrakTAK
308 Kiliarska Valentyna Donetsk Bieg 11 km Lkb RudnikNIE
309 Kiser Mariusz Lubliniec Bieg 7 km BrakNIE
310 Kiset Mariusz Lubliniec Bieg 11 km BrakNIE
311 Klacza Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km SpartaNIE
312 Klich Robert Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
313 Klimasara Magdalena Katowice Bieg 7 km Lecymy DurśTAK
314 Klimek-Marszałek Kamila Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
315 Klocek Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
316 Kluska Piotr katowice Marsz 7 km BrakTAK
317 Kluska Sylwia katowice Marsz 7 km BrakTAK
318 Kmera Tomasz sosnowiec Bieg 11 km Saint-Gobain-SQUADTAK
319 Knol Agnieszka Sosnowiec Marsz 7 km BrakNIE
320 Knopik Arkadiusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
321 Knopik Anita Będzin Marsz 7 km BrakTAK
322 Kolacha Patryk Imielin Bieg 11 km BrakNIE
323 Koloska Karina Piekary śląskie Bieg 11 km BrakTAK
324 Koloska Andżelika Rybnik Bieg 11 km BrakTAK
325 Kołodziejczyk Damian Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
326 Kołodziejczyk Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
327 Konderak Angelika Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchemNIE
328 Koniec Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Husaria Race TeamNIE
329 Koniusz Joanna Czeladz Marsz 7 km BrakTAK
330 Korbel Joanna Nakło Śl. Bieg 7 km BrakTAK
331 Korczak Oliwia Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
332 Korczak Mateusz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
333 Korczak Oliwia Czeladź Bieg 11 km 1987NIE
334 Korpus-Mielczarska Katarzyna Sławków Bieg 11 km SGB Samo się nie przebiegnieTAK
335 Kosakowska Elżbieta Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
336 Kosmaczewska Anna Gliwice Bieg 7 km Etisoft Running TeamTAK
337 Kostorz Paweł Zabrze Bieg 11 km Paweł KostorzTAK
338 Koszek Agnieszka Chorzow Marsz 7 km BrakTAK
339 Kotasińska-Płatos Sylwia Będzin Marsz 7 km BrakTAK
340 Kotliński Grzegorz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
341 Kotnis Bogusław Sosnowiec Bieg 11 km RFC ACTIVE TEAMTAK
342 Kowal Tomasz Będzin Bieg 11 km W Pogoni za DuchemTAK
343 Kowalczyk Grzegorz Gliwice Bieg 11 km BIEGAJ Z TRENERAMITAK
344 Kowalczyk Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km Sarmata GymTAK
345 Kowalik Marcin Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
346 Kowalska Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km W pogoni za DuchemNIE
347 Kowalski Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchem NIE
348 Kowalski Tomasz Dabrowa Gornicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
349 Kowalski Rafał Będzin Bieg 11 km w pogoni...TAK
350 Kozak Adam Siemianowice Slaskie Bieg 11 km KUŹNIA TRIATHLONUTAK
351 Kozar Łukasz Strzyżowice Bieg 7 km BrakNIE
352 Koziarz Jadwiga K-ce Marsz 7 km Stadion ŚląskiTAK
353 Koziarz Roman K-ce Marsz 7 km Stadion ŚląskiTAK
354 Kozieł Katarzyna Będzin Bieg 7 km BrakTAK
355 Kozieł Mateusz Sosnowiec Bieg 11 km POCANCEROWANITAK
356 Kozikowska Sylwia Olkusz Bieg 7 km BrakNIE
357 Kozłowski Łukasz Chorzów Marsz 7 km BrakTAK
358 Kozłowski Robert Będzin Bieg 7 km EDYCJA LIMITOWANATAK
359 Koźlik Wojciech Katowice Marsz 7 km BrakTAK
360 Koźmiński Mirosław Będzin Bieg 11 km W Pogoni za DuchemTAK
361 Krajecka-Solarz Alina Sosnowiec Bieg 7 km Harpagan SosnowiecTAK
362 Krajewski Mariusz Mikołów Bieg 11 km BrakTAK
363 Krakowian Marek Częstochowa Bieg 11 km Jest Lepiej Run TeamTAK
364 Krakowian Piotr Kamyk Marsz 7 km BrakTAK
365 Krawczyk Łukasz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
366 Krawczyk Karol Sarnów Bieg 11 km BrakTAK
367 Krawczyk Jarosław Slaskie Bieg 11 km BrakTAK
368 Krawczyk Marek Dobieszowice Bieg 11 km Dobieszowice ExperimentTAK
369 Kręciproch Paweł Opole Bieg 7 km amatorTAK
370 Kropka Marcin Katowice Bieg 11 km BrakTAK
371 Król Krzysztof Będzin Bieg 11 km Mouse In HouseTAK
372 Król Zbigniew Sławków Bieg 7 km BrakTAK
373 Król Magdalena Sławków Bieg 7 km Wataha Czerwonego KapturkaTAK
374 Kruk Andrzej Będzin Bieg 11 km BrakTAK
375 Krupa Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
376 Krupa-Szczęsny Izabela Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
377 Krysztoforska Angelika Będzin Bieg 7 km Mos Csir Dabrowa Górnicza NIE
378 Krzysztofczyk Joanna Sosnowiec Bieg 11 km KIWKa biegaTAK
379 Krzyżanowska Jowita Będzin Bieg 7 km BrakNIE
380 Kubacz Piotr Mikołów Bieg 11 km BrakNIE
381 Kubiak Artur Mysłowice Bieg 11 km BrakTAK
382 Kubica Beata Będzin Marsz 7 km BrakTAK
383 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz 7 km Tarnogórskie ŁazęgiNIE
384 Kubica Tadeusz Żory Bieg 7 km BrakTAK
385 Kubica Marek Świętochłowice Bieg 7 km BrakNIE
386 Kucharski Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km GhostbikersTAK
387 Kuchciński Piotr Kłomnice Bieg 11 km BrakTAK
388 Kuczborski Jarosław Sosnowiec Bieg 11 km Harpagan SosnowiecTAK
389 Kuczera Marek Czernica Bieg 11 km Inżynieria BieganiaTAK
390 Kuczera Bernadeta Czernica Bieg 11 km Czernica TeamTAK
391 Kuczminska-Ciągwa Ela Jaworzno Bieg 11 km BrakNIE
392 Kujawa Tomasz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
393 Kula Damian Będzin Bieg 11 km BrakNIE
394 Kula Damian sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
395 Kuliński Maciej Zawiercie Bieg 11 km JURA.PLTAK
396 Kuraś Mateusz Siewierz Bieg 11 km Fast FootTAK
397 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 11 km Fast FootTAK
398 Kurek Daniel Psary Bieg 11 km Stowarzyszenie Kulturalno Sportowe ŁagiszaNIE
399 Kurnakowski Michał Chorzów Bieg 11 km Biegacze mogą dłużejTAK
400 Kurowski Rafał 1 Będzin Bieg 11 km BrakTAK
401 Kurowski Rafał 2 Będzin Bieg 11 km Banda z placuTAK
402 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Marsz 7 km wolny strzelecNIE
403 Kusz Marcin Knurów Bieg 11 km BrakTAK
404 Kuta Katarzyna Wilkowice Bieg 11 km BrakNIE
405 Kuta Beata Wilkowice Bieg 11 km BrakNIE
406 Kwiatek Ireneusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
407 Kwiatkowska-Stojak Ewelina Chorzów Bieg 11 km BrakTAK
408 Kwiatkowski Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
409 Kwieciński Michał Będzin Bieg 11 km W Pogoni Za DuchemTAK
410 Labocha Roman Sosnowiec Bieg 11 km Lece bo chce.TAK
411 Lalewicz Robert Czeladź Bieg 7 km BrakTAK
412 Lampa Alicja Gliwice Bieg 7 km BrakTAK
413 Lampa Magdalena Gliwice Bieg 7 km BrakNIE
414 Lampa Mieczysław Gliwice Bieg 7 km SBRT GliwiceNIE
415 Laskowska Agnieszka Będzin Bieg 7 km BrakTAK
416 Lassota-Bujak Mariola Czeladź Bieg 7 km #czeladzbiegaTAK
417 Latacz Norbert Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
418 Lech Paweł Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
419 Lemler Joanna Siemianowice Bieg 11 km BrakNIE
420 Lesniewski Stanisław Sosnowiec Bieg 11 km TKF CzeladzNIE
421 Leśniak Dagmara Strzyżowice Bieg 7 km BrakNIE
422 Lichtenberg Karina Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
423 Lichtenberg Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
424 Lisiecki Marek Katowice Bieg 7 km OEX RunnersNIE
425 Lotko Marta Będzin Marsz 7 km Banda z PlacuTAK
426 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg 7 km BrakTAK
427 Luberda Tomasz Kłobuck Bieg 11 km Którędy na GiewontTAK
428 Lubojański Kacper Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
429 Lulko Magdalena Czeladź Bieg 11 km SEKCJA PIASKITAK
430 Łaba-Szymura Małgorzata Będzin Bieg 7 km BrakTAK
431 Łagowski Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
432 Łazarski Paweł Będzin Bieg 7 km BrakTAK
433 Łączyk Jerzy Czeladź Marsz 7 km #czeladźbiega TAK
434 Łączyk Barbara Czeladź Marsz 7 km #czeladźbiega TAK
435 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz 7 km CzubClubTAK
436 Łukaszewski Maciej Świętochłowice Bieg 11 km Lecymy DurśTAK
437 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 7 km brakTAK
438 Łyczko Karolina Częstochowa Bieg 11 km BrakNIE
439 Maciążek Grzegorz Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIETAK
440 Maciążek Marcin Będzin Bieg 11 km BrakTAK
441 Maćkowski Wojciech Czeladź Bieg 11 km BrakNIE
442 Mai-Matacz Sabina Tychy Bieg 11 km BrakTAK
443 Maj Ewa sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
444 Majcherczyk Mateusz Sosnowiec Bieg 11 km CrossBox EvolutionTAK
445 Majcherczyk Arkadiusz Jaworzno Bieg 7 km BrakNIE
446 Majcherczyk Zbigniew Jaworzno Bieg 7 km BrakNIE
447 Majcherczyk Jadwiga Jaworzno Bieg 7 km BrakNIE
448 Majcherczyk Bożena Jaworzno Bieg 7 km BrakNIE
449 Majda Robert Orzesze Bieg 11 km ROMB ORZESZE ZGOŃTAK
450 Majda Monika Orzesze Bieg 11 km ROMB ORZESZE ZGOŃTAK
451 Majewski Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
452 Makowska Agnieszka Czeladź Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
453 Malejka Katarzyna Katowice Bieg 11 km ADS Masna KrytycznaNIE
454 Malejka Piotr Katowice Bieg 11 km ADS MasnaTAK
455 Malejka Katarzyna Katowice Bieg 11 km ADS MasnaTAK
456 Malinowski Łukasz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
457 Małka Marian Gliwice Marsz 7 km BrakNIE
458 Małka Irena Gliwice Marsz 7 km BrakNIE
459 Małkowski Michał Wojkowice Bieg 11 km Mam na wszystko wybiegane :)NIE
460 Mania Łukasz Wojkowice Bieg 7 km Sarmata GymTAK
461 Mansfeld Dorota Tarnowskie Góry Marsz 7 km SIE CHODZITAK
462 Manterys Kornelia Wojkowice Kościelne Bieg 11 km W pogoni za duchem TAK
463 Mańka Wojciech Chorzów Bieg 11 km PARCHOWINYTAK
464 Marciniak Łukasz Łódź Bieg 11 km BrakTAK
465 Marcinków Dawid Katowice Bieg 11 km BrakTAK
466 Marczak Sławomir Brzeźce Bieg 11 km BrakTAK
467 Marczyńska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Missfit TAK
468 Marczyńska Maja Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km MissfitTAK
469 Marek Iwona Będzin Bieg 11 km W pogoni za DuchemTAK
470 Marek Anna Kraków Marsz 7 km BrakTAK
471 Marek Marcin Kraków Marsz 7 km BrakTAK
472 Marek Wojciech Kraków Bieg 7 km BrakTAK
473 Marmura Marek Chorzów Bieg 11 km BrakNIE
474 Marszałek Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
475 Marszałek Angelika ZABRZE Marsz 7 km BrakTAK
476 Martowski Przemysław Zabrze Bieg 11 km PO ROBOCIETAK
477 Martyna Aleksander Katowice Bieg 7 km BrakTAK
478 Martyna Katarzyna Katowice Bieg 7 km BrakTAK
479 Martyna Artur Katowice Bieg 7 km BrakTAK
480 Masina Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
481 Materna Beata Piekary Śląskie Bieg 11 km Lecymy DurśTAK
482 Materny Anna Czeladź Marsz 7 km #czeladzbiegaTAK
483 Matuszczyk Maciej Katowice Marsz 7 km CZP TychyTAK
484 Matuszczyk Anna Katowice Marsz 7 km CZP TychyTAK
485 Matys Tomasz Będzin Bieg 11 km Ghostbikers TAK
486 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
487 Mazan Justyna Twardowice Bieg 7 km BrakTAK
488 Mazur Ida Będzin Bieg 11 km BrakTAK
489 Mellen Slawomir Zabrze Bieg 11 km BrakTAK
490 Michalak Agnieszka Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
491 Michalik Konrad Czestochowa Bieg 7 km PioRUN teamNIE
492 Michalski Sebastian Będzin Bieg 11 km BrakNIE
493 Michniewicz Tadeusz Knurów Bieg 7 km niezrzeszonyTAK
494 Mickiewicz Bartłomiej Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
495 Mielcarek Leszek Bytom Marsz 7 km BrakTAK
496 Mielnik Andrzej Myszków Bieg 11 km LESNE LUDKI ZARKI LETNISKOTAK
497 Mierzejewski Marek Kędzierzyn-Koźle Bieg 7 km KS Koziołek Kedzierzyn-KoźleTAK
498 Mieszczak Jarosław Będzin Bieg 11 km BrakTAK
499 Mikołajczyk Tomasz Mysłowice Bieg 7 km BrakTAK
500 Mikos Marcin Bytom Bieg 11 km Night RunnersTAK
501 Mirek Robert Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
502 Misiurek Ernest Będzin Bieg 7 km SRH 73pp KatowiceTAK
503 Miśka Piotr Katowice Bieg 11 km KWK "Boże Dary"TAK
504 Młynarczyk Edyta Rudniki Bieg 7 km FalStart RudnikiNIE
505 Młynarczyk Dorota Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
506 Mogielnicki Maciej Zabrze Bieg 7 km OesRecordsTeamTAK
507 Moń Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km CFO-Barbarian Extreme TeamNIE
508 Morawska Julia Mysłowice Bieg 11 km Truchtacz MysłowiceTAK
509 Morchat Paweł Będzin Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
510 Mormul Przemek Bedzin, Sarnow Bieg 11 km PanalpinaNIE
511 Moskal Edward Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
512 Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
513 Motylewski Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
514 Możejko Artur Poraj Bieg 11 km PocancerowaniTAK
515 Mrowiec Maria Bytom Marsz 7 km Stadion ŚląskiNIE
516 Mroziński Mateusz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
517 Mrózek Tomasz Gliwice Bieg 11 km BrakTAK
518 Mrzyk Ireneusz Zabrze Bieg 11 km Biegacze mogą dłużejTAK
519 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakNIE
520 Mucha Andrzej Będzin Bieg 7 km BrakNIE
521 Musialik Jan Zabrze Bieg 11 km Carpe diem TAK
522 Musiał Bartłomiej Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
523 Musioł Andrzej Tychy Marsz 7 km Team Papry 20NIE
524 Muszyńska Joanna Tychy Bieg 11 km 40-latek TychyTAK
525 Muzyka Anna Piekary śląskie Bieg 7 km Lecymy dursTAK
526 Myrta Artur Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
527 Napiórkowski Piotr Zabijak Bieg 7 km BrakTAK
528 Nawrocki Adam Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakNIE
529 Niedźwiecki Ryszard Czeladź Bieg 11 km TKKF SATURN CzeladźTAK
530 Niemiec Magdalena Bielsko-Biała Bieg 11 km BrakTAK
531 Nieslon Marek Gliwice Bieg 11 km AKMB PĘDZIWIATR GLIWICENIE
532 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 11 km Zdzieraj KapcieTAK
533 Noszczyk Sebastian Tychy Bieg 11 km BrakTAK
534 Nowak Radosław Będzin Bieg 7 km BrakTAK
535 Nowak Magdalena Żory Bieg 7 km BrakTAK
536 Nowak Roman Chorzów Bieg 11 km BrakTAK
537 Nowak Agnieszka Czeladź Marsz 7 km #czeladzbiegaTAK
538 Nowak Kamil Tychy Bieg 11 km RUNHOGS TychyTAK
539 Nowak Łukasz Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
540 Nowak Grzegorz Czeladź Marsz 7 km TKKF Saturn CzeladzTAK
541 Nowak Przemysław Będzin Bieg 7 km Sarmata GymTAK
542 Nowak Rafał Sosnowiec Bieg 11 km SALVE-REDITUMTAK
543 Nowak Jagoda Będzin Bieg 7 km BrakTAK
544 Nowak Wojciech Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
545 Nowak Magdalena Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
546 Nowakowski Marek Bedzin Bieg 11 km BrakTAK
547 Nowakowski Hubert Będzin Bieg 11 km BrakNIE
548 Nowicka Monika Tychy Bieg 11 km Monika the BestNIE
549 Nowicki Artur Tychy Bieg 11 km 40-latek TychyTAK
550 Nowiński Bartosz Czeladź Bieg 7 km CzeladźBiegaTAK
551 Nowosielecki Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
552 Ociepa Dariusz Myszków Bieg 11 km BrakTAK
553 Ociepa Ewa Myszków Bieg 11 km BrakTAK
554 Oczkowicz Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Aktywuj ZdrowieTAK
555 Oczkowicz Mariusz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
556 Olejnik Mariusz Strzyżowice Bieg 11 km BrakTAK
557 Olejnik Franciszek Imielin Bieg 11 km PETAK
558 Olejnik Adam Nysa Bieg 11 km BrakTAK
559 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
560 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
561 Olszenko Andrzej Będzin Bieg 11 km ABBTAK
562 Olszewski Marek Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIETAK
563 Olszewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Irun4fun.pl TAK
564 Ornowska Aleksandra Chorzow Bieg 7 km BrakNIE
565 Osika Wioletta Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
566 Osmala Monika Będzin Marsz 7 km BrakNIE
567 Osowska Katarzyna Gliwice Bieg 7 km BrakNIE
568 Ostrowska Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg 11 km ADS MasnaNIE
569 Ościłowicz Ewa Sosnowiec Marsz 7 km MOSiR SosnowiecNIE
570 Owczarski Krzysztof Czeladź Bieg 11 km Czeladź PiaskiNIE
571 Owczarz Irena Czeladź Marsz 7 km #CZELADŹBIEGATAK
572 Pajda Arleta Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BremboTAK
573 Palka Adam Będzin Bieg 11 km BrakTAK
574 Pałyga Agnieszka Sosnowiec Bieg 7 km Parkrun KatowiceTAK
575 Panek Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
576 Panek Agata Zawiercie Bieg 11 km BrakTAK
577 Pankowski Dariusz Jastrzębie-Zdrój Bieg 11 km Hardcore RunnerTAK
578 Panok Wiktor Będzin Bieg 7 km VictoryTAK
579 Pańczyk Jarosław Będzin Bieg 7 km FC BędzinNIE
580 Parzych Katarzyna Rybnik Bieg 7 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemNIE
581 Pasoń Mateusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
582 Paterek Daria Będzin Marsz 7 km BrakTAK
583 Patryarcha Piotr Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
584 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 11 km Będzin TeamTAK
585 Pawlikowski Łukasz Będzin Bieg 11 km BrakNIE
586 Pawliszyn Piotr Będzin Bieg 7 km KOZAKI BIEGAJĄTAK
587 Pawłowski Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
588 Pawłowski Maciej Tarnów Bieg 11 km BrakTAK
589 Perlak Magdalena Katowice Bieg 7 km BrakTAK
590 Piasecka Danuta Będzin Marsz 7 km BrakTAK
591 Pieczaba Patryk Sosnowiec Bieg 11 km CrossboxevolutionTAK
592 Pieron Zbigniew Zabrze Bieg 11 km BrakTAK
593 Pierściecki Maciej Katowice Bieg 7 km BrakTAK
594 Pierściecki Paweł Katowice Bieg 11 km BrakTAK
595 Pietruszka Monika Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
596 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
597 Pikuła Mateusz Będzin Bieg 7 km #GrodziecRunNIE
598 Pilarczyk Łukasz Katowice Bieg 11 km KB Józefinka KatowiceTAK
599 Pilecki Piotr Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
600 Piłko Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Kocham BiegaćTAK
601 Piotrowska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km ILSNIE
602 Piotrowski Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
603 Piotrowski Marcin Zawiercie Bieg 11 km BrakTAK
604 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg 7 km BrakTAK
605 Piróg Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
606 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 7 km W pogoni za duchemNIE
607 Placek Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Ficosa TeamTAK
608 Plaskacz Łukasz Chruszczobród Bieg 11 km BrakTAK
609 Plich Andrzej Mysłowice Bieg 11 km Namberłan No.1TAK
610 Pluszczyk Mateusz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
611 Płatos Sławomir Będzin Marsz 7 km BrakTAK
612 Podgórska-Rykała Joanna Będzin Bieg 7 km brakTAK
613 Podkowa Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
614 Podsiadło Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BremboTAK
615 Podsiadło Paweł Mierzęcice Bieg 11 km BrakTAK
616 Pol Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
617 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz 7 km SieChodzi TAK
618 Polaszek Robert Będzin Bieg 11 km BrakTAK
619 Poloczek Jarosław Mikołów Bieg 11 km Coface TeamTAK
620 Polok Robert Bielsko-Biała Bieg 11 km AWF KatowiceTAK
621 Popiela Mirosław Strzelce Opolskie Bieg 11 km Fitbull TAK
622 Popielewicz Marek Katowice Bieg 11 km Metal Serwis Sport TeamTAK
623 Porada Tomasz Ruda Śląska Bieg 11 km BrakNIE
624 Porębski Adam Krzykawka Bieg 11 km Biegam dla niepełnosprawnychTAK
625 Porębski Krzysztof Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
626 Porwit-Wójcik Dorota Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
627 Proń Adam Katowice Bieg 11 km IPRONMAN NIE
628 Prymas Marek Będzin Bieg 11 km BrakNIE
629 Pryszcz Mirosław Ruda Śląska Bieg 11 km BrakTAK
630 Przesór Kamil Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
631 Przewieslik Aleksandra Będzin Bieg 7 km Będzin TeamTAK
632 Przewieslik Grzegorz Będzin Bieg 7 km Będzin TeamTAK
633 Przyborek Bartosz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
634 Przybyła Violetta Tychy Bieg 11 km Parkrun Tychy TAK
635 Przyłucka Grażyna Preczów Bieg 7 km GRAMMITAK
636 Przyłucki Grzegorz Preczów Bieg 11 km 10 STOPIEŃ ŻASILANIATAK
637 Pszczoła Marcin Będzin Bieg 11 km BrakTAK
638 Ptak Krzysztof Żory Bieg 11 km Hrmax ŻoryTAK
639 Ptasik Mirosław Bytom Bieg 11 km Orzeł Biały SATAK
640 Ptaś Jolanta Czeladź Marsz 7 km Mosir CzeladzTAK
641 Ptaś Agnieszka Czeladź Marsz 7 km Mosir CzeladzNIE
642 Ptoszek Daria Ruda Śląska Bieg 11 km BrakTAK
643 Puc Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
644 Puchała Mateusz Zabrze Bieg 11 km BrakTAK
645 Puchała Ewelina Katowice Bieg 7 km Da Vinci TeamTAK
646 Puchała Dariusz Zabrze Bieg 11 km BrakTAK
647 Pudło Patrycja Czeladź Bieg 7 km BrakTAK
648 Purc Paweł Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIENIE
649 Pustelnik Wioleta Katowice Marsz 7 km BrakNIE
650 Pyrek Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
651 Pyrek Marek Laryszów Bieg 11 km TOROS DE ESPANATAK
652 Pyrk Katarzyna Katowice Bieg 7 km BrakTAK
653 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg 11 km SOKÓŁ ZAKOPANE-SOSNOWIECTAK
654 Radomski Jacek Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
655 Rajczyk Włodzimierz Żarki Letnisko Bieg 7 km LEŚNE LUDKITAK
656 Rakociński Michał Będzin Bieg 11 km BrakTAK
657 Rał Kulińska Dorota Zawiercie Bieg 11 km BrakNIE
658 Randak Marek Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
659 Raszewski Wojciech Góra Siewierska Bieg 11 km AugusTeamTAK
660 Ratajszczak Janusz Tarnowskie Góry Bieg 11 km BrakTAK
661 Ratuszny Adam Będzin Marsz 7 km GhostbikersTAK
662 Rduch Grzegorz Świerklany Bieg 7 km ŚLĘZAK TEAMTAK
663 Rerutkiewicz Michał Kraków Bieg 11 km BrakTAK
664 Rodko Marta Czeladź Bieg 11 km Sekcja PiaskiNIE
665 Rogowicz Magdalena Dąbrowa Górnicza Marsz 7 km BrakTAK
666 Roner Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 11 km UKS Wołodyjowski Siemianowice ŚląskieTAK
667 Roner Przemysław Siemianowice Śląskie Bieg 11 km UKS Wołodyjowski Siemianowice ŚląskieTAK
668 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg 11 km Oberschlesien TEAM ROHOL Tarnowskie GóryTAK
669 Rospondek Agata Częstochowa Bieg 11 km BrakNIE
670 Równicki Marcin Będzn Bieg 11 km BrakTAK
671 Różańska Anna Będzin Marsz 7 km BrakTAK
672 Rubiniec Marian Piekary Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
673 Rup Wieslaw Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
674 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
675 Ryglewicz Tomasz Katowice Bieg 11 km Parkrun/Night Runners KatowiceTAK
676 Ryter Radosław Libiąż Bieg 7 km BrakNIE
677 Rzepka Piotr Świętochłowice Bieg 11 km parkrun katowiceTAK
678 Rzepka Anna Świętochłowice Bieg 7 km BrakTAK
679 Sacharczuk Bartosz Zawiercie Bieg 11 km BrakNIE
680 Sas Paweł Sosnowiec Bieg 7 km GHOSTBIKERS TAK
681 Sawecki Grzegorz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
682 Schab Bartłomiej Gliwice Bieg 11 km BrakTAK
683 Schabek Łukasz Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
684 Seifert Mariusz Myslowice Marsz 7 km BrakTAK
685 Sędzik Aleksander Bytom Bieg 11 km BrakTAK
686 Sędzik Katarzyna Bytom Marsz 7 km BrakTAK
687 Sieja Zbyszek Piekary Śl Bieg 7 km Lecymy DurśTAK
688 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Marsz 7 km Lecymy DurśNIE
689 Siwy Karolina Będzin Bieg 7 km BrakTAK
690 Siwy Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
691 Skalska Anna Bytom Bieg 11 km FESTIWAL BIEGOWY w KrynicyNIE
692 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg 11 km BrakTAK
693 Skrzek Aneta Będzin Bieg 7 km BrakTAK
694 Skrzycka-Gołębiowska Ewa Chorzów Marsz 7 km BrakTAK
695 Skuta Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km Pogoria BiegaTAK
696 Słaboń Mariusz Wolbrom Bieg 11 km KIWK-a biegaTAK
697 Słabosz Tomasz Sosnowiec Marsz 7 km GhostbikersTAK
698 Słocińska Aneta Będzin Bieg 7 km BrakTAK
699 Słomiany Ryszard Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
700 Słota Michał Będzin Bieg 11 km BrakTAK
701 Słowińska Joanna Sadowie Marsz 7 km BrakTAK
702 Słowiński Mariusz Sadowie Marsz 7 km BrakTAK
703 Smolorz Anna Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
704 Snochowska Agata Bytom Marsz 7 km Ranners SzombierkiTAK
705 Snochowski Miroslaw Bytom Bieg 7 km Ranners SzombierkiTAK
706 Snopek Krzysztof Sosnowiec Bieg 7 km DębówkaTAK
707 Sobczyk Paweł Sarnów Bieg 11 km NIEZRZESZONYTAK
708 Soboszczyk Magdalena Świętochłowice Bieg 11 km AZS UŚNIE
709 Socha Marek Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
710 Socki Paweł Bytom Bieg 11 km KauaTAK
711 Sodowski Marek Siemianowice Śląskie Bieg 7 km 1986TAK
712 Sokół Łukasz Tychy Bieg 11 km FENIX TYCHYTAK
713 Solik Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg 7 km BrakTAK
714 Solik Krystyna Siemianowice Śląskie Bieg 7 km BrakTAK
715 Solipiwko Adrian Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
716 Solipiwko Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Dąbrowa RunnersTAK
717 Soter Bartłomiej Czeladź (pow. będziński woj. śląskie) Bieg 11 km BrakTAK
718 Spyt Radosław Będzin Bieg 7 km BrakTAK
719 Sroka Marek Olkusz Bieg 11 km Biegam dla niepełnosprawnychNIE
720 Stachurka Łukasz Dąbrowa górnicza Bieg 11 km WylewkiCementowe.plNIE
721 Stafiej Sylwester Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
722 Stalica Wojciech Częstochowa Marsz 7 km IzoErgTAK
723 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg 7 km Lecymy DurśTAK
724 Staszewski Henryk Chorzów Marsz 7 km Gibkie PatykiTAK
725 Stec Przemysław Bytom Bieg 7 km BrakTAK
726 Stelmach Michał Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
727 Stępień Grzegorz Będzin-Grodziec Bieg 11 km #GrodziecRunTAK
728 Stodolski Mateusz Chełm Śląski Bieg 11 km BremboTAK
729 Stojak Paweł Chorzów Bieg 11 km BrakTAK
730 Struk Agnieszka Będzin Bieg 11 km BrakTAK
731 Struzik Agata Sosnowiec Bieg 7 km BrakNIE
732 Studniarz Rafał Czeladź Bieg 11 km SEKCJA PIASKITAK
733 Stypułkowski Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
734 Suchanowska Joanna Nowa Brzeźnica Marsz 7 km BrakTAK
735 Sulich Michał Sosnowiec Bieg 11 km Bracia z MłynaTAK
736 Surgucka Iwona Chorzów Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
737 Surgucki Sebastian Chorzów Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
738 Surowiec Michał Wojkowice Bieg 11 km Runners Wojkowice TeamNIE
739 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 7 km Będzin Team TAK
740 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 7 km Będzin TeamTAK
741 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Bieg 7 km Lecymy DurąTAK
742 Szczepańska Agata Katowice Bieg 7 km BrakTAK
743 Szczerba Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
744 Szczeszak Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km EWSASZ TEAMTAK
745 Szczyrba Piotr Wręczyca Wielka Bieg 11 km Którędy na GiewontTAK
746 Szewczyk Robert Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
747 Szewczyk Jacek Myszków Bieg 11 km BrakNIE
748 Szewior Sebastian Katowice Bieg 7 km BrakTAK
749 Szlachetka Mirosław Będzin Bieg 11 km BrakTAK
750 Szlembarski Radosław Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
751 Szlęk Klaudia Będzin Bieg 11 km BrakTAK
752 Szlęzak Marcin Sławków Bieg 11 km BrakNIE
753 Szmit Jerzy Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
754 Szpinda Robert Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
755 Szreter Marta Bukowno Bieg 11 km SGB Samo się nie przebiegnieTAK
756 Sztuka Michał Będzin Bieg 11 km BrakTAK
757 Sztuka Agnieszka Będzin Bieg 11 km BrakTAK
758 Szulc Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
759 Szwajkosz Szczepan Gliwice Bieg 7 km BrakNIE
760 Szymczak Ewa Będzin Bieg 7 km Banda Z PlacuTAK
761 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg 11 km Biegający TczewTAK
762 Ślęk Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakNIE
763 Ślęzak Sebastian Częstochowa Bieg 11 km BrakTAK
764 Śliwa-Wrocławska Hanna Siewierz Bieg 11 km BrakNIE
765 Ślusarczyk Krzysztof Będzin Bieg 11 km BrakTAK
766 Ślusarski Leszek Będzin Bieg 11 km BrakTAK
767 Świercz Agnieszka Częstochowa Bieg 11 km BrakTAK
768 Świerczewski Krzysztof Sosnowiec Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
769 Świgoń Beata Będzin Marsz 7 km nie dotyczyTAK
770 Tabaka Andrzej Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
771 Tamiola Grazyna Katowice Marsz 7 km Stadion ŚlaskiTAK
772 Terlikowski Bartosz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
773 Thal Mariusz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
774 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz 7 km Lecymy DurśTAK
775 Tomaszewski Dariusz Sosnowiec Bieg 11 km Real-BAUNIE
776 Tomczyk Piotr Będzin Bieg 11 km BrakTAK
777 Torzewski Jacek Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
778 Trząska Joanna Będzin Bieg 11 km BrakTAK
779 Tuchowska Anna Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
780 Urban Katarzyna Gliwice Bieg 11 km BrakTAK
781 Veretskyi Pavlo Donetsk Bieg 7 km Lkb RudnikNIE
782 Wajzer Lucja Zawiercie Marsz 7 km GRUPA JURA PLNIE
783 Walasiak Kamila Mysłowice Bieg 11 km 2 IDH MagiczniNIE
784 Walecka Małgorzata Czarków Bieg 7 km BrakTAK
785 Walecki Michał Czarków Bieg 7 km BrakTAK
786 Walecki Filip Czarków Bieg 7 km BrakTAK
787 Wałęsiak Patrycja Sosnowiec Bieg 11 km Power TrainingNIE
788 Wałowski Szymon Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
789 Warmuzińska-Rogóż Joanna Będzin Marsz 7 km BrakTAK
790 Warzycha Łukasz Tarnowskie Góry Bieg 11 km Hetman Tarnowskie GóryTAK
791 Waszkiewicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
792 Wąsik Jakub Czeladź Bieg 7 km BrakTAK
793 Wątroba Agnieszka Libiąż Marsz 7 km NW LibiążTAK
794 Wester Mieczyslaw Gliwice Bieg 11 km BrakNIE
795 Wiatr Krystian Tychy Bieg 11 km BrakTAK
796 Wicher Iza Katowice Bieg 7 km BrakTAK
797 Widurski Kamil Będzin / Grodziec Bieg 7 km Sarmata GymTAK
798 Wieczorek Barbara Chorzów Bieg 7 km BrakTAK
799 Wieczorek Ireneusz Chorzów Bieg 7 km BrakTAK
800 Wieczorek Katarzyna Będzin Bieg 7 km BrakTAK
801 Wieczorek Michał Będzin Bieg 7 km BrakTAK
802 Wiekiera Łukasz Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIETAK
803 Wiekieta Marek Siemianowice Śląskie Bieg 7 km BrakTAK
804 Wierzba Bartosz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
805 Wierzbicki Andrzej Sosnowiec Bieg 7 km BrakNIE
806 Wierzchowski Marek Będzin Bieg 11 km BrakNIE
807 Wieszała Marzena Siemianowice Śląskie Bieg 7 km BrakTAK
808 Więcek Przemysław Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
809 Wikierski Michał Gliwice Bieg 7 km Dariusz Max TeamNIE
810 Wiktor Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
811 Wilczak Kaja Czeladź Bieg 7 km Mosir czeladźTAK
812 Wilczak Małgorzata Libiąż Marsz 7 km BrakTAK
813 Wilczyńska Lidia Bedzin Bieg 11 km BrakTAK
814 Wilk Dariusz Bedzin Bieg 11 km BrakNIE
815 Wilk Anna Katowice Bieg 7 km KIWKa biegaTAK
816 Wilk Mariusz Pyskowice Bieg 11 km BrakTAK
817 Wilk Grażyna Piekary Śl Marsz 7 km Lecymy DurśNIE
818 Wilżyński Kamil Katowice Bieg 11 km BrakTAK
819 Wilżyński Łukasz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
820 Winczakiewicz Krzysztof Jaworzno Bieg 11 km BrakTAK
821 Wiśniewski Piotr Będzin Bieg 11 km DYNAFIT TUTTU.PLTAK
822 Witek Tobiasz Katowice Bieg 11 km Studio GTSTAK
823 Witor Marek Siemianowice Śląskie Bieg 7 km MK TEAMTAK
824 Włochowicz Krystian Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
825 Włodarczyk Sławomir Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
826 Wojciechowska Danuta Katowice Bieg 11 km BrakTAK
827 Wojciechowska Milena Będzin Bieg 11 km #GrodziecRunTAK
828 Wojciechowska Aneta Będzin Bieg 7 km BrakTAK
829 Wojciechowski Marcin Bedzin Bieg 11 km BrakTAK
830 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 7 km Lecymy DurśTAK
831 Wojdyło Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BREMBOTAK
832 Wojtan Michał Katowice Marsz 7 km BrakTAK
833 Wolak-Wolska Aneta Będzin Bieg 11 km Wirusy TAK
834 Wower Maria Katowice Marsz 7 km CSC Adventure AcademyTAK
835 Woźniak Marek Wojkowice Bieg 11 km Pogoria BiegaTAK
836 Wójcik Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km Arue Capoeira PolskaTAK
837 Wójcik Dariusz Żory Bieg 7 km ŻoryTAK
838 Wrocławski Rafał Poraj Marsz 7 km 1976TAK
839 Wylotek Mariusz Bytom Bieg 11 km BrakTAK
840 Wyłupek Tomasz Mysłowice Bieg 7 km SzakaleTAK
841 Wymysło Bartosz Łaziska Górne Bieg 11 km BrakNIE
842 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BremboTAK
843 Wysocka Dorota Będzin Marsz 7 km BrakTAK
844 Wysocki Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
845 Wywiał Łukasz Wojkowice Bieg 11 km Parkrun KatowiceTAK
846 Zadrożna Agata Katowice Bieg 11 km BrakTAK
847 Zalega Jarosław Będzin Bieg 11 km GhostbikersTAK
848 Zamarski Karol Czeladź Marsz 7 km niezrzeszonyNIE
849 Zandecka Magdalena Bedzin Bieg 11 km BrakTAK
850 Zapora Marek Sarnów Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
851 Zaroda Magdalena Gliwice Bieg 7 km BrakTAK
852 Zarzycka Agata Sosnowiec Marsz 7 km BrakTAK
853 Zawiślak Patryk Wojkowice Bieg 11 km Runners Wojkowice TeamTAK
854 Zawiślak Dawid Piekary Śląskie Bieg 11 km Runners Wojkowice TeamNIE
855 Zdrzałek Jan Ruda Śląska Bieg 11 km BrakTAK
856 Zębala Bartłomiej Katowice Bieg 11 km BrakTAK
857 Zielińska Agata Czestochowa Bieg 7 km BrakTAK
858 Zielonka Roman Blachownia Bieg 11 km BREMBOTAK
859 Zielonka Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BREMBOTAK
860 Zięba Grzegorz Będzin Bieg 11 km SUMITOMO SHI FWTAK
861 Ziębiński Adam Bukowno Bieg 11 km olkuszbiega.plNIE
862 Ziębiński Bartosz Bukowno Bieg 11 km olkuszbiega.plNIE
863 Zięcina Maciej Katowice Bieg 11 km ADS MasnaTAK
864 Ziętek Jakub Sławków Bieg 11 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIETAK
865 Ziętek Iwona Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km W pogoni za duchemNIE
866 Zimna Agnieszka Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
867 Zimniak Marika Sosnowiec Bieg 7 km BrakNIE
868 Zmuda Łukasz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
869 Zoń-Ryter Izabela Libiąż Bieg 7 km BrakNIE
870 Zuwała Robert Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
871 Zuwała Anna Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
872 Zyzak Daniel Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
873 Żero Sebastian Będzin Bieg 11 km GhostbikersTAK
874 Żero Dagmara Będzin Bieg 11 km GhostbikersTAK
875 Żuchowicz Elżbieta Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
876 Żurawiecki Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
877 Żurawiecki Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
878 Żurek Małgorzata Katowice Bieg 7 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close