займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG EKOLOGÓW

Miejsce i termin: Będzin, 2017-10-07
Organizator: -Urząd Miejski w Będzinie
-Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
Opis zawodów: ➢ Będzin, Lasek Grodziecki,
➢ początek biegów godzina 11:00, 7 październik 2017 r.
➢ biuro zawodów czynne od 9.00 do 10.30
➢ Zapisy do biegu przez stronę zawodów http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=162
do dnia 5.10.2017, lub w dniu zawodów, w biurze zawodów w miarę dostępności miejsc.
Przynależność do drużyny oznacza się wpisując jednakową nazwę w polu „Drużyna” podczas rejestracji internetowej

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN BIEGU ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Udział w biegu jest bezpłatny, jednakże każdy zawodnik musi przynieść i przekazać Organizatorom „ekologiczne wpisowe” np. zużyte baterie, makulaturę, puszki.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Piotr Toporowice wg regulaminu BrakNIE
2 Adamczyk Daria Toporowice wg regulaminu TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaNIE
3 Adamczyk Rafał Będzin wg regulaminu BrakNIE
4 Adamczyk Anna Będzin wg regulaminu BrakNIE
5 Andrzejak Patryk Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
6 Antoniuk Ewa Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 8 BędzinNIE
7 Anyz Łukasz Będzin wg regulaminu W pogoni za duchemNIE
8 Atamanskyi Bohdan Bedzin wg regulaminu BrakNIE
9 Bagnicka Wioletta Będzin wg regulaminu BrakNIE
10 Bagnicki Filip Będzin wg regulaminu BrakNIE
11 Bartnik Wiktoria Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
12 Bawołek Anna Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 13NIE
13 Bereza Kamil Kuźnica Warężyńska wg regulaminu BYLI TU 15 MINUT TEMUNIE
14 Bereza Anna Kuźnica Warężyńska wg regulaminu BYLI TU 15 MINUT TEMUNIE
15 Bereza Liliana Kuźnica Warężyńska wg regulaminu BYLI TU 15 MINUT TEMUNIE
16 Będkowski Paweł Czeladź wg regulaminu #czeladzbiegaNIE
17 Biela Dawid Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
18 Bielecki Mariusz Czeladź wg regulaminu #czeladzbiegaNIE
19 Biełanowicz Magdalena Dąbrowa Górnicza wg regulaminu BrakNIE
20 Bijak Adriana Będzin wg regulaminu Pogoria BiegaNIE
21 Błaszczyk Mateusz Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
22 Bocianiak Łukasz Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
23 Bocianiak Bartosz Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
24 Bocianiak Marzena Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
25 Bocianiak Weronika Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
26 Bolek Tomasz Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
27 Borowiecka Emilia Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 8 BędzinNIE
28 Boryczewski Seweryn Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
29 Boryka Norbert Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
30 Brodzińska Kamila Sosnowiec wg regulaminu W POGONI ZA DUCHEM NIE
31 Budzowski Sebastian Bedzin wg regulaminu -NIE
32 Chmura Sebastian Będzin wg regulaminu SP 11NIE
33 Ciask Judyta Będzin wg regulaminu BrakNIE
34 Cichonska Zuzanna Bedzin wg regulaminu BrakNIE
35 Cichonski Mikolaj Bedzin wg regulaminu BrakNIE
36 Cichonski Damian Bedzin wg regulaminu BrakNIE
37 Cichoń Seweryn Będzin wg regulaminu SP 11NIE
38 Cichopek Nicol Bedzin wg regulaminu -NIE
39 Ciepiela Andrzej Psary wg regulaminu BrakNIE
40 Ciszowski Łukasz Czeladz wg regulaminu #czeladzbiegaNIE
41 Ciupa Emilia Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
42 Ciupa Alan Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
43 Cyganek Katarzyna Psary wg regulaminu SP 11NIE
44 Cynar Natalia Będzin wg regulaminu BrakNIE
45 Czado Artur Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
46 Czech Monika Będzin wg regulaminu BrakNIE
47 Czech Julia Będzin wg regulaminu RRRRNIE
48 Czekaj Konrad Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 8 BędzinNIE
49 Danielski Mateusz Będzin wg regulaminu SP 11NIE
50 Dędek Gerard Będzin wg regulaminu BrakNIE
51 Drażba Alan Będzin wg regulaminu BrakNIE
52 Dróżdż Oskar bedzin wg regulaminu szkoła podstawowa nr6 BedzinNIE
53 Dubiel Martyna Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
54 Dudziński Krzysztof Będzin wg regulaminu SKS ŁagiszaNIE
55 Dźwigał Brajan Będzin wg regulaminu SP 11NIE
56 Filik Ania Czeladź wg regulaminu BrakNIE
57 Gajewska Isabela Sosnowiec wg regulaminu Harpagan SosnowiecNIE
58 Gardyński Paweł Będzin wg regulaminu Ruszamy Dąbrowę! NIE
59 Gącik Iga Będzin wg regulaminu SP 11NIE
60 Gącik Maria Będzin wg regulaminu BrakNIE
61 Gącik Karol Będzin wg regulaminu BrakNIE
62 Gąsior Anetta Sadowie wg regulaminu BrakNIE
63 Głębicka Oliwia Będzin wg regulaminu SP 11NIE
64 Głowacki Jakub Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
65 Główka Kinga Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
66 Gołębiowski Grzegorz Bedzin wg regulaminu BrakNIE
67 Gołębiowski Mikołaj Chorzów wg regulaminu BrakNIE
68 Gołębiowski Piotrek Chorzów wg regulaminu BĘDZIN TEAMNIE
69 Goniewicz Szymon Będzin wg regulaminu BrakNIE
70 Góra Mateusz Będzin wg regulaminu BrakNIE
71 Góra Franciszek Będzin wg regulaminu BrakNIE
72 Grabowski Artur Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 13NIE
73 Grzyb Tomasz Będzin wg regulaminu BrakNIE
74 Grzyb Maciej Będzin wg regulaminu BrakNIE
75 Grzywnowicz Artur Będzin wg regulaminu BrakNIE
76 Grzywnowicz Magda Będzin wg regulaminu BrakNIE
77 Habryn Emilka Będzin wg regulaminu BrakNIE
78 Hajduk Jan Czeladź wg regulaminu BrakNIE
79 Hajduk Aleksandra Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
80 Iwaňski Kamil Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
81 Jabłoński Jakub Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
82 Jagodzinska Karolina Bedzin wg regulaminu BrakNIE
83 Jaňczak Jakub Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
84 Jarek Agata Mysłowice wg regulaminu BrakNIE
85 Jarek Adam Mysłowice wg regulaminu BrakNIE
86 Jedziniak Julia Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
87 Jegorkina Miłana Będzin wg regulaminu BrakNIE
88 Jędrusiak Jan Będzin wg regulaminu szkoła podstawowa nr 9NIE
89 Kacuga Mateusz Będzin wg regulaminu SP 11NIE
90 Kamień Oliwier Będzin wg regulaminu BrakNIE
91 Kantor Agnieszka sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
92 Kaźmierczyk Piotr Będzin wg regulaminu BrakNIE
93 Kehl Nicole Będzin wg regulaminu BrakNIE
94 Kępski Bartosz Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
95 Kidawa Dominik Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
96 Kmera Tomasz sosnowiec wg regulaminu Saint-Gobain-SQUADNIE
97 Knopik Anita Będzin wg regulaminu BrakNIE
98 Knopik Arkadiusz Będzin wg regulaminu BrakNIE
99 Kochman Krzysztof Sosnowiec wg regulaminu HARPAGAN SosnowiecNIE
100 Kogut Damian Będzin wg regulaminu SP 11NIE
101 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza wg regulaminu W pogoni za duchemNIE
102 Konacki Tymon Psary wg regulaminu BrakNIE
103 Konieczny Marta Bedzin wg regulaminu BrakNIE
104 Konopa Krystian Będzin wg regulaminu SP 11NIE
105 Kopeć Kinga Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 13NIE
106 Korgul Kacper - wg regulaminu SP 11NIE
107 Koryciński Mateusz Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
108 Kosowska Wiktoria Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
109 Kostecka Katarzyna Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
110 Kostka Paulina Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
111 Kostrzewiński Łukasz Częstochowa wg regulaminu Rebellion Of Free Runners NIE
112 Kotuła Andrzej Będzin wg regulaminu BrakNIE
113 Kotyniak Igor Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
114 Kowalski Tomasz Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
115 Kozak Nadia Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 8 BędzinNIE
116 Kozerańska Aneta Wojkowice wg regulaminu Wild Dogs TeamNIE
117 Kozerański Przemysław Będzin wg regulaminu Wild Dogs TeamNIE
118 Kozieł Kamil Mierzęcice wg regulaminu Byli Tu 15 Minut TemuNIE
119 Kozłowska Agata Będzin wg regulaminu BrakNIE
120 Kozłowska Małgorzata Będzin wg regulaminu BrakNIE
121 Kozłowski Robert Będzin wg regulaminu Edycja LimitowanaNIE
122 Krajecka-Solarz Alina Sosnowiec wg regulaminu Harpagan SosnowiecNIE
123 Krasowska Kamila Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
124 Krupa-Szczęsny Izabela Czeladź wg regulaminu #czeladzbiegaNIE
125 Kubiak Jakub Sosnowiec wg regulaminu Rebellion Of Free RunnersNIE
126 Kubica Dominika Będzin wg regulaminu SP 11NIE
127 Kurowski Miłosz Będzin wg regulaminu SP 11NIE
128 Kuś Dawid Bedzin wg regulaminu -NIE
129 Kutek Bartosz Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
130 Kwolek Gabriel Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 13NIE
131 Laskowska Agnieszka Będzin wg regulaminu BrakNIE
132 Latos Igor Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
133 Lialko Dmytro wg regulaminu BrakNIE
134 Limańska Margareta Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
135 Lipa Aleksandra Będzin wg regulaminu BrakNIE
136 Lota Konrad Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
137 Lubojańska Jagoda Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 13NIE
138 Łaba-Szymura Małgorzata Będzin wg regulaminu BrakNIE
139 Łabacz Dominika Będzin wg regulaminu BrakNIE
140 Łączkowska Zuzanna Będzin wg regulaminu BrakNIE
141 Łuszcz Konrad Będzin wg regulaminu BrakNIE
142 Łyczba Karolina Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
143 Maciejczyk Miłosz Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
144 Maczuga Bartosz Psary wg regulaminu BrakNIE
145 Maczuga Julia Psary wg regulaminu BrakNIE
146 Maj Ewa Sosnowiec wg regulaminu SosnowiecNIE
147 Majcherczyk Mateusz Sosnowiec wg regulaminu Cross Box EvolutionNIE
148 Majcherczyk Grażyna Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
149 Malinowska Amelia Będzin wg regulaminu Szkoła podstawowa nr 1 BędzinNIE
150 Marcinkiewicz Bartosz Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
151 Markiewicz Zuzanna Będzin wg regulaminu BrakNIE
152 Matyszkiewicz Paweł Czeladź wg regulaminu W pogoni za duchemNIE
153 Matyszkiewicz Irmina Czeladź wg regulaminu BrakNIE
154 Matyszkiewicz Piotr Czeladź wg regulaminu BrakNIE
155 Matyszkiewicz Anna Czeladź wg regulaminu BrakNIE
156 Matyszkiewicz Krzysztof Czeladź wg regulaminu BrakNIE
157 Misterka Bartosz Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
158 Molenda Natalia Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
159 Moneta Piotr Sosnowiec wg regulaminu Kwaśny Bambus Wściekłyh Pand z MolibdenuNIE
160 Mróz Rafał Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
161 Mróz Aleksandra Bedzin wg regulaminu BrakNIE
162 Muszyńska Julia Bedzin wg regulaminu -NIE
163 Nabrdalik Patryk Będzin wg regulaminu BrakNIE
164 Najduch Jakub Będzin wg regulaminu BrakNIE
165 Niedźwiecki Ryszard Czeladź wg regulaminu TKKF SATURN CzeladźNIE
166 Nowak Anna Będzin wg regulaminu BrakNIE
167 Nowak Piotr Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 8 BędzinNIE
168 Odrobina Wiktoria Będzin wg regulaminu BrakNIE
169 Oleszek Magdalena Czeladź wg regulaminu #czeladzbiegaNIE
170 Olszewska Emilia Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 13NIE
171 Ordon Nikola Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
172 Owczarczyk Wojciech Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 NIE
173 Pabiś Adrian Będzin wg regulaminu BrakNIE
174 Panok Wiktor Będzin wg regulaminu szkoła podstawowa nr 9NIE
175 Pardela Michał Katowice wg regulaminu BrakNIE
176 Patrzałek Patryk Będzin wg regulaminu MKS BędzinNIE
177 Pawęzowska Anna Będzin wg regulaminu BrakNIE
178 Pawliszyn Michał Będzin wg regulaminu BrakNIE
179 Pawliszyn Marcin Będzin wg regulaminu BrakNIE
180 Pawliszyn Marek Będzin wg regulaminu BrakNIE
181 Pazik Aleksander Bedzin wg regulaminu BrakNIE
182 Piaskowska Zofia Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
183 Pilch Jan Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
184 Pilewska Julia Będzin wg regulaminu SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9NIE
185 Pilnicki Antoni Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
186 Piotrowska Magdalena Dąbrowa górnicza wg regulaminu BrakNIE
187 Piotrowska Anna Będzin wg regulaminu BrakNIE
188 Piotrowski Maciej Dąbrowa Górnicza wg regulaminu SAINT-GOBAIN SQUAD NIE
189 Płatek Mateusz Będzin wg regulaminu SP 11NIE
190 Płatos Sławomir Będzin wg regulaminu Szkła Podstawowa nr 10NIE
191 Pol Anastazja Dąbrowa Górnicza wg regulaminu BrakNIE
192 Pol Dariusz Dąbrowa Górnicza wg regulaminu BrakNIE
193 Polańska Allicja Będzin wg regulaminu BrakNIE
194 Polesa Natalia Będzin wg regulaminu BrakNIE
195 Popiela Joanna Dąbrowa Górnicza wg regulaminu BrakNIE
196 Porębska Julia Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
197 Porębska Karolina Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
198 Porębska Patrycja Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
199 Porębski Krzysztof Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
200 Porębski Mateusz Będzin wg regulaminu BrakNIE
201 Półtorak Michał Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
202 Puc Dominika Będzin wg regulaminu BrakNIE
203 Puc Anna Będzin wg regulaminu BrakNIE
204 Radon Kamila Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
205 Rodko Marta Czeladź wg regulaminu Sekcja PiaskiNIE
206 Roguska Julia Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
207 Rubin Marcin Bedzin wg regulaminu BrakNIE
208 Sadowski Tomasz Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
209 Samborska Alicja Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
210 Samborski Paweł Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
211 Sienkiewicz Mateusz Będzin wg regulaminu SP 11NIE
212 Sikorska Wiktoria Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
213 Siudak Maria Będzin wg regulaminu BrakNIE
214 Siwiaszczyk Szymon Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 8 BędzinNIE
215 Skiba Roksana Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
216 Skrzycka-Gołębiowska Ewa Chorzów wg regulaminu BrakNIE
217 Sobczyk Franciszek Będzin wg regulaminu SP4 BędzinNIE
218 Sochacka Gabriela Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
219 Sochacka Julia Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
220 Sojka Tymoteusz Sosnowiec wg regulaminu Lekkoatletyka dla każdegoNIE
221 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza wg regulaminu Ruszamy Dąbrowa NIE
222 Sokół Nicole Dąbrowa Górnicza wg regulaminu Ruszamy Dąbrowę NIE
223 Stawiarz Łukasz Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
224 Stefanowicz Filip Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 13NIE
225 Stelmach Barbara Wojkowice wg regulaminu BrakNIE
226 Steppa Wiktor Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
227 Stępieň Julia Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
228 Storonowicz Victoria Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
229 Strojek Michał Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
230 Strójwąs Magdalena Sosnowiec wg regulaminu Cross Boź EvolutionNIE
231 Strucker Emilia Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
232 Struk Agnieszka Będzin wg regulaminu BrakNIE
233 Struk Róża Będzin wg regulaminu BrakNIE
234 Styczeń Grzegorz Bytom wg regulaminu Pogoria BiegaNIE
235 Sułecki Mateusz Będzin wg regulaminu BrakNIE
236 Supernak Wiktoria Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawoawa Nr.3 BedzinNIE
237 Szafirska Wiktoria Będzin wg regulaminu BrakNIE
238 Szaleniec Patrycja Będzin wg regulaminu BrakNIE
239 Szaleniec Sebastian Będzin wg regulaminu BrakNIE
240 Szczepańska Maja Będzin wg regulaminu BrakNIE
241 Szczepańska Zuzanna Będzin wg regulaminu BrakNIE
242 Szczepański Tomasz Będzin wg regulaminu BrakNIE
243 Szczepański Andrzej Będzin wg regulaminu 1956NIE
244 Szczepański Łukasz Będzin wg regulaminu BrakNIE
245 Szczepański Marek Będzin wg regulaminu BrakNIE
246 Szczepkowska Karolina Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
247 Szczepkowski Mateusz Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
248 Szczyrba Aleksandra Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
249 Szostek Marlena Będzin wg regulaminu BrakNIE
250 Szostek Julia Bedzin wg regulaminu -NIE
251 Szota Maria Będzin wg regulaminu BrakNIE
252 Szotek Wiktoria Bedzin wg regulaminu -NIE
253 Szymański Mikołaj Bedzin wg regulaminu Szkola Podstawowa Nr.3 BedzinNIE
254 Środa Mikołaj Będzin wg regulaminu BrakNIE
255 Świątek Karol Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
256 Świderski Kacper - wg regulaminu SP 11NIE
257 Świerad Igor Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
258 Tokarska Dominika Czeladź wg regulaminu W pogoni za duchemNIE
259 Tokarski Rafał Czeladź wg regulaminu BrakNIE
260 Tokarz Marcin Dąbrowa Górnicza wg regulaminu BrakNIE
261 Turchan Katarzyna Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
262 Turchan Michał Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
263 Ucieklak Piotr Będzin wg regulaminu BrakNIE
264 Ulewicz Marek Będzin wg regulaminu SP 11NIE
265 Walkiewicz Piotr Będzin wg regulaminu BrakNIE
266 Walutek Dominik Będzin wg regulaminu SP 11NIE
267 Warot Julia Bedzin wg regulaminu BrakNIE
268 Warska - Kubiak Monika Sosnowiec wg regulaminu Rebellion Of Free Runners NIE
269 Węgrzyn Paweł Będzin wg regulaminu SP 9NIE
270 Wieczorek Igor Bedzin wg regulaminu -NIE
271 Więcek Przemysław sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
272 Witkowski Jeremi Będzin wg regulaminu BrakNIE
273 Wlazło Paweł Będzin wg regulaminu BrakNIE
274 Włodarczyk Sławomir Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
275 Wosik Katarzyna Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
276 Woźniak Marek Wojkowice wg regulaminu BrakNIE
277 Woźniak Katarzyna Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
278 Wójcikiewicz Marcel Będzin wg regulaminu MKS BędzinNIE
279 Wójtowicz Maksymilian Będzin wg regulaminu BrakNIE
280 Wyjadłowski Jakub Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 8 BędzinNIE
281 Zaciera Oliwia Będzin wg regulaminu Szkoła Podstawowa nr 8 BędzinNIE
282 Załęska Gabriela Sosnowiec wg regulaminu BrakNIE
283 Załucka Lena Będzin wg regulaminu SP nr 2 BędzinNIE
284 Zarychta Wojciech Bedzin wg regulaminu BrakNIE
285 Zemła Krzysztof Malinowice wg regulaminu BrakNIE
286 Zgraj Sabina Będzin wg regulaminu BrakNIE
287 Zgraj Maksymilian Będzin wg regulaminu BrakNIE
288 Ziętek Iwona Dąbrowa Górnicza wg regulaminu W pogoni za duchemNIE
289 Złocka Aneta Dąbrowa Górnicza wg regulaminu BrakNIE
290 Zofia Struk Będzin wg regulaminu BrakNIE
291 Zyngier Kamil Będzin wg regulaminu BrakNIE
292 Żero Dagmara Będzin wg regulaminu GhostbikersNIE
293 Żero Sebastian Będzin wg regulaminu GhostbikersNIE
294 Żukociński Marcel Będzin wg regulaminu SP 8 BędzinNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close