займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI PÓŁMARATON PO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ

Miejsce i termin: Puszcza Niepołomicka, 2018-05-06
Organizator: organizatorem zawodów jest Proactive Sports Krystian Ignatowicz
współorganizatorami zawodów są:
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: 1) zawody odbędą się w niedzielę 6 maja 2018 roku;
2) w ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje:
a) bieg na dystansie 21,097 km - zwany VI Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej,
b) bieg na dystansie 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką,
c) bieg na dystansie 10,8 km – zwany Biegiem Drużynowym,
d) Wyścig Rowerowy na dystansie 21,097 km;
3) godziny trwania poszczególnych konkurencji:
a) Wyścig rowerowy:
 Start: 10.00,
 Koniec zawodów: 11.30,
b) VI Półmaraton, Leśna Dziesiątka, oraz Bieg Drużynowy:
 Start: 12.00,
 Koniec zawodów: 15.00;
4) start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
5) biuro zawodów, przebieralnie, depozyt odzieży oraz toalety zlokalizowane będą przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec;
6) biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy:
a) dla Wyścigu Rowerowego - w godzinach od 7.00 do 9.15,
b) dla biegów: VI Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Biegu Drużynowego - w godzinach od 8.00 do 11.15.

4. Trasy biegów i wyścigu rowerowego:
1) trasy prowadzą ścieżkami i drogami szutrowymi, tłuczniowymi i asfaltowymi, wyłącznie wewnątrz Puszczy Niepołomickiej (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
2) trasy oznaczone będą co 1 km tabliczkami z kilometrażem, strzałkami, a w niektórych miejscach dodatkowo taśmami na drzewach;
3) trasy nie posiadają atestu PZLA ani związku kolarskiego;
Wpisowe i wpłata: 3) zapisy drogą elektroniczną:
a) zapisy są możliwe drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie formularza na stronie Internetowej: www.chronotex.pl, do dnia 29 kwietnia włącznie,
b) podczas procesu rejestracji, zawodnicy zostaną poinformowani o możliwych sposobach dokonywania płatności (np. PayU, przelew, karta płatnicza),
c) opłatę za start można również dokonać bezpośrednio na konto Organizatora 59 1870 1045 2078 1010 4117 0001, Proactive Sports Krystian Ignatowicz. Przyjęte będą te opłaty, które zostały zaksięgowane na koncie Organizatora. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za terminy realizacji przelewów bankowych,
d) po 29 kwietnia zawodnicy, którzy wypełnili formularz online, ale nie wnieśli opłaty startowej mogą zapisać się na zawody w dniu zawodów, w biurze zawodów, w miarę dostępności wolnych miejsc i zgodnie z cennikiem przewidzianym dla osób zapisujących się w dniu zawodów,
e) każdy zarejestrowany powinien niezwłocznie po zakończeniu rejestracji wnieść opłatę za start w zawodach zgodnie z ust.7. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zawodników, którzy w przeciągu 7 dni kalendarzowych od dnia rejestracji nie uregulowali opłaty startowej;
4) zapisy w dniu zawodów:
a) zapisy są możliwe w dniu zawodów, w biurze zawodów, w miarę dostępności wolnych miejsc i zgodnie z cennikiem przewidzianym dla osób zapisujących się w dniu zawodów,
b) zgłoszenie udziału w zawodach jest równoznaczne z potwierdzeniem znajomości Regulaminu i jego akceptacją.

7. Organizator ustala następujące opłaty startowe, oraz terminy ich wnoszenia:
1) do 9 kwietnia:
a) 50 zł – VI Półmaraton,
b) 35 zł – Leśna dziesiątka,
c) 90 zł - Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 35 zł – Wyścig Rowerowy,
2) od 10 kwietnia do 29 kwietnia:
a) 65 zł – VI Półmaraton,
b) 50 zł – Leśna dziesiątka,
c) 130 zł – Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 45 zł – Wyścig Rowerowy
3) W dniu zawodów:
a) 100 zł – VI Półmaraton,
b) 80 zł – Leśna dziesiątka,
c) 240 zł- Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 60 zł – Wyścig Rowerowy
4) opłata wniesiona za udział w zawodach nie podlega zwrotowi;
5) osoby, które najpóźniej do 06.05.2018 r. ukończą 65 lat i zarejestrują się w dniu zawodów, w biurze zawodów, mogą startować bez ponoszenia opłat startowych.
Limit zawodników: 376
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Mateusz Kraków półmaraton PWKTAK
2 Aitamer Guillaume Krakow półmaraton BrakTAK
3 Aleksandrowicz Tomasz Krakow półmaraton BrakTAK
4 Andrzejewski Jacek Kościan półmaraton Kościan TeamTAK
5 Antys Mariusz Wola Batorska półmaraton BrakNIE
6 Balbus Michał Bytom półmaraton Festiwal Biegowy w KrynicyNIE
7 Banaś Michał Szewce półmaraton BrakTAK
8 Barańska Wanda Kraków półmaraton LOS TREPOS COMPANIEROSTAK
9 Barański Robert Kraków półmaraton BrakTAK
10 Barański Jakub Kraków półmaraton LOS TREPOS COMPANIEROSTAK
11 Barć Tomasz Kraków półmaraton BrakTAK
12 Bartosiewicz Marcin słomniki półmaraton PGB Sportowa PaczkaTAK
13 Bartosz Marek Kraków półmaraton BrakNIE
14 Bartula Piotr Kraków półmaraton Chcialem se pobiegaćNIE
15 Bator Paweł Kraków półmaraton BrakNIE
16 Bera Emilian Jawor półmaraton BrakNIE
17 Bergel Tomasz Myślenice półmaraton FC ParasolkiTAK
18 Bernacki Artur Kraków półmaraton AKS CracoviaTAK
19 Bielawski Paweł Tarnów półmaraton BrakTAK
20 Bilska Łucja Niepołomice półmaraton BrakTAK
21 Bochenek Michał Jodłówka półmaraton BrakTAK
22 Bochenek Krzysztof Jaworzno półmaraton BrakTAK
23 Bociek Piotr Wola Filipowska półmaraton BrakTAK
24 Bodziona Angelika Korzensko półmaraton BrakNIE
25 Bogacka Kinga Psary półmaraton BrakTAK
26 Bogunia Agnieszka Kraków półmaraton BrakTAK
27 Bogusz Jarosława Brzesko półmaraton LEON TEAMTAK
28 Bogusz Bartosz Kraków półmaraton BrakTAK
29 Bożek Łukasz Kraków półmaraton TS Wisła KrakówNIE
30 Bronicka Dominika Kłaj półmaraton BrakNIE
31 Bróg Wojciech Olkusz półmaraton BrakTAK
32 Bryndza Sławomir Wadowice półmaraton BrakTAK
33 Burda Bogusław Staniątki półmaraton BrakTAK
34 Burek Dawid Kraków półmaraton ABB BS Running TeamNIE
35 Bury Paweł Kraków półmaraton BrakTAK
36 Bydłoń Mirosław Kokotów półmaraton Rolniczo-budowlany klub sportowy GARBOWANA SKÓRATAK
37 Capińska Anna Stróża półmaraton BrakTAK
38 Cebula Piotr Kraków półmaraton BrakTAK
39 Cekiera Grzegorz Krzeszowice półmaraton BrakTAK
40 Chachurski Paweł Kraków półmaraton BrakTAK
41 Chmiel Marcin Wrząsowice półmaraton BrakTAK
42 Chochół Paweł Krzeszowice półmaraton BrakTAK
43 Choiński Marcin Kraków półmaraton BrakTAK
44 Cholewa Tomasz Chrzanów półmaraton Parkrun ChrzanówTAK
45 Chrapan Tomasz Olkusz półmaraton BrakTAK
46 Chuchro Michał Oświęcim półmaraton BWM Biegam Wspieram MotywujeTAK
47 Chytrzyńska Marta Kraków półmaraton Kromeczek TeamTAK
48 Ciaston Piotr Krakow półmaraton ABB BS Running TeamNIE
49 Cichocki Michał Żurawica półmaraton Zryw BuszkowiczkiNIE
50 Cichoń Konrad Skawina półmaraton BrakNIE
51 Ciebien Jerzy Dębica półmaraton 1967TAK
52 Combrzyńska Elżbieta Maciejowice półmaraton COMBRYTAK
53 Combrzyński Roman Kocmyrzów półmaraton COMBRYTAK
54 Czapczyński Cezary Niepołomice półmaraton Niepołomice Biegają ultramaratonpodkarpacki.plTAK
55 Czapla Renata Kraków półmaraton BrakTAK
56 Czarniak Andrzej Bochnia półmaraton BrakTAK
57 Czerwińska Marta Zielonki półmaraton BrakNIE
58 Czok Adrian Bielsko-Biała półmaraton BrakNIE
59 Czyż Grzegorz Bogumiłowice półmaraton Grupa Azoty - Automatyka TarnówNIE
60 Dec Piotr Kraków półmaraton BrakTAK
61 Dobosz Konrad Siepraw półmaraton BrakTAK
62 Drabek Piotr Bielsko-Biała półmaraton Leviatan Szerszeń TeamTAK
63 Drelicharz Marek Łężkowice półmaraton Zakrzowiec Team ChallengeTAK
64 Drozd Wojciech Muszyna półmaraton Biegam bo lubięTAK
65 Drygajlo Tomasz Kocmyrzów półmaraton DrygajloTAK
66 Drygajło Kacper Kostrzyn nad Odrą półmaraton BrakTAK
67 Dubovska Olena Krakow półmaraton BeFit24TeamTAK
68 Duda Krzysztof Kraków półmaraton BrakTAK
69 Duda Olga Wieliczka półmaraton BrakTAK
70 Dyrek Piotr Jaworzno półmaraton BrakTAK
71 Dyrek Michał Jaworzno półmaraton BrakTAK
72 Dyrga Sebastian Kraków półmaraton MUAY RUNNING TEAMTAK
73 Dziedzic Krzysztof Kraków półmaraton BrakTAK
74 Dziedzic Joanna Kraków półmaraton BrakTAK
75 Dziedzina Daniel Rabka-Zdrój półmaraton Ambitious Runners TeamNIE
76 Dziedzina Tomasz Kraków półmaraton MUAY RUNNING TEAMTAK
77 Dziewoński Andrzej Dobczyce półmaraton MKS KOYAMATAK
78 Dziób Radosław Wieliczka półmaraton AKS CRACOVIATAK
79 Ekwińska Katarzyna Luboń półmaraton BrakTAK
80 Fiecek Paweł Kraków półmaraton Świnki trzyTAK
81 Filipek Natalia Kraków półmaraton BrakTAK
82 Filipowicz Mariusz Wrocław półmaraton BrakTAK
83 Fiut Magdalena Kraków półmaraton BrakTAK
84 Flis Magdalena Krakow półmaraton AZS AWF Masters KrakowTAK
85 Flis-Czajka Justyna Kraków półmaraton Lacho TeamTAK
86 Fryc Marcin Kraków półmaraton BrakTAK
87 Gac Karolina Zakliczyn półmaraton Szkółka ZakliczynNIE
88 Gajos Daniel . półmaraton MUAY Running TeamTAK
89 Gałka Renata Kraków półmaraton Kromeczek TeamTAK
90 Garncarz Lucyna Pogórska Wola półmaraton BrakTAK
91 Garncarz Piotr Pogórska Wola półmaraton BrakTAK
92 Gaweł Wiola Krakow półmaraton BrakTAK
93 Gawin Robert Chrzanów półmaraton BrakNIE
94 Gawłowska Alina Zabierzów Bocheński półmaraton niezrzeszonaTAK
95 Genibor Swietłana Proszówki półmaraton BrakNIE
96 Giemza Daniel Tarnów półmaraton TTC MPEC TARNÓWTAK
97 Gieras Piotr Kraków półmaraton KIATAK
98 Ginter Grzegorz Kraków półmaraton AZS Collegium Medicum UJTAK
99 Głąbiński Piotr Kraków półmaraton Solne MiastoNIE
100 Gniadkowska Martyna Kraków półmaraton OdjechaniTAK
101 Gołkowski Radosław Zawiercie półmaraton Radosław GołkowskiTAK
102 Gorzałczany Karol Nowe Brzesko półmaraton BrakTAK
103 Górna-Cichoń Monika Zabierzów Bocheński półmaraton Niepołomice BiegająTAK
104 Grądziel Bartlomiej Kraków półmaraton BrakTAK
105 Grochal Rafał Krakow półmaraton 1973NIE
106 Gruszka Radosław Kraków półmaraton SM KozlowekTAK
107 Grzegorzak Wojciech Niepołxomice półmaraton GrubsonBiega :PTAK
108 Gutmajer Grzegorz Krakow półmaraton Go Aptiv!TAK
109 Guzik Łukasz Łysokanie półmaraton Go Aptiv!TAK
110 Guzowski Szymon Niepołomice półmaraton BrakTAK
111 Hochołowski Marcin Kraków półmaraton Wkurw_teamTAK
112 Horszczaruk Jacek Warszawa półmaraton Jożin z BażinNIE
113 Hull Dawid Wola Batorska półmaraton AKT NIEPOŁOMICENIE
114 Iwanowicz Anna Chrzanów półmaraton Parkrun ChrzanówTAK
115 Iwański Bogusław Nowy Sącz półmaraton BrakTAK
116 Jagieliński Artur Warka półmaraton BrakTAK
117 Jaglarz Kalina Bobrowniki półmaraton Ostra góra 351NIE
118 Janas Paweł Bolechowice półmaraton BrakTAK
119 Janiszewski Marcin Kraków półmaraton BrakNIE
120 Jankowski Mateusz Kraków półmaraton VEGE RUNNERSTAK
121 Jaworski Marcin Staniatki półmaraton BrakTAK
122 Jesiolowski Michal Zielonki półmaraton BrakTAK
123 Jędras Sławomir Kraków półmaraton UMKNIE
124 Jurek Jarosław Limanowa półmaraton KS FlorianTAK
125 Kaczmarczyk Krzysztof Dobra półmaraton BrakTAK
126 Kajmowicz Ryszard Koszyce Małe półmaraton PTG Sokół - Świat Pracy TarnówTAK
127 Kaleta Magdalena Kozierów półmaraton BrakTAK
128 Kalita Damian Kraków półmaraton BrakTAK
129 Kamińska Ewa Pewel Wielka półmaraton SPRINTEXTAK
130 Kamiński Wiesław Warszawa półmaraton BrakTAK
131 Kantorowski Marcin Warszawa półmaraton BrakTAK
132 Karpisz Zbigniew Kraków półmaraton BrakTAK
133 Kaznowski Tomasz Wieliczka półmaraton BrakTAK
134 Kądziołka Aneta Jadowniki półmaraton BKB Victoria BrzeskoNIE
135 Kilian Mateusz Kraków półmaraton Józefińska TeamTAK
136 Kisiel Grzegorz Lesko półmaraton BrakTAK
137 Klimek Marek Kraków półmaraton BrakTAK
138 Kłos Adam Chobot półmaraton Niepołomice BiegająTAK
139 Kłos Jolanta Chobot półmaraton BrakTAK
140 Kłos Wiktoria Chobot półmaraton BrakTAK
141 Kłos Kamil Chobot półmaraton BrakTAK
142 Koczur Kamila Warszawa półmaraton BrakTAK
143 Kofin Maciej Ochojno / Świątniki Górne półmaraton Adam Czerwiński TeamTAK
144 Kokoszka Marcin Bochnia półmaraton BrakTAK
145 Kołacz Piotr Niepolomice półmaraton BrakTAK
146 Komar Kinga Wieliczka półmaraton BrakTAK
147 Komodziński Szymon Niepołomice półmaraton BrakTAK
148 Konieczny Ryszard Racibórz półmaraton AMATORTAK
149 Kopaczewski Tomasz Krakow półmaraton BrakTAK
150 Kosek Paweł Tychy półmaraton www.kosekpawel.plNIE
151 Kostorz Konrad Rybnik półmaraton BrakTAK
152 Kostrz Kasia Kraków półmaraton BrakTAK
153 Koszałka Bogdan Ujazd półmaraton BrakTAK
154 Kotynia Joanna Kraków półmaraton BrakTAK
155 Kowalczyk Mateusz Studzian półmaraton Przeworska Grupa BiegowaTAK
156 Kowalowka Daniel Wielkie Drogi półmaraton BrakTAK
157 Kowalski Michał Olkusz półmaraton BrakTAK
158 Koziel Aleks Lodz półmaraton BrakTAK
159 Kozub Piotr Kraków półmaraton BrakTAK
160 Krajewski Maciej Kielce półmaraton BrakTAK
161 Krawczyk Tomasz Brzesko półmaraton BrakNIE
162 Król Robert kielce półmaraton STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOMNIE
163 Krzesiński Stanisław Sosnowiec półmaraton BrakNIE
164 Krzywonos Bartłomiej Kraków półmaraton brakTAK
165 Kubala Filip Brzesko półmaraton BrakTAK
166 Kucab Rafał Kraków półmaraton BrakTAK
167 Kukuczka Łukasz Kraków półmaraton Kukuczka TeamTAK
168 Kukułka Mariusz Tarnów półmaraton AC MilanTAK
169 Kula Damian Kraków półmaraton TriWiseTAK
170 Kula Klaudia Skoczów półmaraton BrakTAK
171 Kulma Daniel Gdów półmaraton BrakTAK
172 Kumorek Zbyszek Kraków półmaraton BrakTAK
173 Kunat Tomasz Pińczów półmaraton BrakTAK
174 Kupiec Weronika Sudolek 18 półmaraton BrakTAK
175 Kurzydło Natalia Igołomia półmaraton BrakNIE
176 Kusiński Marcin Warszawa półmaraton Oirp WarszawaTAK
177 Lasek Tomasz Wola Zabierzowska półmaraton BrakTAK
178 Latos Marcin Węgrzce Wielkie półmaraton Euroclear Running TeamTAK
179 Lechowicz Mariusz Kraków półmaraton BrakNIE
180 Lechowicz Łukasz Kraków półmaraton BrakTAK
181 Leja Marek Kraków półmaraton BrakTAK
182 Leszczyński Michał Kraków półmaraton Zakrzowiec Team ChallengeTAK
183 Lipiński Robert Tarnów półmaraton Nie jesteś samTAK
184 Lipowski Andrzej Krakow półmaraton Lipki w AzjiTAK
185 Łach Agnieszka Łysokanie półmaraton BrakTAK
186 Łączny Jakub Trojanowice półmaraton BrakTAK
187 Łój-Konieczna Edyta Proszowice półmaraton SRTG ProszowiceTAK
188 Łukasik Krzysztof Tychy półmaraton BrakTAK
189 Łyczak Wojciech Bochnia półmaraton BrakTAK
190 Magolan Sławomir Kraków półmaraton BrakTAK
191 Majdański Paweł Kraków półmaraton BrakTAK
192 Majorek Wojciech Liszki półmaraton BrakTAK
193 Makarewicz Łukasz Leżajsk półmaraton BrakTAK
194 Małek Paweł Niepołomice półmaraton Niepołomice BiegająTAK
195 Małysza Sławomir Kraków półmaraton BrakTAK
196 Mardzyńska Magdalena Gilowice półmaraton Klub Biegających LeśnikówNIE
197 Mardzyński Dariusz Gilowice półmaraton Opel Active TeamNIE
198 Markowska Aleksandra Węgrzce półmaraton BrakTAK
199 Marzec Maciej . półmaraton Nidec All for dreamsTAK
200 Matejski Paweł Kraków półmaraton BrakNIE
201 Matysiak Marcin Kraków półmaraton mBankTAK
202 Mazur Urszula Bochnia półmaraton BrakNIE
203 Mech Marcin Pietrzejowice półmaraton Bieg dla HemofiliiTAK
204 Mendel Łukasz Wojnicz półmaraton NightrunnersTAK
205 Michalcewicz Katarzyna Zabrze półmaraton Ja Ich Nie ZnamTAK
206 Michalik Zygmunt Podłęże półmaraton BrakTAK
207 Migacz Dawid Kraków półmaraton 1x1NIE
208 Migacz Mateusz Nowy Sącz półmaraton BrakTAK
209 Mikołajek Joanna Kraków półmaraton BrakTAK
210 Mikołajewski Marcin Wola Batorska półmaraton BrakTAK
211 Mikoś Magdalena Kraków półmaraton Nidec All for dreamsTAK
212 Mikulski Mariusz Suwałki półmaraton Kukuczka TeamTAK
213 Mikuła Witold Kraków półmaraton BrakTAK
214 Miler Andrzej Grodzisk Maz półmaraton BrakTAK
215 Misiak Paulina Tomaszkowice półmaraton BrakTAK
216 Misztal Katarzyna KIELCE półmaraton STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM NIE
217 Miśkiewicz Jakub Kraków półmaraton Go Aptiv!TAK
218 Mlynek Urszula Krakow półmaraton BrakTAK
219 Możdżeń Daniel Bochnia półmaraton BrakTAK
220 Możdżeń Agnieszka Rzeszów półmaraton BrakTAK
221 Mydlarczyk Anna Wolbrom półmaraton Run-log.comTAK
222 Naglik Marcin Kraków półmaraton WKURW_TEAMTAK
223 Nawrot Dawid Niepołomice półmaraton SRTG NIEPOŁOMICETAK
224 Nazim Tadeusz Skawina półmaraton Skawina BiegaNIE
225 Niewielski Janusz Wieliczka półmaraton UKS Gimnazjon WieliczkaTAK
226 Niewielski Piotr Wieliczka półmaraton GRUPA DYKTATORTAK
227 Nowak Sebastian Kłaj półmaraton BrakTAK
228 Obrał Łukasz Kraków półmaraton www.prawo-porady.plTAK
229 Ostrowski Daniel Tychy półmaraton Team PapryNIE
230 Owczarek Krzysztof Kraków półmaraton BrakTAK
231 Pacula-Leśniak Beata Kraków półmaraton BrakTAK
232 Pajura Agata Grabiny półmaraton KB Maratończyk DębicaTAK
233 Pajura Ryszard Grabiny półmaraton Obserwator LokalnyTAK
234 Pawelec Andrzej kraków półmaraton BrakTAK
235 Perykasza Paweł Kraków półmaraton Muay Running TeamTAK
236 Pezda Danuta Kraków półmaraton BrakNIE
237 Piaskowy Kamila Limanowa półmaraton BrakNIE
238 Piątek Rafał Kraków półmaraton Befit24TeamTAK
239 Piątkowski Jakub Bochnia półmaraton BrakTAK
240 Piekarniak Agnieszka Kraków półmaraton BrakTAK
241 Pietras Mateusz Śledziejowice półmaraton Lajcik Team TAK
242 Pietruszka Józef Rudawa półmaraton ZABIERZÓW BIEGATAK
243 Plutecki Konrad Zielonki półmaraton Zielonki CityTAK
244 Płachta Marek Jodłówka Wałki półmaraton EKIPA Z TARNOWATAK
245 Pławecka Barbara Żegocina półmaraton BrakTAK
246 Podgórski Jacek Krakow półmaraton BrakTAK
247 Pogorzelec Patrycja Kraków półmaraton BrakTAK
248 Pogorzelski Michał Kraków półmaraton BrakTAK
249 Polak Maciej Kraków półmaraton BrakNIE
250 Polański Grzegorz Pleśna półmaraton Aktywna PleśnaTAK
251 Popiołek Krzysztof Tychy półmaraton BrakTAK
252 Porębski Michał Niepołomice półmaraton BrakTAK
253 Prajs Marcin Kraków półmaraton BrakTAK
254 Protasiewicz Piotr Zabierzów Bocheński półmaraton 1982TAK
255 Przewoźnik Marek Brzeszcze półmaraton Zadyszka Oświęcim/Drużyna Jezusa.plTAK
256 Przybył Sławomir Kraków półmaraton Crazy dragonsNIE
257 Ptaszek Izabela Kraków półmaraton AGHTAK
258 Pypłacz Krystian Minoga półmaraton Atman RunnersTAK
259 Pyrć Piotr Kraków półmaraton BrakTAK
260 Pyrć Szymon Kraków półmaraton BrakNIE
261 Rebilas Adam Nowy Wiśnicz półmaraton BrakTAK
262 Rec Michał Krosno półmaraton BrakNIE
263 Reinert Aleksandra Pszczyna półmaraton BrakNIE
264 Rogasch Stanisław Kraków półmaraton BrakNIE
265 Roseger Andrzej Cieszyn półmaraton UNIBETTAK
266 Rusek Dariusz Kraków półmaraton AKS CracoviaTAK
267 Rusek Jarosław Kraków półmaraton ESKADRA KRAKÓWTAK
268 Rybaczuk Sandra Krakow półmaraton BrakTAK
269 Ryłko Agnieszka Kraków półmaraton BrakTAK
270 Rypuła Zenon Lędziny półmaraton Zenon RypułaNIE
271 Sabatowski Maciej Sucha Beskidzka półmaraton Mocni PomocniTAK
272 Sanocka Ilona Kraków półmaraton BrakTAK
273 Satko Jacek Tarnów półmaraton BrakTAK
274 Serwan Piotr Jadowniki półmaraton AdamCzerwińskiTeam/BKB VICTORIA BRZESKOTAK
275 Seweryn Robert Kraków półmaraton BrakTAK
276 Sieprawska Małgosia Miejsce półmaraton BrakTAK
277 Sitarz Magdalena Kraków półmaraton BrakTAK
278 Skalska Anna Bytom półmaraton Festiwal Biegowy Krynica ZdrójNIE
279 Skoczek Marek Wola Batorska półmaraton BrakTAK
280 Skrzycki Michał Kraków półmaraton Euroclear Running TeamNIE
281 Sławek Marcin Kraków półmaraton BrakNIE
282 Słota Bogusław Radlna 50A półmaraton BrakTAK
283 Słowikowski Paweł Kraków półmaraton KOSOVOTAK
284 Smolarek Agnieszka Kraków półmaraton BrakNIE
285 Smoła Ilona Chrzanów półmaraton BrakTAK
286 Sodzawiczny Adam Zabrze półmaraton Ja Ich Nie ZnamTAK
287 Sotoła Aneta Kraków półmaraton BrakTAK
288 Sroka Mirosław WęgrzceWielkie półmaraton BrakTAK
289 Stanek Wojciech Kraków półmaraton BrakTAK
290 Stanirowski Jarosław Mstów półmaraton BrakTAK
291 Starmach Kamil Bochnia półmaraton BrakTAK
292 Staroniewicz Janusz Rabka półmaraton KJB Rabka-SłoneTAK
293 Stasik Beata Kraków półmaraton BeFit24TeamTAK
294 Stefański Zbigniew Libiąż półmaraton HebelNIE
295 Stokłosa Krzysztof Olchawa półmaraton BrakTAK
296 Strękowski Paweł Krakow półmaraton ITMBW KRAKÓWTAK
297 Stromczyński Maciej Zabrze półmaraton BrakTAK
298 Strupiechowska Dominika Warszawa półmaraton Oirp warszawaTAK
299 Swoboda Sebastian . półmaraton BrakTAK
300 Szałapak Leszek Kraków półmaraton BrakTAK
301 Szatan Grzegorz Kaków półmaraton BrakNIE
302 Szatko Mariusz Brzozówka półmaraton Ekipa z TarnowaTAK
303 Szczeciński Marek Pińczów półmaraton BADNIE
304 Szczepański Adam Busko Zdrój półmaraton ABB BS Running TeamNIE
305 Szczypka Piotr Chybie półmaraton BIEGIEM PRZEZ CHYBIETAK
306 Szewczyk Mariusz Kraków półmaraton BrakTAK
307 Szpeyer Sławomir Kraków półmaraton BrakTAK
308 Szturemska-Przybyl Agata Kraków półmaraton BrakNIE
309 Szubrycht Bartosz Kraków półmaraton BrakTAK
310 Szwajca Tomasz Kielce półmaraton WOŹNIAK RUNNING TEAMTAK
311 Szymala-Lipka MAgdalena Mielec półmaraton BrakTAK
312 Szymański Sylwester Wieliczka półmaraton BrakTAK
313 Śmiech Mariusz Kraków półmaraton BrakTAK
314 Świadek Beata Wołowice półmaraton BrakNIE
315 Świątek Mariusz Rytwiany półmaraton BrakTAK
316 Świerk Michał Kraków półmaraton BrakNIE
317 Targosz Michał Kraków półmaraton ITMBW KRAKÓWTAK
318 Tobiasz Wiesław Kraków półmaraton ElsterTAK
319 Topolski Marcin Jadowniki półmaraton BKB Victoria BrzeskoTAK
320 Toporkiewicz Anna . półmaraton BrakTAK
321 Tracz Łukasz Radymno półmaraton www.treningfizjoterapia.pl / AquaRehNIE
322 Tracz Maciej Kraków półmaraton BrakTAK
323 Turchan Łukasz Chorzów półmaraton 1985TAK
324 Twardowski Maciek Kraków półmaraton ABM S.A. Wyposażenie SklepówTAK
325 Tylek Rafał Kraków półmaraton BrakTAK
326 Uchto Tomasz Miechów półmaraton BrakTAK
327 Vallejo Eduardo Kraków półmaraton JacekBiega Running TeamTAK
328 Voit Krzysztof Nowy Targ półmaraton BrakNIE
329 Warmiński Piotr Kraków półmaraton BrakTAK
330 Watarzyszyn Marzena Kraków półmaraton BrakNIE
331 Wąchała Grzegorz Skawina półmaraton BrakTAK
332 Wiatrowski Kazimierz Jaworze półmaraton Leviatan Szerszeń TeamTAK
333 Wicherek Maciej Kraków półmaraton BrakTAK
334 Wieczorek Michał Kraków półmaraton BrakTAK
335 Wiener Marcin Katowice półmaraton BrakTAK
336 Wiewióra Krzysztof Kraków półmaraton BrakNIE
337 Wioska Zbigniew Bieruń półmaraton BrakTAK
338 Witek Wojciech Tarnów półmaraton BrakNIE
339 Włodek-Jarzyna Magdalena Kraków półmaraton BrakTAK
340 Wołek Damian Kraków półmaraton BrakTAK
341 Wójcikowski Marcin Tarnów półmaraton BrakNIE
342 Wójtowicz Iwona Tarnów półmaraton Husaria Race TeamTAK
343 Wystub Kinga Kraków półmaraton BrakTAK
344 Wywłoka Paulina Jarosław półmaraton Salco Garmin TeamNIE
345 Zając Anna Skawina półmaraton BrakNIE
346 Zając Sławomir Słomniki półmaraton biegające zająceTAK
347 Zając Aneta słomniki półmaraton biegające zająceTAK
348 Zakrzyński Franciszek Bolechowice półmaraton BrakTAK
349 Zakrzyński Paweł Nowy Targ półmaraton BrakTAK
350 Zamorski Witold KRAKÓW półmaraton BrakNIE
351 Zawadzki Łukasz Kraków półmaraton BrakTAK
352 Zawiła Marek Niepołomice półmaraton BrakTAK
353 Zborowska Magdalena Olkusz półmaraton BrakTAK
354 Zemła Krzysztof Malinowice półmaraton BrakTAK
355 Zięba Dariusz Kraków półmaraton BrakNIE
356 Ziętal Joanna Kielce półmaraton STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOMTAK
357 Zjawiony Adam Katowice półmaraton BrakTAK
358 Zmyj Mariusz Wieliczka półmaraton ACTEAMTAK
359 Zmyj Danuta Wieliczka półmaraton Lacho TeamTAK
360 Zobek-Harpula Aleksandra Kraków półmaraton BrakTAK
361 Zoladz Jurek Krakow półmaraton Go Aptiv!NIE
362 Zwaliński Piotr Kraków półmaraton BrakTAK
363 żak krzysztof krakow półmaraton BrakTAK
364 Żerulik Jarosław Krynica-Zdrój półmaraton BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту