займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXIV BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RUDA ŚLĄSKA

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2017-11-11
Organizator: Miasto Ruda Śląska
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ruda Śląska
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15
Opis zawodów: Bieg główny 12 km,
bieg rekreacyjny 4 km
marsz Nordic Walking 4 km
Biuro zawodów Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15 ul. Energetyków 15
Trasy przełajowe w Halembie przy Szkole Podstawowej Sportowej nr 15.
9:30 – 11:30 wydawanie chipów oraz numerów startowych w biegu głównym
9:00 – 10:50 przyjmowanie zgłoszeń do biegu rekreacyjnego oraz Nordic Walking
11:00 start biegu rekreacyjnego oraz Nordic Walking (limit na pokonanie dystansu 4 km - 50 minut)
12:00 start biegu głównego
13:30 dekoracja najlepszych uczestników zawodów oraz konkurs w którym do wygrania ponad 100 nagród rzeczowych w tym 2 rowery
Wpisowe i wpłata: W zawodach mogą startować wszyscy chętni, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i rozwój sprawności fizycznej
Dzieci i młodzież do lat 18 przedłożą przy zapisach oświadczenie rodziców lub opiekunów o zgodzie na udział w biegu (można podpisać oświadczenie w biurze zawodów przygotowane przez organizatora)
W biegu głównym obowiązuje opłata wpisowego w kwocie 25 zł, którą należy wpłacić na konto: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Hallera 14 a, 41-709 Ruda Śląska tytuł - „Opłata wpisowego bieg 11.11.2017 ” z podaniem imienia i nazwiska osoby startującej w terminie do 31.10.2017 roku. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi i nie może być scedowana na innego uczestnika.
- w dniu biegu zgłoszenia będą przyjmowane pod warunkiem nie wypełnienia wcześniej limitu zgłoszeń. Opłata wpisowego w dniu biegu 40 zł.
- z opłaty wpisowego zwolnieni są zawodnicy TL „Pogoń” Ruda Śląska oraz KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska przy zgłoszeniu proszę wpisać pełną nazwę klubu)
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Mariusz Ornontowice 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
2 Adamiec Wiktor Ruda Śląska 12 km TL "Pogoń" Ruda ŚląskaTAK
3 Adamiec Marcin Ruda Śląska 12 km BrakTAK
4 Adamski Krzysztof Przyszowice 12 km BrakNIE
5 Adamski Daniel Zabrze 12 km BrakTAK
6 Adamski Mateusz Gliwice 12 km BrakTAK
7 Apostel Monika Ruda Śląska 12 km BrakTAK
8 Apostel Piotr Ruda Śląska 12 km BrakTAK
9 Badowicz Kamil Ruda Śląska 12 km BrakTAK
10 Bajor Rafał Żory 12 km Rebellion Of Free RunnersTAK
11 Bałaj Jacek Łubie 12 km Vege RunnersTAK
12 Bałaj Katarzyna Łubie 12 km Vege RunnersTAK
13 Bargiel Przemysław Ruda Śląska 12 km 6300TAK
14 Baron Eugeniusz Gostyń 12 km USNBTAK
15 Baron Aniela Gostyń 12 km TAK
16 Baryła Rafal Chorzów 12 km Amelung ChorzówTAK
17 Basa Przemysław Ruda Śląska 12 km KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
18 Bąk Janusz Ruda Śląska 12 km Bieg z ChrystusemNIE
19 Bąkowski Michał Ruda Śląska 12 km brakTAK
20 Bezner Kamil Bytom 12 km T.L. Pogoń Ruda ŚląskaTAK
21 Biela Dominika Zabrze 12 km BrakTAK
22 Bielińska Monika Przyszowice 12 km BrakTAK
23 Bieta Tomasz Imielin 12 km BrakTAK
24 Błaszczyk Marek Ruda Śląska 12 km OPEL ACTIVE TEAMTAK
25 Bociańska Małgorzata Ruda Śląska 12 km BrakTAK
26 Bogacz Monika Ruda Śląska 12 km ADS MasnaTAK
27 Bogdan Robert RudaŚląska 12 km BrakTAK
28 Bogdańska Anna Ruda Śląska 12 km BrakNIE
29 Bojanowska-Wołczko Małgorzata Mikołów 12 km BrakNIE
30 Bończuk Robert Ruda Śląska 12 km BrakTAK
31 Bończuk Zbigniew Ruda Śląska 12 km BrakTAK
32 Bożek Bogusław Mikołów 12 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MikołówTAK
33 Brodowski Daniel Chorzów 12 km BrakTAK
34 Bryzik Krzysztof Chorzów 12 km BrakTAK
35 Brzózka Karina Świetochłowice 12 km BrakTAK
36 Bubała Dawid Ruda Śląska 12 km TL "POGOŃ" Ruda Śląska NIE
37 Bukowska Marta Piława Dolna 12 km BrakNIE
38 Burczyński Michał Kamienna Góra 12 km BrakTAK
39 Burzyński Konrad Tarnowskie Góry 12 km TKS KarateTAK
40 Chmielnicki Patryk Mikołów 12 km NiezrzeszonyTAK
41 Cichy Agnieszka Ruda Śląska 12 km BrakTAK
42 Cichy Tomasz Ruda Śląska 12 km Professional Tennis Team Tomasz CichyTAK
43 Ciepłak Marcin Rybnik 12 km TL "ROW" RybnikNIE
44 Ciesiołka Marian Bytom 12 km BrakTAK
45 Cybula Stanisław Chorzów 12 km BrakTAK
46 Cygan Piotr Zabrze 12 km 3DVSN TAK
47 Cyl Michał Tarnowskie Góry 12 km PKTAK
48 Czarnożyński Aleksander Gliwice 12 km INTER PROJEKT S.A.TAK
49 Czerniewicz Anna Knurów 12 km BrakTAK
50 Czernik Jakub Piekary Śląskie 12 km elzab active teamNIE
51 Czyż Katarzyna Ruda Śląska 12 km TL "Pogoń" Ruda ŚląskaTAK
52 Czyżykowski Marcin Świętochłowice 12 km SW RunnersTAK
53 Ćwiok Barbara Paniówki 12 km FIS-SST TEAMTAK
54 Ćwiok Marek Paniówki 12 km TUV Rheinland PolskaTAK
55 Depta Andrzej Ruda Śląska 12 km BrakTAK
56 Dorosińska Paulina Katowice 12 km Sp.33 KatowiceNIE
57 Drążkowski Krzysztof Katowice 12 km ThyssenKrupp Energostal S.A.TAK
58 Dulian Michał Ruda Śląska 12 km Bieg z ChrystusemTAK
59 Dzida Tomasz Ruda Śląska 12 km Bieg z ChrystusemTAK
60 Dzida Agata Ruda Śląska 12 km Zabiegana mamaTAK
61 Dziedzic Dominik Gliwice 12 km BrakTAK
62 Dziedzic Agnieszka Ruda Śląska 12 km BrakTAK
63 Dzierla Marcin Żerków 12 km Final Charge Runners BandTAK
64 Dzik Mirosław Chorzów 12 km BrakTAK
65 Eliasz Robert Zabrze 12 km BrakNIE
66 Feliks Sebastian Chorzów 12 km -TAK
67 Fijałkowski Zbigniew Orzesze 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
68 Florecki Andrzej Gliwice 12 km AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
69 Forenc Tomasz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
70 Frączek Łukasz Knurów 12 km BrakTAK
71 Fryc Jerzy Ruda śląska 12 km BrakNIE
72 Gawlina Lesław Ruda Śląska 12 km ADS Masna KrytycznaTAK
73 Golonka Marek Mysłowice 12 km BrakNIE
74 Goraus Kamil Ruda Śląska 12 km Ads MasnaTAK
75 Goraus-Głowania Daria Ruda Śląska 12 km ADS MASNA TAK
76 Gordel Monika Ruda Śląska 12 km KRS TKKF "Jastrząb?TAK
77 Gordel Marcin Ruda Śląska 12 km BrakTAK
78 Grolik Piotr Ruda Śląska 12 km BrakNIE
79 Groń Krystian Zabrze 12 km Tak dla TransplantacjiNIE
80 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice 12 km BrakNIE
81 Grzelec Jacek Katowice 12 km BrakTAK
82 Grzesik Andrzej Kuźnia Raciborska 12 km ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
83 Grzybek Zygmunt Ruda Śląska 12 km TL Pogoń Ruda ŚląskaTAK
84 Grzyśka Katarzyna Zabrze 12 km BrakTAK
85 Hadzik Tomasz Kochanowice 12 km Dziki LigotaTAK
86 Hanasiewicz Marcin Czeladź 12 km BrakNIE
87 Holetzke Krzysztof Pyskowice 12 km BrakTAK
88 Holetzke Dorota Pyskowice 12 km BrakTAK
89 Idzikowska Angelika Świętochłowice 12 km BrakNIE
90 Idzikowski Adam Świętochłowice 12 km BrakTAK
91 Jagieła Adam Siemianowice Śląskie 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
92 Jarych Robert Gliwice 12 km BrakTAK
93 Jasek Tadeusz Radziechowy 12 km PZWLA POLSKATAK
94 Jasnoch Bogumiła Mikołów 12 km BrakTAK
95 Jaworski Kamil Gliwice 12 km BrakTAK
96 Jędruś Jakub Jastrzębie Zdrój 12 km Dzik LigotaTAK
97 Josse Rafał TYCHY 12 km Kancelaria Radcy PrawnegoTAK
98 Juda Artur Radzionków 12 km fanatic runnerNIE
99 Jurowicz Mariusz Katowice 12 km BrakTAK
100 Juzyk Adam Ruda Śląska 12 km Biegamy z Sercem TAK
101 Kaczkiewicz Damian Gliwice 12 km Night Runners GliwiceNIE
102 Kaczmarek Łukasz Chorzów 12 km brakTAK
103 Kajzer Grzegorz Chorzow 12 km Amelung ChorzówTAK
104 Kałuża Sławomir Siemianowice Śląskie 12 km ADS MasnaTAK
105 Kałuża Agnieszka Siemianowice Śląskie 12 km BrakNIE
106 Kałużna Anna Gliwice 12 km BrakTAK
107 Kania Monika Ruda Śląska 12 km BrakTAK
108 Khomych Hryhorii Luck 12 km LKB,,RUDNIK''NIE
109 Kłyk Dominik Zabrze 12 km NopeTAK
110 Kokot Justyna Ruda Śląska 12 km BrakTAK
111 Komor Zbigniew Ruda slaska 12 km BrakTAK
112 Koplin Kasia Gliwice 12 km BrakNIE
113 Kowolik Ewelina Ruda Śląska 12 km KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
114 Kozicki Tomasz Bytom 12 km BrakTAK
115 Koźlicki Krzysztof Ruda Śląska 12 km Rudzki Team Biegowy Ruda BiegaNIE
116 Krawczyk Adam Ruda Śląska 12 km BrakNIE
117 Królikowski Wojciech Mikołów 12 km August TeamTAK
118 Krzon Andrzej Ruda Slaska 12 km KRS TKKF ?Jastrząb? Ruda ŚląskaTAK
119 Krzon Magdalena Ruda Śląska 12 km KRS TKKF ?Jastrząb? Ruda ŚląskaTAK
120 Kuczera Krzysztof Ruda Śląska 12 km Leiber Poland TeamTAK
121 Kuczera Filip Ruda Śląska 12 km AmatorTAK
122 Kukla Grzegorz Siemianowice Śląskie 12 km 32 RRP KatowiceTAK
123 Kukla Piotr Piasek 12 km 1972TAK
124 Kurek Edward Katowice 12 km MOSIR CZELADZNIE
125 Kuśmierczyk Joanna Ruda Śląska 12 km BrakTAK
126 Kwiecień Witold Chorzów 12 km Amelung ChorzówTAK
127 Lenart Sylwia Tychy 12 km BrakTAK
128 Łopatka Kazimierz Piekary Śląskie 12 km piekary śląskie osiirNIE
129 Łozińska Edyta Ruda Śląska 12 km Miechowicka Grupa BiegowaTAK
130 Mach Marcin Gliwice 12 km BrakTAK
131 Malcher Barbara ruda śląska 12 km BrakNIE
132 Maniura Krzysztof Chorzów 12 km BrakTAK
133 Mańka Sławomir Mikołów 12 km BrakTAK
134 Marszałek Dariusz Dąbrowa Górnicza 12 km THYSSENKRUPP MATERIALS POLANDTAK
135 Masztalska Joanna Zabrze 12 km BrakTAK
136 Maślanka Tomasz Bytom 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska TAK
137 Matejek Tomasz Ruda Śląska 12 km KRS TKKF "Jastrząb " Ruda ŚląskaTAK
138 Matuszak Pawełek Mikołów 12 km Opel active team TAK
139 Mazur Krzysztof Gliwice 12 km nowa glieiceNIE
140 Michalska Bożena Ruda Śląsa 12 km BrakTAK
141 Michalski Marek Ruda Śląska 12 km BrakTAK
142 Milbrant Katarzyna Ruda Śląska 12 km Ads MasnaTAK
143 Milbrant Kornel Ruda Śląska 12 km ADS MASNATAK
144 Miśkiewicz Anna Bytom 12 km BrakTAK
145 Mroczek Jan Ruda Śl. 12 km BrakTAK
146 Mrowiec Kinga Ruda Śląska 12 km TL "Pogoń" Ruda ŚląskaTAK
147 Mrozek Łukasz Zabrze 12 km BrakNIE
148 Mularczyk Agnieszka Zawiercie 12 km BrakNIE
149 Murcha Paweł Siemianowice Śląskie 12 km BrakTAK
150 Mykała Rafał Katowice 12 km AugsTeamNIE
151 Naczyński Grzegorz Zabrze 12 km BrakTAK
152 Nawicki Adam Ruda Slaska 12 km BrakTAK
153 Nawrat Monika Katowice 12 km Naberłan Mysłowice (No.I)NIE
154 Nawrot Paweł Świętochłowice 12 km Bieg z Chrystusem!TAK
155 Nawrot Marek Świętochłowice 12 km Bieg z Chrytusem!TAK
156 Nawrot Łukasz Świętochłowice 12 km BIEG Z CHRYSTUSEM!TAK
157 Nenko Barbara Ruda Ślaska 12 km augusteamTAK
158 Niedziela Stefan Knurów 12 km WiecznośćNIE
159 Nitka Artur Ruda Śląska 12 km Bieg z ChrystusemNIE
160 Nosal Anna Świętochłowice 12 km ORZEŁ BIAŁY S.A.NIE
161 nowakowska wioletta gliwice 12 km BrakNIE
162 Nowakowski Zenon Zabrze 12 km BrakTAK
163 Nowakowski Jacek Gliwice 12 km BrakNIE
164 Nowok Jerzy RUDA Ślaska 12 km BrakTAK
165 Ogrocki Seweryn Ruda Śląska 12 km BrakTAK
166 Orzoł Rafał Ruda Śląska 12 km Bieg z ChrysrusemNIE
167 Pacoń Sebastian Chorzów 12 km DAGMATAK
168 Pacuła Andrzej Gliwice 12 km AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
169 Pacuła Piotr Gliwice 12 km AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
170 Palka Zbigniew Ruda Śląska 12 km AUGUSTEAMTAK
171 Pawłowski Michał Ruda Śląska 12 km BrakTAK
172 Perek Justyna Gliwice 12 km BrakTAK
173 Piątek Angelika Ruda Śląska 12 km BrakTAK
174 Pieniążek Krzysztof Gliwice 12 km BrakTAK
175 Pietras Ewelina Dąbrowa Gónicza 12 km W POGONI ZA DUCHEMNIE
176 Pilis Janusz Mikołów 12 km BrakTAK
177 Piszczałka Krzysztof Ruda Śląska 12 km Orzeł BiałyTAK
178 Plewińska Sylwia Świętochłowice 12 km BrakTAK
179 Ploch Karolina Pyskowice 12 km BrakTAK
180 Podgórski Marek Ruda Śląska 12 km amatorTAK
181 Połeć Arkadiusz Ruda Śląska 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
182 Połeć Jerzy Ruda Śląska 12 km KRS TKKF Jastrzab Ruda ŚląskaTAK
183 Połeć Adrian Ruda Śląska 12 km Tl Pogoń Ruda ŚląskaNIE
184 Połeć Damian Ruda śląska 12 km TL Pogoń Ruda ŚląskaNIE
185 Prokop Jarosław Rycerka Górna 12 km KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
186 Prokop Bartosz Ruda Śląska 12 km AZS AWF KATOWICENIE
187 Pron Adam Katowice 12 km IPRONMANNIE
188 Przyłucki Grzegorz Preczów 12 km BrakNIE
189 Pyka Arkadiusz Paniówki 12 km SOCIOS GÓRNIKTAK
190 Pytel Janusz Sosnowiec 12 km SOKÓŁ ZAKOPANE-SOSNOWIECNIE
191 Radecka - Nieckarz Anna Gliwice 12 km AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
192 Rajda Aneta Katowice 12 km KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
193 Roger Dawid Ruda Śląska 12 km BrakTAK
194 Rolnik Remigiusz Mikołów 12 km BrakTAK
195 Rolnik Marlena Mikołów 12 km BrakTAK
196 Rosada Zdzisław Gliwice 12 km BrakTAK
197 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry 12 km Oberschlesien TEAM ROHOL Tarnowskie GóryNIE
198 Rus Michał Ruda Śląska 12 km BrakTAK
199 Rybak Paweł Tarnowskie Góry 12 km Tarnogórskie Towarzystwo TriathlonoweTAK
200 Rybarski Przemysław Ruda Śląska 12 km BrakTAK
201 Rychlik Zbigniew Bytom 12 km Miłość jest cierpliwaNIE
202 Sajda Teofila Katowice 12 km AugusTeamTAK
203 Semik Justyna Stryszawa 12 km Dzik LigotaNIE
204 Skalska Anna Bytom 12 km Festiwal Biegowy w KrynicyTAK
205 Skorupa Tadeusz Gliwice 12 km BrakTAK
206 Skrzyposzek Małgorzata Ruda Śląska 12 km BrakTAK
207 Skrzypski Marian Ruda Śląska 12 km KRS TKKF"Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
208 Skwiercz Agata Ruda Śląska 12 km BrakNIE
209 Sobkowicz Jarosław Ruda Śląska 12 km Rise&ShineTAK
210 Sobota Jarosław Ruda Śląska 12 km BrakTAK
211 Socha Marlena Ruda Śląska 12 km BrakTAK
212 Sołtysiak Robert Ruda Śląska 12 km BrakNIE
213 Stanieczek Wojciech Ruda Śląska 12 km BrakTAK
214 Stary Damian Ruda Śląska 12 km ADS MasnaTAK
215 Stelmach Michał Zabrze 12 km BrakTAK
216 Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry 12 km Tarnogórskie Towarzystwo TriathlonoweNIE
217 Stromczyński Maciej Zabrze 12 km BrakTAK
218 Strzelczyk Andrzej Pyskowice 12 km BrakNIE
219 Styczeń Leszek Zabrze 12 km BrakTAK
220 Stygienko Daniel Ruda Śląska 12 km BrakNIE
221 Stygienko Małgorzata Ruda Śląska 12 km BrakNIE
222 Szabatowski Dominik Ruda Śląska 12 km 1978TAK
223 Szajbel Sabina Ruda Śląska 12 km BrakTAK
224 Szala Daniel Chorzów 12 km BrakTAK
225 Szczepański Rafał Bytom 12 km Opel Active TeamTAK
226 Szczyrbowski Piotr Rybnik 12 km BrakTAK
227 Szefer Tomasz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
228 Szefer Seweryn Ruda Śląska 12 km BrakTAK
229 Szefer Wiktor Ruda Śląska 12 km Crazy DragonsTAK
230 Szendzielorz Marek gliwice 12 km BrakNIE
231 Szeszko Dorota Bytom 12 km krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl.TAK
232 Szeszko Marek Bytom 12 km krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl.TAK
233 Szewczyk Urszula Katowice 12 km BrakTAK
234 Szklorz Sylwester Katowice 12 km ADS Masna KrytycznaTAK
235 Szlezingier Tomasz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
236 Szołtysek Adrian Paniówki 12 km BrakTAK
237 Szylewska Ewa Chorzów 12 km AugusTeamNIE
238 Szymuś Magdalena Bytom 12 km AugusTeamNIE
239 Szymuś Rafał Bytom 12 km AugusTeamNIE
240 Śledź Iwona Świetochłowice 12 km BrakTAK
241 Toczydłowski Łukasz Mikołów 12 km BrakNIE
242 Tokaj Piotr Gliwice 12 km BrakTAK
243 Tomzik Łukasz Zabrze 12 km night runners zabrzeNIE
244 Ucherek Mateusz Rybnik 12 km BrakNIE
245 Urbański Leszek Zabrze 12 km BrakTAK
246 Walkowski Dariusz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
247 Wcisło Dariusz Katowice 12 km BrakTAK
248 Wcisło Piotr Katowice 12 km BrakTAK
249 Wencel Zbigniew Świętochłowice 12 km BrakTAK
250 Wiązania Marek Gliwice 12 km BrakTAK
251 Wieczorek Mateusz Ruda Śląska 12 km BrakNIE
252 Wieczorek Krystian Piekary Śląskie 12 km SP KatowiceNIE
253 Wiliński Arkadiusz Bytom 12 km KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
254 Wilk Dariusz Będzin 12 km BrakTAK
255 Wilsz Ewa Paniówki 12 km FIS-SST TEAMTAK
256 Wilsz Adam Paniówki 12 km FIS-SST TEAMTAK
257 Witała Damian Ruda Śląska 12 km PWiK Ruda ŚląskaTAK
258 Witkowski Przemysław CHORZÓW 12 km BWMNIE
259 Wojciechowski Przemysław Ruda Śląska 12 km BrakTAK
260 Wolnik Mateusz Lyski 12 km -NIE
261 Woźnicki Ireneusz Ruda Śląska 12 km BrakNIE
262 Wójcik Adam Ruda Śląska 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
263 Wrzesiński Andrzej Tychy 12 km KIA ETRANS - STS Biegaton MikołówTAK
264 Wrzesiński Rafał Tychy 12 km KIA Etrans-STS Biegaton MikołówTAK
265 Wrześniak Tomasz Gliwice 12 km BrakNIE
266 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie 12 km Przegląd PiekarskiTAK
267 Wypukoł Jakub Katowice 12 km BrakTAK
268 Wysocka Katarzyna Katowice 12 km BrakTAK
269 Wysocka Kinga Katowice 12 km SP 67 KatowiceTAK
270 Wysocki Mariusz Katowice 12 km BrakTAK
271 Wysocki Dawid Katowice 12 km SP 67 KatowiceTAK
272 Zajdel Michał Halymba 12 km INO JOTAK
273 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
274 Zemczak Kamil Zabrze 12 km BrakTAK
275 Zielińska Malwina Katowice 12 km BrakTAK
276 Zięcina Maciej Katowice 12 km Ads MasnaNIE
277 Złotoś Mariusz Świętochłowice 12 km 6300TAK
278 Zocłoński Waldemar Ruda Śląska 12 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close