займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI PÓŁMARATON PO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ

Miejsce i termin: Puszcza Niepołomicka, 2018-05-06
Organizator: organizatorem zawodów jest Proactive Sports Krystian Ignatowicz
współorganizatorami zawodów są:
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: 1) zawody odbędą się w niedzielę 6 maja 2018 roku;
2) w ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje:
a) bieg na dystansie 21,097 km - zwany VI Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej,
b) bieg na dystansie 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką,
c) bieg na dystansie 10,8 km – zwany Biegiem Drużynowym,
d) Wyścig Rowerowy na dystansie 21,097 km;
3) godziny trwania poszczególnych konkurencji:
a) Wyścig rowerowy:
 Start: 10.00,
 Koniec zawodów: 11.30,
b) VI Półmaraton, Leśna Dziesiątka, oraz Bieg Drużynowy:
 Start: 12.00,
 Koniec zawodów: 15.00;
4) start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
5) biuro zawodów, przebieralnie, depozyt odzieży oraz toalety zlokalizowane będą przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec;
6) biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy:
a) dla Wyścigu Rowerowego - w godzinach od 7.00 do 9.15,
b) dla biegów: V Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Biegu Drużynowego - w godzinach od 8.00 do 11.15.

4. Trasy biegów i wyścigu rowerowego:
1) trasy prowadzą ścieżkami i drogami szutrowymi, tłuczniowymi i asfaltowymi, wyłącznie wewnątrz Puszczy Niepołomickiej (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
2) trasy oznaczone będą co 1 km tabliczkami z kilometrażem, strzałkami, a w niektórych miejscach dodatkowo taśmami na drzewach;
3) trasy nie posiadają atestu PZLA ani związku kolarskiego;
Wpisowe i wpłata: 3) zapisy drogą elektroniczną:
a) zapisy są możliwe drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie formularza na stronie Internetowej: www.chronotex.pl, do dnia 29 kwietnia włącznie,
b) podczas procesu rejestracji, zawodnicy zostaną poinformowani o możliwych sposobach dokonywania płatności (np. PayU, przelew, karta płatnicza),
c) po 29 kwietnia zawodnicy, którzy wypełnili formularz online, ale nie wnieśli opłaty startowej mogą zapisać się na zawody w dniu zawodów, w biurze zawodów, w miarę dostępności wolnych miejsc i zgodnie z cennikiem przewidzianym dla osób zapisujących się w dniu zawodów,
d) każdy zarejestrowany powinien niezwłocznie po zakończeniu rejestracji wnieść opłatę za start w zawodach zgodnie z ust.7. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zawodników, którzy w przeciągu 7 dni kalendarzowych od dnia rejestracji nie uregulowali opłaty startowej;
4) zapisy w dniu zawodów:
a) zapisy są możliwe w dniu zawodów, w biurze zawodów, w miarę dostępności wolnych miejsc i zgodnie z cennikiem przewidzianym dla osób zapisujących się w dniu zawodów,
b) zgłoszenie udziału w zawodach jest równoznaczne z potwierdzeniem znajomości Regulaminu i jego akceptacją.

7. Organizator ustala następujące opłaty startowe, oraz terminy ich wnoszenia:
1) do 9 kwietnia:
a) 50 zł – V Półmaraton,
b) 35 zł – Leśna dziesiątka,
c) 90 zł - Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 35 zł – Wyścig Rowerowy,
2) od 10 kwietnia do 29 kwietnia:
a) 65 zł – V Półmaraton,
b) 50 zł – Leśna dziesiątka,
c) 130 zł – Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 45 zł – Wyścig Rowerowy
3) W dniu zawodów:
a) 100 zł – V Półmaraton,
b) 80 zł – Leśna dziesiątka,
c) 240 zł- Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 60 zł – Wyścig Rowerowy
4) opłata wniesiona za udział w zawodach nie podlega zwrotowi;
5) osoby, które najpóźniej do 06.05.2018 r. ukończą 65 lat i zarejestrują się w dniu zawodów, w biurze zawodów, mogą startować bez ponoszenia opłat startowych.
Limit zawodników: 350
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 ANDRZEJEWSKI JACEK KOŚCIAN półmaraton KOŚCIAN TEAM
2 Antys Mariusz Wola Batorska półmaraton Brak
3 BALBUS Michał BYTOM półmaraton FESTIWAL BIEGOWY w Krynicy
4 Barć Tomasz Kraków półmaraton BrakTAK
5 Bilska Łucja Niepołomice półmaraton BrakTAK
6 Bożek Łukasz Kraków półmaraton TS Wisła Kraków
7 Bronicka Dominika Kłaj półmaraton Brak
8 Bróg Wojciech Olkusz półmaraton BrakTAK
9 Chmiel Marcin Wrząsowice półmaraton BrakTAK
10 Chochół Paweł Krzeszowice półmaraton BrakTAK
11 Cichoń Konrad Skawina półmaraton Brak
12 Drygajlo Tomasz Kocmyrzów półmaraton DrygajloTAK
13 Drygajło Kacper Kostrzyn nad Odrą półmaraton BrakTAK
14 Dziedzic Krzysztof Kraków półmaraton BrakTAK
15 Dziedzic Joanna Kraków półmaraton BrakTAK
16 Filipek Natalia Kraków półmaraton Brak
17 Genibor Swietłana Proszówki półmaraton Brak
18 Głąbiński Piotr Kraków półmaraton Solne Miasto
19 Grądziel Bartlomiej Kraków półmaraton BrakTAK
20 Jagieliński Artur Warka półmaraton Brak
21 Jankowski Mateusz Kraków półmaraton VEGE RUNNERSTAK
22 Jędras Sławomir Kraków półmaraton UMK
23 KACZMARCZYK KRZYSZTOF Dobra półmaraton -TAK
24 Kaczmarczyk Marta Kraków półmaraton BrakTAK
25 Kądziołka Aneta Jadowniki półmaraton BKB Victoria Brzesko
26 Kostrz Kasia Kraków półmaraton BrakTAK
27 Kowalowka Daniel Wielkie Drogi półmaraton BrakTAK
28 Krzesiński Stanisław Sosnowiec półmaraton Brak
29 Kulma Daniel Gdów półmaraton BrakTAK
30 Lasek Tomasz Wola Zabierzowska półmaraton Brak
31 Lechowicz Mariusz Kraków półmaraton Brak
32 Łączny Jakub Trojanowice półmaraton BrakTAK
33 MARDZYŃSKA MAGDALENA Gilowice półmaraton KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW
34 MARDZYŃSKI DARIUSZ Gilowice półmaraton OPEL ACTIVE TEAM
35 Mech Marcin Pietrzejowice półmaraton Bieg dla HemofiliiTAK
36 Michalcewicz Katarzyna Zabrze półmaraton Ja Ich Nie ZnamTAK
37 Michalik Zygmunt Podłęże półmaraton BrakTAK
38 Migacz Dawid Kraków półmaraton 1x1
39 Nowak Sebastian Kłaj półmaraton BrakTAK
40 Obrał Łukasz Kraków półmaraton www.prawo-porady.pl
41 Pajura Agata Grabiny półmaraton KB Maratończyk DębicaTAK
42 Pajura Ryszard Grabiny półmaraton Obserwator LokalnyTAK
43 POGORZELSKI MICHAŁ Kraków półmaraton BrakTAK
44 Porębski Michał Niepołomice półmaraton BrakTAK
45 Prajs Marcin Kraków półmaraton BrakTAK
46 Protasiewicz Piotr Zabierzów Bocheński półmaraton 1982
47 Rec Michał Krosno półmaraton Brak
48 Reinert Aleksandra Pszczyna półmaraton Brak
49 Satko Jacek Tarnów półmaraton BrakTAK
50 Seweryn Robert Kraków półmaraton BrakTAK
51 Sieprawska Małgosia Miejsce półmaraton BrakTAK
52 Sodzawiczny Adam Zabrze półmaraton Ja Ich Nie ZnamTAK
53 Sodzawiczny Adam Zabrze półmaraton Ja Ich Nie Znam
54 Szatan Grzegorz Kaków półmaraton Brak
55 Szpeyer Sławomir Kraków półmaraton BrakTAK
56 Szymański Sylwester Wieliczka półmaraton BrakTAK
57 Uchto Tomasz Miechów półmaraton BrakTAK
58 Zawiła Marek Niepołomice półmaraton BrakTAK
59 Zborowska Magdalena Olkusz półmaraton BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close