Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XV MIKOŁOWSKI BIEG ULICZNY im. HENRYKA BISKUPIAKA
MIKOŁÓW NA "SZÓSTKĘ"

Miejsce i termin: Mikołów, 2017-09-23
Organizator: ORGANIZATOR:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie
WSPÓŁORGANIZATOR
Stowarzyszenie Turystyczno – Sportowe Biegaton Mikołów
Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE:
1. Biegi odbędą się 23 września 2017 r. w Mikołowie
2. Początek biegów o godzinie 12:00 – 6 km i 10 km
Start – rynek w Mikołowie, ul. Rynek 16
Meta – Kompleks sportowo rekreacyjny MOSiR, ul. Żwirki i Wigury 45
Zawodnicy na start muszą się zgłosić do godz. 11:45.
Biuro zawodów będzie czynne: 23.09.2017 r. w godz. 9:30 – 11:15
ul. Plac Harcerski 1, Mikołów
3. Długość trasy:
6 km – „Mikołów na szóstkę”
10 km – XV Mikołowski bieg uliczny im. Henryka Biskupiaka
trasy nie posiadają atestacji
Wpisowe i wpłata: Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.mosir.mikolow.eu oraz uiszczenie opłaty w wysokości 30zł na podane poniżej konto bankowe. Zapisy elektroniczne rozpoczną się 31.07.2017r. i zakończą 10.09.2017r. Uczestniczy zgłaszający się elektronicznie otrzymają pamiątkową koszulkę. Wpłaty na konto okonane
po 10.09.2017r. nie uprawniają do startu w imprezie oraz nie będą zwracane.
Dane do przelewu:
Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Biegaton Mikołów
43-190 Mikołów, Os. XXX-lecia PRL3/42
Bank Gospodarki Żywnościowej S.A Mikołów
67 2030 0045 1110 0000 0382 9720
Tytułem: Opłata startowa Mikołowski Bieg Uliczny
Imię i nazwisko uczestnika oraz kategoria
Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu imprezy tj. 23.09.br. w biurze zawodów poprzez wypełnienie papierowego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty gotówkowej w wysokości 50zł w biurze zawodów. Uczestnicy zgłaszający się w dniu imprezy nie otrzymają pamiątkowej koszulki.
Strona WWW: http://www.mosir.mikolow.eu/
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczewski Dariusz Chorzów 10 km BrakNIE
2 Adamczyk Grzegorz Mikołów 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
3 Adamek Katarzyna Mikołów 6 km brakTAK
4 Adamus Justyna Katowice 10 km AZS Uniwersytet Śląski w KatowicachTAK
5 Androsz Beata Ruda Śląska 10 km BrakTAK
6 Bagiński Piotr Warszawa 10 km LosTrampcosRapidosTAK
7 Bandura Szymon Mikołów 10 km BKT Advantage Bielsko-BiałaNIE
8 Bańczyk Marcin Łaziska Górne 10 km BrakNIE
9 Bańkowski Igor Mikołów 10 km Terapis TAK
10 Baron Eugeniusz Gostyń 10 km USNB Ustrońska Szkoła Narciarstwa BiegowegoTAK
11 Baron Aniela Gostyń 10 km BrakTAK
12 Bartecki Jakub Mikołów 6 km BrakTAK
13 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry 6 km BrakNIE
14 Bialik Artur Katowice 10 km Miarka Matura 2003:)TAK
15 Biegier Stanisław Mikołów 10 km BrakTAK
16 Bielański Grzegorz Bieruń 10 km BrakTAK
17 Bochenek Dorota Katowice 10 km BrakNIE
18 Boguszewska Michalina Mikołów 6 km BrakTAK
19 Bojanowska-Wołczko Małgorzata Mikołów 10 km BrakTAK
20 Bojarski Krzysztof Tychy 10 km Bbl MikołówTAK
21 Bojczuk Władysław Brzeszcze 6 km bezTAK
22 Boroń Tomek Tychy 6 km RUNHOGS TychyTAK
23 Botor Karolina Mikołów 10 km BrakTAK
24 Bożek Bogusław Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
25 Brandys Aneta Tychy 6 km 1986TAK
26 Bromboszcz Tymoteusz Mikołów 10 km BrakTAK
27 Brzęcki Tomasz Mikołów 10 km BrakTAK
28 Brzozowski Jan Mikołów 10 km BrakTAK
29 Buczek Mateusz Mikołów 10 km www.bajtel-point.pl / TWOMARKTAK
30 Buczek Paweł Tychy 10 km 1992TAK
31 Bugaj Grzegorz Mysłowice 10 km TravoisTAK
32 Bukała Dawid Bieruń 10 km SPLA TychyTAK
33 Burzyńska Anna Orzesze 10 km BrakTAK
34 Capik Piotr Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to Miasto - Czechowice-DziedziceTAK
35 Cegiełko Elżbieta Tychy 10 km BrakTAK
36 Cegiełko Krzysztof Tychy 10 km TWiG Road RunnersTAK
37 Cembrzyński Jacek Łaziska Górne 10 km BrakTAK
38 Chamera Tomasz Mikołów 10 km BrakNIE
39 Chromik Sławomir Mikołów 10 km BrakTAK
40 Cieślik Karol Orzesze 10 km BrakNIE
41 Cisowski Kamil Mikołów 6 km BrakTAK
42 Czardybon Gabriela Mikołów 6 km brakTAK
43 Czulak Zbigniew RUDA ŚLĄSKA 6 km BRAKTAK
44 Czypek Damian Tychy 10 km Team Papry 20TAK
45 Deńca Jan Rudnik 10 km Ziemia RaciborskaTAK
46 Dorobisz Magdalena Sosnowiec 6 km BrakNIE
47 Drabek Piotr Bielsko-Biała 10 km Leviatan Szerszeń TeamTAK
48 Draczka-Knopik Monika Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
49 Dragon Jacek Łaziska Górne 10 km BrakTAK
50 Dreszer Damian Orzesze 10 km BrakTAK
51 Dubiel Marta Kozy 6 km BrakTAK
52 Duch Karolina Katowice 10 km BrakNIE
53 Dudzik Damian Mikołów 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
54 Dylla Ela Mikołów 10 km UKS Trójka MikołówTAK
55 Dzida Jakub Pszczyna 10 km BrakTAK
56 Elsner Bogdan Dusseldorf 10 km BrakTAK
57 Filipowicz Piotr Mikołów 6 km BrakTAK
58 Franke Ilona Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
59 Franke Mirosław Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
60 Fuchs Marzena Orzesze 6 km BrakTAK
61 Gabor Katarzyna Łaziska Górne 10 km BrakTAK
62 Gajda Jerzy Krzysztof Mikołów 10 km BrakTAK
63 Gałaszek Artur Łaziska Górne 10 km 1980TAK
64 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze 10 km Festiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójTAK
65 Gawlina Lesław Ruda Śląska 10 km ADS MASNA KRYTYCZNATAK
66 Gaża Krzysztof Radostowice 10 km BrakNIE
67 Giedwiłło Marta Tychy 6 km BrakTAK
68 Gogolin Piotr Mikołów 10 km BrakTAK
69 Goli Grzegorz Mikołów 10 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
70 Gorol Marek Mysłowice 10 km TRAVOISTAK
71 Gos Barbara Mysłowice 10 km BrakNIE
72 Góra Mateusz Będzin 10 km BrakNIE
73 Grabka Stanisław Kraków 10 km BrakNIE
74 Grabka Stanisław Kraków 10 km BrakNIE
75 Grabowski Aleksander Mikołów 6 km BrakTAK
76 Gregorczyk Marcin Mikołów 10 km bbl mikołów TAK
77 Gros Dawid Gliwice 10 km Speed Force RunnersTAK
78 Grund Marek Strzebiń 10 km Mafia TEAM LubliniecTAK
79 Grzesik Andrzej Kuźnia Raciborska 10 km ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
80 Guz Marcin Mikołów 10 km BrakTAK
81 Hajduk Paweł Ruda Kozielska 10 km TOWARZYSTWO LEKKOATLETYCZNE "ROW" RYBNIKNIE
82 Hałasa Monika Zabrze 10 km UKS Olimpia ZabrzeTAK
83 Harazin Janusz Pawłowice 10 km 2 Tm 4,7TAK
84 Hawlicka Anna Gliwice 10 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
85 Hawlicki Adam Gliwice 10 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
86 Hawlicki Tomasz Tychy 6 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
87 Holona Bożena Cieszyn 10 km Niedzwiedz TeamNIE
88 Homa Dorota Gliwice 10 km BrakTAK
89 Hornik Anna Mysłowice 10 km POLSPORTNIE
90 Hornik Mirosława Katowice 10 km BrakTAK
91 Hornik Jarosław Katowice 10 km BrakTAK
92 Hubczak Maciej Żywiec 10 km BrakTAK
93 Jachimczyk Aleksandra Chrzanów 10 km parkrun ChrzanówNIE
94 Janik Aneta Pogórze 6 km ŚWIRY STELANIE
95 Janoszka Krzysztof Mikolow 10 km Smart gym TAK
96 Janota Michał Mikołów 10 km BrakTAK
97 Jarczyk Wojciech Mikołów 10 km Labraks Run TeamTAK
98 Jarczyk Patrycja Mikołów 6 km Labraks Run TeamTAK
99 Jarek Agata Mysłowice 10 km BrakTAK
100 Jarek Adam . 10 km BrakTAK
101 Jarnot Anna Mikołów 6 km BrakTAK
102 Jasek Tadeusz Radziechowy 10 km PZWLA TAK
103 Jasnoch Adrian Mikołów 10 km PFTAK
104 Jasnoch Marcin Bytom 10 km BBL MikołówTAK
105 Jasnoch Bogumiła Mikołów 10 km BrakTAK
106 Jastrzębska Małgorzata Mikołów 6 km BrakTAK
107 Jastrzębska Jadwiga Mikołów 6 km BrakTAK
108 Jastrzębski Damian Mikołów 6 km BrakTAK
109 Jaworski Damian Mikołów 10 km BrakTAK
110 Jędrzejko Marcin Mikołów 10 km brakTAK
111 Josse Rafał TYCHY 10 km BrakTAK
112 Kamiński Rafał Gliwice 10 km BrakNIE
113 Kapałka Adrian Mikołów 10 km BrakTAK
114 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski 10 km KRS TKKF Relaks Wodzisław ŚląskiTAK
115 Karamuz Michał Mikołów 10 km BrakTAK
116 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec 10 km BrakTAK
117 Karbowski Cezary Mikołów 10 km UKS Trójka MikołówNIE
118 Kasica-Bańkowska Katarzyna Mikołów 10 km TerapisTAK
119 Kawalec Grzegorz Orzesze 10 km BrakTAK
120 Kaźmierczak Mateusz Mikołów 10 km eventyrTAK
121 Kempa Adam Mikołów 10 km BrakTAK
122 Kempny Paweł Mikołów 10 km 1994TAK
123 Kincer Łukasz Bieruń 10 km BrakTAK
124 Klaja Krzysztof Oświęcim 6 km 1979TAK
125 Klepczyńska Sabina Rybnik 6 km BrakTAK
126 Klim Anna dąbrowa górnicza 6 km BrakNIE
127 Klimczyk Przemysław Mikołów 10 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
128 Klimek Aleksandra Cieszyn 10 km Niedzwiedz TeamNIE
129 Kłosowski Michał Kraków 10 km Byle do pierwszego szynkuTAK
130 Knapik-Pacyga Katarzyna Mikołów 10 km BrakTAK
131 Kołoczek Agata Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to miasto - Czechowice-DziedziceNIE
132 Konopko Krzysztof Mikołów 10 km BrakTAK
133 Kopiec Roland Łaziska górne 10 km BrakTAK
134 Korbut Mirosław Libiąż 6 km parkrun ChrzanówNIE
135 Kornas Edyta Orzesze 6 km Orzesze też BiegaTAK
136 Kornas Patrycjusz Orzesze 6 km Orzesze też BiegaTAK
137 Korzusznik Piotr CZERWIONKA-LESZCZYNY 10 km LUXTORPEDA CZERWIONKATAK
138 Kościelniak Józef Łaziska Górne 10 km BrakTAK
139 Kościelniak Milena Mikołów 10 km BrakTAK
140 Kowalczewski Bartosz SiemianowiceŚląskie 10 km BrakNIE
141 Kowalska Sonia Mikołów 6 km BrakTAK
142 Kowalski Rafał Dąbrowa Górnicza 10 km BrakTAK
143 Kowalski Krzysztof Mikołów 10 km BBL MikołówTAK
144 Kowolik Maciej Katowice 10 km BrakTAK
145 Kozieł Piotr Dąbrowa Górnicza 10 km BrakTAK
146 Koźmiński Józef Kozy 10 km LKS Orzeł KozyTAK
147 Krajewski Mariusz Mikołów 10 km BrakTAK
148 Kraska Włodzimierz Krakow 10 km niezrzeszonyTAK
149 Krosny Sebastian Mikołów 10 km KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
150 Krybus Sylwia Mikołów 10 km Kia Etrans - STS Biegaton MikołówTAK
151 Krzesiak Marcin Sosnowiec 10 km BrakTAK
152 Krzyżaniak Marta Żywiec 10 km BrakTAK
153 Krzyżaniak-Hubczak Agnieszka Żywiec 10 km BrakTAK
154 Kubacz Piotr Mikołów 10 km BrakTAK
155 Kubista Łukasz Orzesze 10 km BrakTAK
156 Kumięga Joanna Mysłowice 10 km BrakTAK
157 Kurek Edward Katowice 10 km MOSIR CZELADZNIE
158 Kurzak Ireneusz Mikołów 10 km BrakTAK
159 Kurzok Dawid wyry 10 km BrakTAK
160 Kuszka Michał Mikołów 10 km BBL MikołówTAK
161 Kuszka Anna Mikołów 10 km BBL MikołówTAK
162 Legomiński Werner Mysłowice 10 km Truchtacz MysłowiceTAK
163 Lemańska Kampa Barbara Łaziska Górne 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW TAK
164 Lenard Marek Łaziska Górne 6 km STS Biegaton MikołówTAK
165 Lepiarczyk Joanna Rybnik 10 km Nie-eNIE
166 Leszczyński Ryszard Mikołów 10 km brakTAK
167 Lewandowski Mateusz Tychy 10 km BrakTAK
168 Lewicka Basia Katowice 6 km BrakTAK
169 Lip Anna Czerwionka-Leszczyny 6 km BrakTAK
170 Litwinczuk Gabriel Klucze 6 km BrakTAK
171 Loska Tomasz Łaziska Dolne 10 km BrakTAK
172 Loska Dawid Kobiór 10 km Adient TeamTAK
173 Lossa Wojciech Tychy 6 km BrakTAK
174 Lossa Agata Tychy 6 km BrakTAK
175 Łach Adam Mikołów 10 km BrakNIE
176 Łacny Dariusz łaziska górne 10 km BrakTAK
177 Łapot Dariusz Katowice 10 km Ambitny AmatorNIE
178 Macha Paulina Orzesze 6 km BrakTAK
179 Macherzyński Krystian Dąbrowa Górnicza 10 km BrakTAK
180 Madej Patrycja Sosnowiec 10 km BrakTAK
181 Malcharek Adam Mikołów 10 km Kia Etrans - STS Biegaton MikołówTAK
182 Malcharek Katarzyna Mikołów 10 km BrakTAK
183 Malina Adam Bojszowy 10 km Świerczyniec RunningTAK
184 Małysz Barbara Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to Miasto Czechowice-DziedziceTAK
185 Marek Franciszek Katowice 10 km Energoprojekt KatowiceTAK
186 Martowski Przemysław Siemianowice Śląskie 10 km PO ROBOCIETAK
187 Maruszczyk Marian Mikołów 10 km BrakTAK
188 Mazur Michał Wyry 10 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
189 Mendecka Daria Łaziska Górne 10 km MOSiR Łaziska GórneTAK
190 Mendecka Michalina Łaziska Górne 10 km MOSIR Łaziska GórneTAK
191 Mendel Beata Orzesze 6 km STUDIO FITNESS BEATA MENDELTAK
192 Mendera Paweł Mikołów 6 km BrakNIE
193 Michalec Mateusz Chełm Śląski 10 km BrakTAK
194 Micuda Jan Mysłowice 10 km TRUCHTACZ MYSŁOWICETAK
195 Miczek Wiesław Mikołów 10 km NIEZRZESZONYTAK
196 Miernikiewicz Kacper Malbork 10 km BrakTAK
197 Miklasz Marcin Katowice 10 km BrakTAK
198 Milik Aleksander Mikołów 10 km BBL MikołowTAK
199 Milik Izabela Mikołów 6 km BBL MikołowTAK
200 Miłaszewski Andrzej Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
201 Molnar Tomasz Mikołów 10 km BrakTAK
202 Morawska Julia Mysłowice 10 km BrakTAK
203 Mrożek Mariusz Klucze 10 km 1976NIE
204 Mucha Michał Siemianowice 10 km BrakTAK
205 Musik Aldona Tychy 6 km BrakTAK
206 Musik Przemyslaw Tychy 6 km BrakTAK
207 Muskietorz Piotr Mikołów 10 km BrakTAK
208 Mzyk Fabian Orzesze 10 km STS BIEGATONTAK
209 Nawrot Marek Świętochłowice 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
210 Niedziela Stefan Knurów 10 km WiecznośćTAK
211 Nielaba Anna Mikołów 10 km BrakTAK
212 Nielaba Marcin Mikołów 10 km BrakTAK
213 Nowak Katarzyna Mikołów 10 km TKKF Hades MikołówTAK
214 Nowak Kamil Tychy 10 km RUNHOGS TychyTAK
215 Nowak Mariusz Czechowice-Dziedzice 10 km BrakTAK
216 Oleszek Magdalena Czeladź 10 km #czeladzbiegaTAK
217 Ołubek Robert Żory 10 km HRmax ŻoryNIE
218 Omyła Anna Siemianowice Śląskie 10 km BrakTAK
219 Pacuła Adam Mysłowice 10 km BrakNIE
220 Pająk Marcin Mikołów 10 km BrakTAK
221 Pająk Natalia Mikołów 6 km BrakNIE
222 Paliński Marek Siemianowice Śląskie 10 km RUN FORREST RUNTAK
223 Paluch Agnieszka Mikołów 6 km PaniTAK
224 Paluchiewicz Szymon Pawłowice 10 km BrakTAK
225 Papoń Sandra Tychy 6 km BrakNIE
226 Pasternak Aneta Łaziska Górne 10 km BrakTAK
227 Paszek Barbara Katowice 10 km BBL MikołówTAK
228 Paździorek Adam Mikołów 10 km KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
229 Peter Marcin Katowice 10 km BrakTAK
230 Petkiewicz Tomasz Mikołów 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
231 Piech Wawrzyniec Mikolow 10 km BrakNIE
232 Pietrasik Jakub Mikołów 10 km BrakTAK
233 Pietrzyk Michał Mikołów 6 km BrakTAK
234 Pietrzyk Anna Mikołów 6 km BrakTAK
235 Pijanowska - Malcharek Kamila Mikołów 6 km Kia Etrans - STS Biegaton MikołówTAK
236 Pilis Janusz Mikołów 10 km BrakTAK
237 Piotrowska-Tronina Joanna Mikołów 10 km TRNX Triathlon TeamTAK
238 Pisarski Robert Tychy 10 km SzczekocinyTAK
239 Piwoński Michał Łaziska Górne 10 km REDUTA WITOLDA PILECKIEGONIE
240 Pludra Michał Mikołów 6 km BrakTAK
241 Pogonowski Marcin Orzesze 10 km BrakTAK
242 Poloczek Jarosław Mikołów 10 km Coface TeamTAK
243 Połeć Damian Ruda Śląska 10 km Team PołećNIE
244 Pope-Świedzikowska Małgorzata Żory 10 km BrakNIE
245 Porębska Sonia Orzesze 6 km BrakNIE
246 Prażuch Adriana Katowice 6 km BrakTAK
247 Proń Adam Katowice 10 km IPRONMAN TAK
248 Prus Darek Mikołów 10 km BrakTAK
249 Przyborek Bartosz Katowice 10 km BrakTAK
250 Przybyła Violetta Tychy 6 km BrakTAK
251 Pstraś Leszek Katowice 6 km parkrun KatowiceTAK
252 Ptak Zbigniew Kozy 10 km B$ZK RELAK$TAK
253 Pustelnik Ewa Żory 6 km BrakTAK
254 Rakoczy Michał Mikołów 10 km BrakTAK
255 Rencz Małgorzata Orzesze 10 km W pogoni za duchemTAK
256 Rim Marcin Łaziska Górne 6 km BrakTAK
257 Rogowski Krzysztof Katowice 10 km BrakTAK
258 Rolnik Tomasz Gliwice 10 km BrakNIE
259 Ryś Wacław Myslenice 10 km ZARABIE- BiegaTAK
260 Schiller Bernadetta Mikołów 6 km BFKTAK
261 Schiller Fryderyk Mikołów 6 km BFKTAK
262 Sendobry Henryk Łaziska Górne 10 km ADOPCJANAODLEGLOSC.PLTAK
263 Siedlis Magdalena Mikołów 10 km BrakTAK
264 Siegmund Tadeusz Jastrzębie Zdrój 10 km KB MOSiR JASTRZĘBIE NIE
265 Sikora Przemysław Katowice 10 km BrakTAK
266 Sipiera Tomasz Giebułtów 10 km Lacho TeamTAK
267 Siwy Sebastian Mikołów 6 km BrakTAK
268 Siwy Dominik Mikołów 10 km BrakNIE
269 Skrzypoń Piotr Mikołów 10 km BrakTAK
270 Słowik Michał Łaziska Górne 10 km BBL MikołówTAK
271 Słowik Dagmara Łaziska Górne 10 km BBL MikołówTAK
272 Słupik Tomasz Bełk 10 km EltomsTAK
273 Smołka Wojciech Mikołów Kamionka 10 km BrakTAK
274 Smołka Katarzyna Mikołów Kamionka 10 km BrakTAK
275 Sojka Adam Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS Biegaton Mikołów TAK
276 Solik Krzysztof Siemianowice Śląskie 6 km BrakNIE
277 Solipiwko Przemysław Dąbrowa Górnicza 10 km Dąbrowa RunnersTAK
278 Solipiwko Adrian Dąbrowa Górnicza 10 km BrakTAK
279 Stalmach Justyna Mikołów 6 km BrakTAK
280 Stanieczek Wojciech Ruda Śląska 10 km BrakTAK
281 Stanny Kuba Bładnice Dolne 10 km SDGTAK
282 Starczewski Marcin Sosnowiec 10 km POLSPORTTAK
283 Stawecki Mirosław Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
284 Stefanów Mirosław Czechowice-Dziedzice 10 km WKU BIELSKO-BIAŁATAK
285 Stolarczyk Aleksandra Pawlowice 6 km RUNTEAM PAWŁOWICETAK
286 Strzoda Henryk Łaziska Górne 10 km BrakTAK
287 Suczyński Dawid Mikołów 10 km BrakTAK
288 Supiński Mariusz Mikołów 10 km BrakTAK
289 Surgucka Iwona Chorzów 10 km W pogoni za duchemTAK
290 Surgucki Sebastian Chorzów 10 km W pogoni za duchemTAK
291 Syryjczyk-Słomska Katarzyna Mikołów 10 km BrakNIE
292 Szadkowski Jarosław Ruda Śląska 10 km BrakTAK
293 Szadkowski Marcin Ruda Śląska 10 km BrakTAK
294 Szala Marcin Łaziska Górne 10 km Gůrny ŚlůnskTAK
295 Szatkowski Janusz Łaziska Górne 6 km BrakTAK
296 Szendzielorz Adam Żory 10 km BrakTAK
297 Szewior Sebastian Katowice 6 km BrakTAK
298 Szojda Karolina Tychy 10 km BrakTAK
299 Szreniawa Paweł Mysłowice 10 km UKS Chromik MysłowiceTAK
300 Szuster Barbara Mikołów 6 km sumt.plTAK
301 Szweda Barbara Mikołów 10 km BrakTAK
302 Szweda Katarzyna Bieruń 10 km BrakNIE
303 Szydło Krzysztof Łaziska Górne 10 km -TAK
304 Szydło Jolanta Łaziska Górne 10 km -TAK
305 Szymański Wiesław Stanowice 10 km BrakTAK
306 Szynol Michał Mikołów 6 km BrakTAK
307 Szypuła Ewa Tychy 10 km BrakNIE
308 Śleziońska Monika Katowice 6 km BrakTAK
309 Świerkosz Michał Katowice 10 km BrakTAK
310 Tabacki Daniel Orzesze 10 km AZS UE KATOWICETAK
311 Tarnowski Tomasz Sosnowiec 10 km BrakTAK
312 Then Dawid Bielsko- Biała 10 km Ultra Beskid SportTAK
313 Tkaczyk Bartłomiej Łaziska Górne 10 km BrakTAK
314 Tomiczek Miłosz Mikołów 6 km BrakTAK
315 Tronina Tomasz Katowice 10 km TRNX Triathlon TeamTAK
316 Turuta Sebastian Koszalin 10 km SzczekocinyTAK
317 Ucka Wojciech Mikołów 10 km BrakNIE
318 Ulczok Tomasz Łaziska Górne 10 km BrakNIE
319 Urbanowicz Damian Ruda slaska 10 km ADS Masna KrytycznaTAK
320 Uzdowski Jarosław Mikołów 10 km KS DegeneratTAK
321 Wajda Piotr Orzesze 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
322 Wajda Aleksandra Ornontowice 10 km BBL MikołówTAK
323 Wajda Aleksandra Ornotowice 10 km BiegamBoLubię MikołówNIE
324 Wandyszewska Karolina Łaziska Górne 10 km BrakTAK
325 Warzocha Mirosław Mikołów 6 km BrakTAK
326 Warzybok Łukasz Orzesze 10 km BrakTAK
327 Wata Marta Tychy 10 km Warsztat FormyTAK
328 Wawryk Kamil proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
329 Weinert Wojciech Mikołów 10 km BrakTAK
330 Wieszała Marzena Siemianowice Śląskie 6 km BrakNIE
331 Wilczek Bogusława Mikołów 10 km bbl MikołówTAK
332 Wilk Damian Tychy 10 km JajostyTAK
333 Wiszniewska Magdalena Tychy 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
334 Wiszniewski Dariusz Tychy 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWNIE
335 Witala Tomasz Żory 10 km BrakTAK
336 Witoszek Tomasz Łaziska Górne 10 km BrakTAK
337 Wojtasz Jakub Mikołów 10 km BrakTAK
338 Wojtkowska-Witala Anna Mikołów 10 km BrakTAK
339 Wolny Andrzej Mikołów 10 km BrakTAK
340 Wójcik Paweł Brzeszcze 10 km Zadyszka oświęcimTAK
341 Wójcikiewicz Joanna Katowice 6 km BrakNIE
342 Wróbel Anna Mikołów 10 km żyjmocniej.plTAK
343 Wróbel Wojciech Mikołów 10 km żyjmocniej.plTAK
344 Wróbel Grzegorz Ruda Śląska 10 km WRÓBELTEAMNIE
345 Wróbel Przemysław Mikołów 10 km BrakTAK
346 Wróblewski Lech Mikołów 10 km BrakTAK
347 Wrzesiński Andrzej Tychy 10 km KIA ETRANS - STS Biegaton MikołówTAK
348 Wrzesiński Rafał Tychy 10 km KIA ETRANS - STS Biegaton MikołówTAK
349 Wyleciał Dorota Katowice 10 km Truchtacz MysłowiceTAK
350 Zagórska Beata Goleszów 10 km Niedzwiedz TeamTAK
351 Zagórski Mariusz Goleszów 10 km Niedzwiedz TeamTAK
352 Zdziebło Adam Żory 10 km BrakTAK
353 Zielińska Izabela Tychy 6 km BrakNIE
354 Zieliński Sebastian Zabrze 10 km 6BPDTAK
355 Zieliński Marcin Tychy 10 km BrakNIE
356 Żaczkiewicz Sabina Cieszyn 10 km Niedzwiedz TeamNIE
357 Żebrowska Matylda Mysłowice 10 km Mysłowicki Klub Biegacza No.ITAK
358 Żogała Patrycja Mikołów 10 km Masna KrytycznaTAK
359 Żuk Andrzej Katowice 10 km BrakTAK


Close