Nazwa zawodów: | XV MIKOŁOWSKI BIEG ULICZNY im. HENRYKA BISKUPIAKA |
Miejsce i termin: | Mikołów, 2017-09-23 |
Organizator: | ORGANIZATOR: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie WSPÓŁORGANIZATOR Stowarzyszenie Turystyczno – Sportowe Biegaton Mikołów |
Opis zawodów: | TERMIN I MIEJSCE: 1. Biegi odbędą się 23 września 2017 r. w Mikołowie 2. Początek biegów o godzinie 12:00 – 6 km i 10 km Start – rynek w Mikołowie, ul. Rynek 16 Meta – Kompleks sportowo rekreacyjny MOSiR, ul. Żwirki i Wigury 45 Zawodnicy na start muszą się zgłosić do godz. 11:45. Biuro zawodów będzie czynne: 23.09.2017 r. w godz. 9:30 – 11:15 ul. Plac Harcerski 1, Mikołów 3. Długość trasy: 6 km – „Mikołów na szóstkę” 10 km – XV Mikołowski bieg uliczny im. Henryka Biskupiaka trasy nie posiadają atestacji |
Wpisowe i wpłata: | Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.mosir.mikolow.eu oraz uiszczenie opłaty w wysokości 30zł na podane poniżej konto bankowe. Zapisy elektroniczne rozpoczną się 31.07.2017r. i zakończą 10.09.2017r. Uczestniczy zgłaszający się elektronicznie otrzymają pamiątkową koszulkę. Wpłaty na konto okonane po 10.09.2017r. nie uprawniają do startu w imprezie oraz nie będą zwracane. Dane do przelewu: Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Biegaton Mikołów 43-190 Mikołów, Os. XXX-lecia PRL3/42 Bank Gospodarki Żywnościowej S.A Mikołów 67 2030 0045 1110 0000 0382 9720 Tytułem: Opłata startowa Mikołowski Bieg Uliczny Imię i nazwisko uczestnika oraz kategoria Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu imprezy tj. 23.09.br. w biurze zawodów poprzez wypełnienie papierowego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty gotówkowej w wysokości 50zł w biurze zawodów. Uczestnicy zgłaszający się w dniu imprezy nie otrzymają pamiątkowej koszulki. |
Strona WWW: | http://www.mosir.mikolow.eu/ |
Regulamin zawodów: | |
Mapa zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczewski Dariusz | Chorzów | 10 km | Brak | NIE |
2 | Adamczyk Grzegorz | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
3 | Adamek Katarzyna | Mikołów | 6 km | brak | TAK |
4 | Adamus Justyna | Katowice | 10 km | AZS Uniwersytet Śląski w Katowicach | TAK |
5 | Androsz Beata | Ruda Śląska | 10 km | Brak | TAK |
6 | Bagiński Piotr | Warszawa | 10 km | LosTrampcosRapidos | TAK |
7 | Bandura Szymon | Mikołów | 10 km | BKT Advantage Bielsko-Biała | NIE |
8 | Bańczyk Marcin | Łaziska Górne | 10 km | Brak | NIE |
9 | Bańkowski Igor | Mikołów | 10 km | Terapis | TAK |
10 | Baron Eugeniusz | Gostyń | 10 km | USNB Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego | TAK |
11 | Baron Aniela | Gostyń | 10 km | Brak | TAK |
12 | Bartecki Jakub | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
13 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | 6 km | Brak | NIE |
14 | Bialik Artur | Katowice | 10 km | Miarka Matura 2003:) | TAK |
15 | Biegier Stanisław | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
16 | Bielański Grzegorz | Bieruń | 10 km | Brak | TAK |
17 | Bochenek Dorota | Katowice | 10 km | Brak | NIE |
18 | Boguszewska Michalina | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
19 | Bojanowska-Wołczko Małgorzata | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
20 | Bojarski Krzysztof | Tychy | 10 km | Bbl Mikołów | TAK |
21 | Bojczuk Władysław | Brzeszcze | 6 km | bez | TAK |
22 | Boroń Tomek | Tychy | 6 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
23 | Botor Karolina | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
24 | Bożek Bogusław | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
25 | Brandys Aneta | Tychy | 6 km | 1986 | TAK |
26 | Bromboszcz Tymoteusz | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
27 | Brzęcki Tomasz | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
28 | Brzozowski Jan | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
29 | Buczek Paweł | Tychy | 10 km | 1992 | TAK |
30 | Buczek Mateusz | Mikołów | 10 km | www.bajtel-point.pl / TWOMARK | TAK |
31 | Bugaj Grzegorz | Mysłowice | 10 km | Travois | TAK |
32 | Bukała Dawid | Bieruń | 10 km | SPLA Tychy | TAK |
33 | Burzyńska Anna | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
34 | Capik Piotr | Czechowice-Dziedzice | 10 km | Rozbiegamy to Miasto - Czechowice-Dziedzice | TAK |
35 | Cegiełko Krzysztof | Tychy | 10 km | TWiG Road Runners | TAK |
36 | Cegiełko Elżbieta | Tychy | 10 km | Brak | TAK |
37 | Cembrzyński Jacek | Łaziska Górne | 10 km | Brak | TAK |
38 | Chamera Tomasz | Mikołów | 10 km | Brak | NIE |
39 | Chromik Sławomir | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
40 | Cieślik Karol | Orzesze | 10 km | Brak | NIE |
41 | Cisowski Kamil | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
42 | Czardybon Gabriela | Mikołów | 6 km | brak | TAK |
43 | Czulak Zbigniew | RUDA ŚLĄSKA | 6 km | BRAK | TAK |
44 | Czypek Damian | Tychy | 10 km | Team Papry 20 | TAK |
45 | Deńca Jan | Rudnik | 10 km | Ziemia Raciborska | TAK |
46 | Dorobisz Magdalena | Sosnowiec | 6 km | Brak | NIE |
47 | Drabek Piotr | Bielsko-Biała | 10 km | Leviatan Szerszeń Team | TAK |
48 | Draczka-Knopik Monika | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
49 | Dragon Jacek | Łaziska Górne | 10 km | Brak | TAK |
50 | Dreszer Damian | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
51 | Dubiel Marta | Kozy | 6 km | Brak | TAK |
52 | Duch Karolina | Katowice | 10 km | Brak | NIE |
53 | Dudzik Damian | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
54 | Dylla Ela | Mikołów | 10 km | UKS Trójka Mikołów | TAK |
55 | Dzida Jakub | Pszczyna | 10 km | Brak | TAK |
56 | Elsner Bogdan | Dusseldorf | 10 km | Brak | TAK |
57 | Filipowicz Piotr | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
58 | Franke Mirosław | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
59 | Franke Ilona | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
60 | Fuchs Marzena | Orzesze | 6 km | Brak | TAK |
61 | Gabor Katarzyna | Łaziska Górne | 10 km | Brak | TAK |
62 | Gajda Jerzy Krzysztof | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
63 | Gałaszek Artur | Łaziska Górne | 10 km | 1980 | TAK |
64 | Gaweł Bogdan | Oświęcim-Zaborze | 10 km | Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój | TAK |
65 | Gawlina Lesław | Ruda Śląska | 10 km | ADS MASNA KRYTYCZNA | TAK |
66 | Gaża Krzysztof | Radostowice | 10 km | Brak | NIE |
67 | Giedwiłło Marta | Tychy | 6 km | Brak | TAK |
68 | Gogolin Piotr | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
69 | Goli Grzegorz | Mikołów | 10 km | Byle do pierwszego Szynku | TAK |
70 | Gorol Marek | Mysłowice | 10 km | TRAVOIS | TAK |
71 | Gos Barbara | Mysłowice | 10 km | Brak | NIE |
72 | Góra Mateusz | Będzin | 10 km | Brak | NIE |
73 | Grabka Stanisław | Kraków | 10 km | Brak | NIE |
74 | Grabka Stanisław | Kraków | 10 km | Brak | NIE |
75 | Grabowski Aleksander | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
76 | Gregorczyk Marcin | Mikołów | 10 km | bbl mikołów | TAK |
77 | Gros Dawid | Gliwice | 10 km | Speed Force Runners | TAK |
78 | Grund Marek | Strzebiń | 10 km | Mafia TEAM Lubliniec | TAK |
79 | Grzesik Andrzej | Kuźnia Raciborska | 10 km | ZAWISZA STARA KUŹNIA | NIE |
80 | Guz Marcin | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
81 | Hajduk Paweł | Ruda Kozielska | 10 km | TOWARZYSTWO LEKKOATLETYCZNE "ROW" RYBNIK | NIE |
82 | Hałasa Monika | Zabrze | 10 km | UKS Olimpia Zabrze | TAK |
83 | Harazin Janusz | Pawłowice | 10 km | 2 Tm 4,7 | TAK |
84 | Hawlicka Anna | Gliwice | 10 km | Byle do pierwszego Szynku | TAK |
85 | Hawlicki Adam | Gliwice | 10 km | Byle do pierwszego Szynku | TAK |
86 | Hawlicki Tomasz | Tychy | 6 km | Byle do pierwszego Szynku | TAK |
87 | Holona Bożena | Cieszyn | 10 km | Niedzwiedz Team | NIE |
88 | Homa Dorota | Gliwice | 10 km | Brak | TAK |
89 | Hornik Jarosław | Katowice | 10 km | Brak | TAK |
90 | Hornik Anna | Mysłowice | 10 km | POLSPORT | NIE |
91 | Hornik Mirosława | Katowice | 10 km | Brak | TAK |
92 | Hubczak Maciej | Żywiec | 10 km | Brak | TAK |
93 | Jachimczyk Aleksandra | Chrzanów | 10 km | parkrun Chrzanów | NIE |
94 | Janik Aneta | Pogórze | 6 km | ŚWIRY STELA | NIE |
95 | Janoszka Krzysztof | Mikolow | 10 km | Smart gym | TAK |
96 | Janota Michał | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
97 | Jarczyk Wojciech | Mikołów | 10 km | Labraks Run Team | TAK |
98 | Jarczyk Patrycja | Mikołów | 6 km | Labraks Run Team | TAK |
99 | Jarek Agata | Mysłowice | 10 km | Brak | TAK |
100 | Jarek Adam | . | 10 km | Brak | TAK |
101 | Jarnot Anna | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
102 | Jasek Tadeusz | Radziechowy | 10 km | PZWLA | TAK |
103 | Jasnoch Marcin | Bytom | 10 km | BBL Mikołów | TAK |
104 | Jasnoch Bogumiła | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
105 | Jasnoch Adrian | Mikołów | 10 km | PF | TAK |
106 | Jastrzębska Jadwiga | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
107 | Jastrzębska Małgorzata | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
108 | Jastrzębski Damian | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
109 | Jaworski Damian | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
110 | Jędrzejko Marcin | Mikołów | 10 km | brak | TAK |
111 | Josse Rafał | TYCHY | 10 km | Brak | TAK |
112 | Kamiński Rafał | Gliwice | 10 km | Brak | NIE |
113 | Kapałka Adrian | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
114 | Kaptur Wojciech | Wodzisław Śląski | 10 km | KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski | TAK |
115 | Karamuz Michał | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
116 | Karasiewicz-Starczewska Elżbieta | Sosnowiec | 10 km | Brak | TAK |
117 | Karbowski Cezary | Mikołów | 10 km | UKS Trójka Mikołów | NIE |
118 | Kasica-Bańkowska Katarzyna | Mikołów | 10 km | Terapis | TAK |
119 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
120 | Kaźmierczak Mateusz | Mikołów | 10 km | eventyr | TAK |
121 | Kempa Adam | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
122 | Kempny Paweł | Mikołów | 10 km | 1994 | TAK |
123 | Kincer Łukasz | Bieruń | 10 km | Brak | TAK |
124 | Klaja Krzysztof | Oświęcim | 6 km | 1979 | TAK |
125 | Klepczyńska Sabina | Rybnik | 6 km | Brak | TAK |
126 | Klim Anna | dąbrowa górnicza | 6 km | Brak | NIE |
127 | Klimczyk Przemysław | Mikołów | 10 km | Byle do pierwszego Szynku | TAK |
128 | Klimek Aleksandra | Cieszyn | 10 km | Niedzwiedz Team | NIE |
129 | Kłosowski Michał | Kraków | 10 km | Byle do pierwszego szynku | TAK |
130 | Knapik-Pacyga Katarzyna | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
131 | Kołoczek Agata | Czechowice-Dziedzice | 10 km | Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice | NIE |
132 | Konopko Krzysztof | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
133 | Kopiec Roland | Łaziska górne | 10 km | Brak | TAK |
134 | Korbut Mirosław | Libiąż | 6 km | parkrun Chrzanów | NIE |
135 | Kornas Edyta | Orzesze | 6 km | Orzesze też Biega | TAK |
136 | Kornas Patrycjusz | Orzesze | 6 km | Orzesze też Biega | TAK |
137 | Korzusznik Piotr | CZERWIONKA-LESZCZYNY | 10 km | LUXTORPEDA CZERWIONKA | TAK |
138 | Kościelniak Milena | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
139 | Kościelniak Józef | Łaziska Górne | 10 km | Brak | TAK |
140 | Kowalczewski Bartosz | SiemianowiceŚląskie | 10 km | Brak | NIE |
141 | Kowalska Sonia | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
142 | Kowalski Krzysztof | Mikołów | 10 km | BBL Mikołów | TAK |
143 | Kowalski Rafał | Dąbrowa Górnicza | 10 km | Brak | TAK |
144 | Kowolik Maciej | Katowice | 10 km | Brak | TAK |
145 | Kozieł Piotr | Dąbrowa Górnicza | 10 km | Brak | TAK |
146 | Koźmiński Józef | Kozy | 10 km | LKS Orzeł Kozy | TAK |
147 | Krajewski Mariusz | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
148 | Kraska Włodzimierz | Krakow | 10 km | niezrzeszony | TAK |
149 | Krosny Sebastian | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
150 | Krybus Sylwia | Mikołów | 10 km | Kia Etrans - STS Biegaton Mikołów | TAK |
151 | Krzesiak Marcin | Sosnowiec | 10 km | Brak | TAK |
152 | Krzyżaniak Marta | Żywiec | 10 km | Brak | TAK |
153 | Krzyżaniak-Hubczak Agnieszka | Żywiec | 10 km | Brak | TAK |
154 | Kubacz Piotr | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
155 | Kubista Łukasz | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
156 | Kumięga Joanna | Mysłowice | 10 km | Brak | TAK |
157 | Kurek Edward | Katowice | 10 km | MOSIR CZELADZ | NIE |
158 | Kurzak Ireneusz | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
159 | Kurzok Dawid | wyry | 10 km | Brak | TAK |
160 | Kuszka Michał | Mikołów | 10 km | BBL Mikołów | TAK |
161 | Kuszka Anna | Mikołów | 10 km | BBL Mikołów | TAK |
162 | Legomiński Werner | Mysłowice | 10 km | Truchtacz Mysłowice | TAK |
163 | Lemańska Kampa Barbara | Łaziska Górne | 10 km | KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
164 | Lenard Marek | Łaziska Górne | 6 km | STS Biegaton Mikołów | TAK |
165 | Lepiarczyk Joanna | Rybnik | 10 km | Nie-e | NIE |
166 | Leszczyński Ryszard | Mikołów | 10 km | brak | TAK |
167 | Lewandowski Mateusz | Tychy | 10 km | Brak | TAK |
168 | Lewicka Basia | Katowice | 6 km | Brak | TAK |
169 | Lip Anna | Czerwionka-Leszczyny | 6 km | Brak | TAK |
170 | Litwinczuk Gabriel | Klucze | 6 km | Brak | TAK |
171 | Loska Dawid | Kobiór | 10 km | Adient Team | TAK |
172 | Loska Tomasz | Łaziska Dolne | 10 km | Brak | TAK |
173 | Lossa Agata | Tychy | 6 km | Brak | TAK |
174 | Lossa Wojciech | Tychy | 6 km | Brak | TAK |
175 | Łach Adam | Mikołów | 10 km | Brak | NIE |
176 | Łacny Dariusz | łaziska górne | 10 km | Brak | TAK |
177 | Łapot Dariusz | Katowice | 10 km | Ambitny Amator | NIE |
178 | Macha Paulina | Orzesze | 6 km | Brak | TAK |
179 | Macherzyński Krystian | Dąbrowa Górnicza | 10 km | Brak | TAK |
180 | Madej Patrycja | Sosnowiec | 10 km | Brak | TAK |
181 | Malcharek Katarzyna | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
182 | Malcharek Adam | Mikołów | 10 km | Kia Etrans - STS Biegaton Mikołów | TAK |
183 | Malina Adam | Bojszowy | 10 km | Świerczyniec Running | TAK |
184 | Małysz Barbara | Czechowice-Dziedzice | 10 km | Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice | TAK |
185 | Marek Franciszek | Katowice | 10 km | Energoprojekt Katowice | TAK |
186 | Martowski Przemysław | Siemianowice Śląskie | 10 km | PO ROBOCIE | TAK |
187 | Maruszczyk Marian | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
188 | Mazur Michał | Wyry | 10 km | Byle do pierwszego Szynku | TAK |
189 | Mendecka Daria | Łaziska Górne | 10 km | MOSiR Łaziska Górne | TAK |
190 | Mendecka Michalina | Łaziska Górne | 10 km | MOSIR Łaziska Górne | TAK |
191 | Mendel Beata | Orzesze | 6 km | STUDIO FITNESS BEATA MENDEL | TAK |
192 | Mendera Paweł | Mikołów | 6 km | Brak | NIE |
193 | Michalec Mateusz | Chełm Śląski | 10 km | Brak | TAK |
194 | Micuda Jan | Mysłowice | 10 km | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | TAK |
195 | Miczek Wiesław | Mikołów | 10 km | NIEZRZESZONY | TAK |
196 | Miernikiewicz Kacper | Malbork | 10 km | Brak | TAK |
197 | Miklasz Marcin | Katowice | 10 km | Brak | TAK |
198 | Milik Izabela | Mikołów | 6 km | BBL Mikołow | TAK |
199 | Milik Aleksander | Mikołów | 10 km | BBL Mikołow | TAK |
200 | Miłaszewski Andrzej | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
201 | Molnar Tomasz | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
202 | Morawska Julia | Mysłowice | 10 km | Brak | TAK |
203 | Mrożek Mariusz | Klucze | 10 km | 1976 | NIE |
204 | Mucha Michał | Siemianowice | 10 km | Brak | TAK |
205 | Musik Przemyslaw | Tychy | 6 km | Brak | TAK |
206 | Musik Aldona | Tychy | 6 km | Brak | TAK |
207 | Muskietorz Piotr | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
208 | Mzyk Fabian | Orzesze | 10 km | STS BIEGATON | TAK |
209 | Nawrot Marek | Świętochłowice | 10 km | Bieg z Chrystusem! | TAK |
210 | Niedziela Stefan | Knurów | 10 km | Wieczność | TAK |
211 | Nielaba Marcin | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
212 | Nielaba Anna | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
213 | Nowak Mariusz | Czechowice-Dziedzice | 10 km | Brak | TAK |
214 | Nowak Kamil | Tychy | 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
215 | Nowak Katarzyna | Mikołów | 10 km | TKKF Hades Mikołów | TAK |
216 | Oleszek Magdalena | Czeladź | 10 km | #czeladzbiega | TAK |
217 | Ołubek Robert | Żory | 10 km | HRmax Żory | NIE |
218 | Omyła Anna | Siemianowice Śląskie | 10 km | Brak | TAK |
219 | Pacuła Adam | Mysłowice | 10 km | Brak | NIE |
220 | Pająk Natalia | Mikołów | 6 km | Brak | NIE |
221 | Pająk Marcin | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
222 | Paliński Marek | Siemianowice Śląskie | 10 km | RUN FORREST RUN | TAK |
223 | Paluch Agnieszka | Mikołów | 6 km | Pani | TAK |
224 | Paluchiewicz Szymon | Pawłowice | 10 km | Brak | TAK |
225 | Papoń Sandra | Tychy | 6 km | Brak | NIE |
226 | Pasternak Aneta | Łaziska Górne | 10 km | Brak | TAK |
227 | Paszek Barbara | Katowice | 10 km | BBL Mikołów | TAK |
228 | Paździorek Adam | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
229 | Peter Marcin | Katowice | 10 km | Brak | TAK |
230 | Petkiewicz Tomasz | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
231 | Piech Wawrzyniec | Mikolow | 10 km | Brak | NIE |
232 | Pietrasik Jakub | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
233 | Pietrzyk Anna | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
234 | Pietrzyk Michał | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
235 | Pijanowska - Malcharek Kamila | Mikołów | 6 km | Kia Etrans - STS Biegaton Mikołów | TAK |
236 | Pilis Janusz | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
237 | Piotrowska-Tronina Joanna | Mikołów | 10 km | TRNX Triathlon Team | TAK |
238 | Pisarski Robert | Tychy | 10 km | Szczekociny | TAK |
239 | Piwoński Michał | Łaziska Górne | 10 km | REDUTA WITOLDA PILECKIEGO | NIE |
240 | Pludra Michał | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
241 | Pogonowski Marcin | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
242 | Poloczek Jarosław | Mikołów | 10 km | Coface Team | TAK |
243 | Połeć Damian | Ruda Śląska | 10 km | Team Połeć | NIE |
244 | Pope-Świedzikowska Małgorzata | Żory | 10 km | Brak | NIE |
245 | Porębska Sonia | Orzesze | 6 km | Brak | NIE |
246 | Prażuch Adriana | Katowice | 6 km | Brak | TAK |
247 | Proń Adam | Katowice | 10 km | IPRONMAN | TAK |
248 | Prus Darek | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
249 | Przyborek Bartosz | Katowice | 10 km | Brak | TAK |
250 | Przybyła Violetta | Tychy | 6 km | Brak | TAK |
251 | Pstraś Leszek | Katowice | 6 km | parkrun Katowice | TAK |
252 | Ptak Zbigniew | Kozy | 10 km | B$ZK RELAK$ | TAK |
253 | Pustelnik Ewa | Żory | 6 km | Brak | TAK |
254 | Rakoczy Michał | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
255 | Rencz Małgorzata | Orzesze | 10 km | W pogoni za duchem | TAK |
256 | Rim Marcin | Łaziska Górne | 6 km | Brak | TAK |
257 | Rogowski Krzysztof | Katowice | 10 km | Brak | TAK |
258 | Rolnik Tomasz | Gliwice | 10 km | Brak | NIE |
259 | Ryś Wacław | Myslenice | 10 km | ZARABIE- Biega | TAK |
260 | Schiller Bernadetta | Mikołów | 6 km | BFK | TAK |
261 | Schiller Fryderyk | Mikołów | 6 km | BFK | TAK |
262 | Sendobry Henryk | Łaziska Górne | 10 km | ADOPCJANAODLEGLOSC.PL | TAK |
263 | Siedlis Magdalena | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
264 | Siegmund Tadeusz | Jastrzębie Zdrój | 10 km | KB MOSiR JASTRZĘBIE | NIE |
265 | Sikora Przemysław | Katowice | 10 km | Brak | TAK |
266 | Sipiera Tomasz | Giebułtów | 10 km | Lacho Team | TAK |
267 | Siwy Sebastian | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
268 | Siwy Dominik | Mikołów | 10 km | Brak | NIE |
269 | Skrzypoń Piotr | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
270 | Słowik Michał | Łaziska Górne | 10 km | BBL Mikołów | TAK |
271 | Słowik Dagmara | Łaziska Górne | 10 km | BBL Mikołów | TAK |
272 | Słupik Tomasz | Bełk | 10 km | Eltoms | TAK |
273 | Smołka Katarzyna | Mikołów Kamionka | 10 km | Brak | TAK |
274 | Smołka Wojciech | Mikołów Kamionka | 10 km | Brak | TAK |
275 | Sojka Adam | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS-STS Biegaton Mikołów | TAK |
276 | Solik Krzysztof | Siemianowice Śląskie | 6 km | Brak | NIE |
277 | Solipiwko Przemysław | Dąbrowa Górnicza | 10 km | Dąbrowa Runners | TAK |
278 | Solipiwko Adrian | Dąbrowa Górnicza | 10 km | Brak | TAK |
279 | Stalmach Justyna | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
280 | Stanieczek Wojciech | Ruda Śląska | 10 km | Brak | TAK |
281 | Stanny Kuba | Bładnice Dolne | 10 km | SDG | TAK |
282 | Starczewski Marcin | Sosnowiec | 10 km | POLSPORT | TAK |
283 | Stawecki Mirosław | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
284 | Stefanów Mirosław | Czechowice-Dziedzice | 10 km | WKU BIELSKO-BIAŁA | TAK |
285 | Stolarczyk Aleksandra | Pawlowice | 6 km | RUNTEAM PAWŁOWICE | TAK |
286 | Strzoda Henryk | Łaziska Górne | 10 km | Brak | TAK |
287 | Suczyński Dawid | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
288 | Supiński Mariusz | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
289 | Surgucka Iwona | Chorzów | 10 km | W pogoni za duchem | TAK |
290 | Surgucki Sebastian | Chorzów | 10 km | W pogoni za duchem | TAK |
291 | Syryjczyk-Słomska Katarzyna | Mikołów | 10 km | Brak | NIE |
292 | Szadkowski Jarosław | Ruda Śląska | 10 km | Brak | TAK |
293 | Szadkowski Marcin | Ruda Śląska | 10 km | Brak | TAK |
294 | Szala Marcin | Łaziska Górne | 10 km | Gůrny Ślůnsk | TAK |
295 | Szatkowski Janusz | Łaziska Górne | 6 km | Brak | TAK |
296 | Szendzielorz Adam | Żory | 10 km | Brak | TAK |
297 | Szewior Sebastian | Katowice | 6 km | Brak | TAK |
298 | Szojda Karolina | Tychy | 10 km | Brak | TAK |
299 | Szreniawa Paweł | Mysłowice | 10 km | UKS Chromik Mysłowice | TAK |
300 | Szuster Barbara | Mikołów | 6 km | sumt.pl | TAK |
301 | Szweda Katarzyna | Bieruń | 10 km | Brak | NIE |
302 | Szweda Barbara | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
303 | Szydło Jolanta | Łaziska Górne | 10 km | - | TAK |
304 | Szydło Krzysztof | Łaziska Górne | 10 km | - | TAK |
305 | Szymański Wiesław | Stanowice | 10 km | Brak | TAK |
306 | Szynol Michał | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
307 | Szypuła Ewa | Tychy | 10 km | Brak | NIE |
308 | Śleziońska Monika | Katowice | 6 km | Brak | TAK |
309 | Świerkosz Michał | Katowice | 10 km | Brak | TAK |
310 | Tabacki Daniel | Orzesze | 10 km | AZS UE KATOWICE | TAK |
311 | Tarnowski Tomasz | Sosnowiec | 10 km | Brak | TAK |
312 | Then Dawid | Bielsko- Biała | 10 km | Ultra Beskid Sport | TAK |
313 | Tkaczyk Bartłomiej | Łaziska Górne | 10 km | Brak | TAK |
314 | Tomiczek Miłosz | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
315 | Tronina Tomasz | Katowice | 10 km | TRNX Triathlon Team | TAK |
316 | Turuta Sebastian | Koszalin | 10 km | Szczekociny | TAK |
317 | Ucka Wojciech | Mikołów | 10 km | Brak | NIE |
318 | Ulczok Tomasz | Łaziska Górne | 10 km | Brak | NIE |
319 | Urbanowicz Damian | Ruda slaska | 10 km | ADS Masna Krytyczna | TAK |
320 | Uzdowski Jarosław | Mikołów | 10 km | KS Degenerat | TAK |
321 | Wajda Aleksandra | Ornotowice | 10 km | BiegamBoLubię Mikołów | NIE |
322 | Wajda Piotr | Orzesze | 10 km | KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
323 | Wajda Aleksandra | Ornontowice | 10 km | BBL Mikołów | TAK |
324 | Wandyszewska Karolina | Łaziska Górne | 10 km | Brak | TAK |
325 | Warzocha Mirosław | Mikołów | 6 km | Brak | TAK |
326 | Warzybok Łukasz | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
327 | Wata Marta | Tychy | 10 km | Warsztat Formy | TAK |
328 | Wawryk Kamil | proszę o kontakt CHRONOTEX | 10 km | Brak | TAK |
329 | Weinert Wojciech | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
330 | Wieszała Marzena | Siemianowice Śląskie | 6 km | Brak | NIE |
331 | Wilczek Bogusława | Mikołów | 10 km | bbl Mikołów | TAK |
332 | Wilk Damian | Tychy | 10 km | Jajosty | TAK |
333 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | 10 km | KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
334 | Wiszniewski Dariusz | Tychy | 10 km | KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW | NIE |
335 | Witala Tomasz | Żory | 10 km | Brak | TAK |
336 | Witoszek Tomasz | Łaziska Górne | 10 km | Brak | TAK |
337 | Wojtasz Jakub | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
338 | Wojtkowska-Witala Anna | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
339 | Wolny Andrzej | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
340 | Wójcik Paweł | Brzeszcze | 10 km | Zadyszka oświęcim | TAK |
341 | Wójcikiewicz Joanna | Katowice | 6 km | Brak | NIE |
342 | Wróbel Przemysław | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
343 | Wróbel Anna | Mikołów | 10 km | żyjmocniej.pl | TAK |
344 | Wróbel Grzegorz | Ruda Śląska | 10 km | WRÓBELTEAM | NIE |
345 | Wróbel Wojciech | Mikołów | 10 km | żyjmocniej.pl | TAK |
346 | Wróblewski Lech | Mikołów | 10 km | Brak | TAK |
347 | Wrzesiński Andrzej | Tychy | 10 km | KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów | TAK |
348 | Wrzesiński Rafał | Tychy | 10 km | KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów | TAK |
349 | Wyleciał Dorota | Katowice | 10 km | Truchtacz Mysłowice | TAK |
350 | Zagórska Beata | Goleszów | 10 km | Niedzwiedz Team | TAK |
351 | Zagórski Mariusz | Goleszów | 10 km | Niedzwiedz Team | TAK |
352 | Zdziebło Adam | Żory | 10 km | Brak | TAK |
353 | Zielińska Izabela | Tychy | 6 km | Brak | NIE |
354 | Zieliński Marcin | Tychy | 10 km | Brak | NIE |
355 | Zieliński Sebastian | Zabrze | 10 km | 6BPD | TAK |
356 | Żaczkiewicz Sabina | Cieszyn | 10 km | Niedzwiedz Team | NIE |
357 | Żebrowska Matylda | Mysłowice | 10 km | Mysłowicki Klub Biegacza No.I | TAK |
358 | Żogała Patrycja | Mikołów | 10 km | Masna Krytyczna | TAK |
359 | Żuk Andrzej | Katowice | 10 km | Brak | TAK |