Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXIV BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RUDA ŚLĄSKA

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2017-11-11
Organizator: Miasto Ruda Śląska
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ruda Śląska
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15
Opis zawodów: Bieg główny 12 km,
bieg rekreacyjny 4 km
marsz Nordic Walking 4 km
Biuro zawodów Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15 ul. Energetyków 15
Trasy przełajowe w Halembie przy Szkole Podstawowej Sportowej nr 15.
9:30 – 11:30 wydawanie chipów oraz numerów startowych w biegu głównym
9:00 – 10:50 przyjmowanie zgłoszeń do biegu rekreacyjnego oraz Nordic Walking
11:00 start biegu rekreacyjnego oraz Nordic Walking (limit na pokonanie dystansu 4 km - 50 minut)
12:00 start biegu głównego
13:30 dekoracja najlepszych uczestników zawodów oraz konkurs w którym do wygrania ponad 100 nagród rzeczowych w tym 2 rowery
Wpisowe i wpłata: W zawodach mogą startować wszyscy chętni, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i rozwój sprawności fizycznej
Dzieci i młodzież do lat 18 przedłożą przy zapisach oświadczenie rodziców lub opiekunów o zgodzie na udział w biegu (można podpisać oświadczenie w biurze zawodów przygotowane przez organizatora)
W biegu głównym obowiązuje opłata wpisowego w kwocie 25 zł, którą należy wpłacić na konto: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Hallera 14 a, 41-709 Ruda Śląska tytuł - „Opłata wpisowego bieg 11.11.2017 ” z podaniem imienia i nazwiska osoby startującej w terminie do 31.10.2017 roku. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi i nie może być scedowana na innego uczestnika.
- w dniu biegu zgłoszenia będą przyjmowane pod warunkiem nie wypełnienia wcześniej limitu zgłoszeń. Opłata wpisowego w dniu biegu 40 zł.
- z opłaty wpisowego zwolnieni są zawodnicy TL „Pogoń” Ruda Śląska oraz KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska przy zgłoszeniu proszę wpisać pełną nazwę klubu)
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bąk Janusz Ruda Śląska 12 km Bieg z ChrystusemNIE
2 Bukowska Marta Piława Dolna 12 km BrakNIE
3 Czyż Katarzyna Ruda Śląska 12 km TL "Pogoń" Ruda ŚląskaNIE
4 Dulian Michał Ruda Śląska 12 km Bieg z ChrystusemNIE
5 Gawlina Lesław Ruda Śląska 12 km ADS Masna KrytycznaNIE
6 Groń Krystian Zabrze 12 km Tak dla TransplantacjiNIE
7 Idzikowska Angelika Świętochłowice 12 km BrakNIE
8 Idzikowski Adam Świętochłowice 12 km BrakNIE
9 Kłyk Dominik Zabrze 12 km NopeNIE
10 Koźlicki Krzysztof Ruda Śląska 12 km Rudzki Team Biegowy Ruda BiegaNIE
11 Kurz Marek Katowice 12 km BrakNIE
12 Masztalska Joanna Zabrze 12 km BrakNIE
13 Maślanka Tomasz Bytom 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska NIE
14 Nitka Artur Ruda Śląska 12 km Bieg z ChrystusemNIE
15 Orzoł Rafał Ruda Śląska 12 km Bieg z ChrysrusemNIE
16 Perek Justyna Gliwice 12 km BrakNIE
17 Piszczałka Krzysztof Ruda Śląska 12 km Orzeł BiałyNIE
18 Przyłucki Grzegorz Preczów 12 km BrakNIE
19 Rosada Zdzisław Gliwice 12 km BrakNIE
20 Socha Marlena Ruda Śląska 12 km BrakNIE
21 Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry 12 km Tarnogórskie Towarzystwo TriathlonoweNIE
22 Stromczyński Maciej Zabrze 12 km BrakNIE
23 Szefer Tomasz Ruda Śląska 12 km BrakNIE
24 Szefer Seweryn Ruda Śląska 12 km BrakNIE
25 Ucherek Mateusz Rybnik 12 km BrakNIE


Close