займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXII BIEG KONSTYTUCJI W RUDZACH
Pod patronatem Burmistrza Zatora

Miejsce i termin: Rudze, 2018-05-03
Organizator: Organizator:
RADA SOŁECKA w Rudzach

Współorganizator:
Gmina Zator,
Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze
Opis zawodów: Start zawodników w dniu 3 maja 2018r. o godzinie 15:00 (obok Domu Ludowego w Rudzach)
Weryfikacja uczestników i wydawanie pakietów startowych Biuro Zawodów 13:00 - 14:30 w Domu Ludowym w Rudzach
Trasa;10 km - bieg główny - trasa asfaltowa, prowadzi drogami wsi Rudze (3 pętle);
po biegu głównym odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży
Wpisowe i wpłata: Startowe dla uczestników biegu głównego 30 zł ,
Z opłaty startowej zwolnieni są uczestnicy biegu dla dzieci i młodzieży
Za pełne zgłoszenie do biegu, uważa się rejestrację na stronie i uiszczenie opłaty w systemie mikropłatności, zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy.
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balonek Damian Wadowice 10 km BlokersiTAK
2 Bartuś Marcin Las 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
3 Basta Grzegorz Chełmek 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
4 Bąk Artur Kraków 10 km FC po 40tceTAK
5 Bebak Roman Zembrzyce 10 km ZEMBRZYCE TEAMTAK
6 Białek Adrianna Oświęcim 10 km Gym For You - OświęcimNIE
7 Biegun Marcin Bielsko-Biala 10 km BrakTAK
8 Cholewa Jan Sucha Beskidzka 10 km BrakTAK
9 Czyż Katarzyna Ruda Śląska 10 km TL Pogoń Ruda ŚląskaTAK
10 Domurat Zdzisław Alwernia 10 km Wataha Runners AlwerniaTAK
11 Figiel Aleksandra Kraków 10 km FC po 40tceTAK
12 Fijak Jerzy Bielsko - Biała 10 km K.S. Halny Węgierska GórkaNIE
13 Gaudyn Adam Kwaczała 10 km BrakTAK
14 Gaweł Bogdan Zaborze 10 km Festiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójTAK
15 Góralczyk Katarzyna Oświęcim 10 km BrakTAK
16 Gunia Mariusz Oświęcim 10 km ZADYSZKA OświęcimTAK
17 Jachimczyk Aleksandra Chrzanów 10 km parkrun ChrzanówNIE
18 Jagieła Adam Siemianowice Śląskie 10 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
19 Jargus Paweł Podolsze 10 km BrakTAK
20 Jezierski Kamil Kraków 10 km bieglucka.orgTAK
21 Jędrusik Mateusz Brzeszcze 10 km Zadyszka OświęcimTAK
22 Kajdas Łukasz Rudze 10 km RudzeTAK
23 Kajdas Wojciech Rudze 10 km BrakTAK
24 Kajtoch Jolanta Bieruń 10 km BIE-RUNNIE
25 Kamiński Jarosław BibiIce 10 km NiezniszczalniRunTeamNIE
26 Kantyka Tomasz Oświęcim 10 km BrakNIE
27 Kastelik Szymon Gilowice 10 km OLIMPIJCZYK GILOWICETAK
28 Korbut Mirosław Libiąż 10 km parkrun ChrzanówNIE
29 Kosowski Adam Podolsze 10 km ADAMEXTAK
30 Kowal Robert Bierun 10 km BrakTAK
31 Koziarz Przemysław Jankowice 10 km BrakTAK
32 Kozioł Andrzej Spytkowice 10 km SpytaktivTAK
33 Kwiatkowski Krzysztof Zator 10 km BrakTAK
34 Litewka Roman Bukowno 10 km KUSY BUKOWNOTAK
35 Majkowski Konrad Polanka Wielka 10 km BrakTAK
36 Meus Marcin Kraków 10 km AZS AWF KRAKÓW MASTERSNIE
37 Miniuk Piotr Białystok 10 km MOKS Słoneczny Stok BiałystokTAK
38 Moskwa Sławomir Jawiszowice 10 km Speed Team BrzeszczeTAK
39 Motyl Artur Olkusz 10 km OlkuszTAK
40 Motyl Alojzy Olkusz 10 km Team OlkuszTAK
41 Mozgała Mariusz Bachowice 10 km SpytaktivTAK
42 Mrózek Rafał Łękawica 10 km OLIMPIJCZYK GILOWICETAK
43 Mucha Labisko Monika Bukowno 10 km KUSY BukownoTAK
44 Myjak Ireneusz Bolesław 10 km KUSY BukownoTAK
45 Noworyta Grzegorz Rudze 10 km Never give upTAK
46 Papierski Leszek Spytkowice 10 km SpytaktivNIE
47 Plata Konrad Rudze 10 km BrakTAK
48 Pławny Michał Wadowice 10 km BrakNIE
49 Prokop Jarosław Rycerska Górna 10 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMNIE
50 Prokop Bartosz Ruda Śląska 10 km AZS AWF KATOWICENIE
51 Przejczowski Rafał Spytkowice 10 km SpytaktivTAK
52 Rusek Paweł BUkowno 10 km Kusy BukownoTAK
53 Rybarz Witold Brzeszcze 10 km Oświęcimski Klub KarateTAK
54 Sędzik Aleksander Bytom 10 km BrakTAK
55 Sikora Alicja Bielsko - Biała 10 km 1952NIE
56 Sikora Stefan Bielsko - Biała 10 km 1949NIE
57 Sowa Grzegorz Kraków 10 km BrakNIE
58 Steczek Jerzy Maków Podhalański 10 km BrakTAK
59 Stolecki Grzegorz Chełm Śląski 10 km TRUCHTACZ MYSŁOWICETAK
60 Szczepanek Joanna Olkusz 10 km olkuszbiega.plTAK
61 Szczygieł Paweł Bieruń 10 km BrakTAK
62 Sznapka Eugeniusz Świętochłowice 10 km 3 kawały o...na YouTubeTAK
63 Sznapka Halina Świętochłowice 10 km 3 kawały o...na YouTubeNIE
64 Sznapka Magdalena Świętochłowice 10 km 3 kawały o... na YouTubeTAK
65 Świętek Jan Zator 10 km BrakTAK
66 Then Dawid Bielsko- Biała 10 km Ultra Beskid SportNIE
67 Urbaniec Andrzej Sucha Beskidzka 10 km NiezrzeszonyTAK
68 Wiącek Paweł Bielsko Biała 10 km BrakTAK
69 Woźniak Paweł Krzeszowice 10 km BrakTAK
70 Wójcik Tomasz Rudze 10 km BrakTAK
71 Wójcik Wiesław Rudze 10 km BrakTAK
72 Wójcik Paweł Brzeszcze 10 km BrakNIE
73 Wójcik Janusz Raba Wyżna 10 km MOK Mszana DolnaTAK
74 Żmuda Krzysztof Spytkowice 10 km SPYTAKTIVTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту