займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XIV MEMORIAŁ RADNEGO JANA KONIECZNEGO POD PATRONATEM PREZYDENT MIASTA RUDA ŚLĄSKA
47 Masowe Biegi o Paterę „Dziennika Zachodniego” i Śląskiego TKKF

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2018-04-14
Organizator: Miasto Ruda Śląska
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
MOSiR Ruda Śląska
Śl. TKKF Katowice
Opis zawodów: Termin i miejsce:
14 kwietnia 2018 roku Ruda Śląska stadion MOSiR Ruda Śląska ul. Czarnoleśna.
Start biegu dzieci godzina 11:00, około godziny 11:40 start biegu na dystansie 5 km.
Biegi odbędą się na bieżni tartanowej stadionu lekkoatletycznego.
Biuro zawodów czynne w godzinach 9:00 - 10:30
Wpisowe i wpłata: Dzieci i młodzież do rocznika 2002 bezpłatnie pozostali 20 zł płatne na konto: ING 81 1050 1243 1000 0090 3109 4940 Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF Jastrząb ul. Ratowników 2, 41-709 Ruda Śląska tytułem "opłata za pakiet startowy bieg 14.04.2018" w terminie do 31.03.2018 r. Po tym terminie opłata 30 zł w biurze zawodów w dniu 14.04.2018.
Członkowie TKKF opłata 5 zł, w dniu zawodów opłata 10 zł. Kluby i ogniska TKKF mogą dokonać opłaty zbiorowej za swoich członków wysyłając listę osób za które dokonano opłaty na adres: augustjakubik@op.pl
Dane do rachunku za dokonane opłaty za pakiety startowe proszę wysyłać na adres: augustjakubik@op.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Tomasz Częstochowa planowany czas powyżej 30 min Zabiegani CzęstochowaTAK
2 Adamczyk Mariusz Ornontowice planowany czas 20-25 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
3 Andrzejuk Marek Tychy planowany czas 20-25 min BrakNIE
4 Antolak Edward Katowice planowany czas 20-25 min TKKF SATURN CzeladźTAK
5 Bachryj Arkadiusz Kotlarnia planowany czas 25-30 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
6 Basa Przemysław Ruda Śląska planowany czas 20-25 min KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
7 Bącol Adam Ruda Śląska planowany czas 25-30 min BrakNIE
8 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry planowany czas 20-25 min BRT/Srebrne Miasto Tarnowskie GóryNIE
9 Bereszko Waldemar Sosnowiec planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
10 Bereszko Anna Sosnowiec planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
11 Bialik Artur Katoiwce planowany czas 20-25 min NIE-ENIE
12 Biela Lucyna czerwionka planowany czas powyżej 30 min BrakNIE
13 Bielik Paweł Katowice planowany czas 20-25 min BrakNIE
14 Błasiak Jacek Radzionków planowany czas powyżej 30 min Smoleń BiegaTAK
15 Błaszczyk Marek Ruda Śląska planowany czas 20-25 min Opel Active TeamNIE
16 Błaszczyk Dominik Kalety planowany czas do 20 min BrakNIE
17 Bogacz Monika Ruda Śląska planowany czas do 20 min BrakTAK
18 Boroń Tomek Tychy planowany czas 20-25 min RUNHOGS TychyNIE
19 Boroń Tomasz Katowice planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
20 Brzoska Katarzyna Ruda Slaska planowany czas powyżej 30 min BrakTAK
21 Brzoska Jacek Ruda Śląska planowany czas 20-25 min BrakTAK
22 Bubała Dawid Ruda Śląska planowany czas 20-25 min TL "POGOŃ" Ruda Śląska NIE
23 Bugla Agnieszka Kuźnia Nieborowska planowany czas do 20 min Zabiegani NauczycieleTAK
24 Burza Paweł Mikołów planowany czas 20-25 min Tur BorówkaTAK
25 Chmielorz Józef Lędziny planowany czas do 20 min BrakTAK
26 Ciechomska Iwona Stara Kuźnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
27 Ciechomska Natalia Stara Kuźnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
28 Ciechomski Bogdan Stara Kuźnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
29 Ciechomski Paweł Stara Kuźnia planowany czas 20-25 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
30 Cybulska Dorota Kotlarnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
31 Czarnecka Klaudia Stara Kuźnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
32 Czarnecki Przemysław Stara Kuźnia planowany czas 25-30 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
33 Czupryńska Marika Mikołów planowany czas 25-30 min Tur BorówkaTAK
34 Czyż Katarzyna Ruda Śląska planowany czas do 20 min TL Pogoń Ruda ŚląskaTAK
35 Dąbrowiecka Agata Sosnowiec planowany czas 25-30 min BrakTAK
36 Fijałkowski Zbigniew Orzesze planowany czas 20-25 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚlaskaTAK
37 Gabor Katarzyna Łaziska Górne planowany czas 25-30 min BrakNIE
38 Gabryś Ania RUDA ŚLĄSKA planowany czas do 20 min BrakNIE
39 Gabryś Paulina RUDA ŚLĄSKA planowany czas do 20 min BrakNIE
40 Galas Zbigniew Czeladź planowany czas 25-30 min TKKF SATURN CzeladźTAK
41 Gardecki Zygmunt Ruda Śląska planowany czas 25-30 min BrakNIE
42 Glanowski Zenon Czeladź planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
43 Graba Katarzyna Mikołów planowany czas 20-25 min Tur BorówkaTAK
44 Grabowska Monika Sosnowiec planowany czas powyżej 30 min Happy FeetTAK
45 Grund Weronika Chorzów planowany czas 20-25 min BrakTAK
46 Grund Marek Strzebiń planowany czas do 20 min Mafia TEAM LubliniecNIE
47 Grzesik Andrzej Kuźnia Raciborska planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
48 Grzesina Kacper Piekary Śląskie planowany czas do 20 min BrakNIE
49 Grzęda Michał Ruda Śląska planowany czas 25-30 min KLUB BIEGOWY SZUSZARNIANIE
50 Gumienny Magdalena Kotlarnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
51 Hilaszek Agata Sosnowiec planowany czas 20-25 min Night Runners GliwiceNIE
52 Imbor Wojciech Katowice planowany czas 20-25 min TKKF SATURN CzeladźTAK
53 Jagieła Adam Siemianowice Śląskie planowany czas do 20 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
54 Jakubczyk Damian Zabrze planowany czas 20-25 min SkurczybykiTAK
55 Jakubczyk Barbara Katowice planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
56 Jankowski Henryk Sosnowiec planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
57 Jędrulok Agnieszka Chorzów planowany czas 25-30 min BrakNIE
58 Kansy Izabela Stara Kuźnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
59 Kansy Dominika Stara Kuźnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
60 Kansy Zygmunt Stara Kuźnia planowany czas 20-25 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
61 Keller Patryk Bytom planowany czas 20-25 min Ślązacy BiegająTAK
62 Kluska Mateusz Mikołów planowany czas 20-25 min Tur BorówkaTAK
63 Kokot Justyna Ruda Śląska planowany czas 25-30 min BrakNIE
64 Kołodziejczyk Anna Częstochowa planowany czas 20-25 min Zabiegani CzęstochowaTAK
65 Kołodziejczyk Jarosław Częstochowa planowany czas do 20 min Zabiegani CzęstochowaNIE
66 Konsek Paweł Żory planowany czas 20-25 min Żory - KleszczówkaTAK
67 Kordyś Adam Ruda Śląska planowany czas 25-30 min Klub Biegowy SZUSZARNIANIE
68 Koszelorz Iwona Ruda Śląska planowany czas powyżej 30 min KLUB BIEGOWY SZUSZARNIANIE
69 Kowolik Ewelina Ruda Śląska planowany czas 20-25 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
70 Królikowski Mirosław Stara Kuźnia planowany czas 25-30 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
71 Krzon Andrzej Ruda Śląska planowany czas 20-25 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
72 Krzon Ireneusz Ruda Śląska planowany czas do 20 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
73 Kubica Bożena Ornontowice planowany czas 25-30 min ZABIEGANI NAUCZYCIELETAK
74 Kulpok Tomasz Ruda Śląska planowany czas do 20 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
75 Kurek Edward Katowice planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
76 Kurkowska Aldona Chorzów planowany czas 25-30 min AUGUSTEAMTAK
77 Langer Katarzyna Chorzów planowany czas powyżej 30 min AugusteamTAK
78 Langer Jacek Chorzow planowany czas 25-30 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
79 Leśniewski Stanisław Sosnowiec planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
80 Lewicka Elżbieta Knurów planowany czas do 20 min niezrzeszonaTAK
81 Majcherczyk Krzysztof Czeladź planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
82 Maksimowicz Aleksandra Mikołów planowany czas 20-25 min Tur BorówkaTAK
83 Man Jakub Katowice planowany czas do 20 min BrakTAK
84 Maślanka Tomasz Bytom planowany czas do 20 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
85 Matejek Tomasz Ruda Śląska planowany czas 20-25 min KRS TKKF "Jastrząb " Ruda ŚląskaTAK
86 Michalska Beata RUDA ŚLĄSKA planowany czas powyżej 30 min BrakTAK
87 Michalski Marek RUDA ŚLĄSKA planowany czas 20-25 min BrakTAK
88 Mucha Michał Siemianowice planowany czas 25-30 min BrakNIE
89 Musioł Michał Kotlarnia planowany czas 20-25 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
90 Nawicki Adam Ruda Śląska planowany czas 20-25 min BrakTAK
91 Nenko Barbara Ruda Ślaska planowany czas do 20 min augusteamNIE
92 Niedźwiecki Ryszard Czeladź planowany czas 25-30 min TKKF SATURN CzeladźTAK
93 Nowak Grzegorz Katowice planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
94 Nowak Adam Czeladź planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
95 Nowakowski Adrian Siemianowice Śląskie planowany czas 20-25 min BrakTAK
96 Pająk Karolina Mikołów planowany czas 20-25 min Tur BorówkaTAK
97 Pawłowski Grzegorz Stara Kuźnia planowany czas 20-25 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
98 Pietruszka Ewa Ogrodzieniec planowany czas 20-25 min BrakTAK
99 Pogocki Piotr Knurów planowany czas do 20 min BrakNIE
100 Połeć Mirosław Ruda śląska planowany czas do 20 min KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA TAK
101 Połeć Jerzy Ruda Śląska planowany czas 20-25 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
102 Pszczółka Józef Kęty planowany czas 20-25 min MKS TEMPO KĘTYTAK
103 Ptaś Agnieszka Katowice planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
104 Reichert Andrzej Stara Kuźnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
105 Rogowski Krzysztof Katowice planowany czas do 20 min BrakTAK
106 Rosiński Artur Ruda Śląska planowany czas do 20 min BrakTAK
107 Różak Alicja Radlin planowany czas do 20 min Brak TAK
108 Różak Paulina Radlin planowany czas do 20 min BrakNIE
109 Runau Anna Stara Kuźnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
110 Runau Marcin Stara Kuźnia planowany czas 20-25 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
111 Sikora Arkadiusz Chorzów planowany czas 20-25 min BrakTAK
112 Sikora Adam Katowice planowany czas do 20 min BrakTAK
113 Sindera Mirosław Katowice planowany czas 20-25 min TKKF SATURN CzeladźTAK
114 Skiba Adam Koszęcin planowany czas do 20 min Mafia Team LubliniecTAK
115 Sobota Jarosław Ruda Śląska planowany czas powyżej 30 min BrakTAK
116 Socha Marlena Ruda Śląska planowany czas do 20 min AugusteamTAK
117 Stachurska Anna Ruda Śląska planowany czas 20-25 min BrakNIE
118 Stalmach Damian Piekary Śląskie planowany czas 20-25 min Lecymy DursTAK
119 Stańczyk Agata Kotlarnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
120 Surowiec Michał Wojkowice planowany czas do 20 min BrakTAK
121 Szczerba Tomasz Sosnowiec planowany czas 25-30 min -NIE
122 Szczęśniak Krystyna Mikołów planowany czas 25-30 min Tur BorówkaTAK
123 Szeszko Dorota Bytom planowany czas 20-25 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
124 Szeszko Marek Bytom planowany czas 20-25 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
125 Szewczyk Urszula Katowice planowany czas do 20 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
126 Szoton Bogdan Katowice planowany czas 20-25 min TKKF SATURN CzeladźTAK
127 Sztuka Łukasz Katowice planowany czas do 20 min niezrzeszonyNIE
128 Szudera Tomasz Chorzow planowany czas 25-30 min BrakNIE
129 Szwiec Sandra Ornontowice planowany czas 25-30 min ZABIEGANI NAUCZYCIELETAK
130 Szwiec Wiktor Ornontowice planowany czas 25-30 min Zabiegani NauczycieleNIE
131 Szwiec Dawid Ornontowice planowany czas do 20 min Zabiegani NauczycieleNIE
132 Szydłowska Sabina Chorzów planowany czas powyżej 30 min AugusteamTAK
133 Szydłowski Piotr Chorzów planowany czas powyżej 30 min AugusteamTAK
134 Szyja Marcin Tychy planowany czas 20-25 min BrakNIE
135 Szymczak Łukasz Katowice planowany czas do 20 min BrakTAK
136 Szymkowski Krzysztof Częstochowa planowany czas 20-25 min BrakTAK
137 Ścibirz Bogdan Czeladź planowany czas do 20 min TKKF SATURN CzeladźTAK
138 Tiahnybok Paweł Kalety planowany czas 20-25 min Strefa Ruchu Tarnowskie GóryNIE
139 Tronina Tomasz Mikołów planowany czas 20-25 min TRNX Triathlon TEAMNIE
140 Trybek Wanda Katowice planowany czas 20-25 min TKKF SATURN CzeladźTAK
141 Welm Grzegorz Częstochowa planowany czas 20-25 min Zabiegani CzęstochowaNIE
142 Wojniak Ewelina Sosnowiec planowany czas 25-30 min -NIE
143 Wójcik Adam Ruda Śląska planowany czas do 20 min KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
144 Wrońska Beata Stara Kuźnia planowany czas do 20 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
145 Wrońska Magdalena Stara Kuźnia planowany czas 25-30 min ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
146 Zbąski Bartlomiej Ruda Śląska planowany czas do 20 min KRS TKKF " Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
147 Zoran Henryk Ruda Śląska planowany czas 20-25 min ADS MasnaNIE
148 Zuber Grzegorz Rybnik planowany czas 20-25 min ZABIEGANI NAUCZYCIELETAK
149 Żelek Marek Mikołów planowany czas 20-25 min Tur BorówkaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту