займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXIX BIEG ULICZNY 10-PO ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2017-10-01
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.
Wójt Gminy Biłgoraj.
LKS „Znicz” w Biłgoraju.
Inicjatywa Biłgoraj Biega.
Opis zawodów: Trasa Biegu Ulicznego: Nadrzecze (start) – Majdan Gromadzki – Gromada – Biłgoraj (ul.: Moniuszki – Radzięcka – Zalew „Bojary” – Moniuszki – Obwodnica Północna – Bagienna – stadion OSiR (meta).
Biegi młodzieżowe przeprowadzone będą na terenach przy Stadionie OSiR (trasy: ulica
i trawiaste boiska piłkarskie).
Biuro Zawodów umiejscowione będzie w hali Sportowej OSiR w Biłgoraju, ul. Targowa 15).
PROGRAM IMPREZY
9:30 – 11:45 – przyjmowanie zgłoszeń do biegów w Biurze Zawodów i odbiór pakietów startowych
Biegi dla dzieci i młodzieży
Godz.
Szkoły podstawowe
1045 - 600 m. dziewczęta r. 2007 -2008
1050 - 600 m. chłopcy r. 2007 - 2008
1055 - 800 m. dziewczęta r. 2003-2004
1100 - 800 m. chłopcy r. 2003-2004
Gimnazja
1110 - 800 m. dziewczęta r. 2002-2003
1120 - 1000 m. chłopcy r. 2002-2003
Szkoły ponadgimnazjalne
1130 - 1000 m. dziewczęta r. 2001 i st.
1140 - 1500 m. chłopcy r. 2001i st.
1150 - 300 m. Bieg Pierwszaka (dziewczęta i chłopcy r. 2009 – 2010)
1200 - 150 m. Bieg Przedszkolaka
10 km. - Bieg Główny:
1230 – Start
1400 – Dekoracje
Wpisowe i wpłata: Zgłoszenia elektroniczne do dnia 25.09.2017 r. godz. 20:00 pod adresem:
www.10bilgorajska.lbl.pl. Opłata startowa (płatność on-line przy zapisach na stronie firmy CHRONOTEX) wynosi 30 zł. Osoby, które nie uiszczą opłaty startowej do dnia 26.09.2016 r. (data wpływu) zostaną usunięte z listy startowej, w celu umożliwienia zapisu wszystkim zdecydowanym. Powtórna rejestracja możliwa z równoczesną wpłatą w miarę dostępności pakietów startowych. Opłata startowa w dniu zawodów wynosi 45 zł.
O kolejności zgłoszeń decyduje wpłata.
Limit zawodników: 200
Strona WWW: http://10bilgorajska.lbl.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balicki Zbigniew Zwierzyniec 10 km Carabus TeamTAK
2 Bernaś Dawid Biłgoraj 10 km Znicz Biłgoraj NIE
3 Bernaś Dariusz Biłgoraj 10 km Biłgoraj biega TAK
4 Biernacki Radosław Zamosc 10 km BrakNIE
5 Blacha Agata Biłgoraj 10 km BIŁGORAJ BIEGATAK
6 Bosak Sławomir Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
7 Brzyska Marcelina Bilgoraj 10 km Duklanowski teamTAK
8 Buczko Marek Oleszyce 10 km RUN RUN OLESZYCETAK
9 Buryło Mateusz Jodłówka 10 km Perfect Runner TeamTAK
10 Bździuch Sławomir Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaNIE
11 Cholewiński Leszek Przeworsk 10 km BrakTAK
12 Cieślachowska Małgorzata Wysoka 10 km BrakTAK
13 Ćwik Hubert Zamość 10 km Agros ZamośćTAK
14 Dec Jan Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
15 Dominik Mariusz Bilgoraj 10 km BrakTAK
16 Dudovodiuk Dmutro Iwano-Frankiwsk 10 km MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
17 Dudovodiuk Olesya Iwano-Frankiwsk 10 km MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
18 Fil Hubert Munina 10 km Jarosławski Biegacz NIE
19 Fil Bożena Munina 10 km Jarosławski BiegaczTAK
20 Garbacik Jacek Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa WolaTAK
21 Gmiterek Tomasz Lublin 10 km BrakTAK
22 Guściora Anna Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaNIE
23 Hołub Agata Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
24 Hołub Wacław Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
25 Hrymak Stanisław Lubaczów 10 km BrakTAK
26 Hurkała Mateusz Tereszpol 10 km BSK Miód Kozacki NIE
27 Jacek Andrzej Zamość 10 km BrakTAK
28 Jakubczak Aleksandra Zamość 10 km ZamośćNIE
29 Jankowski Dariusz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
30 Karczewski Zenon Siennica Rózana 10 km BrakTAK
31 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km BrakNIE
32 Kiper Maciej Jaroslaw 10 km PERFECT RUNNER TEAM Jaroslawski BiegaczTAK
33 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
34 Kmieć Piotr Biłgoraj 10 km BrakNIE
35 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
36 Kraczek Paweł Biłgoraj 10 km BrakTAK
37 Krawczak Marian Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa WolaTAK
38 Król Edward Biłgoraj 10 km BrakNIE
39 Krupa Kamil Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
40 Kulanica Jarosław Biłgoraj 10 km progress triathlon teamTAK
41 Kulanin Karol Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaNIE
42 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 10 km Szafa Biegacza Team / PTCNIE
43 Lange Beata Agata Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
44 Leziak Wojciech Wilkołaz 10 km FŁT KraśnikTAK
45 Lis Dariusz Zamosc 10 km Attyla runing clabNIE
46 Łancucki Stanisław Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
47 Łazur Sylwester Łada 10 km BrakNIE
48 Łeptuch Tomasz Komorów 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
49 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie 10 km Rapy MastersTAK
50 Maciejko Rafał Dachnów 10 km KresowianieTAK
51 Markowicz Łukasz Wrocław 10 km KU AZS UWr/ Wosiek Team TAK
52 Markowicz Dariusz Markowicze 10 km BrakNIE
53 Maziarz Arkadiusz Stalowa Wola 10 km brakNIE
54 Mazurek Krzysztof Zamość 10 km BrakTAK
55 Młynaski Stanisław Zarzecze k. Niska 10 km SKB Stalowa Wola TAK
56 Motyka Kamil Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
57 Myszak Sławomir Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
58 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 10 km GUKS ModliborzyceTAK
59 Nemchenko Marina harkiw 10 km MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
60 Nowakowski Czesław Warszawa 10 km Klub Biegacza GOCHTAK
61 Oczkowski Roman Stalowa Wola 10 km amatorTAK
62 Okseniuk Sergii Luck 10 km MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
63 Okseniuk Oksana Luck 10 km MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
64 Olech Sławomir Podlesie Małe 10 km BrakTAK
65 Oleszek Bolesław Goraj 10 km BrakTAK
66 Patro Jacek Biłgoraj 10 km GEOPARTTAK
67 Pieczykolan Piotr bilgoraj 10 km BrakTAK
68 Piekutowski Jacek Wola Mała 10 km BrakNIE
69 Pietrasiewicz Maciej Dachnów 10 km KresowianieNIE
70 Pietraś Ireneusz Dąbrowa 10 km BrakNIE
71 Plewa Mateusz Janów Lubelski 10 km www.stal-tech.plTAK
72 Podskarbi Mariusz Zamość 10 km Sam sobieNIE
73 Polak Irena Biłgoraj 10 km TEAM PZUTAK
74 Predko Grażyna Tarnobrzeg 10 km BrakTAK
75 Przybyłowicz Paweł Biłgoraj 10 km BrakTAK
76 Psiuk Andrzej Stary Bidaczów 10 km BrakTAK
77 Pudło Marian Zańie 10 km BrakNIE
78 Radawski Artur Biłgoraj 10 km BrakTAK
79 Rafał Eliza Biłgoraj 10 km BrakNIE
80 Raita Oksana Lwiw 10 km MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
81 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
82 Siembida Gertruda Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
83 Skakuj Marek Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
84 Skałęcka Kamila Biłgoraj 10 km "Znicz" BiłgorajNIE
85 Starżyński Andrzej Klementowice 10 km Centrum Eksportu KlementynkaTAK
86 Stepanenko Pawel Luck 10 km MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
87 Strzałka Jerzy Tereszpol-Zaorenda 10 km BrakTAK
88 Swacha Piotr Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
89 Szawan Paweł Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
90 Szczotka Agata Jarosław 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
91 Szczotka Grzegorz Jarosław 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
92 Szczur Iwona Nowa Dęba 10 km BrakTAK
93 Szczur Wiesław Nowa Dęba 10 km BrakTAK
94 Szkoda Robert Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
95 Szpinda Marta Biłgoraj 10 km BrakTAK
96 Szpinda Sebastian Biłgoraj 10 km BUT Biłgoraj Ultra TrailNIE
97 Szpyt Ryszard Biłgoraj 10 km BUT Biłgoraj Ultra TrailTAK
98 Szymański Adam Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
99 Trzonek Andrzej Zapalow 10 km BrakTAK
100 Urbańska Alina Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK
101 Urbański Zbigniew Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMNIE
102 Vuhopen Yuriy Kijow 10 km MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
103 Walczak Paulina Jarosław 10 km BrakTAK
104 Walczak Diana Wysoka 10 km BrakTAK
105 Warecki Arkadiusz Sieniawa 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
106 Warecki Radosław Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
107 Wasilewska Joanna Biłgoraj 10 km BrakTAK
108 Wiśniewski Sławomir Biłgoraj 10 km MARWIN BiłgorajTAK
109 Wójcik Sebastian Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
110 Yakimovicz Nataliya Luck 10 km MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
111 Zaborniak Tomasz Lubaczów 10 km BrakTAK
112 Zając Elżbieta Biłgoraj 10 km BSK Miód KozackiTAK
113 Zielonka Monika Lipiny Dolne 10 km BrakTAK
114 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK
115 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close