Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXIX BIEG ULICZNY 10-PO ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2017-10-01
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.
Wójt Gminy Biłgoraj.
LKS „Znicz” w Biłgoraju.
Inicjatywa Biłgoraj Biega.
Opis zawodów: Trasa Biegu Ulicznego: Nadrzecze (start) – Majdan Gromadzki – Gromada – Biłgoraj (ul.: Moniuszki – Radzięcka – Zalew „Bojary” – Moniuszki – Obwodnica Północna – Bagienna – stadion OSiR (meta).
Biegi młodzieżowe przeprowadzone będą na terenach przy Stadionie OSiR (trasy: ulica
i trawiaste boiska piłkarskie).
Biuro Zawodów umiejscowione będzie w hali Sportowej OSiR w Biłgoraju, ul. Targowa 15).
PROGRAM IMPREZY
9:30 – 11:45 – przyjmowanie zgłoszeń do biegów w Biurze Zawodów i odbiór pakietów startowych
Biegi dla dzieci i młodzieży
Godz.
Szkoły podstawowe
1045 - 600 m. dziewczęta r. 2007 -2008
1050 - 600 m. chłopcy r. 2007 - 2008
1055 - 800 m. dziewczęta r. 2003-2004
1100 - 800 m. chłopcy r. 2003-2004
Gimnazja
1110 - 800 m. dziewczęta r. 2002-2003
1120 - 1000 m. chłopcy r. 2002-2003
Szkoły ponadgimnazjalne
1130 - 1000 m. dziewczęta r. 2001 i st.
1140 - 1500 m. chłopcy r. 2001i st.
1150 - 300 m. Bieg Pierwszaka (dziewczęta i chłopcy r. 2009 – 2010)
1200 - 150 m. Bieg Przedszkolaka
10 km. - Bieg Główny:
1230 – Start
1400 – Dekoracje
Wpisowe i wpłata: Zgłoszenia elektroniczne do dnia 25.09.2017 r. godz. 20:00 pod adresem:
www.10bilgorajska.lbl.pl. Opłata startowa (płatność on-line przy zapisach na stronie firmy CHRONOTEX) wynosi 30 zł. Osoby, które nie uiszczą opłaty startowej do dnia 26.09.2016 r. (data wpływu) zostaną usunięte z listy startowej, w celu umożliwienia zapisu wszystkim zdecydowanym. Powtórna rejestracja możliwa z równoczesną wpłatą w miarę dostępności pakietów startowych. Opłata startowa w dniu zawodów wynosi 45 zł.
O kolejności zgłoszeń decyduje wpłata.
Limit zawodników: 200
Strona WWW: http://10bilgorajska.lbl.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balicki Zbigniew Zwierzyniec 10 km Carabus TeamTAK
2 Bernaś Dawid Biłgoraj 10 km Znicz Biłgoraj
3 Bernaś Dariusz Biłgoraj 10 km Biłgoraj biega TAK
4 Biernacki Radosław Zamosc 10 km Brak
5 Bosak Sławomir Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
6 Brzyska Marcelina Bilgoraj 10 km Duklanowski teamTAK
7 Buczko Marek Oleszyce 10 km RUN RUN OLESZYCETAK
8 Buryło Mateusz Jodłówka 10 km Perfect Runner TeamTAK
9 Cieślachowska Małgorzata Wysoka 10 km BrakTAK
10 Ćwik Hubert Zamość 10 km Agros ZamośćTAK
11 Dec Jan Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
12 Dominik Mariusz Bilgoraj 10 km BrakTAK
13 Fil Hubert Munina 10 km Jarosławski Biegacz
14 Fil Bożena Munina 10 km Jarosławski Biegacz
15 Garbacik Jacek Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola
16 Gmiterek Tomasz Lublin 10 km BrakTAK
17 Guściora Anna Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza
18 HOŁUB AGATA JAROSŁAW 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
19 HOŁUB WACŁAW JAROSŁAW 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
20 Hrymak Stanisław Lubaczów 10 km BrakTAK
21 Hurkała Mateusz Tereszpol 10 km BSK Miód Kozacki
22 JACEK Andrzej Zamość 10 km brakTAK
23 JANKOWSKI DARIUSZ PRZEWORSK 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
24 Karczewski Zenon Siennica Rózana 10 km BrakTAK
25 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km Brak
26 Kiper Maciej Jaroslaw 10 km PERFECT RUNNER TEAM Jaroslawski BiegaczTAK
27 Kiper Elzbieta Jaroslaw 10 km JAROSLAWSKI BIEGACZTAK
28 Kmieć Piotr Biłgoraj 10 km Brak
29 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
30 Kraczek Paweł Biłgoraj 10 km Brak
31 Krawczak Marian Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa Wola
32 Król Edward Biłgoraj 10 km Brak
33 Krupa Kamil Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
34 Kulanin Karol Biłgoraj 10 km Biłgoraj Biega
35 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 10 km Szafa Biegacza Team / PTC
36 Lange Beata Agata Biłgoraj 10 km Biłgoraj Biega
37 LEZIAK WOJCIECH Wilkołaz 10 km FŁT KraśnikTAK
38 Lis Dariusz Zamosc 10 km Attyla runing clab
39 Łancucki Stanisław Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
40 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza
41 Łeptuch Tomasz Komorów 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
42 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie 10 km Rapy MastersTAK
43 Maciejko Rafał Dachnów 10 km Biegomania Lubaczów/ Sportowy Dachnów
44 Maciejko Rafał Dachnów 10 km Kresowianie
45 Markowicz Łukasz Wrocław 10 km KU AZS UWr/ Wosiek Team
46 Markowicz Dariusz Markowicze 10 km Brak
47 Maziarz Arkadiusz Stalowa Wola 10 km brak
48 Mazurek Krzysztof Zamość 10 km Brak
49 Młynaski Stanisław Zarzecze k. Niska 10 km SKB Stalowa Wola
50 Motyka Kamil Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
51 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 10 km GUKS ModliborzyceTAK
52 NOWAKOWSKI CZESŁAW Warszawa 10 km Klub Biegacza GOCH
53 Oczkowski Roman Stalowa Wola 10 km amatorTAK
54 Olech Sławomir Podlesie Małe 10 km BrakTAK
55 Oleszek Bolesław Goraj 10 km BrakTAK
56 Patro Jacek Biłgoraj 10 km GEOPARTTAK
57 Pieczykolan Piotr bilgoraj 10 km Brak
58 Piekutowski Jacek Wola Mała 10 km Brak
59 Pietraś Ireneusz Dąbrowa 10 km Brak
60 Plewa Mateusz Janów Lubelski 10 km www.stal-tech.pl
61 Podskarbi Mariusz Zamość 10 km Sam sobie
62 Predko Grażyna Tarnobrzeg 10 km Brak
63 Psiuk Andrzej Stary Bidaczów 10 km Brak
64 Pudło Marian Zańie 10 km Brak
65 Radawski Artur Biłgoraj 10 km Brak
66 Rafał Eliza Biłgoraj 10 km Brak
67 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
68 Siembida Gertruda Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza
69 Skałęcka Kamila Biłgoraj 10 km "Znicz" Biłgoraj
70 Starżyński Andrzej Klementowice 10 km Centrum Eksportu Klementynka
71 Strzałka Jerzy Tereszpol-Zaorenda 10 km BrakTAK
72 Swacha Piotr Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
73 Szczotka Agata Jarosław 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
74 Szkoda Robert Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
75 Szpinda Marta Biłgoraj 10 km BrakTAK
76 Szpinda Sebastian Biłgoraj 10 km BUT Biłgoraj Ultra Trail
77 Szymański Adam Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
78 trzonek andrzej zapalow 10 km BrakTAK
79 Urbańska Alina Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAM
80 Urbański Zbigniew Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAM
81 Walczak Paulina Jarosław 10 km Brak
82 Walczak Diana Wysoka 10 km BrakTAK
83 Warecki Arkadiusz Sieniawa 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
84 Warecki Radosław Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
85 Zaborniak Tomasz Lubaczów 10 km BrakTAK
86 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK


Close